• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    http://frontowiec.com/index.php?p853,chustka-bandana-cyfrowa-flora Będzie to u Was dostępne w przyszłym tygodniu? Bo mam chrapkę na tą chustę, a zależałoby mi, żeby na następną niedzielą już ją mieć...
  2. # 32
    Pytanie i wcześniejsza dyskusji o sprowadzaniu rzeczy przeniesiona do tematu o Frontowcu (z tematu o Redzone).
  3. # 33
    Autor cytatu: Ropasiak http://frontowiec.com/index.php?p853,chustka-bandana-cyfrowa-flora Będzie to u Was dostępne w przyszłym tygodniu? Bo mam chrapkę na tą chustę, a zależałoby mi, żeby na następną niedzielą już ją mieć...

    To zależy czy uda mi się dostać - jadę w weekend i zobaczymy.
  4. # 34
  5. # 35
    Jak tylko znowu będą dostępne w Spławie to bez problemu. :)
    Bo jak na razie w całej Rosji jest z 5 sztuk.....
  6. # 36
    Trzymam zatem kciuki. :)
  7. # 37
    Jak w tym sklepie jest z płatnościami paypal? Czy są one dostępne tylko dla kupujących zza granicy czy również dla klientów krajowych?
  8. # 38
    Dla odbiorców krajowych +5%.
    Jaka jest idea płacenia wewnątrz Polski przez PayPal? Obawiasz się, że nie wyślę zamówienia?
    Mogę też wystawić na Allegro: +10%...........
  9. # 39
    Po dodatkowo podgrzanej dyskusji na RA, Konrad chyba nie wyrobi z zamówieniami hehe
    Teraz już wiem skąd biorą się nabywcy na duże rozmiary - big guys from US :D
  10. # 40
    :)

    Szykujcie się na spóźnioną promocję urodzinową.......
  11. # 41
    Nowy asortyment w ofercie - rzeczy z Bliskiego i Środkowego Wschodu - w sam raz do rekonstrukcji Mudżahedinów, Talibów i innych bojowników Islamskich. Asortyment ten będzie cały czas poszerzany. Rzeczy pochodzą z Pakistanu i Turcji.

    http://www.frontowiec.com/index.php?k102,bliski-i-srodkowy-wschod

    Zapraszam!
  12. # 42
    poszło odemnie zamowienie ,nawet ten latajacy dywan wziąłem:)

    Owca jest mozliwosc zamowienia kocyka/pledu ,takiego jakim sie odziewaja brodaci?
  13. # 43
    Ostatnio taki koc poszedł na alledrogo za 400 pln....
    Pracuję nad tym - dla siebie też taki chcę :)
    Jak tylko się uda - będą!
  14. # 44
    400 PLN za patu? Masakra...
  15. # 45
    Przesadziłem - 300:
    http://allegro.pl/pakol-i-koc-narzutka-afganistan-sf-seals-i1800710213.html
    Od razu uprzedzam, że nie ja go sprzedawałem, ani nie ja go kupiłem (mimo iż licytowałem). Moim zdaniem realna wartość - 50-90 pln
    Koleś wystawił zresztą kolejny zestaw:
    http://allegro.pl/unikat-komplet-taliba-pakol-i-koc-narzutka-i1835515146.html
    Mistrzostwem jest kategoria w jakiej jest to wystawione:
    "Allegro › Kolekcje › Militaria › Umundurowanie i Wyposażenie › USA › Umundurowanie › od 1976 roku › Oryginalne"
    Ciekawe jaki ma numer kontraktu :))))))))
  16. # 46
    Wartość w Polsce? :)
    I dzieciaki wychowane na CS łykaja ;)
  17. # 47
    Nie, no jak oryginalne amerykańskie, to numer kontraktu amerykańskiego dla SEALs. I oczywiście jakiś certyfikat powinien chyba do tego być.... :)))))
  18. # 48
    śmiechy chichy, a gość ma głowę do marketingu ;)
  19. # 49
    jak beda Owca w brazie,jakies takie pod model "Osama" wezme kilkanascie przy cenie ktora proponujesz
  20. # 50
    Autor cytatu: MROOVśmiechy chichy, a gość ma głowę do marketingu ;)


    ;) no a moje patu nie ma pieczątek, to raczej już niesprzedawalne ?
  21. # 51
    Wysłałem już zapytanie do Pakistanu :) Zobaczymy co z tego będzie - Pakole znalazł :)

    Patu bez pieczątek to jest nie rosyjskie. Podrabiane amerykańskie jest bez metki z kontraktem i instrukcją obsługi. Oryginalne hamerykańskie dla SEAL ma metkę z kontraktem, instrukcją obsługi, certyfikatem oryginalności, certyfikatem SEALs, potwierdzeniem przyjęcia na stan US-Marynes, logo producenta, no i oczywiście jest zrobione w Chinach, jak większość hamerykańskich rzeczy :)
  22. # 52
    Obiecana promocja - ja jak coś obiecuję to robię i nie trzeba się prosić :)))))))
    http://images43.fotosik.pl/1117/fef88fd3a0e6a037med.jpg
  23. # 53
    Udało mi się dostać jeszcze trochę KZMów w promocyjnej cenie. Są już wstawione do sklepu internetowego. To już ostatnie sztuki w tej cenie - następne najwcześniej na wiosnę....

    Promocja trwa do 16/10/2011.

    Zapraszam do zakupów!
  24. # 54
    Duża dostawa SPOSNu - Smiersze-AK, maskałaty Partizan, Sumrak i WDW, ładownice i pokrowce na wyposażenie, pasy, szelki itd.
    Mam też wreszcie rzeczy z "Diewiatki" (skończyli szyć kontrakt dla Finlandii) - maskałaty "Anglia" (krój podobny do Partizana-M) w kamuflażu Jagiel (Fin) i Toczka-4 - wstawię je do sklepu internetowego dziś lub jutro.

    Zapraszam do zakupów!
  25. # 55
    Smiersze jeszcze mają ten "NATOwski" oliwkowy kolor?
  26. # 56
    Dzisiaj mialem okazje wstapic do Owcy i zobaczyc to i owo :) Sporo SPOSNu w starych i nowych kolorach wiec na pierwszy rzut oka mozna poskladac zestawy jakie kto lubi - w oliwce lub ranger-green. Maskalaty Diewiatki mialem okazje przymierzyc i osobiscie mnie urzekly. Jak dojedzie moj rozmiar to chyba sobie zafunduje. Taki posredni typ miedzy gorkami i cienkimi maskalatami typu partizan, sumrak itp. Grubszy material i konstrukcja umozliwiajaca stworzenie kieszeni przelotowych lub nieprzelotowych jak kto lubi. Cos na ksztalt Partizana-M.
    Bedzie recenzja Kazika to pokaze tam co i jak.
  27. # 57
    Nie wiem jaki to jest "NATOwski oliwkowy", ale Smiersze tym razem przyszły w "starej, jasnej oliwce" :)))

    Pierwsze nowości już na stronie sklepu! Zapraszam!
    •  
      Brom
    • 2011-12-30
    # 58
    Witam.
    Jestem na forum nowy, dla tego też chciałem się na początek przywitać.
    Piszę z zapytaniem, czy ma ktoś informacje na temat munduru Partizan, a konkretnie jego dostępności w Sklepie Frontowiec.pl ?
    Napisałem maila jakiś czas temu z zapytaniem, ale na razie nie dostałem odpowiedzi.
    Byłbym wdzięczny za udzielenie informacji.
    Pozdrawiam.
  28. # 59
    a to dziwne,bo Konrad raczej szybko odpisuje
    jeśli go nie pa w mozliwosciach zakupu,to spytaj poprostu czy moze ci indywidualnie sciagnac
    raczej jest to mozliwe
  29. # 60
    Tak jak kolega wyżej pisze, po za tym ogarnij więcej ludzi to może i rabat Konrad rozpatrzy :)