• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Fotki są w temacie SWD A&K a malowałem modelarską gunmetal oczywiście modelarskim chyba 1 :D

    http://rusmil.net/forum/discussion/1508/5/swd-ak-pj/
  2. # 32
    Mam nadzieję, że piszę w odpowiednim temacie. Orientujecie się może, czy możliwe jest zamontowanie oryginalnej kolby polimerowej w swd od ca? Wiem, że silnik jest w poziomie i nie wydaje się nie wchodzić do kolby...
  3. # 33
    Powinno być OK - ja zamontowałem w Real Swordzie ale to kompilacja kolby polimerowej i kolby plastikowej SWD Atoza. Oryginalna kolba ma za wąski chwyt pistoletowy i dodatkowo jest on przekrzywiony.więc silnik w rekojeści odpada.

    W SWD CA niema tego problemu więc powinno pość gładko.
  4. # 34
    Fence mógłbyś zamieścić fotki tej kolby na rs? Bo właśnie zastanawiam się czy będę kupował rs czy ca. Pozdrawiam
  5. # 35
    Jesli nie posiadasz plastikowej kolby od Atoza to nie zrobisz takiego myku. Inna sprawa ze polimerowa kolba od SWD (oryginalna) tez nie jest łatwa do zdobycia).

    Tu się koledzy ze 101 Airborne bawia moim "czarnuchem'.
    http://picasaweb.google.pl/LwowskaStreet/09052010Rolantowice?feat=embedwebsite#5469538461755673570
  6. # 36
    xxxPłotxxx- twoje SWD, co tu dużo mówić- świetne:)
  7. # 37
    Dzięki. Musiałem je przerobić - dobrze widzę tylko na lewe oko, a wersja z drewnem jest tylko dla praworęcznych/ocznych. Polimer jest uniwersalny.

    Także lunetę musiałem przenieść na śordek, a jedyny sposób to ta wersja na RIS-ie.
  8. # 38
    Czy sa dostępne (gdzie?) elementy drewniane, kolba okładziny do SWD pochodzące z broni ostrej?
    I jaka przybliżona cena? dostępność?
  9. # 39
    Są, w Poznaniu namiaru nie znam, ale znajomi ciągają po..... 150 pln kolby i 100 okładziny.
    Jak wrócę ze szkolenia pod Krakowem dowiem się czy jeszcze są.
    W innym przypadku pozostaje alledrogo i cena koło 700 za komplet.
  10. # 40
    Jeśli będą dostępne, w takiej cenie to biore