• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    "Plotki" potwierdzone, Realsword robi SWD.

    Poza SWD z drewnem RS planuje wydać także:
    - SWD z okładzinami plastikowymi,
    - SWD-S,

    I pora na najważniejsze: http://www.realsword.com.hk/news_12.htm
  2. # 2
    Mniamuśnie! mniam mniam mniam już zbieram :)
  3. # 3
    wypas, jak wyjdzie ze skladana drewniana kolba to kupuje - normalnego juz mam a na wymianie atoza na aeg mi nie zalezy
  4. # 4
    klepka :)
  5. # 5
    A to była wersja ze składaną drewnianą kolbą?
    Raczej taka rurowa składana była.
  6. # 6
    Jaką przewidujecie cenę? Ze 3 kafle przynajmniej, co nie? Ale tu już nie chodzi o pieniądze :P
  7. # 7
    Nie widziałem żadnego info na temat ceny. Ale pewnie faktycznie będzie w granicach 3k zł (jeśli nie więcej).
  8. # 8
    no kolba byla odczepiana, nawet jest rysunek tego ustrojstwa w "typach broni i uzbrojenia" o SWD
  9. # 9
    Boże ten SWD jest cudowny ^ ^
    Chyba pora szukać dodatkowej pracy :)
  10. # 10
    jak dla mnie to może kosztować i 5K byleby pokemony w airsofcie nie szalały. Milion fpsów i jak tu podnieść moc jeszcze.
  11. # 11
    Wiesz kto sie bawi w airsoft, ten się bawi. Ale powiedz czy nie byłby piękny na ścianę? :)
  12. # 12
    tak offtopowo to na sciane - jest deko lub przerobka atoza z czesciami z orginalu, imo :) ale wracajac do tematu to widze ze na ta wersje z drewniana demontowana kolba nie ma co liczyc narazie :(
    no i zapowiada sie nam moda na specnazowych snajperow w kzsach lamborghini :P

    ps. tak tylko zartowalem, jakis wredny mam dzis humor :)
  13. # 13
    cena ma byc zaporowa!

    edit: zebym ja sie zastanowil i nie szalal.
    •  
      GRD
    • 2008-09-11 *
    # 14
    Ciekaw jestem czy jeszcze połaszą się o swd w wersji bullpup.
  14. # 15
    SWU? Tak to się nazywa? Mnie cieszy, że będzie SWD-S :)
  15. # 16
    Właściwie to SWU-AS albo bardziej właściwie ОЦ-03АС [OC-03AS]
  16. # 17
    "Cena zaporowa" to ile to jest?
  17. # 18
    Chyba coś pod 3 tysiące. Ale "cena zaporowa" to pojęcie względne, przynajmniej dla niektórych...
  18. # 19
    "cena zaporowa" to jednak jest 3k+, powyżej tego będą już moim zdaniem zdzierali, chociaż jak Type-56 jest w HK za 372USD, to obstawiam ze SWD (pierwsza wersja) bedzie kosztowac ok 600 USD.
  19. # 20
    Jeśli pojawiła się wersja "De Lux" to myślę, że prędzej czy później pojawią się wersje tańsze, na SWD w wersji elektrycznej maniacy czekają już od dawna i co jak co ale pobyt by na to był.
    Część powie, że tani AEG to nie to samo ale myślę, że w przypadku cen jakie proponują producenci, "tańszych replik" to warto kupić, żeby mieć i przerabiać na swoją modłę.
    I myślę, że będzie tak jak w przypadku serii AK, najpierw mało i drogo potem tanio i fajnie (stal i drewno za nie całe 500zł).
  20. # 21
    Obyś się nie mylił :P Mam nadzieję, że Chińczycy zrobią dobrą kopię RS.
  21. # 22
    Mam nadzieję, że nie... Zresztą dotąd nie zrobili kopii Typów, to może i nie zrobią SWD. No żeby Chińczyk Chińczyka kopiował... ;)
  22. # 23
    Od początku było wiadomo, że Type nie będzie miał takiego pobytu jak SWD :).
    A w sumie dlaczego nie mają zrobić kopi, bo będzie na tyle dostępna, że zbrzydnie każdemu a póki co jest to unikat ?.
    Zgadzam się, mimo wszystko chciałbym mieć w swojej kolekcji SWD, w stali i drewnie nawet jak by miała to by być podróbka.
    Bo umówmy się, cena 3k jest nadal ceną trochę chorą jak na Polskie realia.
  23. # 24
    zgadzam sie z przedmowca, 3k to zdecydowanie za duzo, ba, nawet 2k za atoza to sporo, ale jak sie spojrzy na ceny za granica to az dziw bierze ze u nas tak drogo...
  24. # 25
    Autor cytatu: echelon4A w sumie dlaczego nie mają zrobić kopi, bo będzie na tyle dostępna, że zbrzydnie każdemu a póki co jest to unikat ?


    Mniej więcej. Nie stać mnie w tej chwili na replikę za 3k, ale to nie znaczy, że nie mogę na nią uzbierać (co zresztą właśnie robię). Taka cena odstraszy wszystkie pokemony i tych, dla których "tani kałach" to pierwsza replika, po której kupią sobie emkę ;) No i nie czarujmy się - poziom wykonania zewnętrznego replik chińskich, w porównaniu z droższymi odpowiednikami jest po prostu tragiczny.
  25. # 26
    Nie zgodzę się, ostatnimi czasy poziom wykonania Chińskich AEG-ów, wzrósł i to poważnie.
    W Zaporożcu mamy kilka Chinoli, głównie kałachy (stal z drewnem) i powiem tak....
    Za tą cenę otrzymujemy bazę na której możemy stworzyć dorosłego klimatycznego AEG-a, który będzie odpowiadał naszym upodobaniom.
    A i tak wyjdzie cie o parę stów taniej, niż w przypadku kupna kałacha z 2k, który u niektórych markowych producentów nadal jest robiony z znalu, który
    w przeciwieństwie do stali (w jakiej robione są teraz Chinole), jest o wiele bardziej łamliwy i delikatny,ogólnie rzecz biorąc nazywany jest szajs metalem.

    Nie twierdze, że Chinole to świetny zakup i samo miodzo, ale w moim przekonaniu i tak w gruncie rzeczy jest to trafna inwestycja.
    Po za tym tej klasy konkurencja być musi, w przeciwnym wypadku kiedy to drodzy-markowi producenci nie mieli by konkurencji....
    o zgrozo widzę to jak mogły by wzrosnąć ceny, bo jak życie pokazuje brak współzawodnictwa na rynku jest bardzo nie zdrowy :).

    Kamil... sam niedawno przeżywałem "napływ" tanich AEG-ów i coraz to nowych ludzi z tanimi Kałachami co mają 400Fps w stoku.
    I wtedy kiedyś ktoś mi powiedział, że zachowuje się jak dziad który to mamrocze jak to było za jego czasów :), i miał racje bo takie przeżywanie
    miało miejsce 2 i 4 lata temu za każdym razem kiedy pojawiało się coś nowego....
  26. # 27
    Mnie chinole nie przeszkadzają, są idealne dla ludzi którzy dopiero zaczynają (kiedyś pozostawało albo strzelać się w swoim gronie, albo atakować z krótką sprężyną marujca ;) ), tudzież dla tych, który klecą różne składaki i chcą mieć tanie części. Ja tylko lobbuję pozostawienie unikalnych replik, które nie będą tłuczone masowo na zasadzie "dużo, szybko, byle jak".
  27. # 28
    No ale na jakiej zasadzie można stwierdzić że, dana replika jest unikatowa ?.
    Unikatowa jest wtedy kiedy nie ma jej normalnie w produkcji lub wypuszczana jest małymi seriami.
    Idąc dalej tym tropem na początku powstawania dorosłych replik ASG w zasadzie każdy karabin/pistolet był unikatowy.

    Kiedyś unikatem był AK-74 teraz jest standardem, czy lepiej jakby jednak został unikatem ?.
  28. # 29
    Autor cytatu: echelon4Kiedyś unikatem był AK-74 teraz jest standardem, czy lepiej jakby jednak został unikatem ?.


    Czemu nie ;)
    No ale nie przesadzajmy, i tak każdy kupi co będzie mu się podobało, a ja nie mam zamiaru nikomu wypominać. Ja tylko OSOBIŚCIE mam nadzieję, że SWD nie znajdzie się w rękach co drugiego 14-latka zajaranego CODem.
  29. # 30
    Ja jednak myślę, że prędzej czy później do tego dojdzie..... ale nie przejmuj się, szybko zrezygnuje bo broń jest nie poręczna i nie będzie nabijać
    tylu fragów co w Cod-e... zauważ, że dla większości ASG jest jakąś tam chwilową przygodą i generalnie kończą z tym sportem po kilku miesiącach.
    A ci którzy zostają, mają już wystarczająco dużo oleju w głowie, żeby wiedzieć co gdzie jak.