Niezalogowany (Zaloguj się)
  • Kategorie

• Konkurs

• rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

• Frontowiec.com

Vanilla 1.1.10 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

1. # 541
    Autor cytatu: KamilSądzę że to farbki do malowania twarzy.

Całkiem możliwe, nawet bardzo - ale nie wiem, ryja nigdy nie malowałem - ja mam brodę :D
  2. # 542
    спасибо!
    Też tak myślałem, czy to nie są czasami farbki.
  3. # 543
  4. # 544
    Strzelam, że to SSh 68
  5. # 545
    ...ale ilość nitów i poduszek chyba nie ta...
  6. # 546
    4 nity na górze trzymające fasunek, 2 boczne trzymające paski i 4 poduszki. Właśnie swój oglądam - 87 rocznik, rozmiar 1, wypust fabryki im. Czerwonego Października (bo tylko oni te blaszaki klepali i do tego ciągle w tym samym kolorze), ilość nitów i poduszek zgodna, profil hełmu też taki sam. Ja bym właśnie na SSh68 stawiał
    •  
      Foox
    • 2011-08-09
    # 547
    Autor cytatu: sliver644 nity na górze trzymające fasunek, 2 boczne trzymające paski i 4 poduszki. Właśnie swój oglądam - 87 rocznik, rozmiar 1, wypust fabryki im. Czerwonego Października (bo tylko oni te blaszaki klepali i do tego ciągle w tym samym kolorze), ilość nitów i poduszek zgodna, profil hełmu też taki sam. Ja bym właśnie na SSh68 stawiał

Potwierdzam, taki sam leży u mnie w szafie :P.
  7. # 548
    Zwykły Ssz68.

Autor cytatu: Ponton...ale ilość nitów i poduszek chyba nie ta...

Tak na marginesie - to nie poduszki, tylko kawałki materiału w kształcie trapezów.
  8. # 549
  9. # 550
    Wygląda jak lies w oczojebnych kolorach, ale powątpiewam czy to w ogóle jest rosyjskie.
  10. # 551
    Mi to wygląda na kamuflaż Spławu "Central Europe".
  11. # 552
    Podobnie ja Kamil, uważam, że to jakiś fake
  12. # 553
    Kamuflaż jak kamuflaż, ale krój munduru jest podobny zupełnie do niczego.
  13. # 554
    Jakiś kamuflaż "ochroniarski" jakich pełno w Rosji. Tam nawet wiele firm instalatorskich itp występuje w kamuflażach. Swojego czasu modne było ttsko w różnych wariantach np. "niebieskim" lub "czarno-białym" - takie kamo typu "metro".
  14. # 555
    Krój munduru zbliżony do "WDW":
    http://www.frontowiec.com/index.php?p1616,mundur-letni-wdw-bieriozka-56-4
    Kolorystyka kamuflażu - byłe południowe republiki ZSRR (Dagestan, Mołdawia itp).
  15. # 556
    Witam.
    Ogólnie to ja podsunąłem Czarnemu ten dziwny kamuflaż. Może mi ktoś wyjaśnić co jest napisane na naszywkach? Niestety nie władam cyrylicą. Z góry dzięki
  16. # 557
    Krój to jakaś niedoruchana mabuta... ale ułożenie mundurku nie pozwala na lepsze oględziny.
    Wzór kamuflażu niby lies, kolorystyka jednak jakaś szaleńcza - ale możliwe, że to wina zdjęcia.
    Napis - jak na mój łeb "służba bezpieczeństwa" ...
  17. # 558
    tylko nie FSB ale ''jakas tam'' sluzba bezopasnosci czyli ochrona jakiegos rodzaju. Moze byc jakis sluzb rzadowych, moze byx zupelnie komercyjna. Cos na zasadzie ''formacji ochrony''
  18. # 559
    Temat: http://rus.mil.pl/forum/discussion/1354/1/grad1-i-kamuflaz-kamysz-pytania/#Item_0

Post piąty, zdjęcie drugie. Czy nie są to te same mundury? W każdym razie kamo moim zdaniem podobne.
  19. # 560
    On może mieć rację. To chyba ten taki ni to lies, ni to woodland z początków lat 90tych.
    W którymś z wątków pisałem już że na zachodzie go niektórzy nazywają "tajga".
  20. # 561
    Zgadzam się z przedmówcą i chylę czoła!
    Nie należy drwić z ubóstwa i nie każdy zdechły kamuflaż jest wersją dla ruskich wędkarzy jak widać ;D
    Za to kolejny raz się człowiek w życiu uczy i pluje w brodę że przegapił ciekawy fant za 54zł.

Fajne te zdjęcia z Lebeidziem i podejrzewam, że kolesie z jego świty jak na rok 95 w tych mundurach i lifczikach 2go typu to na tamte lata był szczyt lansu.
    •  
      ADi
    • 2011-08-15
    # 562
    Nie dziwie Ci się robaki. Za taką kasę to i ja bym to kupił jako ciekawostkę :D
  21. # 563
    Może mi ktoś powiedzieć w jakim kamuflażu jest ta czapka

Załączniki:

• 1772223962.jpg
  22. # 564
    Kolego mój miły, Ty chyba na prawdę chcesz dostać bana na tym forum... Czy nie widziałeś tematu ,, co to jest"? Radzę Ci, wrzuć tam to pytanie, zanim Kazik zobaczy, że znowu, niepotrzebnie forum zaśmiecasz...

kazik: przeniosłem pytanie do tematu "a co to jest".
  23. # 565
    http://allegro.pl/rosyjska-bluza-bojowa-bcm-od-1zl-i1739791997.html

Widział ktoś takie ubarwienie Kamysha? Bo na zdjęciu widać zielony-brąz-żółty a tam chyba niewiele czerni powinno być jeszcze?
  24. # 566
    Ubarwienie jak to ubarwienie - natomiast wzór jest nieco inny niż normalnie (bardziej rozciągnięty pionowo). Krój faktycznie jest rosyjskawy (przypomina M1 Spławu), ale czy na pewno to produkt rosyjski? Inne kraje też w końcu produkują rzeczy w "tiger stripe" (np. Francuzi mają swój stary wzór "lizard" - oczywiście to nie jest lizard, ale podaję go jako przykład).
  25. # 567
    Wydaje mi się, ze może być to Ukraińska bluza. Kamuflaż jest bardzo podobny do tych które spotkałem na granicy Polsko/Ukraińskiej, ale ręki nie dam sobie uciąć, że to na 100 % to samo. :)
  26. # 568
    Kupiłem go jako ciekawostkę- za tą kasę chyba warto. Ale chciałbym go poddać identyfikacji. Co do Ukrainy to może być ciekawy trop gdyż często na allegro są rzeczy ukraińskie jako kategoria Rosja :P

Dalej Aledrogo- drogi Rusie, co to za cyferki: http://allegro.pl/nowa-rosyjska-cyfra-i1764986019.html
  27. # 569
  28. # 570
    Nowy kamuflaż dla wojsk "pograniczników" ale używany też czasem przez inne jednostki.
    Po prostu prócz oficjalnego użycia pograniczników - jeden z nowych lansiarskich kamuflaży jakie czasem dostają/zamawiają różne jednostki dla siebie. Tak jak np. maskałaty we flecktarnie, SERPATy i inne takie smaczki :)