• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Autor cytatu: waterZwroc uwage ze Dex zmienil juz na GORKA VITIAZ ogloszenia...
    To akurat ja zrobiłem.
  2. # 32
    Autor cytatu: kazik[quote]Autor cytatu: waterZwroc uwage ze Dex zmienil juz na GORKA VITIAZ ogloszenia...
    To akurat ja zrobiłem.[/quote]

    Acha..
    Czyli mimo tego ,tez jest źle?
  3. # 33
    Jak już wcześniej pisałem - ja przyznaję się do swoich błędów. Bardzo dziękuję za znalezienie jednego z nich - już to poprawiam!
    Równocześnie bardzo przepraszam Wszystkich, którzy mogli zostać wprowadzeni w błąd.

    Zmiana dokonana

    Aczkolwiek jak zwykle wystąpiła manipulacja z Twojej strony - inne celowniki były opisane jako Białoruś, co wskazuje że ten jeden był po prostu błędem, a nie stałym celowym działaniem.

    A Ty kiedy zmienisz opisy na Allegro?

    @Water - tak, jest źle, bo Dexter nadal uważa, że postępuje właściwie, a Kazik nie będzie pilnował i poprawiał jego opisów wszędzie. Aż się zresztą dziwię, że obyło się bez oskarżeń o stronniczość.......
    @Jawny - "Polskie Obozy Śmierci" to jest dokładnie taki sam semantyczny problem jak "Rosyjska Gorka Vitiaź". Owszem, skala jest inna, ale modus operandi dokładnie taki sam. I cel jest też dokładnie taki sam. A do tego o jakim "wrogim mocarstwie" piszesz? Przecież to jest nasz sojusznik!
  4. # 34
    Na stronie głównej, dziale celowniki i nowości nadal jest po staremu w liście przedmiotów. Dopiero jak wejdziesz w stronę przedmiotu jest już dobrze.
    Nie musisz dziękować.
  5. # 35
    Na to nie zwróciłem uwagi. Zaraz to poprawię, aczkolwiek tam jest "Federacja Rosyjska / WNP" - WNP to Wspólnota Niepodległych Państw do której należy również Białoruś.

    Poprawione.

    W sklepie są na pewno także inne błędy. Z góry dziękuję za wskazanie jakiegokolwiek z nich. Może nawet zorganizuję konkurs z nagrodą dla osoby, która wskaże najwięcej z nich! Mnie zależy na tym, żeby wszystko było jak najwyższej jakości i jak najbardziej poprawnie.

    Czy umiecie się tylko dziwić czemu tak się uparłem i w kółko stosować opisane już przeze mnie sztuczki socjologiczne? A co do "odwrotnego skutku" no to chyba działam na korzyść Dextera - kolejna zagrywka "marketingoła" dla ciemnych mas - "nie ważne jak mówią, byle mówili".
  6. # 36
    To nie ja zacząłem tą drakę tylko TY i to tylko w tym celu aby zdyskredytować konkurencję. Warto o tym pamiętać. Z ciekawości sprawdziłem swoje oferty na WMASG.PL -może rzeczywiście gdzieś z rozpędu napisałem że to z Rosji.Ale gdzie tam.Kto chce niech czyta.
  7. # 37
    Tak, to prawda - nie napisałeś nigdzie że to zrobione w Rosji. Napisałeś za to:
    "Rosyjska Gorka - Vitiaź" i "Od dnia 15 października 2012 roku Firma nasza rozpoczyna dystrybucję na terenie Polski produktów firmy Vitiaz-Specosnaszczenie będącej dotychczas jednym z głównych kooperantów i podwykonawców wiodących producentów odzieży specjalistycznej dla armii i służb mundurowych Federacji Rosyjskiej. Pierwszym dostępnym produktem będą mundury maskałaty PARTIZAN M MEDUSA."
    W tych słowach nigdzie nie jest napisane, że jest to zrobione w Rosji. Ale czy widzisz tam gdziekolwiek słowo "Białoruś". Czy jesteś pewien że poważny i uczciwy człowiek tak właśnie powinien przedstawić firm, którą w jakiś sposób reprezentuje? Czy to jakiś wstyd, że trzeba to ukrywać? Moim zdaniem poważny i uczciwy człowiek napisałby, że jest to firma z Białorusi.
  8. # 38
    Ja nie widzę niczego złego w dyskredytowaniu "konkurencji" która stosuje nieuczciwe metody. Uważam, że takie metody trzeba wręcz napiętnować.
    Możecie pisać co chcecie o pobudkach Konrada - nawet jeśli są przyziemne, to stoi po stronie ZASAD - dobrych praktyk.

    Z tego samego powodu, z którego nie rozumiecie moich argumentów i odniesień oraz bardzo trafnych przykładów Konrada - nie jesteście w stanie pojąć, ze pewnych rzeczy się nie robi, bo nie robi się innym tego czego nie chciało by się samemu doznać.
    Prosta i od tysiącleci stosowana przez cywilizowanych ludzi zasada.

    Chcecie dexter jawny i water, żebym zastosował wasze "reguły" przeciwko wam? Chcecie zobaczyć jak to boli? Może wtedy zrozumiecie?

    Czy uważacie, ze dopuszczalne byłoby takie ogłoszenie:

    dział: przestępcy i zwyrodnialcy
    tagi (jak to ładnie ujęliście): dexter water maniak zboczeniec bandzior zakład karny Rawicz ucieczka
    poszukuję, dużo zapłacę za odnalezienie, doprowadzenie, areszt, żywy lub martwy
    więcej informacji pod telefonem xxxxxxxxxxx

    I co fajnie?
  9. # 39
    @Fence - chodziło mi to po głowie, ale odpuściłem :))))))))

    Wiem, że to ciężko uwierzyć, ale na prawdę nie chodzi mi zlikwidowanie konkurencji - przecież i tak mi się to nie uda. Co więcej - jeśli nawet miałbym takie marzenia to zaatakowałbym na wszystkich forach gdzie tylko Dexter oferuje swoje produkty. Kupiłbym wszystko na Allegro, a potem zażądał zwrotu w ramach niezgodności towaru z umową - zgodnie z ofertą produkty są "Rosja Specnaz" a w rzeczywistości są "Białoruś ASG".
    Może zresztą wystąpmy z zapytaniem do UOKiK czy taka oferta jest zgodna z prawem? Dexter, co Ty na to?
  10. # 40
    Konrad i Dexter - Macie "półpubliczny" dział do dyskusji, nie ma potrzeby kontynuowania tego tutaj.
  11. # 41
    A ja mam w takim razie propozycje osobnej kategorii w Komisie dla posiadaczy sklepow i duzych ofert jak np. Konrad czy Dexter. Cos jak "retailers announcements" na RedAlliance. Tam oglaszalby oni nowe dostawy, ciekawe fanty etc. kto chce to by kupowal, korzystal kto nie - to nie. Temat nie wisialby w glownym forum i nie wzbudzal emocji.
  12. # 42
    @Robaki - pomysł jest już przedyskutowany i będzie wdrażany.