• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Hah nie nie, ja robię TsSN "B" z 2013-14 "przezroczyste przylubice" not for me:D
    (Hałer ściągnąłem na zamowienie niestety gość sie rozmyślił...)
  2. # 2
    Autor cytatu: HooliganHah nie nie, ja robię TsSN "B" z 2013-14 "przezroczyste przylubice" not for me:D
    (Hałer ściągnąłem na zamowienie niestety gość sie rozmyślił...)


    A co to takiego TsSN "B" :P Jak już to TsSN "V" a najlepiej to CSN "W" ;)
  3. # 3
    "B" jest napisane cyrlicą..:D
  4. # 4
    To w takim razie po co mieszałeś angielski z cyrylicą :P
  5. Maza a pomyślałeś, że może ja nie korzystam z poczty?
  6. # 6
    W Rosji zatrzymano pod zarzutem "kontrabandy" kogoś kto wysyłał pocztą kamizelki i hełmy. Zatrzymanie na podstawie Paragrafu 226.1 Kodeksu Karnego Rosyjskiej Federacji.
    (http://www.zakonrf.info/uk/226.1/)

    http://topspb.tv/news/news67775/
    http://www.mr7.ru/articles/112493/
  7. Ktoś ładnie popłynął a ktoś ma przekichane...
  8. # 8
    Czyli już 100% oficjalnie.
    Z tego co wiem to już od połowy stycznia coś się faktycznie dzieje, dogadywałem wtedy sprawę 43ek z Makarowem (ten z grej szopu). Wszystko było cacy i nagle szlag, capnęli jego znajomego-znajomego właśnie za wysyłki. Od tamtej pory nie bawi się w kamzy balistyczne, co widać.
  9. # 9
    Poczta Rassiji - 7 dni. Moskwa -> Strzelin. Dziękuję, pozdrawiam.

    http://i62.tinypic.com/2nu3qd2.jpg

    Paczka zamknięta, nikt do środka nie rzucał okiem czy przypadkiem elementów Iskandera sobie nie ściągałem.
    W środku jedynie lewa kabura SRVV i szmata na Altyna.

    Ps.
    Nogi siostry oraz elementy pościeli nie są częściami składowymi paczki.
    Ps. 2
    Kontakt i namiary utajnione xD
  10. # 10
    Autor cytatu: sliver64
    Ps.
    Nogi siostry oraz elementy pościeli nie są częściami składowymi paczki.
    Ps. 2
    Kontakt i namiary utajnione xD


    Łee, a już myślałem że w SRVV sprzedają "nogi siostry" i to za dobrą cenę :D
  11. # 11
    Do mnie w zeszłym tygodniu przyszła paczka 9kg, bez cła, kumple ściągnęli jakieś 14kg, także bez dodatkowych opłat.
  12. # 12
    Jak bez cła znaczy, ze raczej nie sprawdzali zawartości. Jak nie sprawdzali zawartości to nic dziwnego, że przyszła.
    Na pytanie "jak reagują służby" może dać odpowiedź historia paczki którą sprawdzono i ew. oclono.
    Jedno jest pewne. Jeśłi reakcja będzie "niepożądana" to ten temat może być źródłem materiału dowodowego.
  13. # 13
    Paczka była otwierana. Wszystkie na mój adres są sprawdzane.
  14. # 14
    Znaczy ze wielki brat ma cie na oku:)
  15. # 15
    Tak :) z urzędu.
    •  
      Maza
    • 2015-04-02 *
    # 16
    Komplet pianki do 6b23-1, PR doszło w przeciągu miesiąca, żadnych problemów.
  16. # 17
  17. # 18
    Dowodem na to ,że embargo jest teoretyczne są dwa 6B7 w Desanturze. :)
  18. # 19
    Witam, chciałem się dopytać czy ktoś z was wie coś na temat wysyłki zdekowanych część broni z rosji?
    Mianowicie mam możliwość za bardzo niską cenę od sztuki dorwać granaty wog-25 ćwiczebne. I teraz pojawia się pytanie czy mi tego na granicy polskiej czy rosyjskiej nie zatrzymają i/lub nie zapuka do mnie któregoś ranka ekipa z którejś z 3literowych organizacji rządowych :/ . Z góry dzięki za odpowiedzi :)
  19. # 20
    Są one na rosyjskim rynku dostępne od bardzo dawna po niskiej cenie, jednak mogą być z tym problemy na granicy, a niektórzy sprzedający nawet nie chcą wysyłać za granicę.
  20. # 21
    jak się pytałem o ćwiczebny RGD-5 to nawet mi nie odpisywali.
  21. # 22
    No ogólnie miałem zamiar zamawiać kurierem od tego jegomościa ale po obczajeniu cen za 15 sztuk(3,75kg) jednak lepiej pocztą za te 170 zeta pocztą rasyi nadać. W każdym razie macie może jakieś Wskazówki jak np opisać paczkę, żeby nie było problemów w razie czego. Bo najgorzej to chyba będzie na rosyjskiej granicy bo na polskiej się tak nie czepiają. Czy po prostu kupić i mieć nadzieję, że przejdzie?
  22. # 23
    Spróbuj i daj znać jak poszło :D
  23. # 24
    Napisać ЭТО НЕ ВЗРЫВНОЕ УСТРОЙСТВО, ПОВЕРЬТЕ МНЕ НА СЛОВО :D
    •  
      Maza
    • 2015-07-17
    # 25
    na końcu jeszcze dopisać "...СEPЙO"
  24. # 26
    Spoko, dzięki za podpowiedzi, jak dojdzie/zatrzyma mi je służba bezpieczeństwa to się odezwę ;) Pozdrawiam
  25. # 27
    Koledzy czy ktoś kupowal bezpośrednio od Stich Profi, jak to u nich wygląda z płatnościami i wysyłką? Bylbym wdzięczny za jakieś info.
  26. # 28
    Autor cytatu: TaganKoledzy czy ktoś kupowal bezpośrednio od Stich Profi, jak to u nich wygląda z płatnościami i wysyłką? Bylbym wdzięczny za jakieś info.


    Z tego co pamiętam bezpośrednio stichprofi nie wysyła do Polski, chociaż mogę się mylić.
  27. # 29
    Jacho poproś o kartkę z takim napisem do paczki учебная граната ММГ. Ten koleś co ci wysyła WOGi ma może dezaktywowane RGD-5 ?.
  28. # 30
    Autor cytatu: Soltys[quote]Autor cytatu: TaganKoledzy czy ktoś kupowal bezpośrednio od Stich Profi, jak to u nich wygląda z płatnościami i wysyłką? Bylbym wdzięczny za jakieś info.


    Z tego co pamiętam bezpośrednio stichprofi nie wysyła do Polski, chociaż mogę się mylić.[/quote]

    Mi nie chcieli wysłać, ale to było ze 2 lata temu