• Kategorie

Подобные

Podobne

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 811
    Panowie, a powiedzcie mi jeszcze- czemu tak namiętnie pozbywacie się "jaskółki" ze swoich replik?
    Czy w takim AK74 jak mój (stronę wcześniej fotki) było to "niekoszerne"?
    Nie znam szczegółów co w jakim modelu, jakim roczniku powinno być, a co jest niewskazane.
    Bo mi ona nie przeszkadza, a nawet gdybym dorwał montaż Belomo w rozsądnej cenie , to bym się może skusił na jakis kolimator na RIS-a.
    Kupiłem se taki chiński kanciasty montaż, ale bardzo szybko sie go pozbyłem. Nie idę 100% w reko, ale to już był badziew total.
    Wole celować na mechanicznych przyrządach.
    Bo w przeciwieństwie do wielu "hipertaktycznych" aesgejów- potrafie się nimi poslugiwać.

    A do tego bloga wojaka Kardena jakis link możecie zapodać? Bo Google wynajduje mi Garden Blog i moge se pooglądać piękne ogródki :)
  2. # 812
    Jeżeli nie idziesz w reko, to nie ma powodu by się pozbywać.

    PS. Czuję się hipertaktyczny :)
  3. # 813
    k-a-r-d-e-n.livejournal.com
    •  
      Igur
    • 2013-10-16 *
    # 814
    http://foto.mail.ru/mail/photoshooter/1360/ - Karden nie ma "jaskółki" to swoją też wyrzuciłem :D

    Niektórzy ASGejowicze są zadowoleni z montaży od cymki itp. Fakt faktem telepie się,ale jak będziesz dokręcał to jako tako działa :D
  4. # 815
    Dzięki za info.
    Na zaden montaz niemam cisnienia,czy chinski, czy rosyjski, na optyke tez nie mam cisnienia. Jaskolka mi pasuje, bo nie jest tak "golo" po lewej stronie korpusu.
  5. # 816
    Autor cytatu: KorbaPanowie, a powiedzcie mi jeszcze- czemu tak namiętnie pozbywacie się "jaskółki" ze swoich replik?

    Montaże boczne nie były elementem powszechnie występującym do którejś wersji AK-74M (czyli późnych lat 90tych, jeśli nie 2000+). Wiele osób próbuje robić AK na starsze modele, przez co jako element stylizacji decyduje się na usunięcie szyny bocznej.
  6. # 817
    Montaże boczne nie były elementem powszechnie występującym do którejś wersji AK-74M (czyli późnych lat 90tych, jeśli nie 2000+).

    Na pewno? Nigdy nie widziałem zdjęcia ak74m bez szyny (nie mówmy oczywiście o wynalazkach typu slr). Może mógłbyś zarzucić?
  7. # 818
    Nie mogę tego zrobić, bo napisałem bzdurę przez zbytnie zaaferowanie swoją kanapką. :)
    AK-74M zapewne zawsze miał szynę boczną.

    Ale starsze modele były bardzo często widoczne, do co najmniej późnych lat 90tych, jeśli nie 2000+ Obecnie z resztą też nie raz można spotkać takie egzemplarze (które są stare i szyny nie mają).
    •  
      Maza
    • 2013-10-17
    # 819
    Jako samozwańczy specjalista od AK-74M, który przypieprza się do każdej pierdółki, stwierdzam że każdy AK-74M miał szynę ;)
  8. # 820
    Fajny zestaw :)
    Autor cytatu: Sergei Do szkoleń taktycznych zamiast PTK wchodzi szyna Zenit B-9 z rączką RK-0 i światełkiem Streamlight TLR-1. Projekt w sumie w toku bo jeszcze kilka zmian pewnie wprowadzę.

    Co sądzisz o akcesoriach Zenita? Warte swojej ceny, jak z jakością?
  9. # 821
    Jak się płaci tyle to się wymaga jakości, a tu farba schodzi z amelinium...

    To zdjęcie z facebooka jakiegoś Amerykanina, PKM po pierwszym użytkowaniu szyn:

    Załączniki:

    • 1395874_10151967641709797_1324662530_n.jpg
    •  
      Maza
    • 2013-10-22
    # 822
    Panowie, mam pytanie.
    Czy któryś z was piaskował korpus kałacha cymy/boyia?
    Jedna przesyłka z PRC dzieli mnie od full full stalowej suczki, no i chciałbym całą replikę pooksydować (nielicząc znalowej rury gazowej ris). A gość, u krórego będę oksydował powiedział, że podczas piaskowania mogą powylatywać wzmocnienia z body.

    Kiedyś ziomal mi oksydował, i obeszło się bez piaskowania a efekt był świetny (jak w ostrej, moczył w olejach, własnych odczynnikach... taki szalony naukowiec), ale wiem, że nie wyczyszczę elementów tak dokładnie jak piaskarka, aż takim akrobatą nie jestem.
  10. # 823
    Możesz iść inną drogą. Wiem że istnieje jakiś specyfik w żelu, który zwyczajnie nakładasz na farbę, czekasz X czasu, ta puchnie po czym ściągasz ją druciakiem czy co tam pasz pod ręką. Niestety nie miałem okazji użyć.
    Ja w swoim stalowym boyiu robiłem to jeszcze inaczej. Kładziesz graty na palnik kuchenki gazowej, po paru minutach ściągasz, farba się wypala i jak wyżej ściągasz druciakiem, zakamarki takie jak przy nitach usuwałem stalową końcówką dremla. Może być problem od wewnętrznej strony ramowej kolby, ale spróbować możesz.
    •  
      Igur
    • 2013-10-22
    # 824
    Może zrób małą kąpiel suczy i wsadź ją na noc do zbiornika z acetonem? Nie wiem jak to jest z farbą boyca, ale modelarskie farby po paru min takiej kąpieli odchodzą jak naleśnik :D
    •  
      Maza
    • 2013-10-23
    # 825
  11. # 826
    Możesz spróbować ściągnąć farbę zwykłym płynem hamulcowym ( ja tak robiłem na modelach samochodów)

    Cena około 10pln :)
  12. # 827
    Grozy se robiO ;)

    Załączniki:

    • wp_20131023_005.jpg
    •  
      Maza
    • 2013-10-23
    # 828
    MG ile byś liczył za taką grozkę?
  13. # 829
    Najpierw skończę ;) a dwa nie jest to tani temat GB V1 i AKSU biją w cenę.
    •  
      Maza
    • 2013-10-24
    # 830
    Po zmianie znalowych części na stalowe w akmsu wyszło mi drugie więc jedna rzecz już załatwiona ;)

    Panowie, co to za odcień szelaku?
    http://www.wallpapersma.com/wallpapers/2013/03/Automatic-Aksu-Makarov-Pistol-Pm-Finn-475x728.jpg
    •  
      Igur
    • 2013-10-24
    # 831
    Obrazek skaszaniony
    •  
      Maza
    • 2013-10-24
    # 832
    u mnie działa
    •  
      Igur
    • 2013-10-24
    # 833
    u mnie "nie może zostać wyświetlony gdyż zawiera błędy "
  14. # 834
    Igur odśwież go albo przeładuj stronę mnie też nie działał.
  15. # 835
    http://imageshack.us/photo/my-images/202/bls7.jpg/


    prawie gotowy :P
    •  
      Maza
    • 2013-11-03
    # 836
    O aligantes :3 Jak w PKPku, co za celownik na nim planujesz?
  16. # 837
    a nie wiem , jakiegoś elcana albo kolimator zwykły :D
  17. # 838
    Eotecha pliaaaazzzz :D
  18. # 839
    tak budziet ! :)
    •  
      Maza
    • 2013-11-11
    # 840
    A co sobie zamówiłem ciekawego...
    http://cdn2.bigcommerce.com/server500/ba7f4/products/2275/images/3832/KPR__84582.1343801974.1280.1280.jpg ;)
    zrezygnowałem z drewienek LCT, więc będą one na sprzedaż. W dniach powinny się pojawić w komisie. Zabuliłem za risy mniej niż za kopię chińską.

    Do tego łoża będzie latarka SUREFIRE (kopia), którą już mam i jakiś ciekawy chwyt pionowy (stubby albo coś). Co do reszty, zmieniłem tłumik na rumcajsa, dołożyłem chwyt TDI (pistoletowy) i czekam jeszcze na inny zatrzask magazynka.