• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Lista z miejscami będzie uaktualniona dopiero koło 27 lutego, a to dlatego, że do tego czasu część rezerwacji albo zostanie potwierdzona albo zwolniona.
  2. # 32
    Potfur... jeśli możesz wpisz na listę jeszcze jednego człowieka nick: Entomb (jest od nas).

    Pozdrawiam.
  3. # 33
    temat i tak upad :) mam konkurencyjne zajecia wtedy
    •  
      ADi
    • 2010-02-27 *
    # 34
    Dobra , takie pytanie - czy są wolne miejsca jeszcze w TF'ie? Bo udział SVV stoi pod wielkim znakiem zapytania, a jechać się chce. ;)

    Pytam bo to dziś jest 27 Luty. ^^
    A ,że mnie wcześniej wykreślono z listy ( Kamil ;p) to czas się przypomnieć. :)
  4. # 35
    Autor cytatu: PotfurLista z miejscami będzie uaktualniona dopiero koło 27 lutego, a to dlatego, że do tego czasu część rezerwacji albo zostanie potwierdzona albo zwolniona.
    Jeżeli po aktualizacji będą jakieś wolne miejsca, to prosiłbym o ogłoszenie tego faktu :)
    Aha. Czy istnieje jakaś unifikacja umundurowania np. partizan(ss-sumer) czy można brać dowolny rosyjski kamuflaż ?
  5. # 36
    Przyłączam się do apelu Zachara... Też się chętnie wybiorę - jak będą wolne miejsca..
    •  
      bari
    • 2010-02-27
    # 37
    Ja z Czornym jesteśmy cały czas chętni...
  6. # 38
    Ja, Kuba oraz ensign również.
  7. # 39
    Nie ma wymogów co do umundurowania.
  8. # 40
    Lista na dzień dzisiejszy wygląda tak:
    1 Massud
    2 Kacperix
    3 Bari
    4 Sambor
    5 Ensign
    6 Kuba
    7 Czorny
    8 zarezerwowane
    9 zarezerwowane

    Jak się zwolnią miejsca (a jest jeszcze czas) to będę informował.
    •  
      ADi
    • 2010-03-01 *
    # 41
    Szkoda, ale spoko... zawsze jest nadzieja.
  9. # 42
    Hej panowie proszę o dopisanie mnie na listę , mam AK partizana, znam parę słów po rosyjsku. Lubię też „Wilka i Zająca”.
    Pyzatym mam 5 lat doświadczenia w ASG śpiewam i gram na bałałajce
    Byłem też w 2007 na Bergecie jako ruski ale się tym nie chwale bo szpanerstwem sie brzydzę
  10. # 43
    Na tej samej zasadzie ładnie proszę o dopisanie na listę; mam AKsa, AKMa, AKSU, SWD... Partizana też mam, ale i KZM w bieriozce, pograniczniku, a i florę mam, 5 kamizelek taktycznych... ale się tym wszystkim nie chwalę, bo szpanerstwem się brzydzę... :-)

    Aha, lubię Lube i mam paszport Polsatu. :-)
  11. # 44
    Qubik obawiam sie że lista jest już zamknięta :-)
  12. # 45
    Nie prawda.
    Lista nie jest zamknięta - lista jest zapełniona :D
  13. # 46
    No dobra ,prawie to samo :-P
    •  
      ADi
    • 2010-03-03 *
    # 47
    Autor cytatu: qubikHej panowie proszę o dopisanie mnie na listę , mam AK partizana, znam parę słów po rosyjsku. Lubię też „Wilka i Zająca”.
    Pyzatym mam 5 lat doświadczenia w ASG śpiewam i gram na bałałajce
    Byłem też w 2007 na Bergecie jako ruski ale się tym nie chwale bo szpanerstwem sie brzydzę


    Hahahaha
    Ale pocisk... ^^
    Jeśli to nie była ironia to Ponton nieźle tu pojechałeś ;p
    A tak btw. jak się śpiewa na bałałajce? ^^

    A tak w temacie. Nie trzeba mnie dopisywać do listy. Dołączyłem do TF'u w którym jest reszta Olsztyniaków. :)
    Czyli kolejka się zmniejsza.
  14. # 48
    To ciekawe, że zrobiło się takie ciśnięcie na te miejsca, jak przez tyle czasu była pusta lista i nikt się nie zgłaszał...
  15. # 49
    Oj, okazało się, że bycie w TFie z resztą rus.mila nie jest szpanem, więc chłopaki zechcieli się zapisać ;)
  16. # 50
    Jak to nie jest szpanem? Przeca to czysty lanssss :D
  17. # 51

    Jeśli to nie była ironia to Ponton nieźle tu pojechałeś ;p
    A tak btw. jak się śpiewa na bałałajce? ^^


    Adi, to oczywiście nie była ironia, chciałem się zareklamować (że nie lubię szpanerstwa) i wbić na listę (bo nie lubię szpanerstwa) :-)
    Co do śpiewania na bałałajce , to po jakimś litrze albo dwóch nie takie rzeczy są możliwe..
    •  
      bari
    • 2010-03-03
    # 52
    Hmmm.. Aż mi się teraz głupio zrobiło...
  18. # 53
    ja mam tak ciągle.. ;-)
  19. # 54
    Potfur dopisz proszę qubika! Bo bym se bałałajki posłuchał na żywo!!!!!!!
    Bardzo, ale to bardzo proszę :D
  20. # 55
    Gdzie się pytam... gdzie?!
  21. # 56
    :(

    Ale pobożne życzenia to chyba mieć dozwolono? :D
  22. # 57
    Kurcze szkoda, tak sobie CV podrasowałem , a tu nic z tego :(
  23. # 58
    Jak podrasowałeś? Nie napisałes najważniejszego - że byłeś tam z chopakami z BRT, brałeś udział w zdobywaniu flagi NATO itp itd.
  24. # 59
    spoko to pisałem w lisce motywacyjnym ale chyba jest już niepotrzebny
  25. # 60
    Na obecną chwilę - lista jest zamknięta.
    Jak się coś zwolni - będę informował.

    Osoby na liście - każdy płaci za siebie.
    Jak by ktoś potrzebował - to jesteśmy TF8 Orilia.

    Dla przypomnienia: termin płatności to 30.04.2010, znaczenie ma data zaksięgowania na koncie docelowym.