• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 271
    Wejdz prosze na ebay I wpisz np haslo "SAS Para" -po czym zobacz ile wynikow masz koszernego szpeju . Zrob to samo z haslem "Seals". Moze wtedy zrozumiesz ze to sa slowa klucze do wyszukania. A jesli noe zrozumiesz I nadal masz zapal do walki ruszaj ebay jest wielki !
  2. # 272
    To o co Dexter ma pretensję za www.witiaz.com.pl? przecież to też zwykłe "otagowanie" produktów używanych przez realny "Witiaź". A po za tym mnie interesuje już tylko moja piaskownica - to że obok "biją murzynów" mam w nosie. Kiedyś pewnie bym się zaangażował, ale jestem już stary i mi się nie chce.

    A propo's ebaya - jakby mi aż tak zależało na kasie, to tam też wcisnął bym się ze swoją ofertą. Aż dziwię się, że nie ma tam jeszcze Dextera.....
  3. # 273
    ech, miałem się nie odzywać, ale temat się ciągnie i z zaskoczeniem widzę że imo niekoniecznie w dobrym kierunku.
    "Owca" na pewno nie ma biznesowego podejścia, bo ile osób zraził do siebie... ja znam co najmniej kilkanaście. Ale choć się nie poznaliśmy, to za to"Owcę" lubię i całkowicie rozumiem bo sam mam identyczne podejście w swoim biznesie który ciagnę od 15 lat. ( i też pracowałem w jakieś biurkowej korporacji, a zrezygnowałem w obawie o własny rozum) I mam to w dupie co kto o mnie sądzi, czy zarobię 1K wiecej czy mniej, czy zraże klienta-palanta czy nie. Może to kwestia wieku, doświadczeń i wychowania, ludzie młodzi lub "nowocześni" myślą inaczej, w takim razie droga wolna do supermarketu lub mcdonalda :)

    ale do rzeczy; kilka znajomych osób kupiło od Dextera te produkty, jeden gorkę, drugi smersza, inny zimowego partizana. Kilka osób co rzadko zagląda na to forum, kilka w ogóle nie z asg/reko. ŻADEN nie wiedział że to produkt białoruski ! Ja chociaż staram sie na bieżąco oglądac oferty/komis na róznych forach i te produkty oglądam od początku, to dopiero interwencja Owcy zwróciła moją uwagę na co tu mówić dosyć istotny szczegół.

    Osobiście uważam, że robota Dextera to nie konkurencja tylko zwykła ściema, celowe wprowadzanie w błąd i tyle. A że legalne? Dopiski drobnym drukiem w umowach też są legalne, tylko co z tego? Są OK? Albo coś jest uczciwie mówione albo nie.

    Nie zmienia to faktu, że fajnie że takie produkty są, bo zimowy partizan czy jest jakimś dziwolągiem czy nie jest po prostu fajny i znajoma drużyna której je poleciłem, jest bardzo zadowolna.

    A zupełnie osobną sprawą jest że pewien "klimat" ruskich szpejów dzięki Dexterowi się zakończył :( już nie jest to coś oryginalnego, trudno dostępnego, że trzeba było poszukać, poczytać, wiedzieć o co chodzi. Że nie było rozmiarów, kolorków, że isniała pewna urzekająca prostota, że ten szpej "miał to coś". teraz jest jak w supermarkecie, co komu pasuje, dobrze ktoś to nazwał "pokemoństwo" :)

    zdrówko
  4. # 274
    No i ?
    Przeciez pisze ja wół ,że Vso oraz że Bialoruś....
    Znowu mu poprostu idzie lepiej niż tobie,czy jest problem ,że skończył sie monopol?:))))
    http://allegro.pl/mundur-gorka-specnaz-rosja-i3159949891.html Archiwum: obejrzyj aukcję


    "Owca" nigdy nie miał monopolu. Sporo osób handlowało, całe grupy latały oszpejowane. Miał co najwyżej większy wybór, większe ceny i większe wymagania co do cierpliwości kupującego ;)

    a ta aukcja...Ci co czytają to forum to wiedzą co to jest. Cała masa ludzi mniej zorientowanych kupi w przekonaniu o koszerności. nie oszukujmy się tutaj. Jest to może legalne, skuteczne zapewne, ale mocno nie w porządku. Chyba że przyjmiemy że zysk/opłacalność/ekonomia/skuteczność to najważniejsze rzeczy w życiu.
  5. # 275
    Ponieważ post dotyczy także VSO pozwolę sobie zamieścić tu następującą informację:


    Zgodnie z obietnicą daną użytkownikom firma ,,Venice,, dystrybutor VSO na Polską rozpoczyna dystrybucję poprzez sklep CYTADELA ASG.
    W ofercie pojawi się oporządzenie,mundury oraz wyposażenie zarówno VSO jak i wielu innych producentów takich jak SSO, Diewiatka,ANA,Alfa-Bravo,Splav,Garsing.
    Dla realizacji tego celu powstał w sklepie CYTADELA ASG nowy dział poświęcony tylko sprzętowi z za wschodniej granicy.
    Będą to produkty współczesna jak i historyczne obejmujące okres ZSRR. Dział będzie systematycznie aktualizowany.

    Tytuł działu: zsrr-rosja-bialorus

    http://asg.warszawa.pl/zsrr-rosja-bialorus/

    Jak widać współpraca jest możliwa.
    Zapraszamy do odwiedzania nowego działu.

    Pozdrawiam

    Dexter
    •  
      Face
    • 2013-04-09
    # 276
    Okres ZSRR? Czyżby się zapowiadała Mabuta w wersji VSO?
  6. # 277
    Pakul co ty bredzisz jaki klimat się skończył, jacy ludzie ,,oszpejowani'' w naszym kraju to większość rusofili lata w smershu i gorce/maskałacie. Na zachodzie czy w Rosjii całe ekipy są odwalone jak fsb w porównaniu z tym to u nas większość lata praktycznie goła. Według mnie dzięki Dexterowi ludzie z mnie zasobnymi portfelami będą mieli opcję np u Owcy smersh teraz kosztuję 519 ten z VSO coś koło 400 jeśli mnie pamięć nie myli, dla niektórych to jest jednak różnica. Oczywiście nadal będę kupował u Konrada bo dla mnie jest zaufanym sprzedawcą a jeśli coś mnie zainteresuje z oferty Dextera to też kupię np jak wprowadzą ZSH 1-2 i nie będę biadolił że mnie oszukali itd, jest popyt to jest i podaż kropka.
  7. # 278
    W końcu i ja zabiorę głos , bo wcześniej się tylko przyglądałem.Ale jak na facebooku odpowiadając na posta kogoś tam o następującej treści "hoho dla frontowaca jakaś konkurencja tak naprawdę poważna teraz, bo jak już sklep wysyłkowy" napisałem że WSO to Białoruś i nie jest to to samo co SSO z Frontowca to zbanowano mnie:) Także jak ktoś chce mieć możliwość pisania to polecam nie pisać o Białorusi ani że czymkolwiek się różni od wyrobów SSO:D A napisałem tam tylko dlatego bo nie wydaje mi się by ludzie dostrzegali tą jedną subtelną różnicę , że ADIDOS nie jest ADIDASEM nawet robionym w tej samej firmie i wyglądający tak samo co po opisie strony na facebooku może mylić tu cytat "Firma produkująca umundurowanie i oporządzenie dla armii ,specnazu,ałmazu, rekonstrukcji ,airsoftu i fanów sprzetu z za wschodniej granicy" Rekonstrukcji "białoruskich wędkarzy"? no cóż i tak można.Dlatego wcale mnie nie dziwi podejście Konrada i innych co w tej kwestii pisali już wcześniej... Taniej nie znaczy lepiej zwłaszcza jeżeli chodzi o rekonstrukcje...

    Autor cytatu: FaceOkres ZSRR? Czyżby się zapowiadała Mabuta w wersji VSO?
    Kto wie, może i będziesz miał swoją mabutę rekonstrukcyjną z metką VSO wyprodukowaną jeszcze za Sojuza wtedy nie będzie można powiedzieć że białoruskie:)
  8. # 279
    Dzięki za poparcie, bo już momentami zaczynałem wątpić.....

    Dex - żebyś potem nie marudził - chcesz te domeny, czy ja mam łyknąć, jak Tobie nie potrzebne - żebyś potem nie robił scen jak za www.witiaz.com.pl :)))))))))))))

    Załączniki:

    • vso.jpg
  9. # 280
    Konrad- ja niejako wypadłem z dyskusji, bo nigdy nie doczekałem się odpowiedzi na swoje pytania (a zachęcano do ich zadawania). Przy czym oczywiście milczenie nie stwarza pustki bez odpowiedzi, ponieważ odpowiedzi nasuwają się same.
    EDIT: aha i czekam oczywiście na kolejny wpis spietsjalisty od fajnyhhh postuff.
  10. # 281
    wolfzg- nie czytasz uważnie.Strona VSO na facebooku jest stroną informacyjną firmy i żadne debilne dyskusje na temat Adidosów ,Duposów czy czegokolwiek innego nie będą tolerowane.To nie jest strona SSO ani Frontowca.Jak pewnie zauważysz konkretne wypowiedzi na temat porównania czy krytyki konstruktywnej -artykuł Straszydła nie są usuwane . Wystarczy tego tutaj.Nie dziwię się opiniom na temat spadku poziomu tego forum.Większość już wymiotuje tymi debilnymi wywodami.
    Człowiek który powinien załatwiać towar z Rosji bawi się w szukanie domen i systematyczne zaśmiecanie tego wątku.Ja w jego temacie handlowym nie napisałem ani słowa.

    Co do konkurencji to twój przedmówca musiał czytać to co jest napisane kilka postów wyżej i w temacie Dystrybutor Vitiaz,a z czym nie raczyłeś się zapoznać:

    W ofercie pojawi się oporządzenie,mundury oraz wyposażenie zarówno VSO jak i wielu innych producentów takich jak SSO, Diewiatka,ANA,Alfa-Bravo,Splav,Garsing.
    Dla realizacji tego celu powstał w sklepie CYTADELA ASG nowy dział poświęcony tylko sprzętowi z za wschodniej granicy.
    Będą to produkty współczesna jak i historyczne obejmujące okres ZSRR. Dział będzie systematycznie aktualizowany.


    http://asg.warszawa.pl/zsrr-rosja-bialorus/
  11. # 282
    Wolf - to się nazywa "wybiórcza wolność wypowiedzi" :))))
  12. # 283
    Panowie nie sprowadzajmy Rusmila do poziomu naszego sejmu.
  13. # 284
    Nie rus.mila, tylko jak już 2 wątki - i nikt nie zainteresowany nie musi ich czytać. Ja wątków, które mnie nie interesują nie czytam, ale i nie piszę np. w wątku o ARMIE - "przestańcie już, to nie jest forum gram.pl"....
  14. # 285
    Znowu robienie ludziom wody z mózgu - wymienione 3 kraje a produukty tylko z Białorusi.
    Tak,tak OSZYWIŚCIE jest to kategoria która czeka na na dostawe produktów z Rosji i byłego ZSRR. Wiemy.

    Co do spadku jakości forum - to się pojawiło wraz z Tobą. Czyżby przypadek?

    Mam nadzieję, ze moderatorzy stanowczo zaregują na obraźliwe wypowiedzi dextera w poście powyżej, które zaniżają poziom forum i służą tylko zaognieniu sytuacji.
  15. # 286
    Autor cytatu: ThePesHWejdz prosze na ebay I wpisz np haslo "SAS Para" -po czym zobacz ile wynikow masz koszernego szpeju . Zrob to samo z haslem "Seals". Moze wtedy zrozumiesz ze to sa slowa klucze do wyszukania. A jesli noe zrozumiesz I nadal masz zapal do walki ruszaj ebay jest wielki !


    Wyobraż sobie że wiemy czym są słowa klucze.
    Czy jeśli Stefan oszukuje to ja też moge oszukiwać?
    Masz jakąś nową moralność?
    Mam nadzieję że rozumiesz ludzi ktorzy chcieli by za żonę meć kobietę a nie dragg queen. Wiesz, dla niektórych z wyglądu to nie ma prawie rożnicy. Rożnice wychodza później.
  16. # 287
    Autor cytatu: pakul1A zupełnie osobną sprawą jest że pewien "klimat" ruskich szpejów dzięki Dexterowi się zakończył :( już nie jest to coś oryginalnego, trudno dostępnego, że trzeba było poszukać, poczytać, wiedzieć o co chodzi. Że nie było rozmiarów, kolorków, że isniała pewna urzekająca prostota, że ten szpej "miał to coś". teraz jest jak w supermarkecie, co komu pasuje, dobrze ktoś to nazwał "pokemoństwo" :)

    Akurat ten hermetyczny, specyficzny klimat zakończył się w momencie kiedy powstał RedZone. W środowisku pojawiła się wtedy cała masa ludzi w byle jakich kombinacjach brzydkich kopii partizana, smiersza i wielu innych dziwadeł Modoxu (chociaż to firma rosyjska, to koszerność jej jest stosunkowo niewielka). Niestety taka jest cena wolnego rynku, ktoś w końcu wypełnił niszę. Ja też nie lubię tego całego pokemoństwa, ale nie jest to zbyt merytoryczny argument.
  17. # 288
    http://www.youtube.com/watch?v=BAomAwIwxm8
    Nie mogłem się powstrzymać :)
  18. # 289
    Ale RedZone Modoxa sprzedawał drogo i nigdzie nie pisał, że to kontraktowy sprzęt Specnazu Rosji - pomijając, że kilku ruskich żołnierzy też pewnie kupowało te rzeczy, bo były po prostu dostępne w Rosji. Teraz w sumie się to zmieniło - nikt już nie chce handlować z Modoxem, bo ma chore warunki handlowe, a na dokładkę podpali MO RF....
    Tu cała walka polega na tym, że Dystrybutor VSO wprowadza klientów w błąd poprzez różnego rodzaju kombinacje "słów-kluczy", niedopowiedzenia i sugestie, a ja mu to wytykam. A on cierpi z tego powodu emocjonalnie i reaguje, tak jak reaguje, dostarczając mi rozrywki intelektualnej :)))))

    MODOX!!!!! Dex - zapomniałeś jeszcze o zapowiedzi wprowadzenia do oferty produktów Modoxu!!!
  19. # 290
    Ja tylko pisałem o tym, że różnego rodzaju paszteciarze pojawiają się zawsze wtedy, kiedy sprzęt staje się ogólnodostępny, a tym momentem było otwarcie RedZona. Ja osobiście nie widziałem w Polsce pokemonów w mundurach np. izraelskich :)
    • cyp
    • 2013-04-09
    # 291
    Przejmuję ten biznes, zacznę od sprowadzania koszernej macy :)
  20. # 292
    W kwestii oferty Cytadeli ASG:

    - obecny asortyment mundurów i wyposażenia, w tym pochodzenia rosyjskiego, jest wzbogacony ofertą firmy Venice
    - lista produktów w stosownym dziale jest tworzona od zera, gdyż takowej wcześniej nie było
    - produkty VSO pojawiły się pierwsze ze względu na gotowe zestawy opisów i fotografii

    Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego gdzie można zapoznać się z całą ofertą, przymierzyć, pomacać i napić się kawki.

    Serdecznie pozdrawiam
    Klaudiusz Paszkiewicz
  21. # 293
    To Ty teraz pracujesz w Cytadeli? Zostałeś Product and Division Managerem??
  22. # 294
    Autor cytatu: KamilJa osobiście nie widziałem w Polsce pokemonów w mundurach np. izraelskich :)

    Bo Polacy to w większości antysemici i rasiści.
    ;-)
  23. # 295
    Rekonstrukcja izraelitów jest trudna, bo trzeba zacząć od bolesnego zabiegu w okolicach pasa. Bez tego zabiegu to żadna rekonstrukcja, tylko właśnie pokemoństwo, no niech będzie, że "stylizacja"....
  24. # 296
    Autor cytatu: SchwarzW kwestii oferty Cytadeli ASG:

    - produkty VSO pojawiły się pierwsze ze względu na gotowe zestawy opisów i fotografii



    To pocxekajcie na inne produkty i se wtedy dopiszcie ZSRR i ROSJA to chyba żadna filozofia?
  25. # 297
    Ja tylko się ustosunkuje do wypowiedzi Dexa: Nie było nigdzie regulaminu co można pisać co nie można to po pierwsze , po drugie, nie dostałem żadnego ostrzeżenia na PW ani np usunięcia moich komentarzy i napisania notki że nie życzysz sobie takich wpisów, po prostu po chamsku mnie zablokowano i nawet nie wiedziałem z jakiego powodu - wybacz nie przyzwyczajony jestem do Białoruskiej demokracji i wolności słowa;) Po prostu odpisałem gościowi który porównuje Ciebie (z Białoruskimi fantami) do Konrada (z Rosyjskimi fantami) że na dobrą sprawę to nie ma żadnej konkurencji - po prostu ludzie co chcą mieć Rosyjskie rzeczy będą kupowali dalej u Konrada a ludzie co potrzebują sobie pójść na ryby lub stylizują się na Wojska Białoruskie u Ciebie.Po prostu wydawało mi się że wspominany gościu któremu napisałem nie miał świadomości tego porównując Owce do Twojej konkurencji. Frontowiec byłby konkurencja gdyby też sprzedawał wyposażenie i mundury Białoruskie.Zresztą , sam fakt porównania świadczy o nieświadomości ludzi tego co próbowali inni Ci wytłumaczyć...
    to tak wg mnie...

    pakul1 Nie do końca:) też nie tak łatwo jak na coś polujesz i trzeba czekać i szukać - no chyba że chcesz mieć "Rosyjski" szpej produkcji białoruskiej , chińskiej lub azerbejdżańskiej:D - przepraszam nie mogłem się powstrzymać ;)
  26. # 298
    Fence, to już lekka przesada. Na gunfire, jest kategoria "Granaty, miny", a są jedynie granaty. Oni też mają zmienić nazwę kategorii?
  27. # 299
    Autor cytatu: Konrad "Owca"To Ty teraz pracujesz w Cytadeli? Zostałeś Product and Division Managerem??


    Tak Owca, ale nie mam takiej bajeranckiej nazwy etatu ;)


    Autor cytatu: xxxFENCExxxTo pocxekajcie na inne produkty i se wtedy dopiszcie ZSRR i ROSJA to chyba żadna filozofia?


    Może nie wyraziłem się dość jasno - mundury i wyposażenie rosyjskie są w ofercie od dawien dawna, tylko nie było dla nich działu na stronie.
  28. # 300
    Szwarcu, a powiedz mi - Wy się też wstydzicie, że sprzedajecie białoruski szpej? Bo jakoś nigdzie nie macie tego w opisie......

    Cyt ze strony: "Nasza odzież szyta jest przez polską firmę z najwyższej jakości materiałów. " A któraż to firma szyje sprzedawane u Was rzeczy? I któreż to rzeczy????
    EDIT - A! Helikon! OK - moje przeoczenie..... Co staremu i ślepemu po oczach......