• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 811
    Orientuje się ktoś, cóż to jest?
    Link1
    Link2
  2. # 812
    Tak, to jest kobra 1 ,ktora Dexter od marca prawdopodobnie bedzie mial na sprzedaz

    Ogloszenie jako balon probny zostalo wrzucone na Wmasga
  3. # 813
    Ktoś tego używa, czy to tylko airsoftowy wymysł?
  4. # 814
    Białoruś. To jest odpowiednik Smersha molle robiony na zamowienie Białorusi.
  5. # 815
    http://lh5.googleusercontent.com/-KZY1gDHovto/S41XksyZd4I/AAAAAAAANhU/qfc9ng0c0Ko/s640/0_28a5c_50fea5c_XL.jpg
    Fota pochodzi najprawdopodobniej z Gruzji.
    Widział ktoś już taki siatkowy maskałat ?
    Kto to produkuje ?
  6. # 816
    Idea KZS-a wiecznie żywa. Wygląda to dość niemęsko. Z drugiej strony "sieć" ma jeszcze więsze dziury.
  7. # 817
    Przecież to KZS jest
  8. # 818
    Autor cytatu: jakubsPrzecież to KZS jest


    proszę Cię...
  9. # 819
    Mi to wygląda na taki materiał co kiedyś koszulki czikago buls były robione.
  10. # 820
    Mi się wydaje, że to ten sam materiał, z którego jest zrobiona siatka w okolicach uszu w niektórych maskałatach
  11. # 821
    Autor cytatu: kazikMi się wydaje, że to ten sam materiał, z którego jest zrobiona siatka w okolicach uszu w niektórych maskałatach

    o to właśnie i w tylnej części patrolówki w partizanie
  12. # 822
    Po prawej Hołdys, więc go pomijamy.

    W co ubrany jest gość po lewej.
    Na FB, Saperski stwierdził że góra to KLMK a dół to KZS z doszytymi kieszeniami.

    Mnie osobiście to nie przekonuje - góra, na rękawach ma ciemniejsze rękawki. Zaś spodnie nie mają charakterystycznej faktury KZS'a.. Że o braku wzoru kamuflażu nie wspomnę.

    Więc : co to za strój?

    Załączniki:

    • 426378_308046179323042_1611618802_n.jpg
  13. # 823
    Moim zdaniem wersja Saperskiego wcale nie jest tak mało prawdopodobna. Na zdjęciu faktycznie nie widać charakterystycznej faktury, ale z drugiej strony jest ono bardzo kiepskiej jakości (ktoś chyba je zubożył podczas skanowania, bo nie wygląda to na naturalną jego degradację). Natomiast jedyne co mam "za", to sposób w jaki nogawki się układają (workowate, bezkształtne - co jest raczej czymś co pasuje do strojów bawełnianych (?) takich jak KZS).
  14. # 824
    Więc mówisz że jakość zdjęcia jest tak niska, że nie widać wzoru kamuflażu ani na bluzie ani na spodniach? :)
    Szelki z ładownicami wyglądają ta wykonane z tego samego materiału co spodnie.

    To jest coś innego, prędzej jakaś samo-szyjka.

    [edit]
    Album z jakiego pochodzi zdjęcie : http://artofwar.ru/s/shennikow_w_w/text_0260.shtml
  15. # 825
    http://www.ebay.com/itm/Russian-Army-Spetsnaz-SMERSH-SO-SN-tactical-vest-AK-VOG-set-Camo-Olive-/271175341619

    Czy to jest osławione VSO? Opis mnie nie przekonuje, ale jest telefon do sprzedawcy...

    100% orinal Russian army surplus. Made in Russia, SO-SN Manufacturer, 100% SMERSH SPOSN analog!
  16. # 826
    SPOSN analog SMERSH type to wyborne :) nie znam firmy SN SO ale ciekawe kto jeszcze skopiuje smiersza. Ten sprzedawca uzywa co prawda wytartych schematow ukrywajacych podrobe i chroniacych rownoczesnie jego dupe czyli "smersh type" itd. ale army surplus to juz jakas kpina.
    Kolejna aukcja ktora potwierdza ze na ebayu i innych oferty ze slowem SPETSNAZ nalezy wyrzucic do kosza. sa tak samo pewne jak "LOCAL MADE MACV SOG PATCH" :)
  17. # 827
    No..... "Rosja Specnaz, kontrakt dla armii, nasza szwalnia".... Jakbym to już gdzieś czytał..... :)))))

    I tak właśnie skończyła się pewna epoka. Nadchodzą Pokesmiersze i Pokemartizany. Za chwilę Chińczycy zawalą rynek swoimi podróbami. Będzie tanio i zajebiście! Cieszycie się?
  18. # 828
    Pokemonizacja jako zjawisko było i będzie zawsze (może tylko pod inną nazwą). Np. na początkach rusa, kiedy popatrzę na swoje zdjęcia, swój sprzęt i teksty pisane w tamtym czasie, to dupa boli. Z resztą teraz też na pewno da się znaleźć kogoś "bardziej pro", ktory może ten epitet zastosować do reszty osób.
  19. # 829
    Kupilem kilka gratow od chaka...

    Bandany oryginalne,oryginalny pas w palmie,buty oryginalne i to bylo ok
    Ale jak kupilem maschalat oraz koszulki spec...od razu oddalem je w prezencie..sajgoniki po seczuansku!
  20. # 830
    Autor cytatu: kazikPokemonizacja jako zjawisko było i będzie zawsze (może tylko pod inną nazwą). Np. na początkach rusa, kiedy popatrzę na swoje zdjęcia, swój sprzęt i teksty pisane w tamtym czasie, to dupa boli. Z resztą teraz też na pewno da się znaleźć kogoś "bardziej pro", ktory może ten epitet zastosować do reszty osób.

    Jak dobrze, że nikt tak głęboko w forum się nie wkopuje :)
  21. # 831
    No ale chaka przeciez nie jest oszustem - tylko miesza sprzet prawdziwy z prawidziwym inaczej i kazdy moze sie zapytac czy to jest smiersz. Tak jak kazdy ma prawo zapytac czy przebieg igla paska TDIka jest prawdziwy (a jest - bo prawdziwy oznacza, w przeciwienstwie do iluzorcznego, taki jaki widzisz :) )
  22. # 832
    Chaka seller ma już swój fanklub w wątku na RA więc możecie sobie poczytać :)

    Generalnie sprzedaje same oryginalne rzeczy podobnie jak każdy Niemiec pozbywa się auta po max. 50tyś przebiegu.
  23. # 833
    Czego marudzicie - on to po prostu tylko otagował, żeby klientom było łatwiej znaleźć, a jak ktoś chce się dopytać czy to oryginały, to przecież może sobie w każdej chwili zadzwonić do sprzedawcy, jest podany numer telefonu. Więc nikt nikogo nie oszukuje ani nie próbuje wprowadzać w błąd.

    Ironia.
  24. # 834
    Stary a glupek jestem :D
  25. # 835
    Autor cytatu: waterKupilem kilka gratow od chaka...

    Bandany oryginalne,oryginalny pas w palmie,buty oryginalne i to bylo ok
    Ale jak kupilem maschalat oraz koszulki spec...od razu oddalem je w prezencie..sajgoniki po seczuansku!


    Oj, to nie zadzwoniłeś dopytać? Jak mogłeś oddać? Powinieneś być zadowolony - przeciez to dla speców było.No i z Rosji...
  26. # 836
    Autor cytatu: xxxFENCExxx[quote]Autor cytatu: waterKupilem kilka gratow od chaka...

    Bandany oryginalne,oryginalny pas w palmie,buty oryginalne i to bylo ok
    Ale jak kupilem maschalat oraz koszulki spec...od razu oddalem je w prezencie..sajgoniki po seczuansku!


    Oj, to nie zadzwoniłeś dopytać? Jak mogłeś oddać? Powinieneś być zadowolony - przeciez to dla speców było.No i z Rosji...[/quote]

    Chciales byc smieszny?
    Znowu siebie osmieszyles
    Juz ci napisano ...nie zaczepiaj! Stań z boku - nie prowokuj!
    Nie masz nic do powiedzenia konkretnego,poniewaz nie kupujesz,nie masz,nie widziales czy nawet nie slyszales opinii od kogos kto mial,to po co trolujesz i bzdety piszesz?
    Jestes zalosny w tych wstawkach,gdzie nic sensownego nie ma tylko chec prowokowania drugiego usera do ostrych odpowiedzi

    W moim kierunku nie pisz takich komentarzy poniewaz bede je lekcewazyl dopóki beda tak dziecinne i bzdurne jak twój powyższy Fence

    Bez odbioru
  27. # 837
    Już Ci raz napisalem, że skoro uwazasz, że ja nie mogę oceniać czegoś czego np. nie kupiłem to bądż kosekwentny i nie oceniaj mnie.
    Jak możesz skoro mnie nie używasz , nie kupiłeś , nie znasz, nie widziałeś.
    Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę z tego, ze to Ty prowokujesz używając ciągle określeń "żałosne, dziecinne". Kierujesz pod moim adresem epitety - to jest najniższych lotów zagrywka.
    Ja natomiast zwracam uwagę na Twoje niekonsekwentne zachowanie. I kto tu jest dziecinny i żałosny?
    Stosuj się do swoich zasad.

    a i jeszcze jedno - nie wiem, czy zauważyłeś - ale nie tylko ja sobie robię polewkę z dziwnych zachowań. Jest z czego.
  28. # 838
    Ktoś kojarzy co gość na BTR ma przypięte na klatce piersiowej?

    Załączniki:

    • image27446366.jpg
  29. # 839
    Autor cytatu: TaganKtoś kojarzy co gość na BTR ma przypięte na klatce piersiowej?

    http://englishrussia.com/2012/12/17/new-assault-bulletproof-shield-for-russian-fighters/
  30. # 840
    http://media.englishrussia.com/112012/zaborshield/zaborshield001-14.jpg Co to za pistolet maszynowy?