• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 61
    Pytanie przeniosłem do tematu o sklepie, bo pytasz o jego dostępność w sklepie, a nie o jakieś jego cechy szczególne lub wrażenia z użytkowania.

    Upewnij się może, czy przypadkiem maile z Frontowca nie trafiają u ciebie do folderu, ze spamem:
    http://frontowiec.com/images/akt/akt20111204pl.jpg

    PS. No i witamy na forum ;-)
  2. # 62
    Ostatnio sie pytałem Konrada i powiedział że ruscy nie maja materiału 0.o...sam czekam na partizany :)
  3. # 63
    No właśnie :((
    A nie odpisywałem, bo miałem mały problem z dostępem do komputera. W sumie dziś wróciłem z Rosji....
    Materiału na Partizany nadal nie ma - za to znowu wszystko w Rosji zdrożało :((((((
  4. # 64
    ZIMOWA PROMOCJA!

    Z okazji pierwszych opadów śniegu w tym roku zapraszamy Wszystkich do promocji:

    tylko teraz oryginalny rosyjski KZM w zimowym kamuflażu “Kliaksa” za jedyne 99,00 PLN

    Załączniki:

    • akt20120118pl.jpg
  5. # 65
    sa dostepne jakies inne ( jak dla mnie tzn. mniejsze) rozmiary? Np. 52 lub 54 na 176-182
  6. # 66
    Zamówiłem, ale w pierwszej partii nie dostałem. Następne powinny być za 2-3 tygodnie. Po za tym pamiętaj, że to maskałat do zakładania na grube ciuchy, więc w zasadzie lepszy za duży niż za mały :)))
  7. # 67
    Czy dałoby radę sprowadzić jakieś elementy do 6sh92? Chodzi mi tu o te części "opcjonalne" jak np. Pokrowiec na saperke bądź na manierko menażke WDW.
  8. # 68
    Niestety nie mam dojścia.
  9. # 69
    Szkoda.
    Dzięki za ospowiedź.
  10. # 70
    Witam!
    Pisałem ostatnio kilka maili do sklepu i na żaden nie dostałem odpowiedzi. W spamie sprawdzałem i nie ma.
  11. # 71
    Autor cytatu: HubertWitam!
    Pisałem ostatnio kilka maili do sklepu i na żaden nie dostałem odpowiedzi. W spamie sprawdzałem i nie ma.

    Misiaczku, jak napisałeś w piątek po południu, sobotę albo niedzielę, to nie licz na natychmiastową odpowiedź. Ja cenię sobie swoje życie prywatne i nie zawsze pracuję poza godzinami pracy sklepu. Do tego z założenia nie odpowiadam na pytania z gatunku "jakiego koloru jest ten zielony beret?", czy "chciałbym zamówić oryginalną gimnastiorkę na wzrost 195 i 120 w pasie. Na kiedy będzie?"...
  12. # 72
    Czy jest w sklepie stacjonarnym lub będzie w najbliższym czasie dostępny mundur letni wz.09 w cyfrowej florze w rozmiarze 52-5?
  13. # 73
    Zawsze można zamówić.....
  14. # 74
    To chciałbym takowy zamówić.

    Edit, A jeżeli chodzi o czas oczekiwania to ile około?
  15. # 75
    Autor cytatu: BarolowyTo chciałbym takowy zamówić.

    Edit, A jeżeli chodzi o czas oczekiwania to ile około?


    Hehehe, jedyna prawidłowa odpowiedź to będzie jak będzie :)))
  16. # 76
    Autor cytatu: Kamil
    Hehehe, jedyna prawidłowa odpowiedź to będzie jak będzie :)))

    Z klawiatury mi to wyjąłeś :)))
    Aczkolwiek w tym wypadku może szybciej - na szczęście to armijne a nie SSO :)))
    1-3 tygodnie!
  17. # 77
    Od dziś, do 20/08 jestem w Bornem Sulinowie. W związku z czym kontakt elektroniczny będzie utrudniony, a wszystkie zamówienia złożone w sklepie internetowym będą zrealizowane po 20/08. Sklep stacjonarny będzie w tym czasie zamknięty.
    Zapraszam na IX Zlot Pojazdów Militarnych w Bornem Sulinowie - w dniach 16-19/08/2012! Będę tam miał stoisko promocyjne z herbatą z samowara, kwasem chlebowym i innymi atrakcjami!
  18. # 78
    Autor cytatu: Konrad "Owca"[quote]en nie dostałem odpowiedzi. W spamie sprawdzałem i nie ma.

    Misiaczku, jak napisałeś w piątek po południu, sobotę albo niedzielę, to nie licz na natychmiastową odpowiedź. Ja cenię sobie swoje życie prywatne i nie zawsze pracuję poza godzinami pracy sklepu. Do tego z założenia nie odpowiadam na pytania z gatunku "jakiego koloru jest ten zielony beret?", czy "chciałbym zamówić oryginalną gimnastiorkę na wzrost 195 i 120 w pasie. Na kiedy będzie?"...[/quote]

    Zadawałem konkretne pytania bo potrzebowałem dużej ładownicy na molle (butla z green gazem i inne pierdoły do środka).
    Pisałem w środku tygodnia, w godzinach raczej pracujących (9-15). Ale no offence. I tak wybieram się na zakupy po 26.08.
    Zapytam tutaj żeby nie spamować sto razy. Będziesz miał tielniaszki 60 albo 62 w najbliższym czasie?
    Pisz pw albo na mail huber.rzepecki2@gmail.com
    Hubert
  19. # 79
    Zapraszam! Jakieś tielniaszki przywiozłem, ale nie zdążyłem wstawić na sklep. Chyba są też duże!
  20. # 80
    Byłbym naprawdę mega zadowolony jakby się trafiły w moim rozmiarze.
    A masz może duże partizany (192 wzrost i 115 klata)?
    http://frontowiec.com/index.php?p2295,kostium-maskujacy-partizan-56-58-170
    O taki mi chodzi w razie co tylko wiadomo w większym rozmiarze.
  21. # 81
    MAcie u siebie pasy do smiersza ale czy wysyłacie za pobraniem kurierem (jestem w Polsce do piątku)
  22. # 82
  23. # 83
    Mamy, wysłaliśmy. Pocztą Polską - w czwartek powinniście mieć u Siebie! A jak dobrze pójdzie, to nawet jutro!
  24. # 84
    Trzymam kciuki ;) Dzięki Panowie za pomoc ;)
  25. # 85
    Nie wiem jak to robicie, może listonoszom pokazaliście jakieś tajne sztuczki FSB/KGB czy innego NKWD, ale paczka doszła w czwartek, a wysłana była we wtorek... Magia kurna :) Dzięki jeszcze raz!
  26. # 86
    teraz poczta Polska działa niewiarygodnie szybko, ostatnio tez dostaję zwyczajne paczki na następny dzień po wysyłce.
  27. # 87
    Mistrzostwo świata osiągnęli kiedyś przy wysyłce do Francji - wysłałem w piątek o 19,30 a w poniedziałek rano o 10,30 dostałem maila od klienta że już odebrał :))))
  28. # 88
    Zrobiłem mały test w czwartek posłałem paczkę do Finlandii :)
  29. # 89
    Dało by rade załatwić tą gorke "afgan style" :p ale w rozmiarze na 182cm wzrostu, bo widzę same 170.
  30. # 90
    Tak, oczywiście.... I na 160 w klacie..... I jeszcze do tego w kamuflażu Cyfrowa Flora... I koniecznie oryginalną z 1985 roku....

    Też chętnie kupię......