• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 61
    Znalazłem konstruktywne rozwiązanie dla VSO - trzeba po prostu prędziutko pojechać do Mińska i zmienić trochę nazwę firmy na "Rosja Specnaz Witiaź Spiecoznaszczenije" i wtedy nie będę miał się o co czepiać. Przecież produkty będą zrobione w ROSJI (SVSO) i będą ROSJA SPECNAZ (VSO).
    :)))))))))))))))))))))
  2. # 62
    Fence...zle mi sie uklada sałata w gardle,jesli nie potrafisz rozroznic jako kucharz indyka od kurczaka,czy jak tam wolisz konia od wolu...

    Zaden argument

    Prosze wskazac gdzie jest napisane przez sprzedajacego ze to jest to samo co SSO?

    Jakosc,maskowanie,CENA,NAZWA,metka,wszystko wskazuje ze to nie jest produkt SSO...

    Po co ta piane bijecie?

    Chcecie krytykujcie majac cos do powiedzenia posiadajac,ogladajac nie na fotach,uzytkujac

    Widzieliscie tutaj kiedys recke czegokolwiek co nie przeszlo przez rece Kazka lub Potwornickiego?

    Poczekajcie na papiery obiecane przez Dexa,a nie zarzucajcie ze wprowadza w blad

    Ja mialem ta mozliwosc z gosciem od tamtego roku handlowac i nigdy mi nie sciemnial,kombinowal,wciskal kit..

    To samo jest z Owca,ktory sie wkurffia na mnie,ze nie skladam nigdy przez stronke zamowien,ale zawsze sle i jest wszystko ok

    Polak znakomicie robi kogel-mogel..musi byc mocna piana
  3. # 63
    Water - jakość ma dla mnie znaczenie drugorzędne. Większe ma Specnaz Rosja vs Białoruś. I tylko o to mi chodzi. Jak tylko Dexter zacznie pisać o swoich produktach "Wyprodukowane na Białorusi" to mnie to wystarczy. Już nawet nie musi zmieniać nazw handlowych produktów (tych z przypadkową zbieżnością). Tylko niech będzie jasno wiadomo, że to Białoruś, a nie kontraktowe rzeczy Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej.

    A tu masz kolejny przykład:
    http://rusmil.net/forum/discussion/3109/3/s-rosyjska-gorka-vitiaz/#Item_8
    Rosyjska Gorka Vitiaź.... A wystarczyło by napisać "Białoruska Gorka Vitiaź" i było by zupełnie w porządku.

    PO CHUJ OSZUKIWANIE WSZYSTKICH ŻE TO ROSYJSKIE PRODUKTY?????????

    A jeśli nadal uważasz, że opis nie ma znaczenia, to po co przepłacać za bagnet 6h4 jak można kupić za 30,00 pln:
    http://allegro.pl/bagnet-ak47-noz-noze-wojskowy-34-sprezynowiec-i3060956568.html Archiwum: obejrzyj aukcję
    Nie dość że bagnet do AK47, to jeszcze na dokładkę wojskowy i sprężynowy. Nawet ma napisane na sobie CCCP, czyli jest ze Związku Radzieckiego i w 100% nadaje się do rekonstrukcji.
    A tu nawet cała zestaw kolekcjonerski:
    http://allegro.pl/ak-47-bagnet-zestaw-mega-komplet-cccp-5-promo-i3055984686.html Archiwum: obejrzyj aukcję
  4. # 64
    Nalezy też zmienić nazwę pierogów ruskich na pierogi polskie, bo gdzie Polska a gdzie Rosja.
    Oprócz tego danie gotowe "Kociołek rosyjski" Pudliszki też do zmiany.

    Cały wątek to już tragifarsa.
    Dexter - jestem z tobą, tylko wyprostuj opisy żeby się nie czepiali. Karty na stół skąd to co to, a Owca niech wstawi rzeczy do sklepu jak SSO nie raczy zaspokajać potrzeb rusofili:)
  5. # 65
    Jawny - Ty też nie rozumiesz o co chodzi?

    Jak tylko Dexter zacznie pisać o swoich produktach "Wyprodukowane na Białorusi" to mnie to wystarczy. Już nawet nie musi zmieniać nazw handlowych produktów (tych z przypadkową zbieżnością). Tylko niech będzie jasno wiadomo, że to Białoruś, a nie kontraktowe rzeczy Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej.
    PO CHUJ OSZUKIWANIE WSZYSTKICH ŻE TO ROSYJSKIE PRODUKTY?????????

    Szkoda, że nie można większymi literami. Może łatwiej było by zrozumieć.....
  6. # 66
    Ja porosze Piotrka zeby napisal ze BialaRuś to nie to samo co RuśPut i to zalatwi sprawe?

    Cos nie tak chyba?...

    Ale swoja droga Konrad,tyle razy ile sie zalogowales od kilku dni tutaj ,to chyba przez rok poprzedni caly nie bylo takiej ilosci;)))

    Ja jestem za konkurencja
    Od lat szukalem garnkow,smerszy w masko,roznych rzadkich fantow i w.uja!
    Od lat poszukuje deko niektorych onlyrus luśni i tez lipa
    A tak pojawil sie Dex i juz jest jakos bardziej kolorowo,nawet na forum:))

    Mi odpowiada jakosc za taka cene,podoba mi sie metka,podoba mi sie nazwa,podoba mi sie podejscie goscia tego do handlu i dlatego kupuje a nie "pierd...le o rosole"

    Co oczywiscie nie zmienia faktu,ze tez kupuje u ciebie Konrad,o czym dobrze wiesz za tez nie jakies grosze,prawda?

    Z mej strony podsuma jest taka;

    1.Kazdy chyba juz wie ze to nie sa produkty SSO,a jak nie wie to napewno przeczyta ten watek i sie dowie
    2.kazdy ma jasno napisana cene,zna producenta i ma porownanie do ruskiego ,tez badziewia
    3. Kto chce kupuje,kto niechce nie kupuje,ale niech oceniaja to ci ktorzy maja lub w lapach mieli

    Zaden krytyk nie pisze raczej oceny filmu ,bez jego obejrzenia...

    Kiedys jeden kumpel sie zje..ł po grochuffce w towarzystwie..;)
    Ja mu mowie" cóż Ty wyrabiasz? Jebie jak fix!" A on z usmiechem

    " niechcesz?! To nie wachaj!"

    Pozdr dla wszystkich pieniaczy i innych konsumentuff Vitka lub SeseOka
  7. # 67
    http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/387678_366111106758682_2041369450_n.jpg

    http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/552366_366111143425345_962562725_n.jpg


    Ta gorka tez jest z bialej rusi i jest przewpyte,mam ja i dziewuchy na nia leca ,nawet z plastiku;))

    Wrzuccie na luz!
  8. # 68
    Myślę, że to pasuje do tego tematu

    http://s1.blomedia.pl/autokult.pl/images/2010/12/BYD-F0.jpg
    vs
    http://s2.blomedia.pl/autokult.pl/images/galeria/aygo-platinum/aygo05.jpg

    Więcej: Prawie jak...
  9. # 69
    Autor cytatu: waterFence...zle mi sie uklada sałata w gardle,jesli nie potrafisz rozroznic jako kucharz indyka od kurczaka,czy jak tam wolisz konia od wolu...

    Zaden argument


    Napiszę tak - mam nadzieję, że "rżniesz głupa" a nie co innego. Jaki kucharz? Oszustwo jest w opisie i tworzeniu półśrodkami wrażenia, że produkty sa rosyjskie i używane przez ruska armię.

    Ty naprawdę uważasz, że ludzie którzy się tutaj udzielaja dadzą się nabrać na takie wałki jak "robione dla wojsk federacji rosyjskiej". Tym samym nam ubliżasz - urągasz naszej inteligencji.


    [cite]Prosze wskazac gdzie jest napisane przez sprzedajacego ze to jest to samo co SSO?


    A czy Amber Gold miał napisane gdzies, że jest bankiem? Nie - ale dziwnym trafem jego kolory i wystrój wnętrz "czerpały inpirację" z Alior Banku

    [cite]Jakosc,maskowanie,CENA,NAZWA,metka,wszystko wskazuje ze to nie jest produkt SSO...

    ... i jednocześnie stara się sugerowac, ze to ta sama półka. Co do ceny - to powinno kosztowac jakieś 150zł. Zobacz ile kosztują produkty Mil-teca o tym poziomie skomplikowania.

    [cite}Po co ta piane bijecie?

    Nie wiesz kolego co to znaczy bicie piany. Użyję twoich argumentów - mamy wolny rynek ideii, nie podoba sie to nie czytaj.

    [cite]Chcecie krytykujcie majac cos do powiedzenia posiadajac,ogladajac nie na fotach,uzytkujac

    My nie krytykujemy produktów - krytykujemy wprowadzanie w błąd celem osiagnięcia zysku. To podpada pod "doprowadzenie do niekorzystnego rozprzadzenia mieniem" - paragraf taki jest.

    [cite]Poczekajcie na papiery obiecane przez Dexa,a nie zarzucajcie ze wprowadza w blad


    Ja mam w domu dyplom "najlepszy ojciec świata" - myśłisz, że to wartościowa rekomndacja?

    [cite]Ja mialem ta mozliwosc z gosciem od tamtego roku handlowac i nigdy mi nie sciemnial,kombinowal,wciskal kit

    A bierzesz pod uwage, że (teoretycznie):
    1. nie zorientowałeś się
    2. w grę wchodzi większa kasa i nastapiła zmiana

    [cite]Polak znakomicie robi kogel-mogel..musi byc mocna piana

    Rozumim, że nie uznajesz się za Polaka?
    Poza tym - podtrzymuję - nie rozumiesz co to znaczy "bić pianę" a dodatkowo sensu tego co piszemy.
  10. # 70
    Water, Ty na prawdę nie rozumiesz co się do Ciebie pisze? Może jeżeli zastosuję Twoją retorykę i okraszę swoje posty żartami o pierdach, dorzucę parę uwag o zacietrzewieniu z Twojej strony, wymienię zawartość swojej szafy i zakończę emotką to dojdziemy do porozumienia? Mnie interesuje merytoryczna dyskusja (najlepiej z Dexterem), a nie wypowiedzi na poziomie komentarzy na kwejku...
  11. # 71
    To ja napiszę jeszcze prościej:

    Jak Dexter NIE pisać że Vitiaz być ROSYJSKA firma, tylko napisać że Vitiaz być BIAŁORUSKA firma, wszystko być bardzo w porządku.

    Wystarczająco zrozumiałe, czy trzeba jeszcze prościej????
  12. # 72
    Chlop wam napisal przeciez ,ze nie bedzie komentowal tylko papierami sie podeprze,wiec zaczekajcie

    Wstawki moje zartobliwe maja na celu zobrazowac kontrargumenty o paragrafach,oszustwie,logo ambera,koninie w wolowinie itd

    Powtarzam,tym ktorzy nie rozumieja,bo ja jako klient kilkukrotny Dexa czy Owcy nigdy nie czulem sie dymany,oszukany itd

    Chcialem sprawdzic jakosc pojechalem do Wawy i osobiscie sprawdzilem,pasowalo to ceny wiec mam i nie gledze

    Wedlug mnie ja przynajmniej nie czuje sie wprowadzan w blad dostajac;

    - miejsce produkcji
    - zdjecia,mozliwosc osobistego odbioru
    - niekoniecznosc platnosci z gory
    - cene nie zmienialna
    - kompleksowa informacje o materialach wykorzystanych do produkcji
    - mozliwosc dopytania telefonicznego,emailowego w razie jakichkolwiek watpliwosci

    Na zakonczenie dodam zdarzenie z Dexem podczas zakupu przezemnie za pare kafli Vintoreza...
    Otoz zamowilem,bez wplaty zadnej zablokowal dla mnie sprzedaz w sytuacji 0owej wplaty zaliczkowej,zaznaczylem ze tylko osobisty odbior wiec nie bylo klopotu z dojechaniem kilkudziesieciu kilometrow do mnie,gdzie...

    Obejrzalem ,rozczarowalem sie i...nie kupilem poprostu..

    To wszystko jezeli chodzi o paragrafysrafy,chec dymania,ukrywanie czegokolwiek,wciskanie komus na sile itd
  13. # 73
    Autor cytatu: Konrad "Owca"Jawny - Ty też nie rozumiesz o co chodzi?

    [span class=underline]Jak tylko Dexter zacznie pisać o swoich produktach "Wyprodukowane na Białorusi" to mnie to wystarczy. Już nawet nie musi zmieniać nazw handlowych produktów (tych z przypadkową zbieżnością). Tylko niech będzie jasno wiadomo, że to Białoruś, a nie kontraktowe rzeczy Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej.
    PO CHUJ OSZUKIWANIE WSZYSTKICH ŻE TO ROSYJSKIE PRODUKTY?????????[/span]

    Szkoda, że nie można większymi literami. Może łatwiej było by zrozumieć.....


    Doskonale rozumiem, ale nazwę ROSYJSKA GORKA można rozumieć jako:
    - wyprodukowane w Rosji
    - ubranie typu rosyjska gorka czyli coś rosyjskiego bo wymyślonego tamże, zupełnie jak wspomniane pierogi albo stół szwedzki
    Nigdzie nie widziałem w opisach Dextera że to szpej wyprodukowany w Rosji albo VSO to rosyjska firma. Napisał nam, że robią kontrakty dla FR i pokaże papiery, więc na to czekam. Poza tym na aukcjach allegro pisze się w tematach tzw. tagi, żeby łatwiej odszukać przedmiot. Jak potem ktoś chce szczegółów, to pisze do sprzedającego lub dzwoni. Dexter udostępniał numer telefonu i chyba nikogo nie okłamał, że to z Rosji zwozi. Zobaczyłeś temat przedmiotu i zaraz wmawiasz tu ludziom, że oznacza on "wyprodukowano w Rosji" i nic innego. Równie dobrze Tobie ktoś może coś znaleźć i roztrząsać na 3 strony.

    Nie podoba mi się też wmawianie nam złych intencji Dextera. Moim zdaniem nie przyłożył się do opisu swoich przedmiotów i tyle. Zwróćcie uwagę, że jego opisy są bardzo krótkie, hasłowe. Takich rzeczy jak pochodzenie firmy nie da się ukryć, więc świadomie pisząc nieprawdę tylko idiota kręcił by na siebie bicz.
  14. # 74
    Chlop wam napisal przeciez ,ze nie bedzie komentowal tylko papierami sie podeprze,wiec zaczekajcie


    No to ci parę osób próbuje ci uświadomić, że papierem to se można... w papierach stoi "wołowina" a badania wykazują końskie DNA. Czy to coś dla Ciebie znaczy? Rozumiesz co wynika z tych faktów?

    Wstawki moje zartobliwe maja na celu zobrazowac kontrargumenty o paragrafach,oszustwie,logo ambera,koninie w wolowinie itd

    No to twoje wstawki raczej demaskują Cię jako osobę która nie rozumie istoty rzeczy.

    Powtarzam,tym ktorzy nie rozumieja,bo ja jako klient kilkukrotny Dexa czy Owcy nigdy nie czulem sie dymany,oszukany itd

    No i co z tego, że nie miałeś poczucia? Poruszajmy się w świecie faktów a nie doznań. Poza tym po co tu mieszasz Owcę do oszukiwania. Chłop podrób z naklejką "oryginał" nie sprzedaje.

    Chcialem sprawdzic jakosc pojechalem do Wawy i osobiscie sprawdzilem,pasowalo to ceny wiec mam i nie gledze

    No i na takich klientów liczy VSO - kupują coś co powinno kosztowac max 150zł za 400 i jeszcze nie ględzą. Ideał.
    W sumie to mnie nie dziwi, że piszesz to co piszesz. Bronisz samego siebie - swojego wyboru. Ciebie nic nie przekona, że przepłaciłeś.

    Wedlug mnie ja przynajmniej nie czuje sie wprowadzan w blad dostajac;

    - miejsce produkcji
    - zdjecia,mozliwosc osobistego odbioru
    - niekoniecznosc platnosci z gory
    - cene nie zmienialna
    - kompleksowa informacje o materialach wykorzystanych do produkcji
    - mozliwosc dopytania telefonicznego,emailowego w razie jakichkolwiek watpliwosci


    Dymanko idealne to takie po którym wydymany jeszcze jest wdzięczny a nawet broni dymającego.
    życie pokazuje, że to nie takie znowu rzadkie jest i nawet na masowa skalę.
  15. # 75
    @ jawny: Tylko że ja przyznaję się do błędu i poprawiam. Jak znajdziesz u mnie na sklepie jakieś błędy to daj mi znać - będę wdzięczny. Semantyka - "Polskie Obozy Koncentracyjne" vs "Niemieckie Obozy Koncentracyjne zlokalizowane na terenie Polski" - zobacz jaka awantura jest na świecie za każdym razem jak pojawi się gdzieś to pierwsze stwierdzenie. Ingeruje nasz Służba Dyplomatyczna i to często na bardzo wysokim szczeblu.

    A co do kontraktów - litości... Nie wydaje wam się, że takie dane są tajne i nie walają się po wszystkich możliwych forach internetowych? Polskie kontrakty dla wojska też są ogólnie dostępne? Myślę, że rosyjskie FSB będzie zachwycone oglądając swój kontrakt (o ile w ogóle istnieje coś takiego) na polskiej stronie internetowej? I w podzięce zamówi kolejne mundury, wyposażenie, czołgi, amunicję i wyrzutnie rakiet w firmie VSO. Niech wszyscy się dowiedzą ile czego i za ile kupują!
  16. # 76

    Doskonale rozumiem, ale nazwę ROSYJSKA GORKA można rozumieć jako:
    - wyprodukowane w Rosji

    Dlatego uczciwy sprzedawca nie pozostawia watpliwości potencjanemy kupującemu -wyjaśnia w opisie "wyprodukowano na Białorusi"


    - ubranie typu rosyjska gorka czyli coś rosyjskiego bo wymyślonego tamże, zupełnie jak wspomniane pierogi albo stół szwedzki
    Nigdzie nie widziałem w opisach Dextera że to szpej wyprodukowany w Rosji albo VSO to rosyjska firma.


    No a nazwa kategorii "ZSRRi Rosja" to pewnie przez "omyłkę" i dla ułatwienia zainteresowanym bialoruskim produktem Helikona.


    Napisał nam, że robią kontrakty dla FR i pokaże papiery, więc na to czekam. Poza tym na aukcjach allegro pisze się w tematach tzw. tagi, żeby łatwiej odszukać przedmiot.


    No i co ma ułatwić tag SPECNAZ ROSJA, koło produktu który nie ma nic wspólnego ani z jednym ani z drugim? Chyba tylko sprzedaż.

    Zobaczyłeś temat przedmiotu i zaraz wmawiasz tu ludziom, że oznacza on "wyprodukowano w Rosji" i nic innego. Równie dobrze Tobie ktoś może coś znaleźć i roztrząsać na 3 strony.


    Zasadniczo twierdzimy,że nieprawidłowy opis MOŻE wprowadzac w błąd i niestety wiele wskazuje na to,że jest to działanie z preedytacją.
    Uczciwy sprzedawca nie pozostawia wątpliwości - by nie marnować czasu kupującyh i nie narażać ich na koszty związane z telefonami.
  17. # 77
    Fence kup cos od niego,porozmawiaj z nim,targuj sie jesli uwazasz ze za drogo i zglaszaj do prokuratury albo do UOKiKU jesli uwazasz ze chce cie dymac

    Na razie mnie oceniasz ,a sam nawet onuc nie kupiles

    Jak cokolwiek tam kupisz i zobaczysz ze jest nie tak,że jakosc nie odpowiada cenie,ze dostales nie to co chciales to zglos sie i opisz
    A te twoje" argumenty" to jest kabaret...

    Jestes moim liderem w braku argumentow a zwyciezca w biciu piany

    Chcesz to kup,nie chcesz nie kupuj bo
    - bialorus a nie rus
    - cena nie moze przekroczyc 200
    - nie brudzi sie tak jak trzeba
    - wolowina pachnie wieprzowina
    -amber podrabial alior
    - wietnamce maja " chinskie restauracje"
    - koszty zwiazane z telefonami..:))))

    Itp,itd,świstak zawija w papierki...
  18. # 78
    No qrwa bez jaj, to Białoruskie rzeczy mają być w Pozostałych???? Połowa rzeczy w kategorii Rosja i ZSRR to rzeczy przywiezione z Białorusi i co z tego.
    Połowa sprzedawców daje krótkie opisy i co z tego. Po to jest "zadaj pytanie" jak komuś mało opisu.
    No naprawdę żeście spisek odkryli i aferę na miarę końskiego mięsa.
  19. # 79
    Nie żebym nie lubił ruchu na forum ale.... jak mnie zaraz coś do ciasnej anielki nie strzeli.

    Czego jeszcze buczycie jak transformatory.

    Owca powiedział co go boli w opisach Dextera.
    Water powiedział za co lubi Dextera.
    Bandeas powiedział że może dużo powiedzieć i wulgarnie.

    Wątku nie zamykam, liczę (naiwnie) na rzeczową dyskusję.
    Jak nie będzie spokojnie, to temat zamkniemy i zostanie dla potomnych co by wam wstyd robić.

    Razem z Kazikiem postaramy się rozwiązać sprawę tak by nikt nie płakał po kątach.
    Rzekłem.
  20. # 80
    Moim zdaniem bez CBA da sie " odkryć" ze to Biala rus jest
    Bez trudu znalazlem producenta,bez wysilku dojrzalem cene,dalem rade z finansami by dopytac o to co mnie interesowalo przez telefon,
    Udalo sie jakos spotkac,przelamac trudnosci drogi,przeciwnosci losu aby nie miec pretensji ze " kot w worku"

    Jak ktos chce to o wszystko sie dopyta,dowie
    Konrad jest inaczej?
    Malo badziewia kupilem,wczesniej zasypujac cie emailami?

    Nie ma problemu ten kto chce swoje watpliwosci rozwiac,

    Ten kto chce znalezc dziure w calym ,to i otwarte drzwi wyważy...

    Ja nie wplacilem do Ambera zlotowki,a mam konto w Aliorze;))

    Zdrowa ocena sytuacji,rzeczowosc i kilka pytan a nie da sie nikt zrobic w konia...

    Czy sa tutaj inni uzytkownicy ,ktorzy zostali " wydymani" lub ,ktorych chcial " wydymac" Dex lub ta bialoruska firma?

    I konkrety a nie bzdety o wolowinie,trampkach i innym w.ujstwie ...poprosze
  21. # 81
    No ale ta rosja specnaz, rosja specnaz, ros.... Chyba się zabiję
  22. # 82
    Jak ktoś nie dostrzega różnicy pomiędzy Panasonic a Panasonix, Puma a Fuma, Rosja a Białoruś to trudno. Nic na to nie poradzę. Ale mogę się wypowiadać i uważać że jest to nieuczciwe.
    Zgodnie z polskim prawem to sprzedawca jest obowiązany podać rzetelne dane na temat sprzedawanego produktu, a nie opisywać go półprawdami, sugestiami, skojarzeniami i domysłami, a klient jak będzie chciał to się dopyta.
    Wolny rynek nie polega na tym że sprzedaję Panasonixa opisując go jako produkt renomowanej japońskiej firmy. Podczas gdy w rzeczywistości powstał w Chinach w fabryce którą kiedyś zbudowali Japończycy.
  23. # 83
    Autor cytatu: jawny83No ale ta rosja specnaz, rosja specnaz, ros.... Chyba się zabiję


    Poczekaj na mnie!
    Zbioruffke zrobmy....

    Ale nie! Nie teraz ,wiosna idzie...przesilenie minie...

    Jak kupisz brzytfefe daj cynk na emailie
  24. # 84
    Konrad nie potrzebnie sie unosisz ,bo kazdy potrafi rozroznic co jest napisane:

    Producent Bialorus....
    Wiec wolowina nie pachnie indykiem...

    Dex to nie jest Plichta z AmberoAliora;)))
  25. # 85
    Widzę że ten temat zaczyna przypominać polowanie na czarownice, jak Water i Jawny napisali nigdzie Dexter nie pisał że szpej jest produkowany w Rosji więc proponuję żeby powściągnąć wodze fantazji. Nie wspomnę że najwięcej w temacie maja do powiedzenia osoby, które nie kupiły od Dextera nawet skarpety. Powstrzymajcie się tez od osobistych wycieczek bo nie tędy droga.
  26. # 86
    Fence kup cos od niego,porozmawiaj z nim,targuj sie jesli uwazasz ze za drogo i zglaszaj do prokuratury albo do UOKiKU jesli uwazasz ze chce cie dymac

    A po co mi pseudosmiersz we flecktarnie? Chłopie daj se spokój...
    Poza tym jeśłi widzę, ze ktoś stosuje "chłyty marketingowe" to jakoś nie mam zamiaruu stać się jego klientem. To odstręcza.

    Na razie mnie oceniasz ,a sam nawet onuc nie kupiles
    Jakby ci to wytłumaczyć. Ludzie piszą o gwiazdach na których nigdy nie będą - wnioskuja o nich na podstawie dowodów pośrednich. Żeby cię osądzac nie muszę nic kupować i testować. Wystarczy mi analiza tego co piszesz i to co widzę i czytam. Jeśłi się mylę to mój problem.

    Jak cokolwiek tam kupisz i zobaczysz ze jest nie tak,że jakosc nie odpowiada cenie,ze dostales nie to co chciales to zglos sie i opisz

    Wystarczy mi info - że materiał to 600-tka, z tego nawet portfela się porzadnego nie zrobi. Widziałem zdjęcia zatraszków splot tkaniny. Ty myśłisz, ze jak czegos nie wiesz, nie zauważasz to inni też tego nie widza nie wiedzą? Nie mierz wszystkiego podłóg siebie.

    A te twoje" argumenty" to jest kabaret...
    Tak? To logicznie z nimi polemizuj. O ile potrafisz. Może najzwyczajnie w świecie ich nie rozumiesz.
    Na razie nie masz nic konkretnego do powiedzenia poza tym, że nie przełukasz sałaty i to kabaret. To nie jest dyzkusja. To uniki.

    Jestes moim liderem w braku argumentow a zwyciezca w biciu piany

    Po raz kolejny - słowa wytrychy- pałki używasz ich bez zrozumienia treści. To, że nie rozumiesz czegoś nie znaczy,że jest bez sensu. To co piszesz o moich argumentach świadczy raczej o Tobie.
    Naprawdę nie zauwżyłeś iż Amber Gold podrabiało Aliora?
    http://www.radiownet.pl/publikacje/podstepna-sztuka-mimikry
    Nie wiesz jak "podrabiają mięso"

    Dlaczego mam płacić za cos 400 skoro oceniam, że jest warte 150? Bo wcześniej nie mogłem zdobyć oryginału za 500? Chłopie ja 15 lat pracuję w handlu z tego 10 jako kupiec, gdybym sie kierował takim podejściem jak Ty to bym tam miesiąca nie zagrzał. Sztuczki i kombinacje "handlowców" znam na wylot.
    Każdy który wchodzi do biura i chwali jakie ono fajne jest spalony od razu. Bo to znaczy,że mu sie wydaje, że może mnie urobić pozamerytorycznie. Dostaje minusa na wjazd.

    Dodatkow widze, że ty nie wiesz na czym polega współzycie społeczne i moja uwaga o kosztach niesamowicie cię rozbawiła.Znowu świadczy to tylko o tym iż masz w... poważaniu innych ludzi.
    Tak jak przepuszcza się ludzi wychodzacych z pomieszczenia jako pierwszych tak smao nie naraża się na straty (zwłaszcza jeśli chce się z tych ludzi sciagnąc kasę). Jeśli jedno zdanie - "wyprodukowano na Białorusi" wpisane przez jednego człowieka (c0 go nic nie kosztuje)spowodowac ,że nie zostanie wykonanych np 30 telefonów to tak sie robi. Szanuje sie cudzy czas i pieniądze. Z tego samego powodu ludzi w ogłoszeniach piszą ile chca za dany towar. Żeby ludzie się do nich nie dobijali, marnowali kasy i czasu.
    Wpisanie jednego zdania to zmarnoane kilka sekund. Napisanie kilkudziesięciu maili w tej sprawie przez kilkudziesięciu ludzi to zmarnowane sekund setki, a przy rozmowach jeszcze kasa.
  27. # 87
    Autor cytatu: TaganWidzę że ten temat zaczyna przypominać polowanie na czarownice, jak Water i Jawny napisali nigdzie Dexter nie pisał że szpej jest produkowany w Rosji więc proponuję żeby powściągnąć wodze fantazji.


    A kto mu zarzuca, ze napisał "wyprodukowane w Rosji", Zarzucane jest, że nie ma jasnej informacji co MOŻE wprowadzac w błąd.
    Ile jeszcze razy trzeba to powtórzyć. I jeszcze,że tak się nie robi?
  28. # 88
    Drogi Konradzie. Pomimo obietnicy że będę milczał muszę odpowiedzieć. Po pierwsze mamy tu do czynienia z kompletnym galimatiasem pojęć cytatów i nieporozumień.

    1.Po pierwsze jak pamiętasz ten temat został skopiowany z komisu z tematu Partizan MEDUSA i moja wypowiedz z punktu #2 na temat tkaniny użytych przez VSO dotyczyła tego konkretnego produktu a nie SMIERSZA wiec zarzut Samka z pozycji #38 jest zupełnie pozbawiony sensu gdyż nigdy nie twierdziłem ze na Smierszu SSO i VSO jest ta sama tkanina ( i pozostawię to opinii użytkowników która komu pasuje)

    2.Nie wiem czemu odkrywacie Amerykę po raz trzechsetny jak w poście # 2 jest namalowane jak wół gdzie jest produkty VSO.
    Napiszę ponownie bo część ma problem z czytaniem ze zrozumieniem.Szwalnie są na BIAŁORUSI.

    3.Pokaż mi jeden wpis gdzie masz napisane że VSO jest Rosyjską firmą?

    4. Co do problemu z nazwą Rosyjska Gorka - znowu jakieś totalne nieporozumienie i brak znajomości języka. Rosyjska Gorka to nie to samo drogi Konradzie co Gorka z Rosji. Tak jak Niemiecki mundur w Eichenlaub produkowany w Kanadzie nie jest Kanadyjskim mundurem bo i krój nie ten i kolorystyka. Nadal jest Niemieckim.

    5. Przetłumacz nazwę SSO
  29. # 89
    Autor cytatu: xxxFENCExxx[quote]Autor cytatu: TaganWidzę że ten temat zaczyna przypominać polowanie na czarownice, jak Water i Jawny napisali nigdzie Dexter nie pisał że szpej jest produkowany w Rosji więc proponuję żeby powściągnąć wodze fantazji.


    A kto mu zarzuca, ze napisał "wyprodukowane w Rosji", Zarzucane jest, że nie ma jasnej informacji co MOŻE wprowadzac w błąd.
    Ile jeszcze razy trzeba to powtórzyć. I jeszcze,że tak się nie robi?[/quote]

    Czyli ze jezeli ktos raz czy dwa napisal ze to Bialorus robi ,to nie wystarcza by wiedziec ze to ruscy nie robia?
    Wiekszej glupoty napisac ni potrafisz?

    Dexter! Napisz z dedykacja dla Fence " made in Biała"...

    Dramat!
    • cyp
    • 2013-02-28
    # 90
    W takim razie zacznę sprzedawać podrabiane perfumy, na pierwszych kilku aukcjach napiszę, że to podróby, a na kolejnych zareklamuje jako markowy produkt. Że klienci niezadowoleni? Ale ja przecież pisałem że to podróby pół roku i 150 aukcji wcześniej! To raz nie wystarczy?