• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 481
    Będzie w dostawie coś rozmiaru ~46 - 29,5cm wkładki? Bym sobie zaklepał od razu jak da rade.
  2. # 482
    Owca mam konkret pytanie. Czy i kiedy wrócą do oferty Partyzany zwykłe i Smershe AK-WOG i RPK produkcji SSO? Rozumiem że lifczika nie masz bo produkt historyczny, ale te przedmioty chyba są jeszcze produkowane, prawda?
  3. # 483
    Jakubs, wejdź na stronę główną Frontowca i tam poniżej bannera, na wysokości panelu "broń i części broni" tak po prawo, jest wielgachna ramka z odpowiedzią na Twoje pytanie.

    A jakbyś miał problemy to podpowiem: jak przyślą to będą.
  4. # 484
    OK dzięki. Z innej beczki- czy Frontowiec przewiduje sprzedaż lunet PSO-1?
  5. # 485
    Odpowiedź jak wyżej. To nie jest przedmiot, gdzie zgłaszasz się do dystrybutora i kupujesz.
  6. # 486
    Mnie to nie przeszkadza....
    ORYGINALNE PSO-1 mam w sklepie stacjonarnym. Nie będę robił zdjęć, ani nigdzie go wystawiał - mam dwie sztuki. Obie używane i wstanie "jest jaki jest" (generalnie stan optyki bardzo dobry, zewnętrznie gorzej). Jak ktoś chce zapraszam do sklepu - można obejrzeć i zdecydować - tak lub nie. W komplecie pokrowiec i zewnętrzne zasilanie. Cena - zacznijmy od 1500,00 PLN..... Na alledrogo jakiś czas temu "paździerz" poszedł za 1200..... Moje są co najmniej o dwie klasy lepsze!
    Lifcziki (kopie) już w trakcie produkcji - powinny być w pierwszej połowie lipca.
  7. # 487
    Jestem zainteresowany pso
    Wrzucisz foty na emalie?
  8. # 488
    Owca jeszcze jedno pytanie mam- tak wiem, umęcze Cie.

    Mianowicie: planujesz dystrybucje towarów w kamuflażu SMK/Oreh, a także mundurów miejskich w Urban kamyshu, GOROD i urban SMK? ( nie ukrywam, na tych 2 ostatnich zależy mi najbardziej)
    Dalej idąc tematem dystrybucji- planujesz sprzedaż śpiworów we Florze zwykłej albo VSR? Odnośnie kamizelek- czy można spodziewać sie poszerzenia oferty o inne modele niż tylko Moduł 5m i 6b4?

    Dzięki za odpowiedź.
    I dzięki za załatwienie kopii lifczika, na pewno będzie na to zbyt.
  9. # 489
    Lifczika mam dostać w poniedziałek - do oceny "koszerności". Jeśli będzie ok - zaczynamy produkcję!

    Cały czas pojawia się coś nowego, ale to częściowo nie ode mnie zależy co będzie w ofercie. Rosja to nie ameryczka - nie da się pójść do sklepu/hurtowni i wziąć na co ma się ochotę - jest co jest, a wybór polega na wybraniu jednej z dwóch opcji - "bierze, albo nie". Po za tym nie wszystko można w jakiś sensowny sposób przewieść przez granicę - nie raz może okazać się, że towar w Polsce będzie w cenie z kosmosu.... Jak widzisz na przykładzie "końkurencji" w Rosji nic nie jest proste, szybkie i łatwe - miały być kontenery szpeju z SSO już w marcu i mamy koniec czerwca, a kontenerów nie widać, miały być w kwietniu kopie hełmów i mamy koniec czerwca i też nic z tego.... Tam to tak właśnie działa - "kak sdiełajem, tak budziet", a zachcianki klientów z Polski nikogo tam nie interesują....

    Autor cytatu: waterJestem zainteresowany pso
    Wrzucisz foty na emalie?

    NIE. Fot nie ma i nie będzie. To nie jest towar do sprzedaży przez internet - zapraszam do własnoręczno-ocznego oglądania, żeby potem nie było marudzenia.

    A na razie zapraszam do letniej promocji:

    Załączniki:

    • akt20130627pl.jpg
  10. # 490
    Water
    powiem od siebie jak Owca moei ze jest git to znaczy ze tak :) wszystkie fanty jakich nie widzialem a kupilem byly ok
  11. # 491
    Ja tez sie nie zawiodlem do tej pory
    Ale w Warszau bede dopiero w przyszlym tygodniu
  12. # 492
    Celowniki mam dwa - powinny dotrwać :))
  13. # 493
    Autor cytatu: Konrad "Owca"Celowniki mam dwa - powinny dotrwać :))


    Zakupie na bank,bo jakby mi twoje nie pasowaly to mam jeszcze kogos kto ma mi pokazac rowniez pso
    Jakie kolory tych twoich?mlotek,czarne?
  14. # 494
    czarne - wiecej punktow lansu
    mlotek - bardziej "pro"
    :)
  15. # 495
    To mam klina w tej sytuacji..
    Chcialem jednoczesnie miec " lans-pro":)
    Trudno kupie dwie,jedna taka druga taka i zamontuje je jedna za druga:)
    • cyp
    • 2013-06-29
    # 496
    Jak na WSS/WAŁ to tylko młotek :)
  16. # 497
    Pasterzu nie masz moze 1 szt. ladownicy smiersz-rpk ?
  17. # 498
    Celowniki 1 młotkowy i 1 czarny
    Aktualny stan ładownic na stronie - coś nowego w okolicach połowy miesiąca...
    •  
      Igur
    • 2013-07-01
    # 499
    Witam! Kupiłem sobie ostatnio maskałacik ten co teraz jest w przecenie :D Wszystko fajnie wygodny , kolorki mi pasują i każdemu się podoba, lecz dzisiaj testując go w warunkach "bojowych" spodnie rozerwały się na szwie. Pytanie: podlega to pod reklamację lub wymianę towaru na inny/nowy? Spodziewałem się bardziej wytrzymałych szwów głównych(tych co łączą całość w jedno), a nie takich ,które pękają od byle kucnięcia czy schylenia się po pierwszych godzinach biegania w lesie . Dodam też ,iż kupiłem go w rozmiarze dopasowanym do mojego wzrostu więc nie był za mały.

    POZDRAWIAM Igur!
  18. # 500
    Myślę, że drożej wyjdzie Ci odesłanie go i otrzymanie z powrotem, niż zaniesienie do jakiegokolwiek krawca żeby to przeszył, ale Twój wybór!
  19. # 501
    Autor cytatu: IgurWitam! Kupiłem sobie ostatnio maskałacik ten co teraz jest w przecenie :D Wszystko fajnie wygodny , kolorki mi pasują i każdemu się podoba, lecz dzisiaj testując go w warunkach "bojowych" spodnie rozerwały się na szwie. Pytanie: podlega to pod reklamację lub wymianę towaru na inny/nowy? Spodziewałem się bardziej wytrzymałych szwów głównych(tych co łączą całość w jedno), a nie takich ,które pękają od byle kucnięcia czy schylenia się po pierwszych godzinach biegania w lesie . Dodam też ,iż kupiłem go w rozmiarze dopasowanym do mojego wzrostu więc nie był za mały.

    POZDRAWIAM Igur!
    Igur. Posiadam maskałat KZM "bieriozka" z frontowca. Bardzo wytrzymały i świetnie maskujący Rosyjski twór. Na pikniku lotniczym w Krakowie byłem w nim i podczas przykucnięcia strzeliły mi szwy. Jedyne co mi pozostało zrobić to dać go do przeszycia. Nie wiem czy wiesz ale maskałat to nie mundur. Takiego czy innego KZMa dostaje żołnierz przed akcją, a po akcji wyrzuca. Idź do krawca żeby Ci go przeszył. Nie zapłacisz więcej niż 30 zł. Szycie tych maskałatów jest gorzej niż kiepskie (ale to jest zrozumiałe z powodu ich jednorazowości), natomiast sam materiał z którego go zrobiono jest bardzo wytrzymały. Pozdrawiam.
  20. # 502
    yyyyy - przeszycie spodni powinno kosztować maks 10,00 pln!
    •  
      Igur
    • 2013-07-01
    # 503
    Ok, zrobię tak jak mówisz. To mój pierwszy maskałat stąd te pytanie.
    POZDRAWIAM!
  21. # 504
    Autor cytatu: Konrad "Owca"yyyyy - przeszycie spodni powinno kosztować maks 10,00 pln!
    W sumie masz rację, ale myślałem o przeszyciu całego maskałatu. Tak na zaś, bo i tak będą puszczały szwy.

    Autor cytatu: IgurOk, zrobię tak jak mówisz. To mój pierwszy maskałat stąd te pytanie.
    POZDRAWIAM!
    Ja też mam pierwszy raz. Poza skandalu ze szwami i ratowaniem się nitką i igłą w warunkach bojowych jestem zadowolony z zakupu.

    Tak przy okazji. Konrad kiedy będziesz miał u siebie w sklepie:
    http://frontowiec.com/index.php?p2572,ladownica-na-4-6-magazynki-ak
    http://frontowiec.com/index.php?p1174,plecaczek-do-oporzadzenia-smiersz
    oraz to http://frontowiec.com/index.php?p2007,plecaczek-chlebak-do-oporzadzenia-smiersz-molle ?
    Pozdrawiam :)
  22. # 505
    "Kak sdiełajem......"
  23. # 506
    Witam!
    Konradzie, czy rzuciłeś już okiem na tą kopie lifczika? Będzie coś z tego? :)
    •  
      Igur
    • 2013-07-02
    # 507
    Przeszycie całego chyba nie będzie potrzebne, góra( kurteczka/bluza) trzyma się zdrowo i nie ma takich naprężeń jak na głównym szwie w spodniach :d Jak na razie zreperowałem też igłą i nitką.
  24. # 508
    Lifczik - pierwsza sztuka jest bardzo satysfakcjonująca. Drobne poprawki - głównie użycie mocniejszych nici. Pierwsza partia 50 sztuk powinna być dostępna w połowie miesiąca. Cena - 149,00 PLN
  25. # 509
    Autor cytatu: IgurPrzeszycie całego chyba nie będzie potrzebne, góra( kurteczka/bluza) trzyma się zdrowo i nie ma takich naprężeń jak na głównym szwie w spodniach :d Jak na razie zreperowałem też igłą i nitką.
    Tak na wszelki wypadek górę też przeszyj. Mnie wzdłuż zamka zaczęło strzelać. Tak jak mówiłem. To jest w zamyśleniu jednorazówka :)
  26. # 510
    Pasterzu dobry powiedz- kopia lifczika bedzie miała jakieś, w miare wiarygodnie wyglądające oznaczenia/stemple na podobieństwo oryginału czy nie?