• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 421
    Jeśli będzie podkładka pod dupę, to biorę 1szt.
  2. # 422
    He he czyli jak? ty robisz zamówienie a oni ci wysyłaja co chcą i jak chcą? :)
  3. # 423
    Konradzie jakieś ńjusy odnośnie riabów ??
  4. # 424
    @franek - dokładnie tak. Z ostatniego zamówienia na 250 000 rubli przysłali mi towaru za 90 000 - czyli mniej więcej 1/3. Rosjanie tak działają i nic tego nie zmieni - "kak sdiełajem, tak budziet"....
    @skyphrant - czekamy. W tym tygodniu może zaczęli robić. Może.
  5. # 425
    Czy lifczyki będą jeszcze w sprzedaży?
  6. # 426
    Kiedyś pewnie tak.....
  7. # 427
    Czy w najbliższym czasie zapowiada się kolejna partia ciuchów (gorek) z domu mody "Dima design&fashion"? :D
  8. # 428
    Tak.
  9. # 429
    Czy znany jest dokładniejszy termin dostawy już ?
  10. # 430
    Termin dostawy jest pochodną terminu produkcji - "jak przyjdzie, to będzie" :)))))
    •  
      Igur
    • 2013-05-22
    # 431
    Witam! Mam pytanko odnośnie Moskw (trampki) ,na stronie sklepu ich nie ma, czy możesz wysłać mi info odnośnie ceny,wyglądu itp na maila? Jestem zielony jeśli o nie chodzi, a chciałbym takowe nabyć. POZDRAWIAM!
    • cyp
    • 2013-05-22
    # 432
    masz juz wszystko podane w tym temacie.
  11. # 433
    Za dużo liter do czytania.... :)))))
  12. # 434
    Zapraszam na III Podlaski Piknik Militarny "Misja Wschód".

    W czasie pikniku do kupienia będą majki i furażerki - innego towaru handlowego nie zabieram ze sobą!
    Zapraszam na kawę, herbatę z samowaru, kwas chlebowy i do obejrzenia nowości.
    Jeśli ktoś chce coś kupić z oferty sklepu mogę zabrać ze sobą - proszę tylko o złożenie zamówienia przez sklep internetowy z dopiskiem "Odbiór na Misji Wschód".

    Załączniki:

    • akt20130523pl.jpg
  13. # 435
    Z innej beczki- czy Frontowiec przewiduje sprzedaż replik ASG/wiatrówek pistoletu APS?

    Odnośnie Lifczika- konkret, będą czy nie?
  14. # 436
    ASG/wiatrówki - nie
    Lifcziki - pytanie jest idiotyczne - to jest produkt historyczny - jak gdzieś znajdę to będą, a jak nie to nie będzie. Równie dobrze możesz chcieć podania daty dostawy oryginalnego munduru Józefa Stalina. Pracuję nad zrobieniem replik, ale uszycie czegoś w Polsce wcale nie jest takie proste.
    •  
      Igur
    • 2013-05-23
    # 437
    O faktycznie przeoczyłem :) To pytanie czy masz 1 parę w rozmiarze 45 ewentualnie 44 czy już zeszły?
  15. # 438
    Syfexy Moskwa dostępne w rozmiarach:
    43 (real 41/42) - 1 para (ciemna podeszwa)
    44 (real 42/43) - 1 para
    •  
      Igur
    • 2013-05-23
    # 439
    ok to śle maila, biore 44
  16. # 440
    Konradzie, ile sztuk masz na stanie tego orzełka?
    http://www.frontowiec.com/index.php?p1108,dwuglowy-orzel-na-czapki-maly
    Potrzebuję tak z 6 sztuk- odebrałbym na zlocie ;)
  17. # 441
    Autor cytatu: czarny001Konradzie, ile sztuk masz na stanie tego orzełka?
    http://www.frontowiec.com/index.php?p1108,dwuglowy-orzel-na-czapki-maly
    Potrzebuję tak z 6 sztuk- odebrałbym na zlocie ;)

    Marcin, system sklepu pokazuje 10 szt.
  18. # 442
    No będzie z 10.... :))))
  19. # 443
    Dostawa z SSO już na stanie sklepu.
    Osoby które zamawiały Smiersze proszone o kontakt - mam dla Was odłożone oddzielnie.
    Mam już potwierdzoną dostawę Gorek 3 DSO ze wstawkami w cyfrowej florze - cena ta sama 339,00. W pierwszej partii będzie 30 kompletów - różne rozmiary.
    Mam jedną sztukę - zdjęcia pewnie we wtorek/środę - będzie ją można także obejrzeć na Pikniku w Supraślu.
  20. # 444
    Poszedł email.
  21. # 445
    A "Dziewiątka" milczy........... :/ a ja czekam i czekam ;)
  22. # 446
    Tyle czekałem na ładownice ak do smiersza a tu w systemie tylko jedna sztuka:( z braku laku wziołem inne ale to juz bedzie inny smiersz:(
  23. # 447
    Będą jeszcze....
  24. # 448
    Konrad,

    Widzę, że sporo plecaków się pojawiło. Czy przyszły może placaki Kojot 2 lub Trzydniowy ( http://sso-mil.ru/catalog/109/4679 )? Chętnie wziąłbym tego trzydniowego, względnie Kojota 2.
  25. # 449
    A te jeszcze to kiedy? :)
  26. # 450
    Trochę rzeczy przyjdzie za tydzień.
    Plecaki mam wszystkie które były - oprócz tego co na stronie, jest jeszcze Ataka-4.