• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 121
    Autor cytatu: zeromagPanowie nie pieścić się :-) zamawiać a jak ktoś nie zdecydowany to przemyśleć i za miesiąc zamówić :-)

    Pamiętajcie ze do 23 miała kasa wpłynąć :-)

    No wlaśnie, dobrze mówisz. jak na razie tylko od 6 osób kasa wpłynęła. im pózniej wpłynie, tym pózniej bedzie realizacja
    •  
      bari
    • 2010-10-21
    # 122
    Heh :) W bieriozce na stronie też nie ma. Znaczy się jest, ale w zielono-żółtej, a ja bym chciał w zielono-białej; bo to takie nasze "klubowe kolory :). Ja kasę policzę według ceny na stronie CCO , ale gdyby trzeba było szyć go na zamówienie i dopłacać to ja niestety muszę zrezygnować. Nie zmieszczę się w budżecie po prostu :/ .
  2. # 123
    Zeromag,jak zaczynasz nową listę to pisz,chętnie się wpiszę.
    •  
      bari
    • 2010-10-21
    # 124
    Aha, a ten "koszt wysłania pieniędzy" to ile?
  3. # 125
    Autor cytatu: velwojtekZeromag,jak zaczynasz nową listę to pisz,chętnie się wpiszę.

    Wojtek. To ja zaraz zaczne nowa listę.


    Autor cytatu: bariHeh :) W bieriozce na stronie też nie ma. Znaczy się jest, ale w zielono-żółtej, a ja bym chciał w zielono-białej; bo to takie nasze "klubowe kolory :). Ja kasę policzę według ceny na stronie CCO , ale gdyby trzeba było szyć go na zamówienie i dopłacać to ja niestety muszę zrezygnować. Nie zmieszczę się w budżecie po prostu :/ .

    To skad taki pomsl iz KM-L zamawiac w takich camo? przecież wiadomo, ze jezeli nie ma na stronie, to trzeba zamawiac. Ale z Tym 2x100% ja sie dowiem konkretnie, bo cos mi sie wydaaje że Alekciej mówil iz 100% przedpłaty, a nie podwójnie. owszem to bedzie kosztować wiecej, ale zapewniam chybaa nie 2x tyle. Pogadam jutro z nim przez Skype. i sie dowiem na 100%
  4. # 126
    Aktualizacja.
    O godzinie 21.40 dnia dzisiejszego, (przed chwila), sprawdzilem stan konta. Wplynęła kasa od 8 czlowiek.
    6 osób jescze nie przysłało kasy.
    •  
      bari
    • 2010-10-21 *
    # 127
    Bo wygodniejsze:).
    Kase przed chwilką przelałem - ceny ze strony CCO + 25% + 35 zł za każdy kilogram. Dojdzie pewnie jutro.
  5. # 128
    Autor cytatu: bariBo wygodniejsze:).
    Kase przed chwilką przelałem - ceny ze strony CCO + 25% + 35 zł za każdy kilogram. Dojdzie pewnie jutro.

    Błazej, ale mówiłem ze te 25% to potem, jak towar bedzie na miejscu, razem z kosztem do wysylki krajowej!
    Ale trudno. musze jakos pamietac.
    •  
      bari
    • 2010-10-21
    # 129
    Łoj, dobra. Przepraszam - sklerozę mam :D. Jak będę pamiętał to przypomnę.
    A tak przy okazji - mam takie trochę głupie pytanie: czy nie mógłbyś się dowiedzieć, czy CCO szyje jakieś oporządzenie w partizanie? Nigdy nic takiego nie widziałem, ale jak szyją w spektrze, florze a nawet w woodlandzie to kto wie?. To takie pytanie z ciekawości bardziej, ale jeśli szyją to może zacznę myśleć dalej.
  6. # 130
    Autor cytatu: bariŁoj, dobra. Przepraszam - sklerozę mam :D. Jak będę pamiętał to przypomnę.
    A tak przy okazji - mam takie trochę głupie pytanie: czy nie mógłbyś się dowiedzieć, czy CCO szyje jakieś oporządzenie w partizanie? Nigdy nic takiego nie widziałem, ale jak szyją w spektrze, florze a nawet w woodlandzie to kto wie?. To takie pytanie z ciekawości bardziej, ale jeśli szyją to może zacznę myśleć dalej.


    Dobrze, ja zapytam. Tu chodzi tylko o dostepność materialu na oporzadzenie. O ile materiał na mundury zawsze sie znajdzie, o tyle na wszelkiego rodzaju oporządzenie, watpliwa sprawa. Ale popytam.
  7. # 131
    Potwierdzam zamówienie, pieniądze rano wpłacę
  8. # 132
    U mnie potwierdzono dostęność:

    POBAKI
    CCO // Ładownica na 5 garanatów VOG MOLLE OLIVE: 500rub http://sso-mil.ru/catalog/115/347 - 1 szt
    CCO // Pokrowiec na radio MOLLE: 200rub http://sso-mil.ru/catalog/115/772 - 1 szt

    Zamawiałem jeszcze:
    CCO // Ładownica na 2 granaty MOLLE OLIVE: 200rub http://sso-mil.ru/catalog/115/353 - 1 szt

    ale skoro nie ma to nie czekam. Odpuszczam i biorę tylko te dwa potwierdzone przedmioty.
    Pieniadze z wplaty za ladownice rozliczymy na poczet przesylki itp.
  9. # 133
    Woham,

    przepraszam, ale ze względów finansowych muszę przesunąć to zamówienie na późniejszy termin, bliżej wiosny. Przepraszam za ewentualny kłopot.
  10. # 134
    K....a , nie powiem, co. Teraz to ja muszę to wykupić... Bo jest juz kupione w CCO. Gość kupil za swoje, a ja mu jutro mam wysłac kasę. Dzieki.....
  11. # 135
    może piszcie co komu zbywa, nie pasuje, trzeba wykupić/zamienić itepe.
    może coś się przyda:)
  12. # 136
    Woham,
    skoro już kupione to oczywiście biorę i płacę! Najwyżej poszukam kupca tutaj lub na allegro. Co ostatecznie jest kupione z mojego zamówienia, wszystko co podkreśliłem? Musze wiedzieć ile mam przelać.
  13. # 137
    LordYoghurt daj listę co zamówiłeś i w jakim kamo może się chętni znajdą, ja bym był zainteresowany tą mata do siedzenia
  14. # 138
    LordYoghurt, jeśli z Twojej listy została kupiona kieszeń-mapnik (molle), to chętnie wezmę
  15. # 139
    Antoni - kiedyś było jeszcze tak w SSO że towar na zamówienie (tzn. szyty na zamówienie) był liczony za cenę x2 i jeszcze trzeba było czekać.
    Z tego co widzę gościu też pisze coś w tym stylu:

    Karol, i wszyscy: nie jest tak że placi sie 2 krotnie za zamowienie. Dowiedziałem sie nastepujace: naprzyklad kupujemy towar za 5000 rubli. to zamówienie bedzie kosztować 7000 + przesyl i reszta. Tylko x1,4

    @Edi mozna Bobra zamówic w : spektrze, czarny,, i woodlandzie. Flora i olivka to standard. czas oczekiwania 2 tygodnia. Zdazysz jeszcze teraz znaczy na 2 partię.
  16. # 140
    Woham,

    przeselałem kasę za poniższe 4 przedmioty i ich wysyłkę z Rosji
    Kamizelka Nerpa (SPECTRE) - cena 2500 rub, waga 1,6kg
    Mata do siedzenia (SPECTRE / olive) – 170 rub, waga 0,15kg
    Worek zrzutowy (SPECTRE lato ew. jesień ew. zwykła olive) – cena 420 rub, waga 0,15kg
    Rękawiczki zimowe (rozmiar 8,5) – cena 750 rub, 0,10kg
    w sumie 3840 rub, czyli 384zł + 70zł za przesłanie 2 kg = 454zł

    daj znać, czy zamówileś też poniższe dwa przedmioty - jeśli tak, to za te dwa też natychmiast przeleję kasę
    Mapnik (SPECTRE lato ew. jesień ew. zwykła olive) - 500 rub
    PKM 2 MOLLE (SPECTRE lato ew. jesień ew. zwykła olive) - 500 rub
    • Edi
    • 2010-10-26
    # 141
    @Antoni, jednak zrezygnuję z Bobra.
  17. # 142
    Autor cytatu: LordYoghurtWoham,

    przeselałem kasę za poniższe 4 przedmioty i ich wysyłkę z Rosji
    Kamizelka Nerpa (SPECTRE) - cena 2500 rub, waga 1,6kg
    Mata do siedzenia (SPECTRE / olive) – 170 rub, waga 0,15kg
    Worek zrzutowy (SPECTRE lato ew. jesień ew. zwykła olive) – cena 420 rub, waga 0,15kg
    Rękawiczki zimowe (rozmiar 8,5) – cena 750 rub, 0,10kg
    w sumie 3840 rub, czyli 384zł + 70zł za przesłanie 2 kg = 454zł

    daj znać, czy zamówileś też poniższe dwa przedmioty - jeśli tak, to za te dwa też natychmiast przeleję kasę
    Mapnik (SPECTRE lato ew. jesień ew. zwykła olive) - 500 rub
    PKM 2 MOLLE (SPECTRE lato ew. jesień ew. zwykła olive) - 500 rub


    Nie nie zamawiałem. Zamówilem tylko to co podkreslileś. Przecie reszty nie kazaleś zamawiać....
  18. # 143
    Woham,
    to OK, chciałem się tylko upewnić.
  19. # 144
    Wiadomosci z ostatniej chwili. Przesylka bedzie wyslana z Rosji mniej-wiecej 3-5 listopada. Bo na pare rzeczy trzeba bylo poczekać. Nie było w magazynie, ale sa w produkcji. A wysyłać pojedyńczo, nikomu sie nie opłaca. Podjałem taka decyzje o zaczekaniu, za wzgledu na osoby zamawiajace ten brakujacy towar. Niech reszta wybaczy. Kto, i co, w sumie nie ma znaczenia. Ale mówie uczciwie, by uniknąc pytań pytań.
  20. # 145
    Wohan :-) to na dniach będzie , toć dzisiaj 27 października . ot technologia
  21. # 146
    Autor cytatu: zeromagWohan :-) to na dniach będzie , toć dzisiaj 27 października . ot technologia

    naprawiłem błąd.
    Marcin nie badz zlosliwy....
  22. # 147
    Witam,

    Jak mają się sprawy z zamówieniem - przesyłka została już wysłana do Polski ?

    Pozdrawiam.
  23. # 148
    Autor cytatu: SienaWitam,

    Jak mają się sprawy z zamówieniem - przesyłka została już wysłana do Polski ?

    Pozdrawiam.


    Tak , przesyłka została wyslana. na razie jest w poczcie rosyjskiej.
    O wszystkich etapach, bedę informowal, na bieżąco
  24. # 149
    jak z zamówieniem ???
  25. # 150
    Ja również proszę o "nakarmienie" mojej niecierpliwości - jaki jest status zamówienia?