• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    W sklepie Capri ASG pojawił się SWD w przedsprzedaży. Obecny jest w dwóch wariantach:
    - bez optyki za 2200zł
    - z optyką za 3000zł

    Poza tym Capri oferuje jeszcze parę rzeczy z oferty RealSworda o czym można się przekonać na ich stronie: klik

    Źródło: http://wmasg.pl/
  2. # 2
    A zamówiłem se - choć konkretów brak.
  3. # 3
    A jednak cena nie taka straszna (no chyba że ktoś naiwnie wierzył że będzie kosztował z 1,5 kafla, wtedy się zawiódł ;) ).
  4. # 4
    ta luneta to musi byc wypas za 8 stowek ;)
  5. # 5
    Pojawiło się foto lunety w opcji za 3k. (link ten sam co w pierwszym poście)
  6. # 6
    No i mamy "left, right" za 800zł :D
  7. # 7
    W Gunfire też już jest preorder:
    http://gunfire.pl/product-yid-1152191819-SWD-Dragunow-S181.html
    http://gunfire.pl/product-yid-1152191820-SWD-Dragunow-S181S-z-luneta.html

    Ale wydaje mi się, że Capri swoje egzemplarze będzie miał szybciej (przynajmniej wg opisu w sklepie).
  8. # 8
    No niekoniecznie do 21.11.jest trroszkę wiecej niż 22 dni.
  9. # 9
    No proszę, na ganfrajerze 2 stówy taniej.
  10. # 10
    Było i zniknęło.
  11. # 11
    Jak ktoś nie może się doczekać ;)
    http://www.youtube.com/watch?v=B0M8quNvzis&feature=related
  12. # 12
    Tak w lutym będę miał okazję pomacać... Wtedy będę we Wrocku dłużej.
  13. # 13
    O ile w lutym jeszcze będą dostęne.
  14. # 14
    Ja trafią do specshop'u to wam opisze wrażenia (mam tam znajomości :p)
    A jak kupie, a planuje - to zdam raport z użytkowania...
  15. # 15
    Podobno mają być dopiero w grudniu - nie wcześniej.
  16. # 16
    Nie chcę płodzić kolejnego newsa o tym samym, więc się dopiszę tutaj:
    Dotarły do nas smutne informacje dotyczące pojawienia się w naszej ofercie replik SVD Real Sword… Producent zapewnia nas, że przy produkcji pracuje każda jedna wolna para rąk, a to właśnie dzięki nim wykonywana jest większość części.

    Jak wiadomo - diabeł tkwi w szczególe, a na to zwłaszcza wszyscy czekamy. Prace nie są specjalnie przyśpieszane w obawie o spadek jakości wykonania, jednakże opóźnienie ma być tylko kilkudniowe. :) Warto poczekać te kilka dni dłużej, ale mieć pewność że ten SVD będzie perłą wśród airsoftowych replik.

    źródło: blog Gunfire
  17. # 17
    Tiiaaaa.... Zaporożec, czeka czeka czeka a Gunfire już chyba z 3 razy zmieniał, termin.
    Ostatnio już były 2 dni do dostawy, a dzień później 2 dni zmieniły się w 10... , z tego co wiem dostawca leci w kulki
    i non stop zmienia terminy.No nic pozostaje tylko czekać...

    Ehhh.. a ja głupi myślałem, że po nowym roku, będzie już w naszych łapach. :(
  18. # 18
    Pojawiła się pierwsza recenzja SWD , ale niestety po fińsku.

    Plotka głosi, że ma być w sprzedaży 24-25 marca (jaaaasne, ciekawe kto uwierzy w KOLEJNY zapowiedziany termin). No i nie mam niestety pojęcia czego ten termin dotyczy - daty wysyłki? Bo przecież magicznie się w sklepach te repliki nie pojawią.
  19. # 19
    Mój 'wójek' jest Finem, zobaczę, może mi przetłumaczy, a jeśli tak, to nie omieszkam tu ów tłumaczenia umieścić.
  20. # 20
    Z tym gunfire, to wymigują się tym sposobem, że "inne sklepy takie jak WGC, też mają informację o chwilowym braku produktu i brakiem konkretnej informacji o dostawie"... Niech chociaż nie piszą tej błędnej informacji "Towar wkrótce, tj za 2 dni"...

    A wracając do tematu to mimo, że raczej nie kupię tej repliki, to jestem jej b. ciekawy i zastosowanych w niej rozwiązań :)
  21. # 21
    Załatwiłem sobie juz dwójnóg do tego SWD a jego jeszcze nie ma... eh.....
  22. # 22
    Moim zdaniem bez sensu jest kupować to SWD z optyką bo taniej moż znaleśc orginał.
  23. # 23
    To było... bardzo odkrywcze ;).
  24. # 24
    Znaleźć to nawet można i za darmo - tylko gdzie szukać?
  25. # 25
  26. # 26
    To NIE oryginalne PSO-1. W oryginale na przedniej blaszce pisze "PSO-1" oraz jest możliwość włączenia wykrywacza promieniowania podczerwonego. To z aukcji to POSP 6x24...
    Albo niewiedza albo przynęta dla niezorientowanych...
  27. # 27
    "Na koniec niezbyt miła informacja. Na forach chińskich i japońskich pojawiły się doniesienia o przyczynach problemów firmy Real Sword z dystrybucją repliki AEG SWD. Wszystko wskazuje na to, że firma RS nie ma do końca sprecyzowanych praw licencyjnych do wizerunku i oznaczeń repliki. W efekcie protestów strony rosyjskiej, w tym firmy Izmash, doszło do wystosowania pozwu. Sprawa pozostaje nie rozstrzygnięta - stąd opóźnienie wprowadzenia repliki na rynek. Niestety najgorsze prognozy w komentarzach z for azjatyckich wskazują, że RS będzie musiało w ogóle wycofać się z produkcji oraz dystrybucji tej repliki. Czekamy na dalszy rozwój wypadków, nowe informacje podamy w newsach, gdy tylko pojawią się na sieci. "
    Źródło - WMASG
    http://www.wmasg.pl/aktualnosci/z_polski_i_nie_tylko:_nowe_informacje/1280/
  28. # 28
    Wiadomość z 1 kwietnia, więc poczekałbym z darciem szat na ujawnienie primaaprilisowych żartów w newsach WMASGu. (bo mam nadzieję, że to JEST żart ;) )
  29. # 29
    No tak zapomniałem o tej tradycji żarcików :p
    W takim razie jest jeszcze cień szansy na szybkie wyjście na światło dzienne SWD :)
  30. # 30
    Zaczynają rozdawać SWD w konkursach. Na stronie dystrybutorów ni ema newsów na ten temat. A juz zupełni erozbawił mnie komentarz jakiegoś artysty jakoby "USA naciskają na Chiny". W tej chwili to Chiny dyktują warunki. Np. USA odstąpiły od sprzedazy nowych f-16 Tajwanowi, bo Chiny zagroziły ze nie bedą pożyczac kasy USA.