• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Niezależny - no broń panie boże uchowaj ! Subiektywny do bólu - pospisuje sie pod tym co sam mówie. Dla mnie liczy sie jakość szpeju a nie legendy z nim zwiazane.

    BTW czy moja ksywa jest aż tak trudna do napisania że kolejna osoba popełnia błąd ?
    Podpowiem dla słabszych - poprawnie zapisana jest tuż obok avatarka :D
  2. # 32
    A kto powiedział, że o Ciebie chodzi i Twój nick?
    Niezależność nie jest związana z obiektywizmen. Jest związana z brakiem interesu w danej sprawie. Generalnie z uczciwoscią.

    edycja: wycięta część postu - kazik
  3. # 33
    Witam.
    Nie odzywałem się do tej pory, spokojnie patrząc jak koalicja pod wodzą najbardziej uczciwych/najbardziej uczciwego wywołuje coś na kształt tornada na tym forum.Uczciwość jak widać mierzy się różną miarą.Uczciwi są ci co podają się za kogoś innego na forum,uczciwi są ci co podkradają domeny internetowe sugerując że firma X to oni......
    Hmm ile czasu i sił trzeba poświeci aby przeglądać w koło praktycznie historyczne watki i je cytować.Jaki interes musi do tego popychać.Jak wiele bezczelności,arogancji i buty trzeba mieć aby pytać o stosunki własnościowe w prywatnej firmie i po co czy dlaczego ktoś jedzie do Kazachtanu czy gdziekolwiek indziej.Pytania prawie z podręcznika KGB a raczej dalej Cz Ka

    Nie chce mi się polemizować tu kto i jakie interesy reprezentuje wyciągając ,,królika z rękawa,, w trakcie pełnej prezentacji naszych produktów (sic).

    Teraz do meritum.

    1. Firma VSO założona przez panią Ludmiłę Kozłowską działała jako delegatura firmy Pana Vadima Kozłowskiego spółki z ograniczoną odpowiedzialnością OOO ,,МакСфРаит,,

    2. Po zmianie własnościowej marka VSO -przeszła na własność firmy OOO ,, МакСфРант ,,- ten stan rzeczy jest uwidoczniony na
    wszystkich metkach towarowych opatrzonych również certyfikatem EAC

    3. Firma matka VSO- produkowała dla SSO, produkowała dla armii RB na własnych kontraktach,dla armii FR poprzez
    pośredników i obecnie dla armii Kazachstanu - Nie jest to ,,teoria,, Kaziku tylko prawda.Przekazywana przeze mnie od
    początku i cały czas przeinaczana na potrzeby pewnej wąskiej grupy osób.

    4. Dołączam jeden z dokumentów kontraktowych. Testy przeprowadzone przez SWPSN.Jutro dokumenty kontraktowe
    potwierdzające dostawy dla armii RB

    5. Firma VENICE- jest dystrybutorem na EU i USA produktów VSO-Maksfrant,przedstawicielem wyłącznym na Polskę TAGinn
    -rosyjskiej firmy produkujacej granaty do airsoftu i dystrybutorem rosyjskiej firmy BUTEKS produkującej obuwie taktyczne
    ( pierwsze dostawy w połowie czerwca). VSO poprzez firmę VENICE od ponad roku dystrybuuje produkty armii rosyjskiej takie
    jak maskałaty KLMK w cenie dotychczas nie osiągalnej na polskim rynku, będące produktami jeszcze z okresu ZSRR.Niestety
    pytający tego nie zauważył(sic). A dlaczego firma dostarczająca zamknięcia do rosyjskich i białoruskich koncernów
    kosmetycznych dystrybuuje taki a nie inny sprzęt jest prywatną sprawą jej właścicieli i nikomu nic do tego.

    Relacja fotograficzna z poligonów z wykorzystaniem przez armię naszych wyrobów powinna być na dniach-przepraszam za zwłokę ale jak już 1000 razy pisałem- jak dostane-będą .


    Pozdrawiam serdecznie

    Dexter

    Załączniki:

    • _001.jpg
  4. # 34
    No jest ciekawie... a to stowarzyszenie weteranów to jest specnaz jakiś czy strzelec?

    A koalicja formuje się dlatego, że przeinaczałeś fakty i kłamałeś wcześniej dexterze.
  5. # 35
    Nie przeinaczałem żadnych faktów- wszystko od samego początku jest klarowne tylko na prośbę kierownictwa Maksfrant nie mogłem podać ich nazwy w tamtym okresie-co też pisałem-poczytaj dokładnie watki historyczne.Każda moja wypowiedz była albo brana dosłownie albo przekręcana.
    Np. Kontrakty do armii RF- nie były bezpośrednie-dostawy przez pośredników- to co da ci kontrakt z firma PRIMAT na 1000 plecaków taktycznych i 1000 kamizelek taktycznych dla tych którzy chcą dowodu dziewictwa :)
  6. # 36
    Dziękuję za zamieszczenie odpowiedzi. Wszystko jest klarowne od samego początku? Wybacz ,ale w opinii mojej jak i ,,wąskiego grona osób'' nie jest to klarowne.
    1.Proszę o udowodnienie iż firma realizowała kontrakty dla FSB Omonu i resortów siłowych FR.
    Dobrze na to pytanie powiedzmy odpowiedziałeś. Co im sprzedawaliście przez tych pośredników jakie plecaki i kamizelki?
    3.W jakich państwowych przetargach uczestniczy firma? Firma która wystawia się na IWA a ni na EXPO w Kazachstanie (do którego to ponoć sprzedała znaczne ilości oporządzenia?
    4.Kiedy firma VSO/Venice zajmie się sprzedażą produktów takich firma jak SSO, Ana, ALFA-BRAVO,Modoksu, Iżewska, Czajkowskogo Tex jak i wszelkich zapasów magazynowych Armii FR? Owszem sprzedajesz KLMK w dobrej cenie ,ale kiedy będzie SSO Ana czy Iżewsk?
    5.Gdzie produkowane są produkty firmy?
    6.Po co przedstawiciel Venice bierze udział w rozmowach w Kazachstanie skoro jego rolą jest dystrybucja sprzętu na rynek cywilny?
    Co do tego dlaczego zająłeś się dystrybucji tych że produktów powiem tyle rozumiem że zachowujesz to dla siebie. Mam co prawda teorię iż zauważyłeś lukę na rynku którą mogłeś wypełnić i tyle.

    Pozdrawiam
  7. # 37
    Lookas.No pewnie masz rację z tą luką.Każde działanie ma pra przyczynę.Jedną jest to że sami z synem gramy strzelamy lubimy klimat a nawet organizujemy nie komercyjne wyjazdy na imprezy.Chociażby najbliższy Miński Kocioł 2015. Tu nie ma drugiego ,trzeciego czy dziesiątego dna.Za to że możecie dzisiaj kupić choćby przytoczone kultowe KLMK w rozmiarze 2 i 3 po 130 -140PLN zamiast 260 -300 PLN sypią się gromy i doszukujecie się prawie afery podsłuchowej .Zamiast płacić 600 PLN za Partizana M możesz wciągnąć na grzbiet Anoraka Meduza za prawie połowę ceny.Może troszkę za sprawą naszej inicjatywy powstała RedZone która też robi niektóre fajne produkty w dobrych cenach.A i tak jest źle. :(.
  8. # 38
    Ceny KLMK nigdy przez znaczny okres czasu nie przekraczały 200zł.
  9. # 39
    Kazik -pisałem przykładowo ,ale i 70 pln w kieszeni to chyba nie tak żle :)
    W załączeniu jeden z wcześniejszych kontraktów na dostawy oporządzenia dla armii Białorusi firmy będącej właścicielem marki VSO.

    Załączniki:

    • 006.jpg
    • 005.jpg
    • 004.jpg
    • 002.jpg
    • 001.jpg
  10. # 40
    Kontrakt z 2008 - VSO wtedy nie istnialo. Zreszta poczatkowo nie bylo wlasnoscia Maksfrant z tego co zrozumialem. A juz wtedy twierdziles ze VSO realizowalo kontrakty od lat 90.
    Chodzi mi wlasnie o takie przeinaczanie faktow.
    Podobnie jak z KLMK, nigdy nie kosztowalo 260zł.

    Co to jest to Stowarzyszenie Weteranow, odpowiedz prosze.
    Czekam tez na Twoja odpowiedz na pytanie kazika, gdzie szyjecie ten szpej.
  11. # 41
    Skoro hełmy robi POLSPO, a resztę rzeczy robi MakSfRant, to czymże jest VSO? Może poprostu jest sklepem intenetowym, dystrybutorem pewnych rzeczy a nie producentem?
  12. # 42
    Co to jest stowarzyszenie weteranów -To dom starców -chyba jedyna odpowiedz na takie pytanie jaka mogę dać.
    Jeśli nie potrafisz czytać dokumentów kontraktowych i przeczytać adresu to już nic na to nie poradzę.Produkcja jest w części tego kompleksu .Niewielki budynek w dole to biura i mała hala.
    Tu masz adres GPS - może ci pomoże 54.517470, 30.407174
    https://www.google.pl/maps/place/%D0%9E%D1%80%D1%88%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9+%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9+%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%B4/@54.5179837,30.407192,455m/data=!3m1!1e3!4m7!1m4!3m3!1s0x46cfe22aac92392b:0xa94f4cedbf9e3000!2zTWlyYSBTdCwgT3LFoWEsIEJpYcWCb3J1xZs!3b1!3m1!1s0x0000000000000000:0x732177b372785a27!6m1!1e1
  13. # 43
    VSO jest na dzisiaj marką firmy MAKSFRANT -ile razy muszę to powtarzać . Jakaś kwadratura koła - wejść na sklep.
    Tam napisane - hełmy _POLSPO ,odzież szpej VSO Maksfrant ,Granaty -TAGinn
    Tak jak Dove jest marką Unilevera, E.Wedel -Cadbury, czy Leksus -Toyoty tak VSO jest marką Maksfrant.
    Sołtys- kupujesz czekolady Wedla czy Cadbury . Pewnie 98 % populacji nie wie do kogo należy marka.
    Poza tym wystarczy popatrzeć na metkę towarową po zmianie własnościowej.

    Załączniki:

    • p1080121.jpg
    •  
      Maza
    • 2015-05-10 *
    # 44
    Dalej nie odpowiedziałeś co sprzedajecie/ sprzedawaliście do Armii FR, bo z tego co wiem to armia raczej w SSO się nie wozi (podobno szyliście), prędzej T-kom, C-kom, A-kom itd... Produkty SSO to najczęściej prywatne zakupy, dokonywane przez samych żołnierzy.

    Jedyne co nam pokazałeś to te Kobry w użyciu przez Białorusinów, wsio. Swoją drogą, to też była tylko jedna jednostka, jakoś szerzej te paso-szelki nie były używane na ćwiczeniach Zapad itd.

    PS: Bardzo zgrabnie wymijasz niektóre pytania.
  14. # 45
    Jeszcze niedawno metki wyglądały inaczej ( patrz post #1) i do niedawna na stronie sklepu wszystko widniało jako "VSO" gdyby nie to że tutaj ludzie zaczęli zadawać pytania.
    http://i.imgur.com/F6MCLiJ.jpg
  15. # 46
    Firma sama w sobie nie jest wielka więc i produkcja nie jest masowa. Nie produkujemy sprzętu w setkach tysięcy egzemplarzy.
    Postaram się coś wam jeszcze podesłać historycznego i tego z dzisiejszą produkcją.
  16. # 47
    Sołtys - ręce mi już opadają. Chyba wyjaśniałem to 100 razy -Firma jako VSO była założona na początku przez panią Ludmiłę Kozłowską i ten stan rzeczy widniał na metce towarowej do momentu przekształcenia własnościowego przez firmę ,,MATKĘ,,pana Vadima Kozłowskiego i metka towarowa aktualna chyba już od prawie roku odzwierciedla aktualny stan prawny. A wasze zadawanie pytań nie ma z tym nic wspólnego.Teraz problemem stała się metka już nie kontrakty :( :( .Pewnie jak przyjdą foty z Kazachstanu dowiem się ze to studio i fotoshop.
  17. # 48
    Panowie Kazachowie to pozbawieni są dzisiejszych nowinek technicznych i ciężko im zrobić 3-4 zdjęcia ? :P
  18. # 49
    To, ze wasza firma matka realizowala te kontrakty dla RB przed istnieniem VSO tosmy juz waść wiedzieli wczesniej, takz ten dokument nic nie zmienil. Fakt jest taki, ze rzeczy VSO nikt na kontrakcie nie uzywa.
  19. # 50
    delin0m - zastanów się co piszesz. Jeśli ktoś używa kamizelki FALANGA -marki VSO- produkcji Maksfrant na kontrakcie to jak jej nie używa.Nie rozumiem. To przez analogie jedząc czekoladką Wedla nie jesz czekoladki Cadbury czy na odwrót ?????? - przy każdym produkcie który był kontraktowany dla armii jest to wyraznie wyszczególnione u nas w sklepie i na Facebook
  20. # 51
    Pics or it didnt happen.

    Czekam na foty pół roku, śmiem przypuszczać, że tego kontraktu na falangi nie ma.
  21. # 52
    Przeczytaj badania- nie tylko FALANGI ale I SCORPOPNY SVD i PKM włącznie z plecakami MBR są kontraktowe :) Fot SCORPIONA PKM nie mam z powodu braku czasu.Jeśli nadal masz wątpliwości to spytaj ile wkładów SOURCE zamówiliśmy pod ten kontrakt. :)

    Załączniki:

    • p1080099a.jpg
    • p1070403ab.jpg
    •  
      Maza
    • 2015-05-10
    # 53
    JAKIE OPORZĄDZENIE PRODUCKJI VSO UŻYWA ARMIA FR?

    dalej nie odpowiedziałeś, napisałeś jedynie, że plecaki i kamizelki
  22. Gdzie na metkach jest wymagana prawem informacja o kraju produkcji?
  23. # 55
    Dexter z mojej strony nadal są takie pytania proszę o odpowiedź
    1.Proszę o udowodnienie iż firma realizowała kontrakty dla FSB Omonu i resortów siłowych FR.
    Dobrze na to pytanie powiedzmy odpowiedziałeś. Co im sprzedawaliście przez tych pośredników jakie plecaki i kamizelki?
    3.W jakich państwowych przetargach uczestniczy firma? Firma która wystawia się na IWA a ni na EXPO w Kazachstanie (do którego to ponoć sprzedała znaczne ilości oporządzenia?
    4.Kiedy firma VSO/Venice zajmie się sprzedażą produktów takich firma jak SSO, Ana, ALFA-BRAVO,Modoksu, Iżewska, Czajkowskogo Tex jak i wszelkich zapasów magazynowych Armii FR? Owszem sprzedajesz KLMK w dobrej cenie ,ale kiedy będzie SSO Ana czy Iżewsk?
    5.Gdzie produkowane są produkty firmy?
    6.Po co przedstawiciel Venice bierze udział w rozmowach w Kazachstanie skoro jego rolą jest dystrybucja sprzętu na rynek cywilny?

    Oczywiście dołączam się do pytań reszty użytkowników.
    Pozrdawiam
  24. # 56
    Чебурашка- rozumiem że napis REPUBLIKA BIAŁORUŚ jest dla ciebie nieczytelny.
    Nie no szlag mnie trafi- Lookas zmień dealera. Nie potrafisz kliknąć na link do mapy -wszystko opisane jak dla dzieci -a znowu -,,5.Gdzie produkowane są produkty firmy?,,
    Jaka jest rola przedstawiciela VENICE już też pisałem- NIC CI DO TEGO.
    ,,4. SSO Ana czy Iżewsk będą jak uznamy że jest na to pora
  25. # 57
    Na etykiecie nie jest napisane, że produkt jest wykonany na Białorusi, jest tylko podany adres firmy (która może być np. importerem).
  26. # 58
    Dokumentacja przetargowa

    Załączniki:

    • 784525_3-page-001.jpg
    • 784525_3-page-002.jpg
    • 784525_3-page-003.jpg
    • 784525_3-page-004.jpg
    • 784525_3-page-005.jpg
    • 784525_3-page-006.jpg
    • 784525_3-page-007.jpg
    • 784525_3-page-008.jpg
    • 784525_3-page-009.jpg
    • 784525_3-page-010.jpg
    • 784525_3-page-011.jpg
    • 784525_3-page-012.jpg
    • 784525_3-page-013.jpg
    • 784525_3-page-014.jpg
    • 784525_3-page-015.jpg
  27. # 59
    Kazik -Racja-etykieta jest zgodna z prawem Białoruskim ale faktycznie dopisek -,,wyprodukowano w,, by się przydał. Zwrócę na to uwagę i dziękuję.
  28. # 60
    Zmienić dealera czego? Ja do Ciebie kulturalnie i uprzejmie pytam i proszę o odpowiedź. Czemu się unosisz osoba spokojna wyjaśni i powtórzy to samo X razy. Widzę jednak że przedstawiciel tak poważnej firmy może sobie pozwolić na to aby w sposób tak uprzejmy jak Ty odpowiadać na pytania. Widzę jednak brak odpowiedzi na pytania numer 1 oraz 3. Odpwoiedź na pytanie 4 też jest zabawna kiedy będzie na to czas?? Pytam bo już od 03 03 2013 ,,podejmujemy się rozprowadzania również produktów SSO, Ana, ALFA-BRAVO,Modoksu, Iżewska, Czajkowskogo Tex jak i wszelkich zapasów magazynowych Armii FR’’ oraz ,ze różnica cen będzie DUŻA pytam bo to o tyle śmieszne że Wy nie sprzedajecie SSO ,a taki Owca został autoryzowanym dystrybutorem SSO i Spławu.
    ,,Wieść gminna niesie, że produkty VSO nie są produkowane na Białorusi, a w Polsce (mundury, rzekomo przez "Wojskowe Przedsiębiorstwo Handlowe") oraz Azji (tej bliskowschodniej - to dotyczy natomiast oporządzenia).'' CO Ty na to? Chodzi też plota że ta Azja bliskowschodnia to Pakistan.
    Widzę też ,ze rola przedstawiciela Venice jest oczywiście Waszą sprawą ,ale podejrzewam że nie tylko mnie ciekawi po co ó przedstawiciel jest rzekomo w Kazachstanie.

    Pozrawiam

    PS Nie denerwuj się bo cała sprawa to bardziej bawi niż irytuje większość użytkowników ,a skoro się denerwujesz widać masz powody.
    PS 2Zamiast płacić 600 PLN za Partizana M możesz wciągnąć na grzbiet Anoraka Meduza za prawie połowę ceny skoro 600/2 to 300 to dobrze. Podziękuję wolę sobie jednak kupić oryginał.