• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    gdzie najtaniej znalezc replike zrobiona przez atoz cargo ?
  2. # 2
    Po komisach szukać.Albo z WGC kupić.
  3. # 3
    ew zapytac willa, bo pisal ze bedzie mial moze na sprzedaz ( ale czy najtaniej to nie wiem , bo nie znam cen :))
  4. # 4
    Na WGC już od dawna nie ma SWD KA. W każdym razie i tak radzę szukać w sklepach w azji, kurs dolara jest bardzo korzystny.
  5. # 5
    w gunnar airsoft juz nie ma, generalnie sie koncza bo ich atoz nie produkuje. ja 1 sprzedalem, a za drugiego dostalem w koncu refund.
  6. # 6
    no to czekamy na RS,

    niech tylko zrobia SWD-S -> wersja dla wojsk powietrznodesantowych. Posiada odejmowaną kolbę (wciśnięcie zatrzasku u góry kolby i obrócenie łącznika nad chwytem pistoletowym pozwala zsunąć kolbę do tyłu i odłączyć od broni).

    nie mylic z SWDS - wersja posiadająca kolbę składaną i oddzielny chwyt pistoletowy SWDS jest produkowana od 1994 roku.
  7. # 7
    mam tylko 1 obawe ze RS pojdzie na latwizne i zrobi kopie ktorejs z chinskich wersji swd, Type 79, czy Type 85 :( chinczycy uzywaja np prostych magow oraz okladznin z litego drewna a nie sklejki - fotka w zalaczniku

    zmobilizowalem sie i stworzylem liste sprzetu do "uczlowieczania" atoza (w zalaczniku) - opracowanie jest na bazie rozkładowki z TBIU ale wykastrowane :)

    Załączniki:

    • SWD_szukane_czesci.jpg
    • chnina-swd-mag.jpg
  8. # 8
    RS zapewnia, że jego SVD będzie wersją oryginalną-rosyjską.
    Mnie bardziej martwi cena (oby nie przekroczyła 3000zł) i dostępność w Polsce.
    No i premiera ma być dopiero w grudniu... ale prawdziwi fani SVD poczekają nawet rok ;)

    Aha i sorry, że odgrzałem temat ^^
  9. # 9
    Autor cytatu: IwanNKVDAha i sorry, że odgrzałem temat ^^

    Nikt cię za to nie zbije :)
  10. # 10
    Ja. Bo myslalem ze juz jest na rynku skoro takie ozywienie ;)
  11. # 11
    ehh jakos nie wierze temu RS, na boga skoro pokazuja niby pudelka z fotkami broni a tu ma byc w grudniu ? cos tu nie tak
  12. # 12
    Autor cytatu: IwanNKVDale prawdziwi fani SVD poczekają nawet rok ;)

    Nie chcę się mądrzyć, ale prawdziwi fani powinni chyba wiedzieć, że w języku rosyjskim nie ma litery "V", a co za tym idzie nie ma "SVD", tylko "SWD" :)))))
  13. # 13
    Autor cytatu: xsnailxehh jakos nie wierze temu RS, na boga skoro pokazuja niby pudelka z fotkami broni a tu ma byc w grudniu ? cos tu nie tak


    To tylko może znaczyć, że premiera się opóźni. Produkty RS są bardzo wysokiej jakości, więc jeśli masz wystarczająco kasy, to o resztę bym się nie martwił :)
  14. # 14
    o kase sie nie boje :P ale do tego czasu to cos tak czuje ze kupie czesci do tjuningu atoza, bo i tak go do airsoftu malo uzywam
  15. # 15
    Podejrzewam, że RS będzie ładniejszy od atoza. Ten ostatni jak pamiętam, był cały trzeszczący i marnie wykonany jak na tak wysoką cenę.

    Snail - to Ty się w ogóle strzelasz? :)
  16. # 16
    ehh raz za czas, prawie woogole, bo i czasu mam tez prawie wogole, a jak mam to pierwszenstwo maja zloty w czechach jak np bahna :)
  17. # 17

    Nie chcę się mądrzyć, ale prawdziwi fani powinni chyba wiedzieć, że w języku rosyjskim nie ma litery "V", a co za tym idzie nie ma "SVD", tylko "SWD" :)))))


    No tak w Polsce tę broń nazywa sie SWD (tłumacząc z cyrylicy na polski alfabet) tyle, że na pudełku produktu RS jest nazwa SVD, po prostu użyłem angielskiej, "pudełkowej" nazwy :)
  18. # 18
    Tyle że Atoz nie był repliką SWD :P.
  19. # 19
    no replika nie :) patrzac na liste brakow to byl to szkielet pod replike :P
  20. # 20
    chociaż za dużo fotek swd się w życiu nie naoglądałem to zaciekawiły mnie pewne zdjęcia... na które całkiem przypadkiem natrafiłem:
    http://dragunov.us/pics/cutaway/cut.html
    - kwestia numerów, z tego co widzę wygląda na składaka -inny numer suwadła, inny komory itd, ale właśnie komora wydaje się mieć dwa różne(?!), pierwszy pomiędzy gniazdem magazynka a okładkami (widnieje tam też logo iżewska, swoją drogą czemu jest "wydziergany" a nie wybity? wybicie mogłoby minimalnie zmniejszyć kształt komory tam gdzie nie powinno (łączenie z lufą)? Drugi w miejscu "podfrezowania" na prawo od bezpiecznika, pod dźwigną suwadła. A może drugi numer to kwestia "dekowania"?
    - pokrywa komory zamkowej, widzę taką pierwszy raz na pewno prod. rosyjskiej?
    - okładki wydają się być wykonane z litego drewna (?), czego wcześniej nie widziałem, ale może krzywo patrzę.
  21. # 21
    Okładki są sklejkowe. Tak to wygląda właśnie.
  22. # 22
    fumfel, pokrywa jest jak najbardziej ok, bylo troche wariacji na przestrzeni dziejow - gdzies juz tu pisalem o tym
  23. # 23
    snail sory, faktycznie już na forum było, nawet te same zdjęcia ;]
    http://rusmil.net/forum/discussion/1387/1/swd-czy-ndm86-realsword/#Item_0 ,
    chociaż ta teoria nie przekonuje do końca, nie udało mi się znaleźć żadnych innych zdjęć z takową pokrywą...

    yakarov, co do okładek, chyba jednak masz racje

    dzięki za odpowiedzi
  24. # 24
    No to ja dodam swoją (niestety właśnie ją sprzedałem, by kupić piękne AKSU).

    Luneta nie koszerna, ale nie miałem kasy na PSO (sorry). Drewienek... nie ma, to jest emalia, pomalowana mistrzowską ręką kolegi desfila :)

    http://i189.photobucket.com/albums/z44/rokatanski/SWD/IMG_0199.jpg
  25. # 25
    to i ja się pochwale :
    http://img34.imageshack.us/img34/7047/dsc2367g.jpg

    aktualnie na allegro... niestety
  26. # 26
    Jakiej firmy jest twoje swd desfil?
  27. # 27
    To SWD leży na alledrogo :)
    Moje już było w innym dziale ale co tam :)
    Drewna oryginalne od ostrego, PSO-1 kopia chinolska przemalowana.
    http://lh5.ggpht.com/_QMBTbZ1Xkx8/S8yxI1JRcPI/AAAAAAAAB2A/AR7gVQGmpAk/s800/DSC08444.jpg
  28. # 28
    Moje swd jest firmy A&K... chinczyk na sprężynie:) ale pomalowalem plastik i troche nabrał na wyglądzie... mg shutze: "zazdrość"...nigdy sie nie dorobilem ani drewien ani lunety
  29. # 29
    eee tam ;) drewna trafiłem fuksem od znajomego za bezcen ( ze 15 pln wyszły) opytka jest tak koślawa że historia (aktualnie przerabiana)
    Dzisiaj dorobiłem bakę od kopi A&K (to też taka replika) i jakoś pasuje ( na WMASG im nie pasowało :) )
    Pozdro
  30. # 30
    Ale luneta fajnie pomalowana! jakieś bardziej szczegółowe fotki posiadasz? spray? pędzel?