• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Jak widać KA też będzie robić swojego WSS.

    (Źrodło: http://www.publicenemy.com.hk/?p=8717 )

    Ktoś ma jakieś doświadczenie z replikami produkcji KA, które były niedawno wykonane? Bo mi KA kojarzy się jedynie z kopiami konstrukcji TM, czyli śrubki, jeszcze więcej śrubek i średniej jakości odlewy metalowe. Mam wątpliwości, czy będą w stanie wykonać WSS na zadowalającym mnie poziomie.

    Załączniki:

    • king_arms_vss.jpg
  2. # 2
    Posiadam M4 od KA i jest wykonana zdecydowanie na wysokim poziomie. Posiada oryginalne bicia ,a nie grawery. Korpus wykonany jest z aluminium wysokiej jakości a nie jak w przypadku chińczyków słynnego ZnAlu... Części z włókna nylonowego dobrze wykonane i spasowane. Zastrzeżenia miałem do kolby teleskopowej ,która byłą dosyć luźna. GB oferował niesamowitą szybkostrzelność w stocku wytrzymuje LiPo 11.1. Komora HU bardzo dobra i bardzo szczelna.
  3. # 3
    Ja mam FN-FAL od nich.
    Wykonanie zewnętrzne jest naprawdę niezłe. Brakuje nieco oryginalnych bić - są naniesione farbą napisy. Niewielka ilość stali, więcej aluminium, ale dobrej jakości - zarył parę razy w ziemię i nic się mu nie ukruszyło. Dodatkowe magazynki również są ok - low capy podają bez zacinek. Zastrzeżenia - jakość plastików, ale tylko na chwycie przednim - strasznie "dziadowsko" wyglądają i trzeszczą, co ciekawe - kolba i chwyt pistoletowy już są wykonane z dużo lepszego materiału. Co siedzi w środku, nie mam pojęcia, ale nie brzmi za dobrze. Komora również bardzo dobra.
    •  
      Maza
    • 2013-05-11
    # 4
    U mnie w mini berylu mam korpus, przedni korpus i chwyt pistoletowy od KA. Żadnych problemów, wykonanie bardzo staranne i solidne. Nie narzekam. Plastik mocny, z bardzo fajną fakturą. Body jest leciutkie, wykonane z dobrego aluminium, mimo wierceń, szlifowania kątówką i innego zła trzyma się, znal cymy raczej by się rozpłynął.
  4. # 5
    No to odsapuję z lekką ulgą i czekam na jakieś dokładniejsze zdjęcia producenta.
  5. # 6
    Nowy obrazek, ze strony "brandu" pod którym ta replika będzie wydawana, czyli RedFire (redfirehk.com). Wg zapowiedzi na WSS się nie skończy...

    Na stronie RedFire poza obrazkami są jeszcze PDFy do ściągnięcia, ale obecnie nie ma w nich niczego poza tymi obrazkami, które można bez problemu ściągnać bez rejestracji (co jest konieczne do ściągnięcia tych jednostronicowych PDFów).

    PS. Info znalezione przez SCVNGR z RA.

    Załączniki:

    • king_arms_vss2.jpg
    • cyp
    • 2013-05-12
    # 7
    W koncu ktos wichra zrobi, a nie tylko te wssy i waly... :)
  6. # 8
    Wss i Wała robi równierz LCT:
    http://www.lctairsoft.com/pdc_aeg/aeg_val_OBW.htm
    oraz G&G:
    http://img705.imageshack.us/img705/8287/15599843796827628496760.jpg
  7. # 9
    Wszyscy robią a jak nie było tak nie ma...
  8. # 10
    A jak już będzie, to w chorej cenie.
  9. # 11
    Autor cytatu: KamilWszyscy robią a jak nie było tak nie ma...


    Szczepan robi i Schutze;))
  10. # 12
    Zawsze się śmiałem, że zanim Zeta ruszy dupę to ja skończę (nieśmiało) WSS, później dołożyłem do tego Wał'a. Teraz robię 3 WSS po Wałku, a Zety już nima :( heheheh
    •  
      Maza
    • 2013-05-12
    # 13
    O przepraszam! Wichr jest od NPO xD
    • cyp
    • 2013-05-12
    # 14
    Umyslnie pomijam ten chlam
  11. # 15
    Autor cytatu: water[quote]Autor cytatu: KamilWszyscy robią a jak nie było tak nie ma...


    Szczepan robi i Schutze;))[/quote]

    Już niedługo kolejna odsłona :) ..... z większą pompą :)
    • cyp
    • 2013-05-12
    # 16
    Bedzie rozkladany? :)
  12. # 17
    Autor cytatu: cypUmyslnie pomijam ten chlam
    Bez przesady. Widziałem "videło rewju" i nie wyglądał na "chłam". Może nie jest wart swojej ceny, ale nie nazwałbym go w ten sposób.
  13. # 18
    Wręcz odwrotnie, jest nieźle zrobiony...
    • cyp
    • 2013-05-12
    # 19
    A to nie Sergei przypadkiem mowil o "body z 0.5mm blaszki ktora niestety i gniotsa i lamiotsa, a magazynki wygladaja jak wykrawane nozem"?
  14. # 20
    Nie pisał tego o SR-3M. No i bez obrazy, ale gdybyś widział zdjęcia, na które powoływał się Sergei i porównał je z ostatnimi zdjęciami produktów NPO AEG, to zobaczyłbyś ogromną przepaść jakości.
    • cyp
    • 2013-05-12
    # 21
    Jest jeszcze gorzej? :D
    no dobra, juz nic nie mowie :P skoro jest tak super to sam chcialbym jeden egzemplarz
  15. # 22
    http://www.youtube.com/watch?v=qJWCRIKYSs8
    "Opublikowano 27 kwi 2013" Więc raczej SR3M z nowej serii :)
    •  
      Maza
    • 2013-05-12
    # 23
    Na jakimś portalu widziałem porównanie ostrego i NPO, powiem, że trudno było odróżnić.
  16. # 24
    • cyp
    • 2013-05-12
    # 25
    nie moglem zakapowac, ktory jest ktory dopoki nie zobaczylem porownania chwytow (zamkniety = silnik w srodku)
  17. # 26
    po spuście bardzo łatwo poznać, szerokośći chwytu i wysokości dekla
  18. # 27
    Prawdziwek ma zawieszenie:)
  19. # 28
    Autor cytatu: Soltys http://www.youtube.com/watch?v=qJWCRIKYSs8
    "Opublikowano 27 kwi 2013" Więc raczej SR3M z nowej serii :)


    Jestem mile zaskoczony tym co na filmie mozna dojrzeć...
    Jaki koszt jest u nich?
    Mam kogos z obwodu kaliningradzkiego kto moglby bez klopotu to kupic i w czesciach powysylac,tylko jaka bedzie tego kalkulacja na nasz hajs?
  20. # 29
    @Water - z tego co widzę, to SR3M kosztuje około 30000 rubli, AS VAL jest tańszy (około 2000 rubli).
    • cyp
    • 2013-05-13
    # 30
    3 kafle... grubo