• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 61
    Z tego co wiem, to mechanizm magazynka w mosinie został przeprojektowany i będzie nowy.
    Że do góry nogami? Nie pierwsza i nie ostatnia replika.
    Że osiągi złe? Bodajże ma to 330fpsów - czyli standard. Stockowe AK od VFC też się koło tego kręci. Jakoś nie zauważyłem by Kazik, Grześ, Kamil czy ja narzekali na osiągi.

    Mi w zupełności wystarczy by bebechy były zgodne ze standardem. Jest plotka że GB daje Ares, są nawet plotki o GB takim jak w Ares'owych berylach. W końcu od czerwca zeszłego roku, Ares wchłonął Zeta-Labs.
  2. # 62
    Mi oba GB VFC sprawiały kłopoty, aczkolwiek nie ze względu na mała ilość FPSów ;) (ta była poprawna)
    Ale to już sprawy techniczne, a o nich wstyd tu pisać.
  3. # 63
    Tylko że VFC nie kupiłeś dla osiągów :)
    A i nie jojczysz że kiszne osiągi tylko zmieniasz wedle uznania.
  4. # 64
    Nie ma co biadolic, i tak bedzie to jedyna replika WSS i WAL na rynku.
    No chyba ze ktos wezmie te robione na zamowienie z Rosji.
    Ja osobiscie nie biore jej po to zeby regularnie uzywac na strzelankach i tuningowac na zylion fps. Owszem fajnie jest miec chociaz te 330fps i znosna obsluge skoro koszt nie jest maly bo w koncu repliki do 1000pln oferuja juz w dzisiejszych czasach ckiem sympatyczne osiagi :)
  5. # 65
    Ktoś w internetach zwrócił uwagę, że body, to jakiś niestalowy odlew, a nie frezowany kawałek stali. I chyba faktycznie ma rację, ale tak jak piszą poprzednicy, lepsze to niż nic.
  6. # 66
    Autor cytatu: robakiNie ma co biadolic, i tak bedzie to jedyna replika WSS i WAL na rynku.
    No chyba ze ktos wezmie te robione na zamowienie z Rosji.


    No właśnie powinna być już w marcu u mnie przesyłka z Uralu via Łukaszenko..
    Damy do porównania Potfornym Kazikom i sie obrazy
    A jak już bedzie wzorzec,to i rusznikarza namówić by potrzebował trochę w metalu i bedzie git majonez:))
    Obiecuje,No chyba ze zamkną granice z Polszą:))
  7. # 67
    No to chyba ja pisałem na RA :)
    Replika miała być "steel" jak reklamował Zeta Labs a tymczasem jak widać korpus to odlew z jakiegoś szajsu.
    Szkoda bo jeśli jest duralu to będzie bardziej wytrzymały niż jakiegoś badziewia ale wiadomo jak wygląda
    taka replika po pomalowaniu - ach te pierwsze Classic Army ... Niestety w stosunku do stali wygląda po prostu zabawkowo :/
    Jeśli to odlew stalowy zobaczymy jak go obrobią. Bo jak patrzę na podstawę szczerbinki w moim VFC
    w stosunku do korpusu z blachy stalowej to mnie telepie.

    Ale cóż, jak sam przyznaję jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
    Lepsza taka replika niż żadna, bo raczej innej na razie nie będzie.
    Tylko jaka będzie finalna cena, bo jak Zeta poleci w kule i końcowy produkt zamiast full steel
    z girboxem Aresa okaże się ZnAlowym odlewem i kiepskimi bebechami będę nieco zniesmaczony ...
  8. # 68
    Nie martwmy sie na zapas:))
  9. # 69
  10. # 70
    Hmm...
    Jeżeli te elementy są już pomalowane, to kolor będzie bliski oryginałowi (z tego co pamiętam Wał nie jest czarny a taki grafitowy), jeśli nie są, to wackowy stop.
  11. # 71
    Raczej nie są pomalowane, bo czeka ich jeszcze w paru miejscach spawanie i raczej by nie malowali przed tym.
    Nowy obrazek z RA (gdzie muszą jeszcze dospawać resztę kolby).

    Załączniki:

    • valbarrel2.jpg
  12. # 72
    Cholera wie, na zamieszczonym przez ciebie zdjęciu wygląda mega słodko.
    Co do kolb - nie przypominam sobie by były bardziej spawane niż ta z AKS[u]74
  13. # 73
    No jakoś strasznie nie były, ale na tym zdjęciu z załącznika jest tylko jedna żerdź (?), więc brakuje jeszcze jednej (dolnej) + stopki, czyli jeszcze tam nieco spawania im zostało.
  14. # 74
    Górna i dolna są zespawane z zatrzaskiem. Stopka jest "zaciskana" jak w AKS74.
    No i ta pionowa blacha na kolbie będąca zatrzaskiem w pozycji złożonej.
    Tak czy siak - wygląda smacznie.
  15. # 75
    no to ja musze skrytykowac :) ale o tak pewnie kupie hehe
    Pamietacie dyskusje o odlewie korpusu?
    Wyglada troche niewspolmiernie - piekna toczona lufa i nieco matowy korpus ktory chyba nie byl dodatkowo obrabiany CNC przed malowaniem?
  16. # 76
    Nooo w końcu się coś ruszyło. A już chciałem rezygnować :D Niech rzeźbią rzeźbią bo zaraz mi się kasa rozejdzie a Wałka nie będzie. Ciekaw jestem co do środka wsadzą^^
  17. # 77
    ja tez juz czesc kasy przepuscilem ale nie moge przekisic rok 2,5tys , w koncu pieniadz robi pieniadz hehe :)
  18. # 78
    Autor cytatu: robakija tez juz czesc kasy przepuscilem ale nie moge przekisic rok 2,5tys , w koncu pieniadz robi pieniadz hehe :)


    Panowie
    Ponieważ rozumiem ze czas wyczekiwania blokuje wam kasę
    Proponuje skorzystanie z możliwości wplacenia części zaliczkowej,w chwili gdy info bedzie,a bedzie do ok tygodnia,kiedy konkretnie kolega dostanie pierwsza partie
    Tak zrobił jeden z forumowiczow,już kilka miesięcy temu wplacajac zadatek,dostanie w pierwszej kolejności replika,bez względu kiedy dopłaci resztę hajsu
    Rozumiem ,ze nie każdy w lewej kieszeni nosi 2,5 kafla,dlatego proponuje byście odlozyli po 5paczek,jak dostanę pewne info z data,bedzie można skorzystać z mojej oferty,ponieważ ja i tak i tak płace za całość z góry pełna kwotę,zgodnie z zamowieniami od was
    Myśle ze jest to jakieś rozwiazanie,dodatkowo zapewniam wszystkich,ze w sytuacji gdyby komuś brakło kilka stuuffek,cierpliwość wykaże tak jak wy i ja wykazujemy,czekając na sam przedmiot pożądania :))

    Pozdrawiam
  19. # 79
    oki napisze na priva co do szczegolow. Meila mam.
  20. # 80
    A ile dokładnie będzie nam dane za to cudo zapłacić?
  21. # 81
    Poszedl mail kilka dni temu.

    Na RA kolejne ploty ale ja tam juz nic nie bede spekulowal tylko czekam na info od Watera bo to solidna firma :) i jak przyjdzie czas to sie dowiemy!

    Wintoriez ma byc drozszy bo w zestawie jest celownik. WAL jest goly. Zobacz ceny na preorderach w HongKongu.
  22. # 82
    Wolę bez optyki.
    Do airsoftu PSO-1 i pochodne średnio się nadają. Do reko/stylizacji - lepiej oryginał skombinować.
  23. # 83
    wg zety ma to byc ruski celownik a replika o 300dolcow drozsza wiec moze (prawie) oryginal?
  24. # 84
    Wątpię by był to odpowiedni celownik. Do Wała i Wintoreza idzie PSO-1-1 - taki sam jak PSO-1 ale skala insza.
    Choć - różne są wyroki boskie - ja bym tyle nie dał, dla mnie PSO jest zbędne a do Wał'a będę montował PK-
  25. # 85
    Sory za info zwłokę
    Obowiązki niestety
    Powinno być wiadomo w tym tygodniu
    Sam czekam i piēty mnie palą

    Bądźcie czujni jak wažki

    Pozdr
    •  
      Sowa
    • 2012-03-21
    # 86
    Autor cytatu: SkymaciekA ile dokładnie będzie nam dane za to cudo zapłacić?


    Pozwolę sobie powtórzyć pytanie. Pierwszy post mówi o cenie "lekko poniżej oficjalnej oferty", taka airsoftpanda ma je po 508$ klik , a w treści wspomina się o ok 2,5 tys. Będę wdzięczny za doprecyzowanie i dodatkowo za informację czy da radę kupić i ewentualnie w jakiej cenie będą dodatkowe magazynki.
  26. # 87
    Co do cen...
    Będziemy wiedzieć jak sami kalkulacje zrobią,jak dodadzą cła,przesyłki i marże
    Przecież teraz to są wrożby z fusów...

    Info z dzis:

    Proszę czekać,termin sie wydłuża ze względu na formalności papierowe...

    Dodam od siebie,ze kolega wraz ze mną zamówił 50szt( pięćdziesiąt)...
    Zamówienie jest traktowane serio,zwłaszcza ze partnerem w rozmowie jest Ares...
    Kolega z nimi współpracuje na płaszczyźnie Beryla,którego właśnie on do Polski ciągnie..

    Ja dla siebie i dla was zamówiłem 20 sztuk...
    Zapłacone z góry,z ryzykiem biznesowym własnym...

    Proszę zatem o nie pytanie w kółko " ile,ile"..

    Na info z Pandy,reaguja śmiechem i " polecają" zakup preorderem :)))

    Czekajcie,nie zawiodą oni,nie zawiedzie na pewno mój kolega- to poważny gość,nie nawale i ja,a cena bedzie dla forumowiczow...przyjazna;)))
  27. # 88
    Spoko i dzięki za info. Pytam się bo fundusze mam tak na "styk". I końcowa cena Wałka będzie być albo nie być dla mnie jako posiadacza tego cudeńka :D
    •  
      Sowa
    • 2012-03-22
    # 89
    Dzięki za informację, chciałem sobie tylko orientacyjnie doprecyzować jakiej kwoty należy się spodziewać. Portfel niestety ostatnimi czasy jakis taki mało gumowy mi się zrobił więc wolę byc przygotowany ;)
  28. # 90
    Proszę o usunięcie mnie z listy chętnych.