• Kategorie

Подобные

Podobne

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 571
    @Maza a tam jest coś z ostrego poza magiem i chwytem? Bo drewna na pewno nie pochodzą od suczki :)
    •  
      Maza
    • 2013-07-15
    # 572
    Mucha i podstawa szczerbinki, zdaje się, że to onyksowe(?).
    •  
      Igur
    • 2013-07-15
    # 573
    Ta suczka na allegro siedzi już dłuuugi czas. Według mnie to samoróbka składana w garażu :) Ma dziwny zaczep kolby i chyba brakuje kilku nitów w korpusie oraz nr. seryjnych. Podoba mi się magazynek (przerobiłbym :D) oraz tłumiczek, a drewna od suczki to jeszcze w PL nie widziałem w żadnym sklepie oraz allegro. Oczywiście mogę się mylić, może napisze ktoś z Was do tego kolesia co to wystawia po więcej info. Kupować cały karabin dla okładzin, magazynka i tłumika za taką kase to chyba przesada, mnie osobiście na to nie stać, tak w sumie to mam już 1 całkiem rześką suczkę w domu(karabin) i kosztowała więcej niż ta z allegro ,ale za to działa ASGejowo :D
    POZDRAWIAM!
  2. # 574
    Zgadzam się z opinią, że drewna to nie oryginały, tylko jakaś samoróbka. Całość zdecydowanie nie warta podanych na aukcji pieniędzy.
  3. # 575
    •  
      Igur
    • 2013-07-15
    # 576
    130$ + wysyłka do PL :O milionerem nie jestem :d nie dał bym więcej jak 150zł za drewna do suczki.
  4. # 577
    •  
      Maza
    • 2013-07-16
    # 578
    Koleś podesłał mi więcej fotek. Jak ktoś chce, mogę podesłać.
  5. # 579
    A ja mam do Was taką bardziej nietypową sprawę :p
    Nie chce się chwalić żadną repliką, tylko chciałbym was podpytać o jakiś pomysł na ciekawe dopieszczenie RK08S od Boya (chce zrobić na w miarę fajne AK104) - myslałem dotychczas nad pbsem, ale nie moge znaleźć żadnego na 24mm gwint...
    Macie jakieś pomysły/zdjęcia/czy coś innego? :p Najlepiej jakieś swoje, bo w necie to przejrzałem już setki i jakoś nie mogę nic ciekawego wybrać :D
    sorry za offtop
    •  
      Igur
    • 2013-07-16
    # 580
    Ślij śmiało na mój mail, zaraz zedytuje profil aby było widać.
    •  
      Igur
    • 2013-07-16
    # 581
    Kostek, kupiłeś u krakmanów? Zamierzam też kupić jak tylko będę w domu. Mam już do niego TGP-A (podobno były to tłumiki specialnie stworzone dla 105), mam też optykę chińską na białoruskim montażu i multinum magazynków ostrych w śliwce oraz bakelicie. Jedyne co możesz zrobić to zmienić "oksyde" jeśli masz matową, wybić numerki zgodne z ostrą wersją ,ostre części (chwyty,pokrywa) oraz dodać dodatki takie jak moje. Jeśli u krakmanów to pewnie wersja PJ, więc zaszpachluj/zamaluj ten szpetny napis. Piszę tutaj o tuningu zewnętrznym, wewnątrz możesz zapodać sobie dłuższą lufę( gdy posiadasz tłumik) oraz inne pierdoły: tuning gb, mosfety,hopsiupy.
    POZDRAWIAM!
    •  
      Igur
    • 2013-07-16
    # 582
    Oczywiście jeśli 104 to odpowiednie magazynki i tłumik dla 7.62. Nie wiem dlaczego, ale nie bierz pbsa silesi, wiele osób mi odradzało.
    Pocieszę Cie ,bo jeśli 104 to magazynki są tańsze o połowę (blaszaki):D Jeśli jednak zmienisz zdanie to CYK FIK inny magazynek i masz 105 lub 102.
  6. # 583
    Tak, do środka pójdzie prawdopodobnie gb od innej repliki - stuningowane CA.
    Kupowany u Karkmanów, ale nie ma żadnych znaczków PJ'a, może dlatego, że to ta stalowa wersja - btw. całkiem fajnie spasowany.
    Ja właśnie zastanawiam sie nad tym, czy robić jako replikę karabinka na 5.45 czy na 7.62 - ogólnie za 7.62 stoi to, że mam pare waflowych magazynków które naprawdę idealnie do niego pasują i wcale tak źle nie wyglądają.
    Męczyliście się kiedyś z montażem granatnika do skróconego kałaszka? Jest to w ogóle możliwe? :p
    •  
      Igur
    • 2013-07-16
    # 584
    Wafle przerobione czy china? :D Montować to tego granatnik to skaszanienie całego uroku tej wersji, dla nich nie ma przewidzianego granatnika- tak mi się wydaje poprawcie jeśli się mylę, nigdy nie widziałem na fotach. Jeśli już robisz coś aby było takie jak ostre to nie ma sensu wydziwiać :D Obadaj czy cały jest ze stali, bojca różnie klepią, ja na przykład mam z kolegą niby takie same repliki (rk-o1sw) ,ale wyglądają inaczej i są z innych części .Obadaj zatrzask kolby i obsadę łoża czy przypadkiem nie dali znalu. Ja mam znalowy zatrzask kolby :c
    Jeśli chodzi o magi 5.45 to licz się z kosztami 1 krótki magazynek ~ 100zł
  7. # 585
    Wafelki to chińczyki, chyba od MAG'a czy cos takiego - fakt faktem fajnie działają i to jest spory plus. z tym granatnikiem to tylko tak z ciekawości - sam na fotkach tego nie widziałem. Raczej najbardziej interesowałoby mnie zrobienie tłumika, jakiegoś celownika i chwytu, reszta może zostać - no ostatecznie selektor zmienić na taki z półką.
    Btw. jak to jest z tym gwintem w bojcach? Podobnież da się zdjąć tę 24mm nakrętkę a pod nią jest standardowy 14mm gwint - ale u mnie nijak nie idzie tego odkręcić, może to na stałe jest? ;(
    edit:
    obadałem, wszystko jest ze stali.
    •  
      Igur
    • 2013-07-16
    # 586
    Imbusik taki jest mały, musi być. Ten duży gwint to wg. mnie plus ,jeśli zjedziesz 24 mm to zawsze możesz przykręcić kolejna "konwersje?" ,a jeśli nawet nie to zawsze jest14mm. 24mm jest chyba w "ostrych" więc daje +10pkt do reko :D
  8. # 587
    Aaaale na ten mały gwint o wiele łatwiej znaleźć tłumik - na wmasgu co i raz ktoś sprzedaje używkę za niewielką kasę, plus większość firm robi PBSy na 14mm (chyba tylko silesia robi na 24mm). Jutro jeszcze pokombinuje z tym gwintem i napisze co udało mi się ugrać :p
    •  
      Igur
    • 2013-07-16
    # 588
    Celownik... chodzi Ci o optykę? Na tym się już nie znam tak dobrze, sam chciałbym zamontować coś zachodniego, bo na oryginały mnie nie stać i są trudno dostępne(nie można wywozić żadnej optyki z terytorium FR). Chodzi mi o optykę zachodnia którą jednak używa się w Rosji. EoTech tego jestem pewien,aimpointy też jakieś widziałem, co do reszty nie mam pojęcia.
  9. # 589
    Raczej myślałem o czymś rosyjskim, no ale ostatecznie ujdzie też coś zachodniego ;p Tego małego imbusika u mnie nie ma... :p
    •  
      Igur
    • 2013-07-16
    # 590
    Jeśli koli to są na rynku rusaki i kobry , optyka- pso-1 i posp. Koli są w znośnej cenie, lupki już nie. Jeśli nie ma imbusa to mnie zaskoczyłeś, pomocuj się z tym za pomocą szmaty i kombinerek ,może to była wersja bez imbusa - mówiłem że każdy bojec inny :D
  10. # 591
    Taka drobna uwaga: oryginalne kolimatory wschodnie są tańsze niż oryginalne kolimatory zachodnie.
    •  
      Maza
    • 2013-07-16
    # 592
    PK-A są na nokto, ale cena jest dość wysoka. Choć i tak taniej wychodzi niż np. Aimpoint orginalny.
  11. # 593
    Za PK-A ok. 800zł z ebay'a z wliczoną przesyłką z EU (brak cła).

    W porównaniu do minimum 400 euro (ok 1700zł) za EOTecha lub takie drobne gówienka jak T-1 Aimpointa (bez przesyłki).
    •  
      Igur
    • 2013-07-16
    # 594
    Chodziło mi o repliki ASGejowe, zapewne koledze też. Jeśli tak mówisz to w przyszłości pomyślę pewnie nad jakimś oryginalnym :D Jak na razie to kompletuje bardziej umundurowanie i oporządzenie bojowe. Możesz podesłać linka z takowym pk-a?
  12. # 595
    Proszę bardzo:
    http://www.ebay.co.uk/itm/VISEUR-COLLIMATEUR-PK-A-RED-DOT-SKS-SVD-SAIGA-WEAVER-/111006323086?pt=LH_DefaultDomain_23&hash=item19d87e118e

    Nie kupowałem nic od tego sprzedawcy, więc jak zwykle polecam sprawdzić komentarze itd.
  13. # 596
    @Maza, a podrzuć fotki tego dziwoląga ;)
    •  
      Igur
    • 2013-07-16
    # 597
    Fakt, dzięki! :)
    •  
      Maza
    • 2013-07-16
    # 598
    •  
      Igur
    • 2013-07-16
    # 599
    Fuj :D Więcej niż 400 za to bym nie dał
  14. # 600
    hm... podstawa muszki może być "zgwałconą" wersją wczesnej onyksowej, czyli...
    http://imageshack.us/a/img838/5421/rlyb.jpg
    jednak zdjęcia dalej są za słabe aby powiedzieć coś konkretnego
    I skąd on wynalazł tak przeżarte suwadło? :D