• Kategorie

Подобные

Podobne

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1141
    O proszę, zamieścisz tutaj może jakieś wymiary, bo u nas też się przymierzamy do wykonania takich przyłbic :)
  2. # 1142
    Jasne, nie ma problemu. Jeśli chodzi o wymiary to nie ukrywam że robiłem je "na oko" po prostu porónując proporcjami wymiary maski cyklopa z moją maską jeszcze wtedy ze szparą. Wymiary wizjera który widzisz na zdjęciu mierzyłem metrem krawieckim , tak aby przylegał do maski.
    Prosz bardzo

    @Kakaroth - powiedz mi proszę jakich granatów używasz do swojej gp 30 ? Bo dorwałem ostatnio 6 letnie gp30 , prawdopodobnie ACM. Podobno wchodzą do niego nawet granaty od M203? (Jeśli offtop to bardzo przepraszam)
  3. # 1143
    Moje GP30 to ACM, ale korzystam ze standardowych granatów 40mm do M203, konkretnie King Armsów. Przymierzam się do TAGów jak tylko Dex wprowadzi u siebie :) Tak, wiem, że są już na GF, ale cena Dexa jednak dużo bardziej zachęcająca... oby tylko przyszły po wypłacie :P
  4. # 1144
    A kombinowałeś coś z innymi firmami ? Są jakieś 40mm które nie wchodzą ?
  5. # 1145
    Jeszcze nie, zbyt mało ludzi nosi takowe ze sobą na strzelania i nie mam możliwości... na pewno dam znać jak coś nie będzie pasowało.
  6. # 1146
    Dzięki, jak mówiłem mieliśmy zamiar robić to samo. Zaoszczędziłeś nam trochę czasu! Jakbyś jeszcze mógł pomierzyć wymiary otworu od zewnętrznych krawędzi przyłbicy to już byłoby zupełnie super :)
  7. # 1147
    Wymiary będę mógł Ci podać dopiero we wtorek/środę , ponieważ oddałem przyłbicę jako formę do gięcia szybki wizjera :).
  8. # 1148
    OK, dzięki!
  9. # 1149
    @az ,maskę odzyskam w poniedziałek, tak więc wtedy podam Ci wymiary. Pytanko może lekko offtopowe, ale czy ktoś ma może pomysł z jakiej uszczelki , albo czym zastąpić czarną gumę dookoła wizjera w cyklopie ?
  10. # 1150
    Poszukaj w częściach samochodowych, u mnie w mieście maja taki specjalistyczny sklep. Chyba w alfie widziałem coś podobnego na drzwiach tam gdzie możesz sąsiadowi wypłacić swoimi.
  11. Może jakaś uszczelka zaciskowa?
  12. # 1152
    Też nad tym myślałem. :) Zastanawiam się też nad użyciem zwykłej ,rozciętej dętki rowerowej, ale wydaje mi się ,że może wyglądać za tandetnie...
  13. # 1153
  14. # 1154
    Albo można pokombinować ze zrobieniem formy dopasowując szybkę i blachę przyłbicy i zrobieniem odlewu z jakiegoś tworzywa. Bo z tą uszczelką to by było ok gdyby nie to że ta ramka ma specyficzne wcięcie i aż tak mocno nie odstaje nad blachę. Tutaj ładnie to widać: http://img842.imageshack.us/img842/3109/maska1helmet1shvisor800.jpg Poza tym nie sądzę by udało się znaleźć aż tak grubą i szeroką uszczelkę.
  15. # 1155
    No dobra to i ja sie trochę przylansze:)

    "Klasycznie"
    (wiadomo co orginal a co nie):

    Załączniki:

    • image.jpg
  16. # 1156
    Jeszcze klasyczniej ;)

    E&L, śliwkowe okładki i magazynek od ostrego.

    Załączniki:

    • 66575.jpg
  17. # 1157
    Autor cytatu: az12121Albo można pokombinować ze zrobieniem formy dopasowując szybkę i blachę przyłbicy i zrobieniem odlewu z jakiegoś tworzywa. Bo z tą uszczelką to by było ok gdyby nie to że ta ramka ma specyficzne wcięcie i aż tak mocno nie odstaje nad blachę. Tutaj ładnie to widać: http://img842.imageshack.us/img842/3109/maska1helmet1shvisor800.jpg Poza tym nie sądzę by udało się znaleźć aż tak grubą i szeroką uszczelkę.

    Też wezmę to pod uwagę :) Dzięki za wszystkie pomysły mg i czeburaszka , myślę że w poniedziałek sprawa powinna się rozstrzygnąć :). Jak tylko skończę cyklopa wrzucę fotki :)!
  18. # 1158
    @Az, podaję wymiary :) ( 12 cm od brzegu wizjera do końca przyłbicy). Tak się zastanawiam czy nie jest lekko za duży , ale jak dojdzie guma to troszkę zasłoni wizjer, więc chyba powinno być ok.
    Fotka
  19. # 1159
    OK, dzięki!
  20. # 1160
    Moje vfc :)

    Załączniki:

    • image3.jpg
  21. # 1161
    Czekaj, czy mi się wydaje, czy gp25 jest strasznie nie osiowo względem lufy?
  22. # 1162
    Teraz to dopiero zauważyłem, lekko odstaje w dol, nie mam pojęcia czemu.
    Trzyma sie idealnie, bez luzów...
    •  
      Maza
    • 2014-09-07 *
    # 1163
    Pewnie lekko odstaje przez łoże Zenita. Swoją drogą, orginalne łoże?

    BTW, ile Ty masz tego kałacha? Pamiętam go jeszcze z wumazgu jak zaczynałem ;)
  23. # 1164
    Nie wiem albo mam apteczne złudzenie albo ten GP nie wlazł do końca.
    Mój chyba siedzi z 5 mm głębiej w stronę komory zamkowej.
  24. # 1165
    @Maza, to nie przez łoże zenita... W sumie Asury ;).
    Kałach leży u mnie od 2007/2008 roku. Jakoś tak.

    @mg, zrobię zdj potem ale nie ma gdzie sie stracić te 5mm.. :(
  25. "No i nieuchronnie zmierza ku pełnioletności..."

    Załączniki:

    • gsn-19.1_800x398_.jpg
  26. # 1167
    Dummy czy bedzie hulać?
  27. Na shellsy (8 kulek)CO2 madbulla
  28. # 1169
    Masz zamiar wypuścić kilka sztuk w obieg ?:) Bo z tego co pamiętam to chwaliłeś się bakelitami od "ciszy" ?
  29. # 1170
    Heja
    Zauważyłem na fotkach z google oraz waszego forum przerobione tuningowane wizualnie ak 74 i o to moje pytanie.
    Czy da radę podpasować częsci z innych AK do mojej cm 048? i jakich ak :)
    Chodzi mi głownie o Elementy z drewna oraz chwyt pistoletowy zamieniane inne? Niżej podaje zdjęcia tych częsci oraz tych które mnie interesują.
    Używam bateri lipo 2650 mah
    Z góry dziekuje.

    Załączniki:

    • czesci1.jpg