• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 301
    Autor cytatu: SovatMam pytanie odnośnie hełmu zsz 1-2. Jakie jednostki ich używają, i czy w ogóle jest to rosyjski hełm, czy białoruski ?


    Są wersje rosyjskie i białoruskie (drobne różnice między nimi)
    •  
      Maza
    • 2014-11-28
    # 302
  2. # 303
    Siemanko , wyczaiłem na profilu Michaela Wijnanda (myślę że większość z was go kojarzy) Cudeńko jakim jest maska z przyłbicą odzsz1-2m podobno produkowaną od 2008r . Czy ktoś ma może więcej fotek albo informacji o takowym wytworze? Jaka jest jego właściwa nazwa kto używa ?
    Fotka dziwadła
  3. # 304
    Nie rozumiem pytania "Jaka jest właściwa nazwa" :D
    Po prostu Maska-1. Późniejszy typ, produkcji (chyba) 2004 roku.
    Przyłbica mogła być wyprodukowana później niż sam hełm.
  4. # 305
    Chodzi mi o to ,że jest maska 1,1s i teraz ta , więc 2 ?

    Update: " Final versions of the Maska-1 sport an all clear visor, identical to the one on the Zsh-1-2." i wszystko jasne :).
  5. # 306
    Witam,
    Igur moglbys powiedzieć jak wyginales plexe?
    •  
      Igur
    • 2015-01-13
    # 307
    1mm gnie się w rękach bez poroblemu żadnego
  6. # 308
    •  
      Igur
    • 2015-02-12
    # 309
    Fasunkiem się coś różnią, cena jak cena. Ja bym brał tego mniej odrapanego :D
  7. # 310
    Ciezko powiedziec, czy za drogo czy nie. W przypadku takich hełmów kolekcjonerskich, których generalnie w Polsce nie da się dostać, kwestią jest ile jesteś w stanie zapłacić ;)
  8. # 311
    Autor cytatu: delin0mCiezko powiedziec, czy za drogo czy nie. W przypadku takich hełmów kolekcjonerskich, których generalnie w Polsce nie da się dostać, kwestią jest ile jesteś w stanie zapłacić ;)


    Generalnie to K6-3 i w Rosji teraz Ciężko dostępne :P
  9. # 312
    Ale jak ktoś chce kupić w Rosji to w krótkim czasie zdobędzie, a że podaż większa - cena niższa niż ta na allegro ;)
  10. Mocno niższa. Ten tańszy jest po mocnym remoncie. Widać, że jest odmalowany łącznie z pojechaniem farbą po gumach pod wizjerem. Sterczące śruby po wewnetrznej stronie przyłbicy. Odstająca od hełmu blokada przyłbicy na jego szczycie... i jakiś dziwny fasunek.
    Ostatnio na FB jakiś Rosjanin oferował Zsz 1-2 nówki za 350 baksów.
  11. # 314
    http://www.ebay.com/itm/181669503776
    Panowie, ktoś wie co to za dziwny twór ? :o
  12. # 315
    Wyglada na k6-3 z dokręconą płytą na przyłbicy, ale pewności nie mam.
  13. # 316
    6B6 to inne oznaczenie na K6-3
  14. # 317
    Opis aukcji sugeruje modyfikacje, a hełm miał nosić 1szy gość w ciuchci, + ta Tytanowa osłona karku jest ciekawa. Są jakieś zdjęcia z akcji w tym?
    •  
      Seth
    • 2015-03-09
    # 318
    Korzystał ktoś może z usług tego sklepu?
    A może kojarzy ktoś replikę hełmu ktora jest w linku?



    SKLEP


    I ostatnie pytanie, bo się trochę pogubiłem, jakie są różnice między Zsh 1-2 a Zsh 1-2 M??
  15. # 319
    ZSz-1-2M z tego co pamiętam ma Radiokomunikację :P
    Tu ten sam hełm chyba http://sharomet.ru/hh_replika_shlema_zsh_1_2_bez_zabrala_/
    •  
      Seth
    • 2015-03-09
    # 320
    czyli nie będzie grzechem założenie tego w trakcie "zabawy w mvd" ?
  16. # 321
    Autor cytatu: Sethczyli nie będzie grzechem założenie tego w trakcie "zabawy w mvd" ?

    Wygląda w miarę normalnie, zawsze możesz jeszcze poprosić o jakieś fotki bez pokrowca :P Na MWD jak najbardziej nadadzą się hełmy z serii ZSz-1
    •  
      Seth
    • 2015-03-10
    # 322
    Autor cytatu: SoltysNa MWD jak najbardziej nadadzą się hełmy z serii ZSz-1


    Damn, byłem święcie przekonany, że obecnie uzywają właśnie ZSz 1-2M.
    Wielkie dzięki za info
  17. # 323
    Obydwa sa w użyciu...
  18. # 324
    Tym razem ja podjąłem się próby rekonstrukcji Maski 1. Skorupa jest prawie idealna. Różnice są bardzo niewielkie i mam nadzieje że tylko autor będzie wiedział gdzie się znajdują ;) Całe oprzyrządowanie jest już też dotoczone. Jedyne co mi brakuje, to wymiary dziury na pleksę i miejsce jej rozmieszczenia. Czy ktoś takowe posiada? Stawiam browara za pomoc.

    Załączniki:

    • thumb.jpg
    •  
      Igur
    • 2015-05-03
    # 325
    Hel Hooligan jak tam z wymiarami zsz1.2m?
  19. # 326
    Shiitt:)
    Sorry igur ale pozbyłem sie tamtego...

    Mam aktualnie 1gen zsh1-2m interesują cie wymiary?

    Załączniki:

    • image.jpg
    • image2.jpg
    • image3.jpg
    •  
      Igur
    • 2015-05-07
    # 327
    Oczywiście, własnie o niego mi chodzi :D
    1.2 już zrobiłem ,teraz pora na coś nowszego. Zresztą i tak pokrowiec od SRVV nie pasuje do mojej repliki :D
  20. # 328
    Poszło na mail...
    •  
      Igur
    • 2015-05-08
    # 329
    Ok dzięki :D
  21. # 330
    Maska jest już na ostatniej prostej. Należy ją tylko dopieścić i pomalować. Udało mi się odtworzyć proporcje elementów. Jedyny moj błąd to wykonanie osłony tworzy z płyty pancernej 4mm...

    Załączniki:

    • dsc_0806.jpg