• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 631
    Jest szansa na sumraka lub partizana w rozmiarze 56 albo 58-188 ?
  2. # 632
    Jest jakaś szansa na pojawienie się u Ciebie czegoś takiego?
    http://www.soviet-power.com/pictures/FloraKZM.jpg
  3. # 633
    Autor cytatu: GruszkinJest szansa na sumraka lub partizana w rozmiarze 56 albo 58-188 ?


    Właśnie, kiedy wrócą maskałaty SSO na stan sklepu? Interesuje mnie Sumrak 54-4/5
  4. # 634
    Zadam takie pytanie - jak często Owca ma wam pisać tę samą odpowiedź?
  5. # 635
    Ale może jest jakaś szansa, że poda spodziewany czas dostawy, czy w ogóle coś takiego planuję jeszcze sprowadzać itp.
  6. # 636
    http://frontowiec.com/index.php?p3108,oporzadzenie-armijne-6sz92-05-flora

    Konradzie to jest zwykłe 6sz92 :)
    I przy okazji - nie masz może dojścia do dodatkowych kieszeni do tych kamizelek? Np na manierko-menażke WDW?
  7. # 637
    Mam co mam i kiedy mam. Nie jestem w stanie mieć wszystkiego i zawsze. Jestem malutkim sklepikiem detalicznym i nie jestem w stanie zaplanować dostaw z Rosji.
    A oporządzenie jest 6Sz92-05 w przeciwieństwie do 6Sz92-04 i innych wersji. Instrukcja jest w zasadzie jedna do wszystkich modeli i tam rzeczywiście jest napisane 6Sz92.
  8. # 638
    Czy może Konradzie ktoś z Twoich dostawców posiada w asortymencie takie naszywki?
    http://img.aucland.ru/market-photos/306/Xe7Ekf.jpg
    Pytam bowiem masz podobne OMONowskie, a szkoda byłoby mi ściągać haftowane podróby za miliony monet z niewiadomokąd.
  9. # 639
    Autor cytatu: Konrad "Owca"
    A oporządzenie jest 6Sz92-05 w przeciwieństwie do 6Sz92-04 i innych wersji. Instrukcja jest w zasadzie jedna do wszystkich modeli i tam rzeczywiście jest napisane 6Sz92.


    - 6Sz92 to pierwszy model, bez dodatkowego numerka i to jest to oporządzenie, które nazwałeś "05",
    - 2 i 3 to modele dla morpiechów,
    - 4 i 5 to zmodyfikowany Grad-2 i w zasadzie to samo.
  10. # 640
    Konradzie drogi czy będzie w niedalekiej przyszłości coś z Gorek SSO i plecaków?

    Poszukuję:
    - Gorki-E SS Lieto lub Gorki-R rozmiar 48-4(176)
    - plecaka Bober
    - plecaka Tortila
  11. # 641
    Idzie do mnie duża dostawa z SSO - tym razem wysłali nawet większość z tego co zamówiłem :)))))
    Gorek na razie nie będzie.
    Plecaki wszystkie będą! Idą do mnie też armijne Bobry we florze.
    Ze złych wiadomości - SSO zdrożało. Ta dostawa przyjdzie już w nowych cenach :(((
  12. # 642
    Kiedy mniej więcej będzie to całe dobro do kupienia to w kraju?
  13. # 643
    2-3 tygodnie.
  14. # 644
    bobry we florze sa produkcji SSO czy jakiejs innej?
  15. # 645
    Podobno SSO.
    • cyp
    • 2013-10-13
    # 646
    Popraw sobie w opisie noża Witiaź nazwę tworzywa. To Micarta, nie Mikatra :)
  16. # 647
    Общая длина = 260 мм
    Длина клинка = 150 мм
    Сталь 50Х14МФ,антиблик
    Толщина клинка (max): 5,0 мм
    Рукоять: микарта
    Кожаные ножны.

    Jak już to "MIKARTA" - wyżej masz opis ze strony producenta. Ruskie napisy z "hamerykańskim" zapisem fonetycznym niech sobie piszą ludzie, którzy nie mają pojęcia o języku polskim.
    • cyp
    • 2013-10-13
    # 648
    Ale Micarta to nazwa handlowa, dlatego przez c. Tak jak Cordura czy Multicam ;)
  17. # 649
    Widocznie to jest ruska podróba Micarty(r) i dlatego nazywa się Mikarta... Temat podróbek na ty forum wałkowaliśmy już przy okazji innych podrób... Noks był o tyle "uczciwy" że chociaż minimalnie zmienił nazwę swojego produktu.
  18. # 650
    Ladownic pojedynczych (na 2 magi) do SWD nie ma w nowej dostawie?
    Ta ataka2 to jest stara zielen czy nowy szarozielony kolor juz http://frontowiec.com/index.php?p1531,plecak-ataka-2-oliwkowy ?
  19. # 651
    To samo pytanie o kolor do Tortili - stary czy nowy - znaczy oliwka czy szaro-zielony?
  20. # 652
    Najlepiej jakby obok produktów SSO w opisie było po prostu napisane, jakiej kolorystyki można się spodziewać. Pewnie to dużo roboty, więc wystarczyłoby w tych "starozielonych" dopisać, że jest.
  21. # 653
    Nie da się tego dopisać - czasami mam na raz rzeczy z trzech dostaw w trzech kolorach - teraz np. dostałem Smiersze w ciemnym szaro-zielonym i w jasnym szaro-zielonym. W starej zieleni nie ma nic i raczej nie będzie. Teraz wszystko jest robione w nowej szaro-zielonej wersji i pytania o stary kolor nie mają na razie sensu.... Potem pewnie jak pokaże się jasny zielony, to wszyscy będziecie pytać o szaro-zielony :)))))))
    A pomijając wszystko inne, to one wszystkie są oliwkowe. To kobiety i geje rozróżniają kolory - porządni faceci znają tylko trzy: fajny, chujowy i pedalski :))))))))))))))) Smiersze są w fajnym kolorze!
  22. # 654
    Pytania o dostępność kierować na mail:
    sklep(małpa)frontowiec.com
    ?
    •  
      Maza
    • 2013-10-15
    # 655
    małpa - @ ;)
  23. # 656
    Po rusku " małpa" w adresie mailowym to "sobaka".
    A po drugie pytania o dostępność są ignorowane - jest co jest, a jak czegoś nie ma, to nie wiadomo kiedy będzie. :))))
  24. # 657
    Orientuje się ktoś jak to jest z zamówieniami, czy jest jakaś jesienna przerwa czy coś ? Czy może pojechali chłopaki po zamówienie za wschodnią miedzę i wysyłki są wstrzymane ? Bo od 10 dni zamówienie mam "w trackie realizacji" a na wiadomości na mail i GG nie dostałem odpowiedzi, też tak macie ? :)
  25. # 658
    Mam to samo, w dodatku w moim zamówieniu znikła jedna rzecz. Kasa poszła a przesyłka dalej nie wysłana, ew. zwrot kasy za tą rzecz też bez słowa.
  26. # 659
    Marudzicie - czasami trzeba trochę poczekać. W piątki najczęściej nie ma wysyłek - wyjeżdżam po towar i wracam w niedziele. Wattie - poszło dzisiaj z kasą za tielniaszkę wewnątrz przesyłki. Podawanie numerów zamówień pomaga.... Nie mam pojęcia które to jest zamówienie Stena....
  27. # 660
    Moje jest nr 6203, jasne że czasami trzeba poczekać, całkowicie rozumiem :) Zależmy mi głównie na informacji kiedy paczka zostanie nadana ;)