• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 91
    Autor cytatu: samekProszę o usunięcie mnie z listy chętnych.


    Nie ma sprawy

    Info:
    Etap papierowej legalizacji ponoć posuwa się powoli do przodu
  2. # 92
    Co masz na myśli pisząc "legalizacji" ?
    Licencja czy cło ? :)
  3. # 93
    Od kolegi wiem,ze utknęło wszystko gdzieś w ichniejszych urzędach,ponoć sama lusnia jest just na etapie końcowym,ale papierologia ich opóźnia ...

    Wieści jeszcze w tym tygodniu

    Pozdr
  4. # 94
    Jeżeli to jest japońska firma (a newsy poj. się na blogu japońskim właśnie) i robi repliki o nieplastikowym body, to mogą mieć z tego tytułu problemy. Zdaje się, że u nich przepisy zabraniają takiej produkcji.
  5. # 95
    ja bym sie nie przejmowal. Owszem przepisy w Japonii sa takie jak mowisz (np Marui i ilosc metalowych konwersji do nich) ale to nie jest pierwsza metalowa replika jaka zrobili i jakos dali rade :)
  6. # 96
    Nie, no jasne, że dadzą radę. Próbowałem znaleźć odpowiedź na pytanie Potfora^^
  7. # 97
    Jeno Ares jest z Hong Kongu, a z tego co wiem Zeta-Labs jest częścią Ares'a.
    Zresztą - w Japonii powstawały repliki metalowe, bodajże Shoei robił metalowe.
  8. # 98
  9. # 99
    Nareszcie cos!:))
    Potworny i ksiądz Robak....pierwsza partia dotrze do mnie prawdopodobnie w czerwcu!
    A co zatem idzie....Robaki tobie podwioze,a tobie Potforze chyba prześle,lub odbiór odemnie,Katowice,Opole,Wrocław,Wawa,Częstochowa,Łódź,Kielce

    Jest majonez,mówię wam!
  10. # 100
    Water - chyba będzie trzeba przesłać, bo żaden z wspomnianych przez ciebie regionów do mnie nie podlega (jam jest z Gorzowa).
    Chyba że Kazimierz chce zostać pośrednikiem i pomacać?
  11. # 101
    Ja Ci mogę zrobić za pośrednika i przemacać :P
  12. # 102
    Ja bym chętnie pomacał, ale w czerwcu już mnie nie będzie w PL.
  13. # 103
    POTFURnie to daleko...
    Zobaczymy jeszcze i cos sie wykmini
  14. # 104
    a jak tam z listą chętnych? można się jeszcze dopisać/podłączyć, a jak nie to może ktoś rezygnuje?
  15. # 105
    @Water - czasu jeszcze sporo, coś się ustali, bo może być tak że akurat będę się gdzieś urlopował.
    @Pakul - ktoś zrezygnował już. Tylko listę prowadzi Water i on ma decydujące zdanie.
  16. # 106
    Tak,mozesz Pakul
    Samej uciekł więc jak najbardziej sie dopisz

    Kupiłem 20szt...

    Ale ceny lightowe bedą dla wszystkich forumowiczow,przedplacajacy bedą szczególnie zadowoleni :)) z cen dla nich
    • cyp
    • 2012-04-14
    # 107
    Ja wiem czy będą zadowoleni jak dostaną body z szitmetalu? Poważnie się zastanawiałem nad wpisaniem się na listę, ale za taką kasę to wolę nie ryzykować. No ale jeszcze zobaczymy jak będzie z tym korpusem, może nie dadzą ciała i zrobią coś porządnego.
  17. # 108
    Water - wszystko na dobrej drodze?
  18. # 109
    Droga jest jedna...ale mgła jak w Smoleńsku...
    Nawigator podaje dane,ale tam na wierzy,Chińczyk cos bełkocze i udaje Araba...
    Moze uda sie wylądować przed wakacjami...oby tylko paliwa wszystkim wystarczyło na to kolowanie nad lotniskiem....
  19. # 110
    A tak po ludzku? Bo wiesz - ja nie wiem "co autor miał na myśli":)
  20. # 111
    A tych urwa gości zza ryžowego muru bym rozp...ł
    Na emaila odpowiadają tylko w zakresach im odpowiadających,konkretów unikają jak Japończyków
    Ženada jak się pisze po chińsku?...
    Dramat handlowy ,jak z rusami...
    Na Wintoreza tez czekam już trzy miesiące dłużej niż miało być...
    Szkoda gadać co ujki...
  21. # 112
    Water, czy malutkie ludziki się obudziły?
    •  
      Sowa
    • 2012-05-29
    # 113
    Kawałek czasu temu załapałem się na preorder w Gunfire. Wczoraj zadzwonił do mnie ich pracownik i pytał czy chcę zrezygnować z preorderu. Zeta nie potrafi obecnie podać żadnego, nawet przybliżonego terminu, w którym wypuści replikę. Skośne ludziki mówią żeby być cierpliwym i czekać...
  22. # 114
    Prośba o usunięcie z listy chętnych. Niestety przez tych skośnych ludzików i przekładanie terminów kasa się w końcu rozeszła :(
  23. # 115
    Tak,Potfornie one są nieslowne,te małe skośne...
    Ale za Bugiem tez maja w dupie terminy...
    Nie wiele mogę zdziałać....zero wieści..
  24. # 116
    Nowe foty, jak widać Zeta się nie spieszy.

    Załączniki:

    • val0001.jpg
    • val0002.jpg
    • val0003.jpg
  25. # 117
    Oj tam, w wyścigu nie startują... mogli by jednak ciut przyśpieszyć.
    Mimo wszystko - cieszy mnie to co me oczy widzą: GB V3 i komora HU od AK.
    Nie widać jeszcze bezpiecznika i selektora... Nawet dziurki na bezpiecznik nie ma...

    BTW. Kazik - źródło podaj.
  26. # 118
    Kufa!
    Mam ich dosc!
    Najchetniej podpalilbym Azje od Uralu na wschod...
    Wczesniej na pal!..
    Slow brak...
  27. # 119
    Fotki są z RA, a gość je dostał od Airsoft-Panda na maila.
  28. # 120
    Widziałem na RA. Powiedzcie mi z czego jest ten GB ? Bo wygląd na tworzywo a to już jakaś żenada jesli tak jest.
    Ja się nie wycofałem z zamówienia :) i cierpliwie czekam ale jeśli to tworzywo to powinien kosztować nie więcej niż 500zł :/

    Spasowanie pokrywy zamka mam nadzieję też jest poglądowe.