• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 511
    Nie - będzie za to stempel FSO (Frontowiec SpiecOsnaszczenije) właśnie po to, żeby potem żaden prymitywny cwaniaczek nie próbował tego sprzedawać jako oryginały. Kopia to kopia, a nie "oryginał FSO" :)))))))))))
    Stemple można dorobić we własnym zakresie - każdy zakład zrobi dowolny stempel według zamówienia :)))
  2. # 512
    lubie to
  3. # 513
    FSO - Fabryka Sprzętu Owcy :)
  4. # 514
    Ok Owca. Tylko pytałem, nie stresuj sie. Pomyśle nad kopią bo z dostepnością oryginału coraz gorzej.
  5. # 515
    Ale ja się przestałem stresować kilka lat temu jak rzuciłem pracę w korporacji i żonę - od tej pory jestem najspokojniejszym człowiekiem pod słońcem :))))
  6. # 516
    Mam pytanko- czy spodziewacie się jeszcze plecaków "Kenguru"? Brałbym, zwłaszcza w kamyszu ;)
  7. # 517
    Autor cytatu: az12121Mam pytanko- czy spodziewacie się jeszcze plecaków "Kenguru"? Brałbym, zwłaszcza w kamyszu ;)

    Ja też chętnie bym je wziął :)
    Jak zwykle - jak przyjdą, to będą....

    Za to mam tanie plecaki/worki w Cyfrowej Florze (69,00 PLN) i armijne kamizelki "Tarzan" z pasami głównymi w Oliwce, Liesie i Cyfrowej Florze (199,00)!! W sklepie stacjonarnym dostępne od już. W sklepie internetowym - jak zrobię zdjęcia.
  8. # 518
    Konradzie, czy przyszła może już dostawa syfexów?
    I czy spodziewasz się w najblizszym czasie dostawy kapelszy w sumraku (od Diewiatki)?
  9. # 519
    Syfexów nie mam. Kapelusze z Diewiatki za 2 tygodnie.

    Teraz jest jeszcze komplet rozmiarów Gorek 3 DSO - wersje w oliwce i z cyfrą
  10. # 520
    Dzięki za odpowiedź.
  11. # 521

    Załączniki:

    • dscf6716_exposure_resize.jpg
    • dscf6706_exposure_resize.jpg
    • dscf6726_exposure_resize.jpg
  12. # 522
    Plecak-worek też już dostępny. Jest to ROSYJSKA wersja tego co właśnie wprowadziła moja "konkurencja".
    Cena na cześć tejże "konkurencji" - 69,00 (czyli rosyjski oryginał w detalu taniej niż białoruska podróba w hurcie) :))))
    http://www.frontowiec.com/index.php?p3031,plecak-worek-cyfrowa-flora

    Załączniki:

    • dscf6752_exposure_resize.jpg
  13. # 523
    Bez obrazy, ale jeśli to rosyjska wersja tego samego, to rosjanie strasznie poskąpili. Nawet pasa biodrowego nie ma, nie mówiąc o konstrukcji pleców itd.
  14. # 524
    Kazik, a tu widzisz pas biodrowy??
    http://allegro.pl/plecak-taktyczny-jaggier-35-litrow-cyfrowa-flora-i3378661872.html Archiwum: obejrzyj aukcję
    To jest oryginalna, ruska wersja tego.
    Jak znam życie Jaggier VSO w pełnej wersji będzie kosztował więcej niż ATAKA-4 SSO. Gorki już są droższe niż oryginały SSO :)))))
  15. # 525
    Będą te plecaki w innych kamuflażach? Cyfrowa flora mi wybitnie nie podchodzi :p
  16. # 526
    Może w "Liesie". Ale nie obiecuję.
  17. # 527
    Autor cytatu: Konrad "Owca"Kazik, a tu widzisz pas biodrowy??

    Myślałem, że chodziło o ten 55L (który pas ma). Aukcji na Allegro nie widziałem.
  18. # 528
    Link 1
    Jest szansa na większe rozmiary i inne wzory maskowania?

    Link 2
    Jest szansa na pojawienie się tego w dużym rozmiarze i w kolorze oliwkowym/musztardowym? Widziałem takie cudo na fotach z Gruzji więc jestem mocno zainteresowany :)

    Link 3
    Takie tylko cały komplet i w słusznym rozmiarze? Jest jakaś szansa?
  19. # 529
    gRuby:
    1 nie, tego już nie produkują
    2 nie
    3 nie, tego już nie produkują
  20. # 530
    Konrad, wiem, że to Twoje ulubione zapytanie ale czy wiadomo coś o terminach dostawy Smiersza AK na Twoich półkach ? Pozdrawiam
  21. # 531
    Pewnie "kak zdziałajem, tak budziet" ;)
  22. # 532
    @milo - zaglądaj do tutejszego komisu, niedawno jeden smersz poszedł, a na dniach umieszczę w komisie swojego.
  23. # 533
    możesz podesłać kilka fotek na ecko_kidd@tlen.pl i ewentualną cenę ? Nie ukrywam, że chciałem nóweczkę ale jak "niedociorany" to może być i używka. Z góry dziękuję
  24. # 534
    Ja mam jeszcze jedno dziwne pytanie, czy oprogramowanie sklepu nie ma może opcji rozsyłania newsletter-ów z nowościami które pojawiły się na półkach?
    Powiem szczerze że mnie by bardzo taka opcja odpowiadała, nie trzeba by było codziennie sprawdzać strony albo męczyć durnymi postami na forum.
  25. # 535
    Ciekawe pytanie. Aczkolwiek nawet jak taka opcja istnieje, to nie zamierzam jej wykorzystywać. W swoim pokrętnym poczuciu godności handlowej nie uważam za stosowne zasypywania skrzynek użytkowników/klientów nieustannym strumieniem spamu, w nadziei że ktoś coś kupi. Nie podoba mi się ta forma komunikacji (tak jak fejsbuk) i nie będę jej stosował.
  26. # 536
    @gruby, @Owca
    Rozwiązaniem godzącym wasze interesy było by użycie RSS'a. Konrad by nie spamował, a każdy zainteresowany by miał źródło informacji o dostawach/aktualizacjach w miarę na bieżąco.
    Wystarczyło by by w kanale RSS były informacje: aktualności i nowości.
  27. # 537
    Co to jest RSS???????
  28. # 538
  29. # 539
    Dziś dotarł do mnie maskałat KZMa w Dębie, kurcze jakby skrojony na mnie a jednocześnie na tyle szerokie nogawki i rękawy, że w lesie powinno ładnie rozmywać sylwetkę. Coś czuje że to mój pierwszy i nie ostatni zakup. :)

    Przy okazji chciałbym się zapytać nie tyle kiedy, ale czy w ogóle jest szansa na kamizelki "Kameleon" w oliwce. Względnie czy jest szansa na kamizelki Grad1 lub 2.
  30. # 540
    Kamizelki będą - w terminie "rosyjskim".... :)