• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 91
    ... tylko pytam, coś w tym złego?
  2. # 92
    Generalnie nie, ale warto czasami przeczytać strony informacyjne w różnych sklepach - unika się wtedy zadawania niepotrzebnych pytań, na które są już dawno podane odpowiedzi.
    Generalnie - jest co jest. Inne rozmiary i rzeczy jak będą to będą, a jak nie będzie to nie będzie :)))
  3. # 93
    @Blood.Sucker - zapomnij. Dostać w chwili obecnej coś z radzieckiego umundurowania na duży wzrost to naprawdę wyzwanie, a radzieckiej gorki nigdy nie widziałem w rozmiarze większym niż 4, więc na większą nie ma szans.
  4. # 94
    Będą jeszcze dostępne czapki w VSR roz 58, lifcziki i oliwkowe RD54?
  5. # 95
    Będą.
  6. # 96
    Pytanie z innej beczki. Drugi raz dostałem przesyłkę listem poleconym, chociaż wybieram w sklepie i płacę za Paczkę, tak też jest na rachunku. Oprócz różnicy w cenie, jest też kwestia konieczności udania się na pocztę, bo listów takich gabarytów poczta pod drzwi nie dostarcza.
    Pytanie jest czy skoro wybieram Paczkę a nie list i za nią płacę, to powinienem dostawać listy??? Jak coś źle działa na stronie, albo są jakieś kruczki w regulaminie, to jest to problem sklepu a nie mój. Można poinformować, nie mówiąc już o zwrocie różnicy.
  7. # 97
    Jest to kwestia pakowania - łatwiej jest mi zapakować przesyłkę w kopertę. Różnica w cenie tych przesyłek ma znaczenie trzeciorzędne. Zaznacz następnym razem że CHCESZ PACZKĘ KONIECZNIE.
  8. # 98
    Autor cytatu: Konrad "Owca"Jest to kwestia pakowania - łatwiej jest mi zapakować przesyłkę w kopertę.

    Ale paczkę można nadać też w kopercie, wystarczy wypełnić "paczkowy" druk.
  9. # 99
    No i tak właśnie zrobię.
  10. # 100
    Jakby gdzieś w Moskwie leżał na ulicy plecak BÓBR to bym był na taki chętny.
    Są nie do zdarcia.
  11. # 101

    Są nie do zdarcia.
    Pomijając strasznie ch*jowe zamki błyskawiczne.Mi właśnie złamał się i odpadł drugi :)
  12. # 102
    Autor cytatu: az12121Mi właśnie złamał się i odpadł drugi :)

    Moja Babcia miała takie powiedzenie: "G... chłopu nie zegarek, jak go siekierą nakręca" :)))))
  13. # 103
    Ważne ze zamek zamyka, a te dzyndzle to się zastępuje tymi linkami - które są przez nie "zapobiegawczo" wplecione :)
  14. # 104
    Konrad jakiś pajac szkaluje ceny w Twoim sklepie :)
    http://allegro.pl/cccp-zssr-afganistan-mundury-wojsk-gruby-i-polowy-i2813550647.html Archiwum: obejrzyj aukcję

    Wpadłem na to ogłoszenie i dojechałem gościa za zdjęcie na którym jestem osobiście i które sam umieszczałem w swoich impresjach na RA.
  15. # 105

    Moja Babcia miała takie powiedzenie: "G... chłopu nie zegarek, jak go siekierą nakręca" :)))))

    Wręcz przeciwnie , byłem wobec tychże zamków wyjątkowo delikatny :D
  16. # 106
    Autor cytatu: robakiKonrad jakiś pajac szkaluje ceny w Twoim sklepie :)
    http://allegro.pl/cccp-zssr-afganistan-mundury-wojsk-gruby-i-polowy-i2813550647.html Archiwum: obejrzyj aukcję

    Wpadłem na to ogłoszenie i dojechałem gościa za zdjęcie na którym jestem osobiście i które sam umieszczałem w swoich impresjach na RA.

    Koleś jakieś głupoty wypisuje.... Przecież lifczik w podanym przez niego linku jest wyceniony na 99,00 :))))
    Co do swojego zdjęcia - możesz dać znać Allegro, ale na 99% zostaniesz olany - jeszcze nigdy nie udało mi się z nimi wygrać w temacie kradzieży moich zdjęć ze sklepu - zawsze piszą że "brak jest wystarczających przesłanek/dowodów".... - Linki do produktów na sklepie nie wystarczają. Zacząłem więc stosować inną - najpierw proszę o usunięcie moich zdjęć, a jak nie pomaga to kupuję wszystko co jest wystawione z moimi zdjęciami i nie płacę - niech się złodziej męczy z allegro :)))
  17. # 107
    Owca - tak sobie pomyślałem, że można by napisać skrypt, który sprawdza skąd przychodzi żądanie o zdjęcie. I jeżeli jest to ktoś nieautoryzowany (np. ktoś obcy linkuje z allegro) to zamiast fotki wyświetli mu się goła dupa :)
  18. # 108
    Kondrat;)

    Jakie badziewia beda do zakupu prawdopodobnie w tym polroczu u ciebie?
    Pytam czy beda jakies rarytasy do mojej szafasy...

    Pare zeta lezy gdzies w walizce pod löszkiem i czeka..

    Moze cos w palma pattern?
  19. # 109
    Rarytasy to mam w sklepie - jakoś tak nie mam ostatnio czasu na robienie zdjęć pojedynczych rzeczy :)
    W palmie może będę miał "Anglię" z Diewiatki.
  20. # 110
    Konrad - pochwal się rarytasami, bo będę robił u cię zakup, to zakupię więcej :)
  21. # 111
    Zimowy Dubok, Bagnet do AWS 36 w rewelacyjnym stanie, śpiwory w cyfrowej florze, znaki kłasnosti (WS i MWD), marynarka 3-gwiazdkowego admirała, mieszoki bez kieszonki i troków, pokrowce na AKS, panamy w Bieriozce (lata 80-te), panama wz 55, PGO-7 kompletne z ruską książką przeglądów, pokrowce zastępcze na łopatki 1941-44, torby medyczne, sukienki, szynele riadowych i oficerskie, mundury i czapki "chemiczki", skarpety WS, gacie WS z lat 90-ych, koalicyjki, pokrowce na hełmy w butanie i we florze, szaliki oficerskie, zimowe onuce, "adaśki" Mockba, szyte berety WDW (lata 80-90) i od czorta innych rzeczy.
    NIE PROŚCIE O ZDJĘCIA - jakby były, to by były na stronie sklepu....
  22. # 112
    Autor cytatu: Konrad "Owca"
    W palmie może będę miał "Anglię" z Diewiatki.


    Pisze sie

    54-4/5
  23. # 113
    Po ile pokrowce na hełmy, na AKS, i berety?
  24. # 114
    49, 69, 39
  25. # 115
    Beret typ "łezka"? I znajdzie się może rozmiar 60?
  26. # 116
    Panamy w rozmiarze 59 może masz? Bo jak tak, to biorę:) Daj info i dane do przelewu na priva.
  27. # 117
    Beret mam, panama wz 55 jest w rozmiarze 59.
  28. # 118
    Jakie rozmiary "adaśków" i w jakiej cenie?
    • cyp
    • 2013-02-07
    # 119
    50zł, 41,42,43. Ja już swoje mam :-D Jak ktoś chce foto to wysle na maila
  29. # 120
    mam i 44