• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 541
    Konrad - byłaby możliwość kupić u Ciebie ruski tshirt w kolorze oliwkowym ???
  2. # 542
    Kiedy oczekiwać replik Lifczików?
  3. # 543
    Ralf - tak, ze Spławu.
    Jakubas - pod koniec miesiąca - niestety wystąpiło kolejne opóźnienie z okazji sezonu urlopowego. Mam kolejną nauczkę, żeby nie informować o planach - wszystkie następne produkty FSO zostaną zaprezentowane dopiero jak będę je miał fizycznie w rękach.
  4. # 544
    Owieczko pytania mam
    a) będzie można u ciebie nabyć skorupy z rpk74? Przynajmniej 2 sztuki?
    b) będzie można we frontowcu nabyć Mabutę?
    • cyp
    • 2013-07-21
    # 545
    Jak chcesz oryginalną, sowiecką mabutę, to uderz do użytkownika allegro o nazwie duchowo. Poza tym kolejne bezsensowne pytanie... Produkt historyczny, więc może się pojawić dzisiaj, albo za milion lat...
  5. # 546
    I znowu dostępne Syfexy Moskwa w rozmiarach:
    44 (real 42/43) - 2 pary
    45 (real 43) - 2 pary
    46 (real 44) - 2 pary
    Cena 45,00 za parę.
  6. # 547
    biorę 46 na 100%
    idzie meil
  7. # 548
    Konrad jakiej firmy są Twoje "Tarzany" na Frontowcu? Pozdrawiam.
  8. # 549
    Tego nikt nie wie, nie ma żadnych metek - jakby były to by było napisane u mnie na stronie. To jest pozysk z magazynów.....
  9. # 550
    A jak z ich wykonaniem? Dobrze pozszywane/dopasowane?
  10. # 551
    Są rosyjskie.....
    Jak chcesz obejrzeć, to zapraszam do sklepu. :))))
  11. # 552
    Autor cytatu: Konrad "Owca"Są rosyjskie....
    Jeżeli tak rosyjskie jak reszta sprzętu to biorę w ciemno. Jak kiedyś będę w Warszawie to bardzo chętnie wpadnę i wykupię pół sklepu :D
  12. # 553
    http://www.frontowiec.com/index.php?p3027,kamizelka-armijna-tarzan-m22-oliwkowa Rozumiem, że ta kamizelka nie jest produkcji Spławu i wchodzi do niej tylko 4 magazynki a nie 8?
  13. # 554
    A co jest napisane w jej opisie? Potrzebujesz dokładniejszego wytłumaczenia, czy prostszego języka? :)))))
    Zresztą podobne pytanie zadał 22 godziny wcześniej Towarzysz Piotr.....
    Autor cytatu: Towarzysz PiotrKonrad jakiej firmy są Twoje "Tarzany" na Frontowcu? Pozdrawiam.

    Autor cytatu: Konrad "Owca"Tego nikt nie wie, nie ma żadnych metek - jakby były to by było napisane u mnie na stronie. To jest pozysk z magazynów.....
  14. # 555
    Owca planujesz może sprzedaż mundurów w SMK?
  15. # 556
    O oryginały ponoć bardzo ciężko (podobnie jak o inny szpej z mrocznych 90tych jak mundury i kamizelki w KKO, czy kamyszu).Może by się tym zainteresował główny zarząd firmy FSO? :D
  16. # 557
    Zarząd FSO na walnym zgromadzeniu podjął decyzję o rozwoju brandu. Niemniej wszystkie plany są utajnione - głównie ze względu na "obsuwy" generowane przez znaną rosyjską terminowość!
  17. # 558
    Owca planujesz sprzedaż drewien do AK74?
  18. # 559
    Planować to ja se mogę.... T-80; T-90; BMP1/2/3 i wiele innych rzeczy.....
    A po za tym:
    Autor cytatu: Konrad "Owca"wszystkie plany są utajnione - głównie ze względu na "obsuwy" generowane przez znaną rosyjską terminowość!
  19. # 560
    Owca ile waży Ataka 4?
  20. # 561
    ze 3,5-4,5 kg....
  21. # 562
    Owca naszło mnie jedno pytanie- odnośnie produktu który już masz. Czy istnieje możliwość kupna gorki R na częsci, np. tylko góra, tylko dół?
  22. # 563
    Jestem pewien, ze jest to mozliwe jesli kupisz obie czesci na raz :)
  23. # 564
    Gorki R nie ma na stanie. SSO sprzedaje tylko komplety, więc ja też. Ze Spławu możesz wziąć same spodnie lub samą kurtkę.
  24. # 565
    Mówiąc Gorka R miałem na myśli radziecka Gorke Afganke. A tę masz. Więc ponawiam pytanie.
  25. # 566
    To tu również odpowiedź brzmi - tylko komplety.
  26. # 567
    Kiedy wracają RD54 pierwszego sortu? Będzie można u ciebie kupić maske GP7?
  27. # 568
    Odpowiedź na Twoje pytanie pojawiała się już kilka razy w tym wątku. Było brać jak były.... :)
  28. # 569
    Konrad - wiadomo Ci coś odnośnie nowych mundurów w pustynnym camo ? Jakakolwiek dostępność, szanse na zakup itd

    http://en.beta.rian.ru/images/15648/84/156488487.jpg
  29. # 570
    Autor cytatu: ralf-pKonrad - wiadomo Ci coś odnośnie nowych mundurów w pustynnym camo ? Jakakolwiek dostępność, szanse na zakup itd

    http://en.beta.rian.ru/images/15648/84/156488487.jpg


    Tez bym sie zapisal