• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
  2. # 2
    Potfur deklaruje się dorzucić do namiota!
  3. # 3
    Też bym chętnie się dorzucił - brakuje nam czegoś takiego na display'e.

    (temat wydzieliłem)
  4. # 4
    Tylko głowny maszt trzeba dorobić...
  5. # 5
    Da sie zrobić. Najwyżej będzie niekoszer :P
    Zobaczymy co gość dalej napisze w sprawie stanu tego dziadostwa, bo wystawił a do końca nie wie o co chodzi.
  6. # 6
    ja tam sie moge ew dolozyc jakby co :)
  7. # 7
    Jaki jest stan osobowy razwiedki?

    479 / na ilość osób i składka i kupujemy - każdy będzie używał na zlotach displayach...więc
  8. # 8
    To może to:
    http://rangershop.pl/product-pol-1152632224-Rosyjski-namiot-druzynowydemobil.html
    Jest większy i zdecydowanie bardziej koszerny....
  9. # 9
    Teraz zauważyłem, że to mrówka sprzedaje :D
    pewnie kupił za 150-200 zł. he he.
  10. # 10
    Ja bym brał oba ;)
    @maryś: gratuluję spostrzegawczości ;)
  11. # 11
    na temat koszerności namiotów wypowiadał się nie będę ;)


    Większy i dwa razy droższy.
    Z drugiej strony gdzie taki duży namiot postawisz?
  12. # 12
    Jak to gdzie? na zlotowisku!
  13. # 13
    :)))
  14. # 14
    Tez się dorzucę do dużego namiotu :)
  15. # 15
    dorzuce sie

    btw
    ciekaw jstem kto bedzie magazynowal tego kolosa z rangershopu albo kto ma tyle miejsca w aucie by to wozic... to z 40kg i pol m3...
  16. # 16
    magazynowac moge ja, ale z wozeniem juz gorzej :) - wielkosc auta mnie ogranicza
  17. # 17
    Namiot kupiony ze zniżką, teraz pora czekać (na wysyłkę :) ).
  18. # 18
    jupi.
  19. # 19
    no to wypas :)
  20. # 20
    a gdzie będzie spać reszta? ;)
  21. # 21
    Zaklepuję miejsce w namiocie! :)
  22. # 22
    Towarzysze to ja tez chce sie dorzucic do namiotu...Moge stac na warcie przed nim...mam wprawe w w trzepaniu nocek..taka praca;-)
  23. # 23
    hehe - jak chcesz stać przed nim, to nie musisz się dorzucać ;)
    w ogóle na razie nie ma potrzeby dorzucania się - jak będzie, to z pewnością będzie tu o tym głośno :D
  24. # 24
    Wot i charaszo, Tawariszczi;-) Eta znaczit szto paka wsio w pariadkie;-)
  25. # 25
    Autor cytatu: kazikNamiot kupiony ze zniżką, teraz pora czekać (na wysyłkę :) ).


    Ze znizką - czy mam rozumieć że udało ci się jeszcze zbić z ceny 1086.91zł
  26. # 26
    Kupowałem ten od Mrówki, a nie z Rangershopu. Ten z Rangera jest:
    - za drogi,
    - nie ma gdzie go trzymać i jak transportować.
  27. # 27
    Nie ukrywam że ostro myślę nad zakupem tego dużego namiotu, świetnie by się prezentował na zlocie przy moich dwóch ciężarówkach i gąsienicy, bo jeżeli mam wybierać miedzy polskim NS-em w podobnej cenie to nawet nie mam się nad czym zastanawiać.
    Co do transportu to w Zile czy Uralu nie zajmował by za specjalnie miejsca :)
    Prawdę mówiąc to jestem trochę w kropce bo zakupiłem kolejnego połykacza paliwa na gąsienicach i nie za specjalnie teraz “sram” kasą, a jeszcze dochodzi kwestia taka czy owa oferta będzie aktualna przez jakieś 2-3 miesiące.
  28. # 28
    Podejrzewam, że będzie - parę miesięcy temu patrzyłem te na namioty i też były dostępne. Chociaż podejrzewam, że i tak je sprowadzają z "centrali" w Niemczech (rangershop jest "filą" niemieckiego rangershopu).
  29. # 29
    Kamillo - te namioty są na rangershopie od łohohoho czasu.
  30. # 30
    Mrówa będzie w piątek w Bytomiu.Można się dogadać by przywiózł namiot, odpadną koszta transportu i może coś utargujemy.