• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 61
    Konta panie Potforu, konta do przelewu!
  2. # 62
    Są na wmasgu - wysil się panie Kamilu :D
  3. # 63
    Ok, myślałem, że są na forum Team Delta, a tam już nie chciałoby mi się rejestrować po raz któryś (hasła, loginy, wszystko mi się gubi :D ).
  4. # 64
    Ważna rzecz: do 15 kwietnia, muszę przedstawić pełną listę osobową.
    Każdy kto mi nie podał, powinien podać ksywkę, imię i nazwisko oraz datę urodzenia.
    Najlepiej słać mi to na mail (w profilu).

    PS. Ci którzy nie uzupełnią danych - zostaną skreśleni z listy przez organizatorów.
  5. # 65
    ..iii będą wolne miejsca? :-)
  6. # 66
    Jeszcze nie wiem - ale jest szansa. Pojawiło się kilka rzeczy które mogą mieć na to znaczący wpływ (nie powiem co by nie zapeszać :) )
    •  
      bari
    • 2010-04-08
    # 67
    To ja już chyba nie muszę? :D
  7. # 68
    Nie, bari - wy już nie musicie.
  8. # 69
    Nadal nie mam danych:
    Kamil
    Echelon
    Kałasz
    Raddar
    Entomb

    Kacperix
  9. # 70
    Zaraz Ci wyślę swoje i dam znać Echowi, żeby wysłał resztę.
  10. # 71
    Tadam tadam tadam.
    Mam wolne 7 miejsc - zapisy dziś i jutro, bo jutro listę wysyłam.

    Zgłoszenie na te wolne miejsca powinno zawierać:
    Ksywkę, imię i nazwisko, datę urodzenia.

    Zastrzegam sobie możliwość odrzucenia zgłoszenia bez podania przyczyny... bla bla bla.
  11. # 72
    To jeśli można się dopisać.

    Żuber
    Jakub Kaczmarek
    30.08.1987
  12. # 73
    Bardzo mi przykro - po powrocie z pracy odczytałem wiadomość od organizatorów - że już nie mogę zmienić listy uczestników.

    PS. Tak czy siak, zobaczę co da się zrobić...
  13. # 74
    Rozumiem. Dzięki za chęci :)
  14. # 75
    Takie pytanie:
    Rozbijamy jakiś wspólny, TFowy obóz, coby skuteczniej zintegrować grono drużynowe, czy nie?
    •  
      bari
    • 2010-05-24
    # 76
    Ja z Czornym powinniśmy pojawić się w piątek pod wieczór. Gdyby ktoś jakiś większy placyk pod namioty zaklepał bym był wdzięczny. Chyba, że będziemy tymi pierwszymi to zobaczymy co się da zrobić.
  15. # 77
    Ja też jakoś w piątek pod wieczór będę - planowany wyjazd o 16... ale nie pamiętam ile ode mnie się tam jedzie :D
    Kto pierwszy - ten zaklepuje :)
  16. # 78
    Wypijcie za mnie. Potfur - pilnuj głosu :D
  17. # 79
    Google mówią, że będziemy około południa. Kamil jak zwykle wymiguje się od spożywania trunków...
  18. # 80
    To Grześ - zajmijcie miejsce dla mnie :)
  19. # 81
    A mamy jakiś namiot? Bo z tego co gadałem z Grzesiem nic nie bierzemy, co oznacza spanie w hangarze.
  20. # 82
    Zawsze można kimnąć się w aucie :D
  21. # 83
    Spanie w popiele po ognisku też jest całkiem fajne. Tylko warto się upewnić, że nie ma już żaru i nikt nie zagaszał płomieni własną "sikawką" ;)
  22. # 84
    Hangar jest zimny i wilgotny, o ile nie będzie urwania chmury polecam namiot.
  23. # 85
    To może weźmiemy namiot "razwiedkowy", a na miejscu się zobaczy, czy go chce nam się rozbić... Oczywiście pomimo super lansu nie jest to raczej wariant preferowany bo: 1. namiot się długo rozbija, 2. i ktoś to musi zrobić ;)

    W każdym razie jakby ktoś szukał nas (mnie lub Potwora, lub kogoś innego z "dowództwa TFa"), to będziemy pewnie w okolicach tylnej bramy. A przynajmniej w gdzieś w tamtych okolicach zawsze obozowaliśmy. Jak ktoś nie wie jak wyglądamy z twarzy to może się skontaktować ze mną na maila, to mu podeślę jakieś zdjęcia, by wiedział kogo szukać.
    •  
      bari
    • 2010-05-25
    # 86
    Ja mam taki tani namiot z pierdonki (yyy..:) z biedronki). Był tylko raz rozbity. U mnie w pokoju:D . Mogę go w hangarze rozbić....
  24. # 87
    Kazik - bierzcie razwiedkowe namiocisko - damy radę :)
  25. # 88
    Gdyby ktoś nie wiedział, namiot "razwiedkowy" wygląda tak:
    http://razwiedka.rusmil.net/upload/borne2008/razwiedka_borne2008_12.jpg
    Pewnie będziemy gdzieś w jego okolicach (jeśli zostanie postawiony). Kolor jest bardzo jasny ("piaskowy"), a nie tak jak na zdjęciu - ciemno-szary.
  26. # 89
    Czy ktoś z was we czwartek się wybiera?
  27. # 90
    Autor cytatu: bariJa mam taki tani namiot z pierdonki (yyy..:) z biedronki). Był tylko raz rozbity. U mnie w pokoju:D . Mogę go w hangarze rozbić....


    Kiedyś spałem z Kazikiem i Potforem pod namiotem z Biedronki. Było śmiesznie, ale radzę wam nie powtarzać tego ;)