• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam! Wyczytałem na waszej stronie, że przyjmujecie chętnych d grupy. Jestem pasjonatem Armii Czerwonej z tego okresu i interesuję się historią.
    W jakim mieście posiadacie swoją kwaterę, bądź inne miejsce gdzie mogę przyjść na rozmowę.
    Pozdrawiam, Piotr.
  2. # 2
    Razwiedka nie posiada jako takiej "kwatery głównej" więc nie wiem czy byłaby możliwość przeprowadzenia rozmowy..Chyba, że jesteś z okolic Warszawy, Katowic lub Krakowa i paru innych miejsc... Zawsze możemy pogadać tu na forum.
  3. # 3
    Jestem z Krakowa. W jakim mieście organizujecie większość spotkań? I co powinienem wiedzieć, wstępując do Waszej grupy (Poza umundurowaniem)
    Pozdrawiam :)
  4. # 4
    Hmm.. co powinieneś wiedzieć...Powinieneś wiedzieć co chcesz robić..co wnieść do grupy itd.
    Co do umundurowania (i wyposażenia) to jest tu parę dyskusji na ten temat (kilka nawet "zażartych" ;) ), więc jeśli masz wątpliwości to pytaj. Kilka osób będzie w wekend w BB choć pewnie pod innym szyldem.
  5. # 5
    A w Krakowie lub w okolicach mogę się skontaktować z kimś z Waszej ekipy?
    Chcę uczestniczyć w życiu grupy, i pomóc w jej rozbudowie. Liczyłem że zdążę Was zobaczyć na pikniku lotniczym, ale miałem dzień extra w pracy, i nie dałem rady.
    Jakieś spotkanie większe się szykuje, lub planujecie jakieś wewnętrzne spotkanie zorganizować, abym miał okazje Was poznać?
    Pozdrawiam!
  6. # 6
    W krk to jestem ja ;P *
    Większe spotkanie ? Borne Sulinowo - w tej kwestii to nie ma jeszcze jakiejś decyzji.
  7. # 7
    Wewnętrznych spotkań (jeszcze?) nie ma, gdyż byłoby to dosyć trudne, zważywszy że jesteśmy rozrzuceni po całej Polsce. Prawdopodobnie ostatni większy zlot na jakim będzie Razwiedka w tym sezonie, to Borne (no chyba że jest coś jeszcze później, ale ja się w terminarzu imprez nie rozeznaję). Parę osób powinno tam być, reszta chyba się w tym czasie urlopuje...
  8. # 8
    Co do wyposażenia, to mam masę rzeczy do skompletowania. Byłbym wdzięczny za wszelaką pomoc w tym procederze. Wszelakie kontakty z osobami co posiadają takie wyposażenie na sprzedaż się też przydadzą. Póki co potrzebuję zakupić:
    - Afganka - 100pas, 185 wzrost
    - Buty
    - Ładownice
    - Kapelusz do afganki bądź hełm
    - Replike granatu F-1
    - Plecak RD-54
    - Manierka i saperka
    Posiadam jedynie pasek, i replikę AK74 Boyi.
    Jeżeli nie wspomniałem o jakimś ważnym elemencie do rekonstrukcji, to będę wdzięczny za dodatkowe info :)
  9. # 9
    Z tego co się orientuję, to po Bornym jest "martwy sezon" czyli czas na uzupełnienie wyposażenia i ustalanie strategii na przyszły rok ;)
    Właściwie wszystkie sprawy obgadujemy na forum i jeszcze nie wszyscy mieli okazje się zobaczyć.
    Proponuję randkę z Yakarovem ;) On Ci wszystko objaśni na miejscu :D
  10. # 10
    Od spraw handlowych jest komis :) (już wydzieliłem temat w oparciu o twojego wcześniejszego posta)

    http://rusmil.net/forum/discussion/712/k-duzo-rzeczy-z-afganu/

    Do listy chyba bym jeszcze dorzucił tieniaszkę
  11. # 11
    enyłej, trzeba by było okreslic jasne zasady rektutacji + minimum sprzetowe i wrzucic to w jakis zablokowany topik :)
  12. # 12
    http://rusmil.net/forum/discussion/626/s-pol-szafy/#Item_8

    Czy ten model bagnetu, który jest w ofercie jest zgodny z tym wymaganym przy rekonstrukcji?
    Będę wdzięczny za info. Pozdrawiam!
  13. # 13
  14. # 14
    Za całkiem w miarę przyzwoitą cenę (jak na allegro).
  15. # 15
    Kolego Rapcio niechybnie stałeś sie motorem do wzmożonego ruchu na forum ale na Boga zadaj sobie trud i przeczytaj wcześniejsze posty odnośnie interesujących Ciebie rzeczy!

    Szanujemy Ciebie i ty szanuj nas i nas czas.
    Wszystko chcesz mięć podane "na tacy", bez własnych poszukiwań?

    Szczerze, to trochę mnie nudzi czytanie po raz enty czy ten bajonet jest OK ,czy nie, jakie buty, jakie czapki w kilku tematach?
    Wszystko to już zostało opisane i w miarę ciekawie przedyskutowane, wystarczy poszukać a jak czegoś nie ma, to pytaj.

    Nie odbieraj moich uwag jako osobistej "przytyczki" ale jako zasugerowanie pewnych prawideł na forum tym czy innym.

    Pozdrawiam :)
  16. # 16
    Wiecie, takie rzeczy nieco kosztują i pytam, bo chcę być po prostu na 100% pewny :)
    Jeżeli to jakiś problem, to przepraszam i obiecuję poprawę ;)
    Ps: Kto pyta, nie błądzi.
  17. # 17
    Szukajcie a znajdziecie :)

    pzdro
    PS jak zawitasz do Bornego to masz F1 z zapałem gratis :)
  18. # 18
    Osobiście gdybym miał 150zł to bym brał ten bagnet ;) Normalnie conajmniej 180 schodziły..
  19. # 19
    Autor cytatu: saperskiPS jak zawitasz do Bornego to masz F1 z zapałem gratis :)

    Też się załapię? :D
  20. # 20
    Autor cytatu: PotfurTeż się załapię?


    Potfur dla Ciebie wszystko he he
    Też dostaniesz :)
  21. # 21
    Obecnie powstaje regulamin grupy, wymagania sprzętowe, zasady rekrutacji. Trwa dyskusja. Jak się z tym uporamy lista wymagań/regulamin będzie zamieszczony na stronie GRH Razwiedki. Do tego czasu chyba raczej nie przeprowadzimy rekrutacji.
  22. # 22
    No już działa. Na stronie są regulaminy ;D
  23. # 23
    I wszystko jasne :)
  24. # 24
    Witajcie Towarzysze!
    Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na członka GRH "Razwiedka"
    Stosując się do regulaminu skompletowałem całe oporządzenie, aby odgrywać postać "Szeregowego strzelca". (Jeżeli trzeba mogę skompletować sprzęt i odgrywać medyka)
    Interesuje się (i studiuję) historie Rosji dawną jak i współczesną.
    Na forum jestem codziennie i pogłębiam wiedzę na temat jednostek i wyposażenia Armii Radzieckiej.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku ;)
    Pozdrawiam!
  25. # 25
    Biurokratyczna machina ruszyła ;) Niedługo damy jakąś sensowną odpowiedź.
  26. # 26
    Oficjalna odpowiedź brzmi : Witamy na okresie próbnym.

    :)
  27. # 27
    Dziękuję Towarzysze za przyjęcie na okres próbny :)
  28. # 28
    Tylko miałbym jedno pytanie.
    Jaką postać mam odtwarzać w grupie? Bądź jaka by była mile widziana?
    Pozdrawiam!
  29. # 29
    Zasadniczo chyba najbardziej potrzebujemy strzelców. Jeden kaemista więcej też nie zawadzi. Limit snajperów i saperów wykorzystany. Ja się osobiście staram o łącznościowca, ale coś ciężko mi to idzie ;)
  30. # 30
    @kamil na nastepny zlot przytacham ci to-> r-148 do ponoszenia