• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Polecam jak najprędsze wysupłanie z kieszeni 9,99zł i polecanie do sklepu po Fallouta :)
  2. # 32
    Madmaxa kojarze :)
    w ogóle gdzie to się odbywa?
  3. # 33
    Okolice Stargardu Szczecińskiego, tereny opuszczonego lotniska, Kluczewo czy jakoś tak.

    PS. Jak ktoś ma problem z dojazdem, to mogę robić za noclegownie - ale dla góra max 2 osób (które i tak będą spać razem :D - mam tylko jedno wolne wyro).
  4. # 34
    Potfur - możliwe że ja bym się pisał.
  5. # 35
    Jakby miał spać u Potwora, to równie dobrze mogę spać u swoich rodziców ;) Ale nie wiem czy będzie to miało sens (Star.Szcz->GW. GW->Śląsk)
  6. # 36
    Kazik - akurat w twoim przypadku to nie ma większego znaczenia - jak nie u rodziców to u siostry się przebunkrujesz.
    Gorzej może mieć Kamil (nie wiem jak z połączeniami Wawa - Stargard.
  7. # 37
    Z tym to na pewno krucho... a na dodatek tak słabo mi się uśmiecha 8-9 godzin podróży z marszu... :/
  8. # 38
    Kamil, wpadaj w piątek na wódkę to dostaniesz moją odpimpowaną galabije szalonego proroka. Tylko znajdź tą gumkę na głowę albo zrób nową.

    Murwa kać, pojechałbym z Wami, ale niestety już załatwiłem sobie pracę na wakacje... :(
  9. # 39
    No właśnie pożyczyłbym od Ciebie, ale ona jest trochę za ładna ;) Ja bym wolał taką brązowo-szarą czy w jakimś innym gównianym kolorze... :/
  10. # 40
    ładniejszą szatę jako kapłan możesz zakładać na jakieś szczególne imprezy (pogrzeby, śluby itp.)
  11. # 41
    Oferujemy pogrzeby, śluby? :D
    Chociaż zawsze marzył mi się zamach na pogrzebie (w larpie oczywiście ;) ), więc ja w to wchodzę!
  12. # 42
    Ślub Potfora z Kamilem i pogrzeb Kazika? ;)
  13. # 43
    Prawdziwa brazyliana się robi :D
  14. # 44
    Ruszaj głową dyniowy cycuszku - Pobrudzisz ją po prostu. Wytarzasz się po ziemi, przybrudzisz trochę cegłą lub pyłem z cegły, i będzie git.
    Ewentualnie tak jak powiedział Kazik - Będziesz zakładał ją na specjalne okazje. ;)

    Nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę że jedziecie...
  15. # 45
    Autor cytatu: grigorijŚlub Potfora z Kamilem i pogrzeb Kazika? ;)


    O nie, nie wchodzę w to, potem się okaże że Kazik był moim złym bratem bliźniakiem (niepodobnym zresztą), a Potfur brodatą reinkarnacją Buddy...



    Autor cytatu: HateMe!Ruszaj głową dyniowy cycuszku - Pobrudzisz ją po prostu. Wytarzasz się po ziemi, przybrudzisz trochę cegłą lub pyłem z cegły, i będzie git.
    Ewentualnie tak jak powiedział Kazik - Będziesz zakładał ją na specjalne okazje. ;)


    Dyniowy cycuszek (sic!) dogadał się z Ciężkim o galabiję. Ale możliwe że i Twoją pożyczę. Ale brudzić nie chcę, nie mam ochoty niszczyć nieswoich rzeczy...
  16. # 46
    Autor cytatu: KamilDyniowy cycuszek

    Musze to sobie zapisać...
  17. # 47
    Ale ja nie mówię o niszczeniu - Tylko o brudzeniu. Materiał jest dość wytrzymały, sprawdzane na A3, a pierze się toto łatwo. Właśnie ją wyprałem, do piątku wyschnie więc Ci ją zapodam - Jeżeli będziemy w stanie o tym pamiętać. :)

    Zapisuj zapisuj. ;)
  18. # 48
    ja w planach ubiorowych mam:
    - turban,
    - pas "oficerski" z licznymi ładownicami, może dorzucę do tego koalicyjkę,
    - stare bojówki zielone (bez jednej kieszeni z boku, z niedziałającym zamkiem błyskawicznym i innymi atrakcjami),
    - rd54 z rurą maski p-gaz poprowadzoną z jednej z kieszeni do przodu (tak by to wyglądało jakbym w środku miał duży pochłaniacz do maski),
    - sama maska przycięta by dało się założyć jedynie na dolną część twarzy (nie będzie przeszkadzać goglom),
    - rd54 ma taką kieszeń na (chyba) lewym ramieniu na stylisko łopatki piechoty (do jej stabilizacji jak się nosi RD w pozycji "spadochroniarskiej") - chcę tam jakoś zamontować parasol (by po założeniu plecaka ładnie osłaniał nosiciela).

    na resztę ubioru nie mam jeszcze planów
  19. # 49
    Mój Kosmoblaster czyli Beretta bez zamka - Wygląda kosmicznie i działa. Przyrządów celowniczych nie ma, ale od czego jest laser? ;)
    Po dorobieniu styranych drewnianych chwytów IMO byłoby dość Falloutowe. Zapytajcie Kamila jak strzela. :]

    Załączniki:

    • Kosmoblaster.jpg
  20. # 50
    Jakby trochę nad nią popracować, to wyglądałaby nieźle. Ale po pierwsze: ja nie umiem z niej strzelać :) Po drugie: ona mogłaby wynieść kogoś na orbitę... a że to jest tylko larp, odpuszczę sobie ...

    Hejtuś, jak Cię roznoszą pomysły, to myśl nad klimatycznym strojem ;>
  21. # 51
    Oj tam nie pierdol, to jest karabinek snajperski w kompaktowym opakowaniu. Chcesz? :P

    Mam mam, zapodam jak dopracuję. :)
  22. # 52
    I pojawił się zgrzyt przy tworzeniu stroju.
    W świątecznym lumpeksowym szale, co większe lumpy w moim mieście i nie znalazłem żadnej użytecznej lali (za to znalazłem dobrego kangurka - ale trzeba nad nim jeszcze popracować) :D
    Czy ktoś z forumowiczów ma może oddać za symbolicznego złocisza lalki? Chodzi mi o lalki 'barbie' (w obojętnie jakim stanie, obojętnie czyjej produkcji), takie co dzieci wożą w wózkach (z tych interesują mnie tylko rączki i główki).
  23. # 53
    Nie mamy (z Potworem) namiotu - Kamil masz może jakiś? Czy idziemy w super klimat i antywygodę, czyli każdy przywozi 1/2 pałatki i robimy "namiot".
  24. # 54
    Jeśli chodzi o namiot - mam jedynkę, ale jest bardzo niewygodna, bo mieszczę się w niej tylko ja, bez moich rzeczy, które mokną w przedsionku :( Dlatego planuję zakup nowego. Aczkolwiek na OT myślałem o skombinowaniu jakiegoś dużego namiotu, w stylu wojskowym (tylko nie taki byczy, jak na Tomaszowie, za dużo pieprzenia się z tym), jakiś średni, żeby można się było tam spokojnie rozłożyć w 4 osoby. Tylko, że nawet jakbym go skombinował, to nie wiem jak mam go przewieźć...
  25. # 55
    To co 'budowaliśmy' o zmroku w Tomaszowie to był NS - duuuży namiot - wszyscy z 40A co byli wtedy by się w nim zmieścili i było by jeszcze miejsce.
    Lepszy by był jakiś mały sztabowy - są o połowę mniejsze od NS'ów a pojemne (5-6 osób + sprzęty) - coś w stylu tego co Team Delta miała obok miejsca wydawania opasek/numerów.
  26. # 56
    O czymś takim myślę. Tyle tylko, że ja tego nie przytacham z wawy. Dlatego nie ukrywam, że liczę najbardziej na Potfora ;) Jak mam jechać najpierw do Gorzowa, to nie będzie problemu później z wzięciem tego w dwie (albo i więcej, nie wiem jak Kazik jedzie) osoby.
  27. # 57
    Ja najprawdopodobniej będę miał (w miarę) bezpośredni pociąg ze śląska (dużo stąd jeździ w kierunku Szcz).
  28. # 58
    Potfornicki obada jakie ma możliwości załatwienia namiotu i da znać.
    [edit]
    Zapytanie o lalki, nieaktualne - zdobyłem garść barbiaków.
  29. # 59
    Zrobiłem już część stroju LINK (będę tam sukcesywnie dorzucał elementy garderoby, komentarze/sugestie mile widziane).

    Jednakże - rozmawiając dziś z kazikiem, doszliśmy do wniosku, że będąc w strefie offasg, będziemy bezbronni.
    W offasg, nie używa się replik (fabularnie zdawane są na bramie), tym samym nie mamy możliwości blokowania ciosów.

    Ani kazikowi, ani mi - nie uśmiecha się tachanie jakiegoś otulinowego bejzbola czy innej pały. Zatem poszukałem w necie jakiegoś gumowego czegoś. Znalazłem gumową saperkę :D - świetna rzecz - ale ~80zł, to za dużo jak na takie coś.

    Zamiast saperki - można kupić gumowy nóż treningowy, tylko po co wydawać ~20zł, na coś co i tak ma się stać otuliniakiem (tj. musi stracić swoje ostrze na rzecz gąbczastego czegoś)?

    Toteż - kupić zabawkowy nóż za jak najmniejsze pieniądze, przerobić go na otuliniaka i cieszyć się.

    Oto nóż - taniej być nie może .
    Prośba do Kamila - czy mógłbyś zakupić 2 sztuki (jeśli też chcesz to 3), przesłać je do mnie, potfur zrobi z tego otuliniaki (mam masę gąbki do izolowania rur).
  30. # 60
    No problemo, kupione, do odbioru przeze mnie w poniedziałek.