• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 91
    Ale ja widze w komisie od Dexa np.sumrak cco...oraz smersz vit,lub anorak vso...

    Nie widze nigdzie checi ukrycia ze to bialeruskie robia lub udawanie ze byc moze robia redruskie...
  2. # 92
    W tej chwili pisanie że Dexter sprzedawał podróbki, wmawiał ludziom że to SSO itp. ociera się o pomówienie i jak ktoś nie wie co zrobić z wolnym czasem i nadmiarem emocji to radzę sobie pójść na spacer z dala od internetu. Potfur albo zamknij ten wątek, albo wycinaj takie posty jak cypa, bo ten wątek wkrótce sięgnie dna.
  3. # 93
    Cyp - serdeczna prośba , miarkuj waści słowa na temat ,,podróbek,,bo jam przyjazny wszystkim fanon ASG i Rekonstrukcji ,ale boje się że prawnicy VSO mogą być mniej wyrozumiali
  4. # 94
    Przykro mi Panowie - zamykamy.
    Mój limit się wyczerpał.

    Kazimierzu - tnij moderatorskimi nożycami co uważasz za stosowne i warnuj tych co uważasz że się im nazbierało.
  5. # 95
    No właśnie dzwoniłem do Konrada. Chce dalszej wojny. Dla kontynuacji postanowił kupić na naszej aukcji Allegro Partizana Medusa gdzie w wyszukiwarce widnieje opis -dla ułatwienia poszukiwania przez klientów interesujących ich wyrobów ,,Partizan Chimera Mundur Maskałat Rosja specnaz""
    W opisie mamy :Do sprzedania nowy mundur maskałat Partizan Medusa .Stan nowy. Rozmiar 54/3 Wzrost 170 cm Klatka 108-110 cm Info pod telefonem 501518388 e-mail : pioven@wp.pl

    W dopisku od Konrada - Proszę o dostarczenie Munduru Specnazu Rosji
    Cel jednoznaczny- zablokowanie konta na allegro -bo przecież kto jak kto ale Konrad doskonale wie że ani Partizany SSO ani Chimery Moduksu ani Partizany Vitiazi nigdy nie były stosowane jako mundury maskałaty specnazu.

    Po prostu kolejne zagranie z cyklu. Szkoda słów.........zagrywki co najmniej poniżej pasa.
    Konradowi tak bardzo zależy abyście nie mogli kupować chociażby Anoraków Medusa po 290 PLN że zrobi wszystko aby dokopać konkurencji. Do tej pory miałem o nim same pozytywne wyobrażenia.Teraz gwałtownie się to zmienia.Sam stara się wcielić w rolę,, Oszukanego klienta,,- ŻENUJĄCE

    Pozwoliłem sobie prosić administratorów w prywatnym mailu aby odblokowali tematy i założyłem ten ponownie bo fakty muszą być znane klientom a sama korespondencja z Konradem nie widoczna dla pozostałych jest jest bezzasadna


    A to jego odpowiedz;
    Dexter znowu manipuluje faktami. Pomijam już sposób w jaki wszedł w posiadanie mojego prywatnego, nigdzie nie upublicznianego numeru telefonu.
    Owszem dzwonił do mnie i owszem zakończył rozmowę słowami "To znaczy że chcesz wojny", tylko że ja nie chcę wojny a jedynie tego, żeby napisał PEŁNĄ prawdę o pochodzeniu produktów Vitiazia. I powiedziałem, mu w rozmowie, że nie jest moim celem zablokowanie jego konta i sprzedaży na Allegro - NIE BĘDĘ zgłaszał temu serwisowi naruszenia regulaminu.

    1. Zakupu dokonałem w celu przekazania sprawy do OCENY w Urzędzie Ochrony Klientów i Konkurencji. Jeśli uważasz, że ja chcę zlikwidować konkurencję, to po co sam podkładałbym się w Urzędzie OCHRONY KONKURENCJI?????
    Rozumiem, że takie działanie - sprawdzenie ofert przez niezależny, państwowy urząd, to też "żenująca wojna"??? I żeby nie było, że chcę kogoś narazić na karę wymierzoną przez urząd - UOKiK najpierw zawsze stara się załatwić sprawę polubownie, bez żadnych kar, ciągania po sądach itp. Wypowiada swoją opinię i sugeruje załatwienie sprawy zgodnie z tą opinią.

    2. Co do możliwości wypowiadania się przez klientów - chyba wszyscy którzy chcieli już się wypowiedzieli, nic z tego nie wynikło, zaproponowałem formę "debaty" pomiędzy nami dwoma z opcją odblokowania wątku po jakimś czasie. Czy taka forma też Ci nie pasuje? Czy to też jest z mojej strony atak na Twoje produkty?

    3. Czy ja gdzież napisałem, albo chociaż zasugerowałem, że chcę, żebyś przestał je sprzedawać. Moje stanowisko: CHCĘ ŻEBY DEXTER SPRZEDAWAŁ PRODUKTY VSO Z PEŁNYM OPISEM ICH POCHODZENIA I BEZ SOCJOLOGICZNYCH MANIPULACJI SUGERUJĄCYCH ŻE SĄ TO KONTRAKTOWE RZECZY ROSYJSKIEGO WOJSKA CZY SŁUŻB SPECJALNYCH.

    4. Specnaz FR jak najbardziej używa produktów SSO - nie są to kontraktowe rzeczy, bo WSRF nie kontraktują tego w SSO. Natomiast każdy z żołnierzy (w szczególności żołnierzy Specnazu) przed wyjazdem na misję otrzymuje 45000 Rubli (tyle dostawali w zeszłym roku - mogło się zmienić) na zakup wyposażenia. Bardzo dużo żołnierzy wybiera właśnie produkty SSO i potem używa ich w czasie misji czy szkoleń. Łatwo to sprawdzić przeglądają choćby rosyjskie forma internetowe czy czasopisma "Bratiszka" lub "Kałasznikow".



    No a teraz moje fakty.
    Pierwsze kłamstwo Konrada ,, Pomijam już sposób w jaki wszedł w posiadanie mojego prywatnego, nigdzie nie upublicznianego numeru telefon,,.- wszedłem w posiadanie nigdzie nie publikowanego telefonu szanownego Konrada bo sam mi go wysłał.Człowiek zapomniał że kupił partizana na Allegro i sam wysłał mi ten numer. Tu kopia danych kupującego bez numeru telefonu bo rozumiem że nie jest publiczny.Ale w każdej chwili do wgladu w mojej poczcie dla zainteresowanego

    Dane Kupującego OwcaK (251):
    Owiecki Konrad
    Polna 13 / 49 (11,00-19,00)
    00-635 Warszawa
    xxxxxxxxxxxx
    owieckikm@poczta.onet.pl

    1. Wszystkie formy kontaktów od dnia dzisiejszego włacznie z kontaktami w UOKIK -przez naszych prawników
    2. Uważam że nie wszyscy się wypowiedzieli i każdy ma prawo do swojego zdania.Debata prywatna nie uwidoczniona dla klientów po moim kontakcie mailowym i telefonicznej rozmowie z tobą jest bezprzedmiotowa.
    3. Jeszcze raz odpowiem nie wszystkie informacje mogą być na dzień dzisiejszy udostępnione-kwestia poufności kontraktów handlowych,ale obiecuje solennie ze zrobię wszystko aby były opublikowane na tym forum.Sklepy nie maja tego dylematu.
    4. Kolejna manipulacja- nigdy nie twierdziłem że Armia nie używa produktów SSO -napisałem że Partizan M ,Chimera i Partizan Medusa nigdy nie były mundurami specnazu
  6. # 96
    Autor cytatu: dexterChce dalszej wojny.

    KŁAMSTWO. Ja chcę tylko żebyś uczciwie i w pełni prawdziwie opisywał swoje produkty. Jak tylko zrobisz to czego wymaga od Ciebie jako sprzedawcy polskie prawo, natychmiast przestanę się o to upominać.

    Autor cytatu: dexterCel jednoznaczny- zablokowanie konta na allegro

    KŁAMSTWO - wyraźnie mu podczas rozmowy telefonicznej powiedziałem, że nie to jest moim celem, tylko skierowanie sprawy do UOKiK

    Autor cytatu: dexterbo przecież kto jak kto ale Konrad doskonale wie że ani Partizany SSO ani Chimery Moduksu ani Partizany Vitiazi nigdy nie były stosowane jako mundury maskałaty specnazu.

    KŁAMSTWO - Specnaz FR jak najbardziej używa produktów SSO - nie są to kontraktowe rzeczy, bo WSRF nie kontraktują tego w SSO. Natomiast każdy z żołnierzy (w szczególności żołnierzy Specnazu) przed wyjazdem na misję otrzymuje 45000 Rubli (tyle dostawali w zeszłym roku - mogło się zmienić) na zakup wyposażenia. Bardzo dużo żołnierzy wybiera właśnie produkty SSO i potem używa ich w czasie misji czy szkoleń. Łatwo to sprawdzić przeglądają choćby rosyjskie forma internetowe czy czasopisma "Bratiszka" lub "Kałasznikow".

    Autor cytatu: dexterPo prostu kolejne zagranie z cyklu. Szkoda słów.........zagrywki co najmniej poniżej pasa.

    SOCJOMANIPULACJA - technika obniżenia rangi argumentów bądź osoby oponenta. Jej celem jest doprowadzenie do tego, by potencjalni odbiorcy nabrali przekonania, że oponent nie ma racji, jest nikim, a jego opinie są wyssane z palca.

    Autor cytatu: dexterKonradowi tak bardzo zależy abyście nie mogli kupować chociażby Anoraków Medusa po 290 PLN że zrobi wszystko aby dokopać konkurencji.

    KŁAMSTWO - Nie to jest moim celem, ja chcę tylko żebyś uczciwie opisywał swoje produkty. Jakby moim celem było zablokowanie Twojej sprzedaży już dawno doprowadził bym do zablokowania Twojego konta na Allegro (a w zasadzie Twojej żony???, bo konto na Allegro jest na kobietę). Podjął bym także takie same działania na wszystkich forach na których oferujesz swoje produkty. Widziałeś jakiekolwiek moje komentarze w Twoich tematach na WMASGu (który nota bene jest o wiele większy niż Rus.Mil i ma o wiele więcej użytkowników, a co za tym idzie potencjalnych klientów. Jak tylko zrobisz to czego wymaga od Ciebie jako sprzedawcy polskie prawo, natychmiast przestanę się o to upominać.

    Autor cytatu: dexterSam stara się wcielić w rolę,, Oszukanego klienta,,- ŻENUJĄCE

    SOCJOMANIPULACJA - manipulacja faktami, bo to prawda że chcę zostać klientem ale tylko i wyłącznie w celu uzyskania opinii niezależnego urzędu państwowego + technika obniżenia rangi argumentów bądź osoby oponenta. Jej celem jest doprowadzenie do tego, by potencjalni odbiorcy nabrali przekonania, że oponent nie ma racji, jest nikim, a jego opinie są wyssane z palca.
  7. # 97
    Widze że już tak się pogubiłeś w tej wściekłości że przy każdej swojej wypowiedzi piszesz kłamstwo. Chyba nareszcie zacząłeś pisać prawdę :)
  8. # 98
    Autor cytatu: dexterWidze że już tak się pogubiłeś w tej wściekłości że przy każdej swojej wypowiedzi piszesz kłamstwo. Chyba nareszcie zacząłeś pisać prawdę

    SOCJOMANIPULACJA - Przeinaczanie znaczenia wypowiedzi oponenta, celem wywołania w odbiorcach wrażenia, że oponent powiedział zupełnie co innego. Przy okazji eksponowanie emocji oponenta o których nie ma się pojęcia.

    Ja robię to zupełnie na zimno, a wręcz dla zabawy. Ludzie którzy dobrze mnie znają, wiedzą że moim drugim hobby jest udowadnianie idiotom, że są idiotami, a kłamczuchom, że kłamią. Pracujesz także w branży IT - popytaj o mnie starych handlowców z tych firm. Pracowałem kiedyś jako kierownik działu Nowe Media w Media Markt Marki a potem w Saturnie Złote Tarasy. Odszedłem jak zaczęli wymagać ode mnie hipokryzji i stosowania takich właśnie socjomanipulacji - to nie jest mój styl pracy. I możesz wierzyć albo nie, ale robię to "w imię, kurwa, zasad" (to cytat) :))))
  9. # 99

    Po prostu kolejne zagranie z cyklu. Szkoda słów.........zagrywki co najmniej poniżej pasa.


    Nie bądź śmieszny - pobił Cię Twoją własną bronią.
    Jaki poniżej pasa? Było zmienić mylący opis.
  10. # 100
    Fence i inni - odpuście proszę chociaż na kilka dni.
    Dajcie szansę na "debatę" i wymianę argumentów "za i przeciw".
  11. # 101
    Kurcze... też mam ochotę na coś "specnaz rosja" Poszukam na allegro. Pewnie się coś znajdzie.


    Wiecie co? Nic nie ma - dramat... :(
  12. # 102
    Fence - proszę nie pisz przez jakiś czas w tym wątku. Daj koledze Dexterowi wypowiedzieć się spokojnie dlaczego nie może napisać przy swoich produktach "Wyprodukowano na Białorusi".
  13. # 103
    Autor cytatu: dexterPartizany SSO ani Chimery Moduksu ani Partizany Vitiazi nigdy nie były stosowane jako mundury maskałaty specnazu.
    (...)
    4. Kolejna manipulacja- nigdy nie twierdziłem że Armia nie używa produktów SSO -napisałem że Partizan M ,Chimera i Partizan Medusa nigdy nie były mundurami specnazu

    I kolejne KŁAMSTWO Dextera - sam nie wie co napisał.....

    Autor cytatu: dexter
    1. Wszystkie formy kontaktów od dnia dzisiejszego włacznie z kontaktami w UOKIK -przez naszych prawników

    Uuuuuu.... Grubo.... Jak już do pisania na forum kolega Dexter musi wynajmować prawników to już nieźle. Rozumiem, że zamiast telefonu w ofertach na Allegro też podasz telefon do prawników - bądź konsekwentny jak "Wszystkie formy kontaktów" to wszystkie!
    Ciekawe zresztą czy zakup z Allegro zostanie zrealizowany :)))))
    I od razu dla wyjaśnienia - tak! kpię z Twojej wypowiedzi! :))))))))))))

    A mój numer telefonu rzeczywiście podało Allegro! Nie wziąłem tego pod uwagę - mój błąd. Raz chłopak napisał prawdę!! Jak widzisz nie mam problemu z przyznaniem Ci racji, tam gdzie ją masz!

    EDIT:
    Moje propozycje rozwiązania sporu - do wyboru:
    1. Dexter zgodnie z polskim prawem zamieszcza pełne informacje o produkcie, włącznie z tym że jest wyprodukowany na Białorusi i bez sugestii o jego użyciu przez Specnaz Rosji.
    2. Dexter rezygnuje z obecności na tym i tylko tym forum (na WMASGu, Taktyczncyh, SpecOpsach i całej reszcie niech se nadal wypisuje co chce), ja dalej drę łacha z "Rosja Specnaz", ale robię to tylko i wyłącznie na tym forum.
    3. Kontynuujemy MERYTORYCZNĄ dyskusję do czasu osiągnięcia (lub nie) jakiegoś porozumienia.
    4. Dexter składa do sądu pozew o zniesławienie za wskazanie jego kłamstw i socjomanipulacji oraz za moje zdanie na temat tego że produkty VSO to podróby produktów SSO, wnosi równocześnie o zakazanie mi jakichkolwiek publikacji na temat VSO (jest w prawie taka możliwość) i wtedy skutecznie zamknie mi usta, przynajmniej do czasu zapadnięcia wyroku.

    Dla mnie optymalny jest punkt 1.
  14. # 104

    I kolejne KŁAMSTWO Dextera - sam nie wie co napisał.....

    Uuuuuu.... Grubo.... Jak już do pisania na forum kolega Dexter musi wynajmować prawników to już nieźle. Rozumiem, że zamiast telefonu w ofertach na Allegro też podasz telefon do prawników - bądź konsekwentny jak "Wszystkie formy kontaktów" to wszystkie!
    Ciekawe zresztą czy zakup z Allegro zostanie zrealizowany :)))))
    I od razu dla wyjaśnienia - tak! kpię z Twojej wypowiedzi! :))))))))))))


    Czy to nie jest może SOCJOMANIPULACJA?

    Zresztą pisanie o tym, że Dexter stosuje SOCJOMANIPULACJĘ, jest SOCJOMANIPULACJĄ.
  15. # 105
    delin0m, ty też nie mogłeś się powstrzymać?
    Oczywiście, że to socjomanipulacja, kpiny, darcie łacha, ośmieszanie oponenta, prowokacja, ale przede wszystkim IRONIA :)
  16. # 106
    Autor cytatu: Konrad "Owca"delin0m, ty też nie mogłeś się powstrzymać?
    Oczywiście, że to socjomanipulacja, kpiny, darcie łacha, ośmieszanie oponenta, prowokacja, ale przede wszystkim IRONIA :)


    Czyli jednak dziala to w dwie strony Konrad ,a nie jak piszesz tylko ze strony Piotrka...

    Do rzeczy piszcie,nie jakies tam socjologiczne chwyty,opisowki co komu w glowie i co sie PRZYPUSZCZA ,ze chcial zrobil i co mial na mysli,bo to zaciemnia argumenty

    Jezeli Konrad pisze ze"A" to odpowiedz Piotrek na to " A" ,a jezeli Dex pisze " B" to odpisz Owca poprostu na to " B" i po sprawie

    Sprawianie wrazenia ,ze ten chcial podpalic pol swiata,a tamten zalac pol Polski jest ...nietematyczne

    Moim zdaniem
    Nie rozumiem dlaczego ktokolwiek uzytkujacy nie moze wlaczac sie do dyskusji...
    Mam jakies uwagi,watpliwosci,spostrzezenia to kieruje je wlasnie w tych watkach,wlasnie do was,a wy moim zdaniem powinniscie je rozwiewac/wyjasniac,jezeli macie na to ochote oczywiscie

    Tak jak wczesniej ktos napisal pytania,a nie otrzymal odpowiedzi,slusznie ich sie domaga

    Dzis na jebanke poszedl do ludzi,smersz ROSYJSKI wykonany na bialej oraz Kobra 1i zapewne beda jakies wrazenia gdzies wrzucone w watki do tego wyznaczone,chyba mozna?;))
  17. # 107
    Autor cytatu: water
    Czyli jednak dziala to w dwie strony Konrad ,a nie jak piszesz tylko ze strony Piotrka...

    Tak tylko ja z pełną premedytacją zastosowałem "chłyty" na poziomie Dextera.

    Autor cytatu: waterDo rzeczy piszcie,nie jakies tam socjologiczne chwyty,opisowki co komu w glowie i co sie PRZYPUSZCZA ,ze chcial zrobil i co mial na mysli,bo to zaciemnia argumenty

    Zrobiłem to, ponieważ praktycznie cała wypowiedź nie była odpowiedzią na moje zarzuty tylko tekstem nie na temat, z elementami socjomanipulacji. Rozebrałem wypowiedź na kawałki, wykazałem merytoryczne kłamstwa, i elementy czystej manipulacji.

    Autor cytatu: waterJezeli Konrad pisze ze"A" to odpowiedz Piotrek na to " A" ,a jezeli Dex pisze " B" to odpisz Owca poprostu na to " B" i po sprawie

    No właśnie dokładnie na tym mi zależy!

    Autor cytatu: waterNie rozumiem dlaczego ktokolwiek uzytkujacy nie moze wlaczac sie do dyskusji...
    Mam jakies uwagi,watpliwosci,spostrzezenia to kieruje je wlasnie w tych watkach,wlasnie do was,a wy moim zdaniem powinniscie je rozwiewac/wyjasniac,jezeli macie na to ochote oczywiscie

    Patrz punkt wyżej. Ja nikomu nie zabraniam się tu wypowiadać. Nie chcę nikogo do niczego zmuszać. Natomiast proszę, żeby użytkownicy chwilowo zrezygnowali z wypowiadania się w tym wątku, by nie zacierać istoty sprawy i stanowiska obydwu stron. Możesz na tydzień powstrzymać się od wypowiadania swojego zdania? Z góry dziękuję.
  18. # 108
    Autor cytatu: Konrad "Owca"Pracowałem kiedyś jako kierownik działu Nowe Media w Media Markt Marki a potem w Saturnie Złote Tarasy. Odszedłem jak zaczęli wymagać ode mnie hipokryzji i stosowania takich właśnie socjomanipulacji - to nie jest mój styl pracy. I możesz wierzyć albo nie, ale robię to "w imię, kurwa, zasad"


    SOCJOMANIPULACJ - podawanie faktów nie mających żadnego związku z przedmiotowym tematem celem wywołania wrażenia uczciwości i bezstronności u odbiorcy. Celem takiego zabiegu jest zamaskowanie rzeczywistych intencji wobec oponenta

    No ale dosyć tej szopki.
    Autor cytatu: Konrad "Owca"Dexter rezygnuje z obecności na tym i tylko tym forum

    Tu szanowny Pan podał realne swoje intencje.


    Pragnę oświadczyć iż od dnia dzisiejszego -sprowokowani wręcz bezprzykładnym atakiem na naszą firmę ze strony konkurencji podejmujemy się rozprowadzania również produktów SSO, Ana, ALFA-BRAVO,Modoksu, Iżewska, Czajkowskogo Tex jak i wszelkich zapasów magazynowych Armii FR
  19. # 109
    Super! Klienci powinni być zadowoleni, bo spowoduje to zapewne obniżkę cen!

    A moją realną intencją jest to:
    1. Dexter zgodnie z polskim prawem zamieszcza pełne informacje o produkcie, włącznie z tym że jest wyprodukowany na Białorusi i bez sugestii o jego użyciu przez Specnaz Rosji.

    Dlaczego tak upierasz się przy nie podawaniu pełnych danych o swoich produktach?????? Czy możesz odpowiedzieć merytorycznie na to pytanie?
  20. # 110
    Tak masz rację obniżka cen dla klientów będzie potrzebna i to DUŻA . Moje będą przystępne a nawet bardzo przystępne :))))))
    Przecież Tobie na kasie nie zależy. Ja tam wezmę swoje 0.10 groszy zysku aby mi ktoś z postronnych dumpingu nie zarzucił i pojedziemy.
  21. # 111
    Dlaczego tak upierasz się przy nie podawaniu pełnych danych o swoich produktach?????? Czy możesz odpowiedzieć merytorycznie na to pytanie?
  22. # 112
    Ooooo właśnie w komisie pojawił się KLMK ZSRR Rosja oryginał 99 PLN u ciebie chyba 219 :( To ile to jest przebicia. No jak dla sklepu który z nikim nie dzieli się zyskiem 220% a może się mylę
  23. # 113
    Odpowiem po przywiezieniu dokumentów z Moskwy i Mińska.Bo bić piany i żartować z twoich zagrywek socjotechnicznych już mi się nie chce.Wylatuje dzisiaj i nie mam czasu na pierdoły.
  24. # 114
    Dlaczego tak upierasz się przy nie podawaniu pełnych danych o swoich produktach?????? Czy możesz odpowiedzieć merytorycznie na to pytanie?
  25. # 115
    Pełne dane na temat produktów są podane .Żaden nasz klient do tej pory nie miał zastrzeżeń-jesteś pierwszy i jedyny. Ale ale to jak z tą marżą 220 %
  26. # 116
    To niegrzecznie odpowiadać pytaniem na pytanie. Ale powiem Ci, że zamówiłem Partizana Chimera Vitiaź, który u mnie w sklepie będzie kosztował 99,00 PLN, co oznacza, że masz marżę 390%
    A PEŁNE dane produktów Vitiazia nie są podane - nigdzie nie jest podane, gdzie zostały wyprodukowane, co jest zresztą wymogiem polskiego prawa.

    Czy możesz odpowiedzieć na moje pytanie?
    Dlaczego tak upierasz się przy nie podawaniu pełnych danych o swoich produktach?????? Czy możesz odpowiedzieć merytorycznie na to pytanie?
  27. # 117
    Konradzie jeśli to zrobisz oskarżę cię o dumping gdyż wraz przesyłka otrzymasz fakturę VAT na kwotę 390 PLN. A dobrze wiesz jako specjalista w branży że ty tego nie możesz zrobić w odniesieniu do KLMK. Prawda?
    Czy napis
    РБ
    Минский район
    Острoшицкий Городок
    Пролетарская 6

    pozostawia jakieś niedopowiedzenia?
    Na każdej metce jest też numer ГОСТ

    Faktycznie przyznaję rację Konradzie że część towaru była z metkami na których nie dodrukowano liter РБ,moje niedopatrzenie i wina drukarni w Mińsku. Jak widzisz też potrafię przyznać się do błędu. Powiem więcej zlikwidowałem tak drażniące cię opisy w aukcji Allegro- Rosja specnaz-no cóż teraz klienci korzystający z wyszukiwarki będą mieli trudniej odszukać interesujące ich pozycje.Ja osobiście często wpisuje hasło,, Niemcy mundur,, szukając czegoś we flecktranie nie koniecznie Niemieckiej produkcji ale myślę ze jakoś sobie poradzą. I czego to człowiek nie robi abyś był zadowolony.
  28. # 118
    Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie:
    Dlaczego tak upierasz się przy nie podawaniu pełnych danych o swoich produktach?????? Czy możesz odpowiedzieć merytorycznie na to pytanie?
    Zgodnie z polskim prawem to od Ciebie jako dystrybutora jest wymagane zamieszczenie tych informacji w JĘZYKU POLSKIM.
  29. # 119
    OK dostaniesz tłumaczenie. Coś jeszcze?
    Konrad wróćmy do tematu po moim powrocie,sorki ale muszę lecieć
  30. # 120
    Szerokiej drogi.

    Pozostaję w oczekiwaniu na odpowiedź na pytanie:
    Dlaczego tak upierasz się przy nie podawaniu pełnych danych o swoich produktach?????? Czy możesz odpowiedzieć merytorycznie na to pytanie?
    I jeśli można dodam pytanie uzupełniające:
    Dlaczego przytoczonych przez Ciebie danych nie podajesz w ofercie sprzedaży - metkę klient otrzymuje dopiero po dokonaniu zakupu, wraz z towarem. Dlaczego nie możesz lub nie chcesz umieszczać danych z metki w ofertach sprzedaży? Najlepiej wraz z ich tłumaczeniem na polski.

    Umieszczenie przy każdej ofercie sprzedaży produktów VSO danych producenta w języku polskim, wraz z krajem producenta (pełną nazwą - czyli Republika Białoruś) w pełni zaspokoi moje pretensje wobec Ciebie i firmy VSO.
    Czy to na prawdę są wygórowane oczekiwania, a domaganie się umieszczenia tych informacji to "bezprecedensowy atak" do którego odparcia trzeba zatrudnić prawników?