• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 211
    Hej wszyskim
    rzeczy są zdekompletowane. wszystko po różnych paczkach.
    A trzecia, to wogóle nie dotarła, i dzis otrzymalem powtórne Avizo. Ciekawe, ze pierwszego nie mialem. Ale to nic. odbiorę.
  2. # 212
    Standard przy naszej poczcie. Mój listonosz jest leniem i nigdy nie chce mu się nosić paczek, tylko awizo wkłada do skrzynki
  3. # 213
    Woham,
    czy masz już wszystkie zamawiane przedmioty?
  4. # 214
    Witam czy wszystkie Paczki dotarły ??? czy są wszystkie rzeczy ?
  5. # 215
    No własnie. nie moga znależć trzeciej paczki.
    najpierw Wawa65 potem WAWA 22. Dzis mnie z Towarowej wyslali na Bialobrzeską (WAWA76), bo okazuje sie że to głowna dzielnicowa Ochoty. Dziwi mnie to, bo ma przychodzic na 65.. Ale nie miaem czasu. Jutro pojadę. i zabiore. I trzecie avizo przyslali.... ja ogłupialem juz, bo zazwyczaj dwa.
    Pewnie, jak zwykle zawolam MROOVa by mi pomógł.
    Napewno sa dla EDi'ego i Bari (tak mi wydaje się) częściowo do Zeromaga. DO Welwojtka juz poszło, i takie tam...
    jak przyjdzie....... MROOV koniecznie musi być. zreszta ma cos do odebrania
  6. # 216
    a moja gorka jest? :-)
  7. # 217
    Witam udało się odebrać ????
  8. # 218
    Witam. Tak udalo się.
    Na poniedzialek jestem umowiony z MROOvem na segregowanie. niestety wsród tej nowoczesności sie gubie.
    No i paczki poleca do zamawiajacych
  9. # 219
    hej.
    Posegregowaliśmy z MROOVem.
    jest tak:
    Zeromag (brakuje dwóch rzeczy) paczke wyslę, ale reszte na koniec miesiaca dojdzie. Na mój rachunek.
    Siena masz wszystko
    Edi masz wszystko
    Welwojtek (otrzymał towar)
    Bari masz wszystko
    Lordyogurt (brak rekawiczek) powiadomiony
    Robaki. masz tylko kieszeń na radio.
    Shenq (Mroov ma dla Ciebie Towar)
    Julias masz swoja górkę
    Kacper masz polowe rzeczy.
    O mróovie nie wspominam, bo dostał swoje.
    I zostaje nam Cramp. Nie ma nic.

    Wszyscy co nie maja parę rzeczy dostana je na koniec miesąca. Góra, na koniec tego tygodnia pójdzie nastepne zamowienie Z SSO a razem z nim beda wysłane brakujace rzeczy.
    Gwarantuje ze kazdy dostanie to za co zaplacił.
    Niestety mój kumpel sie pomylil i zamiast tych rzeczy wpowysyłal co innego, albo przeoczył.

    Dlatego wiecej niz dla 4 osób na raz zamówienie nie robie. No i od 5-do 12 artykułów na raz od jednej osoby.
    Inaczej wszystko sie chrzani. Za duzo tego jest, a stad błędy.
  10. # 220
    Mi brakuje ładownicy na VOG w systemie molle 1szt:

    http://sso-mil.ru/catalog/115/347
  11. # 221
    Antoni prześlij na mail co jest dla mnie.
  12. # 222
    Czy zamówione przeze mnie rzeczy zostały już zakupione?, kiedy mogę się ich spodziewać w Polsce?
  13. # 223
    Autor cytatu: CrampCzy zamówione przeze mnie rzeczy zostały już zakupione?, kiedy mogę się ich spodziewać w Polsce?

    Są kupione. W piatek wyjdzie przesylka z rzeczami.
    Wstawie numer do sledzenia.
  14. # 224
    Woham; wysłałem mail ze szczegółowym pytaniem
  15. # 225
    Siena i Julias, potrzebujecie towar? Czy dla mnie zostawiacie?
  16. # 226
    Autor cytatu: WohamSiena i Julias, potrzebujecie towar? Czy dla mnie zostawiacie?


    Oczywiście, że potrzebuję sprzętu :) Mejla z moimi danymi wysłałem do Ciebie juz jakiś czas temu, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi. Daj znać czy mam ponownie przesłać dane oraz ile mam jeszcze dopłacić za przesyłkę krajową i prowizję.


    Sprawa załatwiona, szczegóły poszły na mejla, można wysyłać paczkę :)

    Pozdrawiam.
  17. # 227
    WItam
    Gorka dotarła. Sprzęt pasuje jak ulał:)
    W tym miejscu chcę zaznaczyć, że pomimo dużych trudności z przesyłką nie mam do Wohama jakichkolwiek zastrzeżeń. Za każdym razem gdy dzwoniłem, Woham odbierał i udzielał konkretnej odpowiedzi. Jestem cholernie wdzięczny za poświęcony czas.
    Bardzo dziękuję, pozdrawiam i polecam tego kontrahenta:D
  18. # 228
    Autor cytatu: Woham[quote][div]Autor cytatu: CrampCzy zamówione przeze mnie rzeczy zostały już zakupione?, kiedy mogę się ich spodziewać w Polsce?[/div]

    Są kupione. W piatek wyjdzie przesylka z rzeczami.
    Wstawie numer do sledzenia.


    Coś się ruszyło?
  19. # 229
    Można wiedzieć kiedy orientacyjnie szło by kolejne zamówienie ? ;)
  20. # 230
    Zgłaszam się jako kolejny zainteresowany jakimiś zakupami
  21. # 231
    Witam Woham wysłałeś mi brakującą część zamówienia, bo do dzisiaj nic nie dotarło :-(

    PS . czy ktoś jeszcze czeka na jakieś elementy zamówienia czy tylko ja???
  22. # 232
    ja tez czekam i to na kilka zeczy
  23. # 233
    Ta stronke/sklep zawiesiła działalność ? bo od 2 dni strona którą podajecie w linkach nie działa, a może też bym się pod coś podłączył w nast. zamówieniu
    •  
      bari
    • 2011-04-30
    # 234
    Antoni już gdzieś wcześniej pisał, że tu nie zagląda. Lepiej pytajcie go mailowo/telefonicznie.
    @ Lobno -No strona nie wiedzieć czemu nie działa. To był taki jakby sklep firmowy CCO (coś jak sklepy naszych Miwo). Oni już tak chyba tradycyjnie mają: mają stronę, potem nie mają, znów mają, potem znów nie mają...
    Ja myślę, że Antoni by ściągnąłby parę rzeczy, ale trzeba mu dać gotową listę z zamówieniem i to tak tylko kilku kilogramową; i jak wcześniej napisał wysyłka tylko EMS-em, czyli drogo.
  24. # 235
    Autor cytatu: zeromagWitam Woham wysłałeś mi brakującą część zamówienia, bo do dzisiaj nic nie dotarło :-(

    PS . czy ktoś jeszcze czeka na jakieś elementy zamówienia czy tylko ja???


    Zeromag, przesylke dostaniesz zaraz po świetach. Mam dla Ciebie zapakowana. troche sie zakrecilem i nie bylo mnie.

    Autor cytatu: shenqja tez czekam i to na kilka zeczy

    shenq, nie pamietam co brakowalo..

    Numer 606178016 nie aktualny.. Zgubilem cholera aparat. W srodę wezme na abonament i podaam tu na stronie numer dla kontaktu telefonicznego
  25. # 236
    Woham,
    O moim zamówieniu zapomniałeś?, czekam na konkretne informacje o jego statusie najlepiej na mail.
  26. # 237
    Autor cytatu: CrampWoham,
    O moim zamówieniu zapomniałeś?, czekam na konkretne informacje o jego statusie najlepiej na mail.

    Odpisałem na mail


    Autor cytatu: LobnoTa stronke/sklep zawiesiła działalność ? bo od 2 dni strona którą podajecie w linkach nie działa, a może też bym się pod coś podłączył w nast. zamówieniu


    Autor cytatu: Kolba_PLZgłaszam się jako kolejny zainteresowany jakimiś zakupami


    Autor cytatu: SkymaciekMożna wiedzieć kiedy orientacyjnie szło by kolejne zamówienie ? ;)


    Panowie, nie robie kolejnego zamówienia. Widzicie jak jest? Towar albo zatrymuja celnicy (ostatnio zatrzymali bo uznali ze to hurtowa sprzedaz vide VSR i telniaszki) albo znajomy ma malo czasu na wysyłke. Chyba ze ktos indywidualnie sie podepnie do zamówienia ktore skladam na kamizelki ładownicze "Wydra". Ale nie teraz. Musi mi najpierw cały towar przyjść z poprzedniego zamówienia. Wtedy zdecyduje co mam dalej robic. Ale napewno takiego zamowienia robic nie będę. Nic mi to nie daje a tylko nerwy wasze i moję. Tak jak mówię, ewentualne podpiecie pod zamówienie, max 2-3 osoby. A kiedy to bedzie, nie wiem. Poinformuje tu na forum
  27. # 238
    Autor cytatu: Wohamshenq, nie pamietam co brakowalo..


    brakuje
    - pasu nerkowego do smiersza
    - ładownicy na dwa magi do svd od smiersza
    - plecaka( nadupnika) od smiersza
  28. # 239
    witam dzisiaj dotarła paczka 18-05-2011 , Ciesze się że zamówienie udało się wreszcie zamknąć.
  29. # 240
    Strona działa, ceny są, kiedy będzie następne grupowe kupowanie ? ;) Jestem chętny na kilka rzeczy a samemu kupować to nie wiem czy się opłaca (lub uda) i czy wgl mi wyślą coś O.o

    Pozdrawiam ;)