• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Sam nie wiem co mam :)
    W miarę możliwości będę dość szybko uzupełniał stronę. Wreszcie mam gdzie robić zdjęcia. A produktów bez zdjęć staram się nie zamieszczać - generuje to tylko masę maili: "Czy mogę prosić o zdjęcia ..." :)
  2. # 32
    "... taki pasek:http://www.splav.ru/goodsdetail.aspx?gid=2010-10-04+11:42:43.600195&cat=2010-03-31+17:05:22.600150 można u mnie zamówić - generalnie można zamówić też Tienia z ANY, tylko trzeba wykazać się inwencją i napisać. Czas oczekiwania na Spław - 3-4 tygodnie, SPOSN - 4-6 tygodni, ANA 4-8 tygodni. Nie trzeba płacić z góry, ..."

    czyli dokladnie tak jak przypuszczalem i to blizej i sensowniej, niz sie co poniektorzy spodziewali...
    pozdrawiam
  3. # 33
    Rzadko tu zagladam bo zajmuje sie tylko IDF - em ostatnio.

    Panowie o czym tu mowa ... jak nie mozna sciagnac ??

    Da sie zalatwic wszystko trzeba tylko chciec a ze wy chcecie miec wszystko na wyciagniecie maila no to macie problem i basta

    Tylko dzieki ciezkiej pracy i kontaktom (trzeba tez umiec je sobie wyrobic ... dac cos od siebie, zaoferowac wspolprace ... pomoc itp) mam / mialem takie rzeczy kolo ktorych niektorzy moga tylko pomarzyc np. ephod 1 generacji. kustomowa kamizelka uszyta w szwalni brygady nahal. radyjka rosyjskie i kupa innego szpeju ktory mi przez rece przeszedl. Ci ktorzy mnie znaja z mojej dawnej tu bytnosci wiedza o czym mowa.

    Tylko ze tak jak napisali Robaki i Kamil - jest to kwestia pracy cierpliwosci i wypracowania koneksji. Ja za moich ludzi na wschodzie "poszedl bym w ogien"oni wiem ze za mnie tez ... bo jestesmy w 1 kolejnosci przyjaciolmi a kolekcjonerstwo to dodatek. Oni potrafia mnie odwiedzac i ja ich tez.

    Ja by niektore rzeczy nabyc czekalem lata, poto by lezaly sobie w szafie jak np w/w kamizelki. Na tym to wlasnie polega zdaje sobie sprawe ze duzo ludzi ktorzy trafili tu w 1 kolejnosci przez airsoft to przesadny hardkor ale panowie albo woz albo przewoz.

    Antos robil dla was dobra robote i fakt faktem mial problem z komunikacja ale to nie powod by psy na nim wieszac.
  4. # 34
    A ja się pochwalę:) Dziś rano kolo wystawił na Allegro nową oryginalną bluzę w Tieniu i padła moim łupem za 100zl :P Opłaca się czuwać, tym bardziej że wrzucił ją do niemieckich klamotów:D