• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 601
    I znowu "maruda" zapyta: Pan Kondrat kedi RIABY ? cuś w temacie wiadomo ? ;)
    Pozdrawiam
  2. # 602
    Zignoruję Twoje pytanie. :)
  3. # 603
    Konrad a powiedz Ty mi Owco czy do wszystkich(z którymi się spotkałeś) systemów nawadniających ze SPŁAWu
    http://www.frontowiec.com/index.php?p2388,system-nawadniajacy-plecak-na-pojemnik-2l-lub-3l
    należy dokupić troki w celu prawidłowego utrzymania w nim camelbacka
    http://www.frontowiec.com/index.php?p2386,system-nawadniajacy-camelback-pojemnik-2l
    :) i czy te które posiadasz będą pasowały(bo mocowanie jest dość wąskie) ??
  4. # 604
    Konrad popraw sobie opis hełmu OMONu. To nie jest Отряд Милиции Особого Назначения tylko Отряд Mобильный Особого Назначения :)
  5. # 605
    Autor cytatu: Konrad "Owca"Zignoruję Twoje pytanie. :)


    Spodziewałem się takiej odpowiedzi ;)
  6. # 606
    Towarzyszu - spasiba
  7. # 607
    Lifcziki (REPLIKI) już prawie gotowe! Całość wykonana z oryginalnego radzieckiego materiału i pasków z lat 70-80ych!!!!!!! Nie z epoki tylko metalowe uszka i mosiężne knopiki do zapinania kieszeni (jeszcze nie zamocowane).
    Przewidywana cena - 149,00

    Załączniki:

    • dscf7062_exposure_resize.jpg
    • dscf7059_exposure_resize.jpg
    • dscf7060_exposure_resize.jpg
    • dscf7063_exposure_resize.jpg
    • dscf7061_exposure_resize.jpg
  8. # 608
    Wygląda b.ładnie prawie jak oryginał. Ze względu, ze materiały są takie same bo oryginalne a nie "prawie" takie same :)
    Jedyne co, to trochę zbyt gładki czyli zbyt starannie uszyty. Oryginały są jakieś takie pomarszczone na szwach.
  9. # 609
    Pytanie z innej beczki:

    Przerobiłem już Moskwy w rozmiarze 44 i potem 3 pary 46 mając nadzieję, że inny egzemplarz będzie większy.
    Wymieniałem i u Ciebie i z ludźmi na forum, w końcu mam swoją jedną parę 46 które próbowałem powiększyć przez rozchodzenie.
    Niestety :( Skoro ja noszę ok. 42.5-43 i Moskwy 46 są ciasne - po całym dniu boli mnie paluch, a 2-3 dni zlotu w Kutnie dały popalić
    to czy w ogóle można zamówić rozmiar 47? Co z ludźmi którzy normalnie mają rozmiary większe niż 43? To nie przecież nie jest jakiś duży rozmiar męskiej stopy.
  10. # 610
    @ robaki,
    dziwna sprawa, ja mam taki sam rozmiar jak Ty i mam moskwy 44 i są bardzo wygodne, nie cisną z żadnej strony. Jak były nowe to były bardzo dopasowane. Poszedłem w nich raz biegać, przemęczyłem 5 km i wszystko było ok. Strzelam się w nich regularnie i nigdy mnie nie obtarły.

    @Konrad
    zaczynam żałować, że sprzedałem VSR-a bo ten lifczik wygląda naprawdę obiecująco, aż budzi chęć stylizacji na pierwszą czeczeńską ;)
  11. # 611
    Mam jakies problemy techniczne z mailem wiec pisze tutaj bo forum nie ma systemu PW
    Co sie dziej z moim zamowieniem? Z tydzien temu dostalem maila ze platnosc zaksiegowana a paczki ciagle nie ma :/
    Zamowienie nr. 5713
  12. # 612
    Pisałem do Ciebie - nie mam pałatki. Poczekasz, czy wysyłać bez pałatki?
  13. # 613
    git git git

    wszystko naprostowane :)
    •  
      Igur
    • 2013-08-12
    # 614
    Hej Owca! Nie masz może przypadkiem pod ladą jakiegoś bagnetu 6h5? :D
  14. # 615
    Konradzie, mógłbyś zmierzyć długość kurtki i spodni w tym komplecie: http://frontowiec.com/index.php?p2974,gorka-3-54-170-176-oliwkowa ?
  15. # 616
    Igur - nie
    Cyrith - nie

    :))))
  16. # 617
    Szkoda. A nie posiadasz rozmiaru pomiędzy 170/176 a 182/188?
    •  
      Maza
    • 2013-08-14
    # 618
    Owca wysłałem Wam przelew, bo przez przypadek wysłaliście mi żguta i pasek za darmo ;D
    (Nie jestem frajer, po prostu postąpiłem przyzwoicie ;) )
    •  
      Sowa
    • 2013-08-15
    # 619
    Owiec a ten system nawadniający z wkładem w cyfrowej florze idzie dostać?
    http://www.frontowiec.com/index.php?p2388,system-nawadniajacy-plecak-na-pojemnik-2l-lub-3l
  17. # 620
    Hej, zapodałem zamówienie z blood.sucker@interia.pl Dało by rade popchnąć jutro pakę?
  18. # 621
    Maza - dzięki!
    Sowa - nie
    Blood.Sucker - nie - w poniedziałek.... Jestem na urlopie i powstają drobne opóźnienia
  19. # 622
    Konrad machnąłeś się delikatnie przy pakowaniu mojej paczki. Dałeś mi dwie miniaturki wpinki flagi zamiast naszywek i dałeś mi dwie kokardy szeregowca zamiast jednej szeregowca i jednej oficerskiej.
    Nic podmieniać nie chcę bo fanty i tak się rozejdą u mnie w grupie ale jak jest możliwość to zwiń mi te dwie flagi naszywki i kokardę oficerską pod ladę, wezmę je z następnym zamówieniem.

    p.s.
    jakieś pechowe to zamówienie :D
  20. # 623
    Izwinitie pażausta.....
    Mam nowego człowieka i chłopak czasami się jeszcze trochę myli.
  21. # 624
    Nic się nie dzieje :)
    Też pracuje w handlu i wiem że przy wysyłkach można się czasem zmotać trochę :)
  22. # 625
    Autor cytatu: gRuby_krkNic podmieniać nie chcę bo fanty i tak się rozejdą u mnie w grupie
    Dostanę prezent! :D

    Konrad? Czy przewidujesz posiadać w swoim asortymencie naszywki na plecy "Alfa" albo FSB? :)
  23. # 626
    Naszywki mogę mieć tylko wyszywane.
  24. # 627
    Konradzie!
    Czy znajdzie się jakaś gorka na 194/124 w klacie?
  25. # 628
    Możemy poszukać czegoś w Spławie, ale będzie drogo....
  26. # 629
    To zależy jak bardzo drogo, ale raczej odpuszczę sobie temat.
    Dzięki za info :)
    H
    •  
      Maza
    • 2013-08-23
    # 630
    Owco, kiedy bęcie mieli magazynki od AKM bakelitowe na stanie?