• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Zgodził się na odbiór osobisty - kto będzie w piątek w Bytomiu na targu i byłby gotów namiot odebrać? Zakładam, że pewnie będzie tam przed południem.

    No i kasę trzeba by było wyłożyć (oddałbym przy najbliższej okazji - chyba że byśmy się przed piątkiem spotkali, to mogę ją dać od razu).
  2. # 32
    Ja bede na pewno w piątek.
    Tylko nie mam tyle kasy żeby wyłożyć.
    Jeszcze aliego się spytać.

    Trzeba być tam przed nim! :D
  3. # 33
    Odbiore ten namiot razem z Ali'm.
  4. # 34
    Mimo usilnych starań nie udało się postawić "domecku"
    Brak jednego śledzia(rekina), 30 sztuk szpilek lub małych śledzi i 15 mb linki.
    Do środkowego masztu dorobię połączenie i "rekina" jakoś wymyślę.
    Aukcja na Allegro ze śledziami ,trzeba 3 paczki .
  5. # 35
    Kup śledzie, a rozliczymy się za nie przy najbliższej okazji (z kasy razwiedkowej).
  6. # 36
    A są koszerne? :D
  7. # 37
    Koszerne nie ale drogie.Za wszystko wyszło 50zł ,poczta poszalała w nowym cenniku.
  8. # 38
    Tja, strasznie poszalała. Za paczke do 1kg 10zł :| niedługo kurier będzie tańszy.
  9. # 39
    Śledzie dotarły.Wypatrzyłem linkę do mocowania 35zł za 20mb/rolkę, wygląda koszernie.Trzeba w końcu postawić do pionu.
  10. # 40
    Jak trzeba, to kupuj - oddam z kasy razwiedki.
    •  
      wilu
    • 2008-07-25 *
    # 41
    Witam wszystkich razwiedczykow
    Również zostałem szczęśliwym nabywcą takiego samego namiociku (towar zakupiony u Mrówki ) odbierałem też w Bytomiu. Zrobiłem dwa podejścia do rozbicia. Przy pierwszym nie wiedziałem w ogóle jak ma to to wyglądać po złożeniu, przed drugim poszperałem w necie i znalazłem coś takiego : http://big-tent.ru/patatka-pls-lagernaya-soldatskaya-obrazca-1993-goda/#more-19
    http://www.spass-tm.ru/GoodItem.aspx?Id=265&BackUrl=~/Category.aspx?Id=23
    Przy drugiej próbie też do końca nie poszło tak jak powinno , namiocik stał ale nie miał kształtu.
    Mam więc parę pytań:
    1. jaka jest kolejność rozbijanie tego namiotu (może macie jakąś instrukcje)?
    2. czy linka na odciągi jest w jednym kawałku i stanowi też stelaż dla dachu czy są to cztery linki?
    Ps: Mrówa pomieszał kawałki przeciętego masztu głównego i prawdopodobnie jeżeli macie ten maszt to będzie za krótki o jakieś 30cm (mój był za długi)
    Pozdr.
    wilu