• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Amerykaniec amerykańcem ale kompletnie nie rozumiem krucjaty przeciwko Vso jaką prowadzi niejaki Sylwester M. (Merkur)?
    Jak widać jesteśmy takim narodem że swoim lubimy dopierdalać najbardziej. Btw Dexter słyszałem że to podobno Vso ubiera niejaką Samoobronę na Krymie :P
  2. # 32
    Tagan- dobrze że nie ubieramy jeszcze samego Putina,ale jeśli ktoś tak stwierdzi to pewnie uwierzę.A całe zamieszanie zapewne przez tą fotkę na facebooku którą ktoś skomentował -KRYMOWIEC

    Załączniki:

    • p1040606a.jpg
    •  
      Maza
    • 2014-03-11
    # 33
    Żeby jeszcze gościa pogrążyć niech wyślą nieoznakowanych turystów z berylami do Lwowa :D
  3. # 34
    Dexter dopisuj pod produktami "Produkt kolekcjonerski, oryginalny, pochodzenie Krym". Obroty z miejsca skoczą. :D
  4. # 35
    Tak troszkę offtopując ale zauważyliście, że ceny flory na allegro podskoczyły? :)
  5. # 36
    Nie
  6. # 37
    Wkurza mnie ten koleś
    http://rusmil.net/forum/discussion/6099/1/fsb-tssn-mk2-multicam-zestawy/#Comment_70759
    Autor cytatu: neoptolemusYou guys could also just not buy any of this stuff and continue to wear VSO. That's an option too.

    wchodzi na rus.mila, chce nam coś sprzedać i jednocześnie chce nam mówić co i u kogo mamy kupować.
    Jak sam bardzo rzadko kupuję współczesny/taktyczny rosyjski szpej tak takie zachowanie mnie po prostu wkurwia.
  7. # 38
    Jeszcze stara się wcisnąć jakiś produkt z Azji, wyśmiewając białoruskie VSO.
  8. # 39
    It doesn't matter if it's from Asia.

    If you collect TsSN equipment, it is the issued set.



    Autor cytatu: delin0mJeszcze stara się wcisnąć jakiś produkt z Azji, wyśmiewając białoruskie VSO.


    If Polish buyers wanted to buy, they would. Kazik had not problem, and I still receive messages from Poland on Facebook.
  9. # 40
    Neptolemus to jeden z praojców Red Alliance i posiada oraz sprzedaje taki stuff o jakim Wam się nie śniło :)
    Tak więc - pozycja zobowiązuje.

    Wie czym handluje, zna swoją wartość jako kolekcjonera oraz wartość swojego stuffu stąd nie jest to kramik dla dzieci i biedaków tylko poważnych kupujących. Takie ma gość podejście i niestety ma do tego prawo. Komunikuje okazję poza RA na tym forum i jak znajdą się poważni kupujący to będzie z nimi robił interesy. Jak nie wszystko pójdzie na RA.

    Nie chcę go specjalnie bronić, ale każdy z nas wie, że jak ma poważny stuff to go pcha na RA za poważniejszą niż w kraju kasę
    i nie zajmuje się odpowiedziami na posty dzieci i freaków których było kilku na tym forum i zostali strollowani.
  10. # 41
    @robaki są zasady, które obowiązują wszystkich.
    A to czy jest ruskim praojcem z Ameryki i ma to i owo w garażu nie daje mu immunitetu.
  11. # 42
    Ale ma specyficzny humor co widać w postach na fejsie i RA. Nie dotyczy to bynajmniej Polaków i oferty skierowanej do nich, tylko do całego świata i ogólnie może się poczuć dotknięty lub nie każdy kto to czyta :)

    To starałem się przekazać, bo niekoniecznie jest powód aby jakiś zjadliwy komentarz gościa które ma taki styl
    odnosić akurat do polskiego forum i obecnej sytuacji geopolitycznej.
  12. # 43
    Autor cytatu: neoptolemus[quote]Autor cytatu: robakiAle ma specyficzny humor co widać w postach na fejsie i RA. Nie dotyczy to bynajmniej Polaków i oferty skierowanej do nich, tylko do całego świata i ogólnie może się poczuć dotknięty lub nie każdy kto to czyta :)

    To starałem się przekazać, bo niekoniecznie jest powód aby jakiś zjadliwy komentarz gościa które ma taki styl
    odnosić akurat do polskiego forum i obecnej sytuacji geopolitycznej.
    [/quote]

    I promised to charge a tax on EU citizens and some Italian players complained))))

    Bad sense of humor.
  13. # 44
    Autor cytatu: neoptolemusBad sense of humor.


    :)
  14. Praojciec RA? To tez żart?
  15. # 46
    No właśnie nie - dlatego o tym piszę. W pierwszej dziesiątce najaktywniejszych użytkowników, na forum "od zawsze".

    Ma specyficzny humor ale handluje poważnie.
    Nie mam żadnego interesu żeby gościa popierać, ale po prostu nie rozumiem, czemu polskim zwyczajem znów ludzie biorą do siebie, że jakiś humor jest "przeciwko nim". Podobne teksty na Oście czyta każdy, a nie tylko Polacy.

    Sprzedawca może sobie robić co chce (dla przykładu pamiętny wątek o VSO i Frontowcu), a jakiś czas temu pewien restaurator z wybrzeża wywiesił kartkę że nie obsługuje Ruskich i też ma do tego prawo.
  16. Najaktywniejszy to nie to samo co praojciec. I są ludzie co pamiętają RA bez niego.
    Co do sprzedawania komu chce to masz rację natomiast co do restauratora z Gdańska to nie - bo u nas prawo zabrania dyskryminacji "z jakiejkolwiek przyczyny". Dlatego wolnego rynku u nas nie ma.
  17. # 48
    Ja tam też pół żartem, pół serio w sprawie neptolemusa to traktuje. Fakt - miałem wcześniej pewne nieporozumienia z neptolemusem. Mimo, że naprawiłem swój błąd i przeprosiłem, to zostałem w w chamski sposób spławiony i potem oczerniany (nieprawdziwie).
  18. Zamówił 100 kamizelek to jest aktywny. Jak się ma takiego garba to pewnie sprzedaż ich do Polski nie byłaby problemem.