• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Kamil - nie wiem czy to było pytanie do mnie, ale ja nie jestem w stanie ci na nie odpowiedzieć ;) Z osób spoza listy widocznej powyżej wiem jedynie o Marysiu.


    Propozycje pociągów (23.05.07 - środa!):
    Gliwice - Żagań (przesiadka we Wrocławiu)
    11:50 - 16:46

    Kraków - Żagań (przesiadka we Wrocławiu)
    09:45 - 16:46 (ten sam pociąg co wyżej, ale nie jestem pewien czy Yakarov i Szymon nie będą przypadkiem jechać samochodem)

    Warszawa - Żagań (przesiadka we Wrocławiu)
    05:50 - 16:46 (sory, jedyne sensowne połączenie :( chyba, że stać cię na Intercity)

    Gorzów Wlkp. - Żagań (przesiadki: Zbąszynek, Zielona Góra)
    06:25 - 15:46
    UWAGA: Na stronie PKP (żeby wyszukać to połączenie), należy pamiętać by wybrać opcję "Środki komunikacji: oprócz ICE/Ex/IC/EC/TLK" Inaczej zamiast zwykłej osóbówki na trasie Zbąszynek-ZG wyszuka wam pociąg TLK, który jest droższy (a dojeżdża na tą samą godzinę!)
    UWAGA2: Można też jechać innym pociągiem o 9:23, ale cena biletu jest zdecydowanie wyższa (normalny ok 70zł, zamiast 22zł), gdyż jedzie się przez jakiś czas pociągiem TLK. Dodatkowo ma on 3 przesiadki, a nie 2.
  2. # 32
    Ja z bratem jedziemy własnie tym kraków-żagań. w środe. Chyba że nie zdąże zrobić lazerunków wiec ja dojade w czwartek a mój brat w środe wg planu. Namiot najpewniej będziemy mieć (trójka) w najgorszym wypadku dwójka. Na razie tyle wiem na pewno ;)
  3. # 33
    W razie czego mogę zabrać swój namiot (2 osobowy) tyle że jest bodajże srebrno-fioletowy :D. Mamy już flagę więc obóz można zakładać :)
  4. # 34
    co do obozu... Grab, przydadzą sie nam pałatki...
  5. # 35
    Nawiązując do wypowiedzi kazika, czy ty Tarkin 23 maja nie masz jakiegoś egzaminu?
  6. # 36
    Tak mam mature 23 o godzinie 16.00 ustna z angola. Dlatego dla mnie leprzym terminem wyjazdu jest 24 z rana.
  7. # 37
    Ja niestety nie pojadę chociaż chętnie bym się z wami zabrał-siła wyższa, zbliżają mi się egzaminy a terminu nie da się odroczyć
  8. # 38
    Jakby kogoś interesowało, to paliwa i lightsticki są w drodze (dzisiaj kupione za pobraniem, żeby było szybciej).

    edycja: bierze ktoś w ogóle aparat foto?
  9. # 39
    Ja biorę swój, Cichy podobno też jakiegoś kieszonkowca.
  10. # 40
    Tarkin zmieściłbyś do fury kilka moich gratów tj. namiot, śpiwór? Mam na zbyciu furażerkę z gwiazdką więc jeśli ktoś chce to mogę pożyczyć. Ma ktoś możliwość załatwić/pożyczyć (na czas zlotu) pasek???
  11. # 41
    Tak w sumie to trzeba wymyśleć jakie graty zabiera Tarkin a jakie my... bo chować u Ciebie np śpiwór w sytłacji gdy przyjedziesz nastepnego dnia jest troche tegez ;>
  12. # 42
    Czy ja wiem,mój śpiwór jest ogromny i nie chce mi się go tachać, poza tym pierwszej nocy i tak nie prześpię..... :P
  13. # 43
    Kazik - to było skierowane do ogółu, a konkretnie do osób poinformowanych ;)

    A co do aparatu, ja również wezmę. Może też skołuję jakiegoś przedpotopowego Zorki
  14. # 44
    Szybkie wtrącenie:
    Dostałem dziś SMS'a od Pav'ia - Będzie w Gorzowie 20 maja pod wieczór, no i jedzie na zlot :)
  15. # 45
    jak dojdzie do mnie pasek na czas, to będę miał co pożyczyć
  16. # 46
    dotarły do mnie paliwa, czekam na lightsticki
  17. # 47
    WAŻNE
    Soman napisał:
    Na zlocie do komunikacji używać będziemy telefonów w sieci ORANGE. Organizator zapewnia karty startowe. Wskazane jest, aby w każdym TF był telefon w tej sieci, lub ze zdjętym simlockiem do komunikacji z SD.

    ktoś ma?
  18. # 48
    Potfur ma (cała potforna rodzina ma oryndża/idee), mam też jeden aparat nieśmigany - więc go wezmę co by kartę doń wsadzić.
    Jednakże jeśli ktoś jeszcze jest posiadaczem, to niech weźmie - nie jestem pewien ile wytrzymają baterie w tym badziewiu(moja stara motorola - kazik pewnie ją pamiętasz :) )
  19. # 49
    Ja mam komórkę w sieci ORANGE i napewno zabiorę ją ze sobą
  20. # 50
    Pisząc wcześniejszego posta, miałem na myśli to że mam jeden 'pusty' aparat (nie używany) i go wezmę.
  21. # 51
    mam jeden sprawny w sieci orange i mysle ze bateria troche wytrzyma... pozatym tez mam jakiś 'pusty' aparat, chyba bezsimlockowy, ale z jego baterią jest juz nieciekawie (góra 2 dni)...ale to najwyzej na czas strzelania sie będzie uzywalo ;)
  22. # 52
    ja mam pustą starą nokię 3310 bez simlocka ale bateria za długo nie potrzyma(ok. 2 dni)

    edit:
    odnośnie manierek: http://www.allegro.pl/item196923327__okazja_manierka_wojskowa_zsrr_demobil.html
  23. # 53
    Odnośnie manierki - ja już nie skorzystam, nie wyrabiam finansowo ;)

    Dostałem lightsticki - sztuk 28, ale jedną właśnie zużywam w celu sprawdzenia przez jaki czas świeci (wg producenta ok 8 godzin), no i czy w ogóle działa (ano działa). Niestety w wyniku mojego gapiostwa nie mamy lighsticków koloru czerwonego - zamiast tego są zielone, białe, pomarańczowe oraz różowe. Te dwa ostatnie zapewne najlepiej nam posłużą jako substytut czerwonego i jest ich w sumie ok 12 sztuk, więc starczy (składało się 11 osób). Nadmiarowe lighsticki były zakupione "awaryjnie" oraz do użytku wieczornego (np. do namiotu).
  24. # 54
    Jak co to też mam pomarańczowy telefon.
  25. # 55
    A, zapomniałem - światło-kijki świecą ponad 6 godzin (w temperaturze pokojowej - im zimniej tym krócej), więc na pewno starczy 1szt na sobotni scenariusz. Niestety świecą dosyć słabo i do oświetlania namiotu nadają się średnio (ale jak faktycznie to z tym świeceniem będzie to dopiero zobaczymy).
  26. # 56
    Właśnie rozmawiałem z Ząbkiem, jedzie (jupi!) w środę popołudniu swoim autem.

    Teraz tak- jako że Ząbek jedzie, było by bardzo fajnie gdyby do jutra gdzieś do 16 zlądowały u mnie namioty, przekażemy je Ząbkowi i przyjadą autem (zamiast tachać je ciuchcią).
    Z tego co pamiętam to Barta (4), Kuby (2 x 2), Graba (2), Pav (1) = 11 miejsc, pozostałe osoby (Święty, Yakarov i Shyymon) mają własne namioty.
  27. # 57
    U nas jednak zmiana planów. Jedziemy w czwartek - (niespodziewane sprawy rodzinne). Poza tym mamy swój namiot i pierdziworki i inne duperele. Porzyczyłem też radyjka (zestaw).
    Kazik jak ja tam składałem się na lajtstiki i paliwo czy co bo już nie pamiętam jak sie umawialiśmy.
  28. # 58
    Jesteście doliczeni do lightsticków i paliwa.
  29. # 59
    Kamil - jedziesz tym pociągiem 05:50 - 16:46, czy jakimś innym?
  30. # 60
    Ok więc tak, zlot bardzo udany.. :) a teraz najważniejsze, zginęła moja tielniaszka na ramiączkach, na jednym z ramiączek dziwna czarna plama jakby jakiś smar... gdyby ktoś coś o niej wiedział byłbym wdzięczny... :P