• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 91
    Pomyślimy...
    Jeno... część z tego jest realizowana na stronie głównej - trzy 'lansowane' artykuły to właśnie ten najnowsze a 10 wpisów z forum w stopce... to te najnowsze.
    Komis nie jest uwzględniany w liście tematów w stopce.
  2. # 92
    Zażalenie:)
    Nie działają mi przyciski pogrubienie, kursywa, pod- i przekreślenie w menu edycji tekstu. jak wciskam pojawiają się obok ich ikonek małe literki odpowiednio b, i, u, s. Może to tylko mój problem, ale mam tak na różnych kompach. Może do sie coś z tym zrobić? :)
    PZDR
  3. # 93
    Zażalenie przyjęte. Problem jest znany... powód - nie.
    Niebawem jednak do tego dojdziemy :)
  4. # 94
    OK dzięki
  5. # 95
    Nie wiedziałem gdzie się z tym pytaniem udać.Kończy się rok 2009 a ja chciałem zmienić nicka na sam Specnaz.Bez 2k9 ale też bez potrzeby ponownego tworzenia konta.
  6. # 96
    A ja chciałbym zasugerować dodanie shoutboxa, jeżeli to jest oczywiście możliwe
  7. # 97
    Zapewne jest możliwe, ale ani ja, ani Potwór nie jesteśmy miłośnikami shoutboxa.
  8. # 98
    Moim skromnym zdaniem, shout dodałby nam troszeczku świeżości... Ale wszystko oczywiście w waszych rękach.
  9. # 99
    Dodanie jest możliwe, jest proste i ogólnie szoutbox jest banalny... ale kompletnie bez sensu.
    Szoutboxa nie będzie - chyba, że by pojawiło się dużo głosów na tak.
  10. # 100
    ja też jestem przeciw krzyczącejskrzynce - to już 3:1 ;)
  11. # 101
    shoutboxowi mowie stanowcze nie
  12. # 102
    Szałtboks jest zbyt pokemoniasty imo.
  13. # 103
    nazwijmy go śledzik... w oleju xD
    @Edycja No ja też jestem na nie to jest zbędne, a tamto to jest Ironia.
  14. # 104
    To jest poważne forum, a nie Na$ha K7a$$a.
    Jestem zdecydowanie, na nie.
  15. # 105
    Chciałem zgłosić, że na rusmil.net nie widać linków na bannerze.

    Google Chrome 5.0 beta.

    Na forum już wsio jest.
  16. # 106
    Na bannerze czyli gdzie dokładnie? W nagłówku strony, stopce, czy panelu bocznym?
  17. # 107
    Mam dokładnie to samo, brak linków na górnym pasku, na stronie głownej tylko.

    Safari

    Edit: Mała poprawka: są dwa linki -> "zalogowany jako" i "Atom"
  18. # 108
    U mnie to samo. Opera.
  19. # 109
    U mnie w operze i fajerfoksie również.
  20. # 110
    Odświeżcie kilkukrotnie stronę, powinno wrócić do normy, możliwe że po prostu nie zaczytało wam poprawek.
    Sprawdzałem przed chwilą na: Operze, Safari, FF, IE i Chrome - wszystko działa jak trzeba.

    Jeśli nadal będzie błąd, to poproszę o skrinszota.
  21. # 111
    OK u mnie już wszystko widać. Pomógł "Reset Safari" (opróżnienie cashe, wyrzucenie cookies).

    Edit: Widać było linki jak nie byłem zalogowany. Po zalogowaniu problem powraca.

    Załączniki:

    • screen-capture-1.jpg
  22. # 112
    U mnie również bez zmian. Co ciekawe, Opera zjada główny obrazek z artu o Smierszu (na FF jest).
  23. # 113
    Powinno się poprawić...
    Jeśli u kogoś się nie poprawiło - niech wyczyści cache przeglądarki (nie musi czyścić ciasteczek).
  24. # 114
    Ogarnijcie jakoś te linki na głównej, bo nie można z niej wejść na forum jak się jest zalogowanym (tak, dalej nie ma żadnych sznurków i nic nie pomaga).
  25. # 115
    Testowaliśmy na wszystkich przeglądarkach, wszędzie działa.

    Polecam format c:

    lub zakup nowego komputera :)

    PS:
    /lh/photo/90jSDeM6TGiNHchiFADyM_1tr9V9xU2Ob6Sl69piDCg?feat=embedwebsite


    PS2. Sprawdziłem jeszcze na drugim komputerze z Vistą (a nie XPkiem), jakby to mogło mieć jakiś wpływ (oczywiście też na Operze). Menu po zalogowaniu dalej jest widoczne.
  26. # 116
    Sprawdzałem na FF i Operze na 3 komputerach (jeden w publicznej bibliotece), na XP, Viście i 7-ce. Nigdzie nie ma.
  27. # 117
    Dobra, już znalazłem przyczynę. Postaramy się to szybko poprawić.

    edycja: Poprawione i przepraszam za wcześniejszą bucowatość z mojej strony.
  28. # 118
    Spoko ;)
    •  
      ADi
    • 2010-06-12
    # 119
    Jak w lewym dolnym rogu Portalu wciskam "Forum" to wyrzuca mnie na stronę główną. ;)
  29. # 120
    Poprawione - ale mam nadzieję, że od mojego poprawienia nic się nie zepsuje.