• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Po zbanowaniu (drugi raz) Jakubsa vel Kubasa dostałem na RA poniższy PM. Wklejam go tutaj, bo jest wg mnie dosyć zabawny:

    Serio, myśle że rosyjscy sprzedawcy sprzedający rosyjskie produkty znaja lepiej rozmiarowke niz ty i reszta fanboyow.

    Myslalem ze jestes rozsadniejszym czlowiekiem, coz mylilem sie. Jak widac wiek nie zawsze idzie w parze z wiedza i dojrzaloscia. Jestes chuijem i idiotą, nie wiem tylko w jakiej kolejności. Jak taki ktos jak ty zostal adminem to nie mam pojecia, chyba że zakładałeś rus mila od podstaw. Bo innej opcji nie widze. Pozdrawiam. I obysmy sie w zyciu w realu nie spotkali, bo bedziesz mial klopoty, a widzialem cie na zdjeciach i szalu nie robisz.

    A teraz moja odpowiedź. Ban tak na prawdę jest głównie za to, że ruchasz posty, nie mające w większości wypadków żadnej treści. Ew. zadajesz pytania, które (co gorsza) są zazwyczaj banalne do bólu. (polecam przejrzeć posty: kubas , kubasekekek , jakubs ).

    Rozgryzłeś mnie, jestem jednym z założycieli rusa i zapewne tylko dlatego mam admina.

    Co do mojego wyglądu, wiesz jak to piszą - kozak w necie, p*** w świecie.
    •  
      Igur
    • 2013-12-29
    # 2
    O kurde, uśmiałem się :) Linki nie działają na chwile obecną (u mnie).
  2. # 3
    Linki powinny pokazywać listę postów użytkowników o danej ksywie.
    • cyp
    • 2013-12-29
    # 4
    Nie chcę nic mówić, ale trochę na to czekałem, bo z całego szacunku dla Jakuba, zadawał tak żałosne pytania, że się płakać chciało.
  3. # 5
    Kazimierzu, czym prędzej czmychaj z kraju.

    I fakt, kazik szalu nie robi... nosi kołnierz z golfa. [hermetyczny żart] :D
  4. # 6
    Kazik już jakiś czas temu prysnął - prewencyjnie, jeszcze przed pierwszym Jakubasowym banem....
    Jakbyś zbierał na operację plastyczną i stworzenie nowej tożsamości, to daj znać - zobaczę co się da zrobić :))))
    •  
      Maza
    • 2013-12-29 *
    # 7
    "obysmy się w zyciu, w realu nie spotkali"

    *Sniff* *Sniff* czy ja czuję... ostry ból pupy i czekajcie... *sniff* delikatna nuta gimbazy. xD
    Normalnie od razu skojarzył mi się z Kulą (który trafił do poprawczaka, tak BTW :D ), więc jedyne co może uratować Kazika to "Meksykański pogrzeb" i zmiana nicku na forum.
  5. # 8
    http://www.quickmeme.com/img/b2/b2fceb869433be948eb8a34adc1fbb599edf51b796822a71b362b33a069bd8dd.jpg
    •  
      Igur
    • 2013-12-29
    # 9
    Kazik polecam nie kupować w realu :D http://bi.gazeta.pl/im/6/7319/z7319096Q,Real.jpg
  6. # 10
    O szkurva!mada faka na Jakusiuśka nie ma Kozaka? :)

    Grubo sie naprezyl,i pewnie grubo potem sie zesral na mietowo na bardachu...

    Takich pajacy nalezy od razu ograniczac

    Kazik zacznij w koncu cos brac,jakis metanabol albo chociaz ruski Sustanon( zeby bylo koszernie;))

    A serio:
    Chlopaczyne ponosilo,ponioslo go i na mecie..

    Coz,niezapomniane byly jego jednak mega durne pytania:)
    ze wspomne ostatnie chociazby o 30(!)magazynkach bakelitowych lub sliwkach( chyba sie przygotowywal na twoj Kazik przyjazd," na ostro")
    ,dobrze ze Owca wyczul zapach oszoloma i trafna riposta wypalil,

    czy co zrobic zeby sie dostac do specnazu,terrorystow lub kogokolwiek innego...

    Malolatowi wolno wiecej...;)

    Ale to ze " szalu nie robisz" Kazik...to dopiero masz zmartwienie!:))

    Proponuje uwazac na nowych userow o nikach: Szał,Pro Question, Tir Bakelituff ...o innym IP oczywiscie:))

    " bedziesz mial klopoty" :)) wpadnie w SZAŁ zadawania ci durnych pytan lub stosem bakelitowych magazynkow cie zasypie !
  7. # 11
    Kazik uciekaj w góry - polecam Cumbrie w Sylwestra ;-)
  8. # 12
    Dobrze, że koleś sam się wytłumaczył: "Jak widac wiek nie zawsze idzie w parze z wiedza i dojrzaloscia. Jestes chuijem i idiotą (...)" :)
  9. # 13
    Na pocieszenie powiem Wam, ze jakubs ma identyczna - legendarną już renomę w lokalnym środowisku ASG., co jest nie lada fenomenem, biorąc pod uwagę, ze na strzelance jest raz na rok. Jego brutalne tyrady na PW bezczeszczace przeciwników są kultowe.
    Absolutnie sie go nie bójcie w Realu - jest raczej "niegroźny":)
    •  
      Maza
    • 2013-12-29
    # 14
    http://zipmeme.com/uploads/generated/g1338964568942672395.jpg

    :D
    •  
      ADi
    • 2013-12-29
    # 15
    Uśmiałem się... ale generalnie:
    http://s29.postimg.org/pheyihbtz/1351585462280.jpg
    W szczególności do:

    Autor cytatu:Jakubs Bo innej opcji nie widzę. Pozdrawiam. I obyśmy się w życiu w realu nie spotkali, bo będziesz miał kłopoty
  10. # 16
    Mając takich Jakubsów, Kazik nie musisz szukać dowcipów w necie ;)
  11. # 17
    Kazik zamilknał...
    Mam nadzieje ,ze KubasJakubas nie"dojechał" z bakelitów!

    Kazik,martwimy sie!
    Jesli dales dyla,daj znak,zrobimy zrzute na ochrone vipowska dla ciebie...

    Fajne zakonczenie roku..
    • cyp
    • 2013-12-29
    # 18
    Water uważaj żebyś sie nie narazil, bo moze to taki kozak, ze nawet Ty dla niego szału nie robisz...
  12. # 19
    Bede zatem czujny jak ważka!;)
  13. # 20
    Dajcie pokój chociaż w święta gość i tak jest skończony...
    Choćby wymyślił zylion akronimów ze swojego pseudo jak Subkaj albo Juskab i wydał fortunę na internetowe SIMy-zdrapki.

    Jak mawiają starzy ludzie nie kopie się leżącego i nie zniża do czyjegoś poziomu ;)
    •  
      Igur
    • 2013-12-29
    # 21
    O co chodzi z tymi bakelitami? :D Jakoś nie w temacie jestem :D
    • cyp
    • 2013-12-30
    # 22
    Przejrzyj temat Owcy.
  14. # 23
    kubas->kubasekekek->jakubs
    brakuje tylko

    Załączniki:

    • 1272739770.jpg
  15. # 24
    Autor cytatu: water
    Coz,niezapomniane byly jego jednak mega durne pytania:)
    ze wspomne ostatnie chociazby o 30(!)magazynkach bakelitowych lub sliwkach( chyba sie przygotowywal na twoj Kazik przyjazd," na ostro")
    ,dobrze ze Owca wyczul zapach oszoloma i trafna riposta wypalil,


    Stane tutaj w jego obronie, mianowicie on napisał:

    Autor cytatu: kubasSiema Owca, jest szansa na sprowadzenie 30 nab. bakelitów do AK74?


    Czyli nie pytał o 30 sztuk magazynków, ale ogólnie o bliżej nieokreśloną liczbę bakelitowych magazynków trzydziestonabojowych ;) Śmiechowe jak pisał o zostaniu najemnikiem w Syrii, made my day.
    •  
      Igur
    • 2013-12-30
    # 25
    Śmiechowe jak pisał gdzie coś kupić, a było to na frontowcu lub alledrogo :D
  16. # 26
    :D
    Jajebie。
  17. # 27
    Co to się na świecie dzieje... Zrobię z siebie tego biednego i nieszczęśliwego- przykładowe pytania na FB, jakie dostaje od Jakubsa:
    - Jak obszyć florę?
    - jak chcesz, zależy czy chcesz na bojowo/garnizonowo.
    - ale ja nie wiem, jaką mam florę- czy garnizonową, czy bojową...

    - gdzie można kupić (wpisz dowolny sprzęt rosyjski, który jest na allegro,ebay, itd)?

    - jak wyregulować lifticzka?

    -dlaczego fanty z epoki 1 czeczenii sa juz tak niedostepne?

    - jak takie 6b5 sie sprawuje w bieganiu z asg?

    - bez sensu w senisie takie noszenie?

    - za ile mija ryba na rus milu?

    - dzieje sie cos na podkarpaciu jesli chodzi o rosyjsie asg? jakas kontynuacja xavrasa czy cos?
    -sprawdź na wmasg- mi nic nie wiadomo
    -tam nic nie ma... widocznie nic sie nie dzieje

    -wiesz moze skad wziac czarna gabke co by nia helm wyłożyć?

    -siema. u was z Rzeszowa ludzie jeżdża na imprezy ogólnopolskie w zoorganizowanych składach?
    np. konkretniej na stalkery
    - jeżdżą (jak by nie było zdjęć w galerii grupy na FB, gdzie prowadzimy rozmowy)
    -jak wygląda sprawa z ewentualnym podpięciem sie do transportu? jest to możliwe?
    ofkors płaciłbym za benzyne itp
    - Kreciu- a skąd ja mam wiedzieć, jak będzie wyglądać kwestia transportu w przyszłym sezonie? Może być tak, że będą miejsca, a może być tak, że ich nie będzie
    - logiczne w sumie (no nie może być)ok/ja spadam/3maj sie kolego

    Tak- to jest wyraz bezsiły, załamania i początki depresji- takich pytań, mam dosłownie 1000.
    Kazik- to masz problem- planujemy zrobić zrobić zlot w Bieszczadach dla rusofili, a Jakubs to niestety trzęsie Podkarpaciem. Jak tu teraz by Cię przemycić na taki zlot?
  18. # 28
    Marcin zaproś go, proszę... :)
  19. # 29
    Na Facebooku (znany jako Staszek A.) zablokował i wyrzucił mnie ze znajomych... Podobno się znęcałem nad nim... :( Szkoda że Sołtys nie porobił screenów... Całkiem fajny był... Nikt jeszcze nie spamował mi tak PW jak ten plastikowy komandos... :D Pozdrawiam w 2014r.
  20. # 30
    Jedyne co udało mi się uchwycić :P
    http://i.imgur.com/AkTUrby.jpg
    Prywatne publiczne przemyślenia niczym prywatna publiczna toaleta w Kiepskich :D
    I tak przy okazji wszystkiego najlepszego na ten nowy 2014sty