• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com

Notice: Undefined offset: 0 in /app/rus/public_rusmil/forum/extensions/PotfurBBCode/default.php on line 234

Notice: Undefined index: in /app/rus/public_rusmil/forum/extensions/PotfurBBCode/default.php on line 243
  1. # 421
    Bandeas, który tak bezpośrednio się wypowiadał na temat marki VSO jest z Białorusi.
    Ma białoruskie IP i białoruskiego maila.
  2. # 422
    "No to skoro pozmieniał opisy aukcji/towaru w sklepie czy co tam, to po kiego drążysz temat?"

    A pozmieniał? Dalej masz w niewałściwej kategorri i "specnaz rosja: + ani słowa o Miejscu produkcji. Wstydzi sie chyba tego.

    Żeby było śmieszniej i jeszcze bezczelniej to na zadane pytanie na pejsbuku "czy na metce produktu jest informacja, że produkt jest z wykonany na białorusi" ( czyli czy jest informacja "wyprodukowano na Białorusi") od powiedź brzmi - "TAK, są pełne dane producenta" Czyli niby jego adres cyrylicą.
    Sorry ale to nie jest to samo. I dexter to wie bo już o tym tu pisaliśmy.

    A i po akcji z :wyszukiwaniem w googlu" to panie szwarc nie wypowiadaj się już więcej w temacie " czynów nieuczciwej konkurencji" - bo jak widac znawca z ciebie nie lichy a i proaktyk najwyższych lotow.
  3. # 423
    A Białorusini używaje produktów VSO? wiedza że jest firma VSO? powie ktoś?
    • cyp
    • 2013-04-17
    # 424
    Jeden białorusin się wypowiadał tutaj :)
  4. # 425
    Poszukaj postów użytkownika bandeas który jest Białorusinem

    "Ile lat mieszkam na bialorusi......z urodzenia NIGDY NIE SLYSSZALEM O VSO!!!!!"
  5. # 426
    Trzeba by zapytać na jakimś forum dla wędkarzy na Białorusi :))))))
  6. # 427
    A jak sie nazywa firma "matka" ? co by było zabrakło tego tematu? VSO nadal by opisywało "zgodnie z prawdą" swoje produkty?
  7. # 428
    Dla armii i SSO produkuje firma matka której właścicielem jest osoba z najbliższej rodziny założycielki marki VSO.
    http://dakez.smugmug.com/Other/My-Pictures/i-vrvT5J2/0/O/Jeez-not_agaian.jpg

    Kto lubi spodnie/buty w 4 paski ten lubi, kto nie ten nie. Wolny swiat wolny wybor. Straszcie prawnikami, ale kazdy kto ma zdrowy rozum wie ze jeden produkt jest podobny do drugiego ale inny pod katem ceny i/lub jakosci. I tyle.

    TEN KON JEST MARTWY!
    •  
      Sowa
    • 2013-04-17
    # 429
    Hmm sam smiersz ma dość sporo kopii wykonywanych przez NPO-SM, SO-SN, VSO i jeszcze kilka innych firm. Biorąc pod uwagę, że firma która wygrała przetarg dla armii na 6sz104 bezczelnie zerżnęła smiersza SSO dokonując w nim dosłownie kilka drobnych zmian można przyjąć, że nawet na rosyskim rynku stylizowanie się pod akurat ten produkt, na który jak widać jest zapotrzebowanie nie jest niczym nowym.
  8. # 430
    Autor cytatu: samekPoszukaj postów użytkownika bandeas który jest Białorusinem

    "Ile lat mieszkam na bialorusi......z urodzenia NIGDY NIE SLYSSZALEM O VSO!!!!!"

    Czyli to znaczy, że takiej firmy tam nie ma? Aha. Pan gniewny i w dodatku wyrocznia.
    Nawet jeśli ta firma istnieje od 3 tygodni. To co komu do tego. Równie dobrze może splajtować za 2 tygodnie. Albo zmienić nazwę.
    Dexter może produkować i handlować czym chce. Jego biznes jego sprawa. Nawet go może ścigać "ktokolwiek" za czyny zabronione i niegodne. Nam, wszystkim z tego forum nic do tego. To jego interes. Jak dextera Łukaszenka dopadnie za podatki, wy nie macie z tym i tak nic wspólnego.
    Każdy z nas i tak kupuje to czego potrzebuje. Tak mi się wydaje, że część jednak użytkowników forum tego, zbieraczy itd. jest jako tako ogarnięta. I sobie poradzi.
    Skończcie ten teatr. Sztuka żenująca.

    Edycja:
    Autor cytatu: SowaHmm sam smiersz ma dość sporo kopii wykonywanych przez NPO-SM, SO-SN, VSO i jeszcze kilka innych firm. Biorąc pod uwagę, że firma która wygrała przetarg dla armii na 6sz104 bezczelnie zerżnęła smiersza SSO dokonując w nim dosłownie kilka drobnych zmian można przyjąć, że nawet na rosyskim rynku stylizowanie się pod akurat ten produkt, na który jak widać jest zapotrzebowanie nie jest niczym nowym.

    A z czego jest skopiowany smiersz?
    Czy to taka tajna broń Putina, że niesmak i strach kopiować.
    Ci goście nie wymyślili nic ciekawego od czasu Sikorskiego. Który im wyemigrował. Wszystko to są kopie pomysłów innych.
  9. # 431
    Szwarcu - znowu ktoś u was wykonał zdjęcia aparatem maki "google"....
    Ja co prawda też mam te akurat fotki ze Spławu, ale mam ich zgodę :)))) I sprzedaję ich produkty.
    Spławowskie chociaż macie te T-Shirty, czy bazarowe ścierwo?

    Załączniki:

    • splawcf.jpg
    • cytadelacf.jpg
  10. # 432
    Nie wiem albo niektórzy Ci co tak warczą na Konrada że nie ma racji są ślepi, mało domyślni albo nie wiem co, ale na tej aukcji odnoszę wrażenie jakby to był oryginalny sprzęt od SSO z Rosji
    http://allegro.pl/smiersz-kamizelka-taktyczna-system-nosny-i3159972727.html Archiwum: obejrzyj aukcję

    a tutaj opis:
    Do sprzedania nowy system nośny SMIERSZ.

    System nośny składający się z pasa głównego, pasa biodrowego, szelek, kieszeni medycznej, złączki napierśnika, plecaka, dwóch ładownic WOG po 5 granatów, 4 ładownic na AK x 2sztuki,4 kieszeń na granaty ręczne i kieszeni na świece dymne-flary.

    Tkanina 100% Cordura

    https://www.facebook.com/pages/VSO/104842166368746

    Info pod telefonem 501518388 e-mail : pioven@wp.pl

    fajnie że to wszystko jest - jest link do strony na face booku , telefon , mail - okej przykładowo jesteśmy zainteresowani - klikamy link na fb i co widzimy na pierwszy rzut oka? "Firma produkująca umundurowanie i oporządzenie dla armii ,specnazu,ałmazu, rekonstrukcji ,airsoftu i fanów sprzetu z za wschodniej granicy." Dopiero po kliknięciu na te informacje pokazuje "Białoruska firma z przedstawicielstwem w Polsce
    Przedstawiciel:
    VENICE
    02-956 Warszawa ul Gubinowska 4/139 "
    Czyli! żeby dowiedzieć się że to nie jest SSO musimy naprawdę chcieć się tego dowiedzieć - Wali mnie to szczerze czy te produkty są lepsze czy gorsze - bo nie o to w tym wszystkim chyba chodzi? No chyba że chodzi o wspomniane pokemoniarstwo... Wg mnie - jeżeli ktoś potrzebuje sprzętu do ASG ,na ryby grzyby i co tam jeszcze to niech sobie na WMASG pisze na temat wyższości VSO nad SSO czy są tańsze czy lepsze itd bo na stronie sympatyków rosyjskich rzeczy to nie powinien być żaden argument,bo jeżeli ktoś robi rekonstrukcje lub stylizacje czy coś takiego to nie powinno być miejsca na zamienniki... reasumując - po co ta dyskusja w ogóle? Skoro jak to ktoś wcześniej napisał sprzęt VSO nie jest ani RUS ani MIL...

    tylko się tak wtrącę,niestety nie umiem zacytować:)
    "Rozumiem ,ze boli cie żołądek nie znajdujac grona podzielajacego twojej wizji,niestety pogodzic sie musisz lub przedstawic takie argumenty ,ktore spowoduja zmiana zdania np mojego" No niestety kol Water, jest grupa podzielająca "wizje" i "teorie" kol. Owcy - tylko nie koniecznie się udziela - tak samo jak i ja od początku czytałem ale nie pisałem. Za to w obronie sprzętu białoruskich wędkarzy stoją ciągle te same osoby lub nowe osoby co handlują VSO i jedynym ich pseudoargumentem jest "konkurencja" "wolne rynek" i cena...

    dziękuje
  11. # 433
    Przez chwilę na Allegro było nawet napisane, że producent to VSO - Białoruś, ale widocznie zainteresowanie spadło tak znacząco, że trzeba było wrócić do "chłytów makietingowych" i informacja zniknęła.... I to by było na tyle w temacie intencji Dextera.
  12. # 434
    Mi to się wydaje że skoro to nie jest ani z Rosji ani z ZSRR to powinno być w tej kategorii: http://allegro.pl/umundurowanie-i-wyposazenie-pozostale-12105
    a ponadto też zbyt wiele informacji tam nie ma, cordura 100% ale jaka, może taka bo jest najtańsza? http://allegro.pl/kodura-kordura-codura-cordura-tkanina-kaletnicza-i3177382231.html
    Chyba tylko w gorce jest tak ładnie wszystko opisane pomijając czarodziejskie właściwości brezentu
    Tkanina –Baza –Brezent 100% bawełna wzmocnienia Greta 45% bawełna 55% poliester Producent:Vitiazspecosnaszczenie-Białoruś
    i myślę że tyle by wystarczyło
  13. # 435
    Autor cytatu: wolfzgSkoro jak to ktoś wcześniej napisał sprzęt VSO nie jest ani RUS ani MIL...
    A ja już napisałem, czemu jest na rusie i nie wiedzieć czemu nie chce mi się pisać tego ponownie.
  14. # 436
    kol. Kazik Nie chodziło mi o recenzje sprzętu (strona numer 8 post nr 9) tylko ogólnie o stawianie VSO na równi z SSO i argumentacja że VSO jest tańsze jak było prezentowane przez niektórych całą tą dyskusję...
  15. # 437
    Wolfzg,nie wiem czy jest grupa taka ,sraka,czy owaka i wali mnie to szczerze mowiac....
    Ja mam swoje zdanie na temat Vso,do zadnego klanu,gangu,specgrupy nie naleze tak jak i nie naleze do fanow Vso,dexa,owcy,frontowca czy venice!
    Wypowiadam sie za siebie,za nikogo innego i to wszystko
    Jak jest jakas sekta z krzyzem i piesnia na ustach ,to niech sie objawiaja i pisza na forum!
    Smialo!zachecam! Nikt tu łba nie urżnie za wlasne,odmienne zdanie ...

    Ja nie mam problemu z dotarciem do opisowek produktow kogokolwiek ,gdziekolwiek i

    " mocno wierze w to" ze mozliwosci percepcyjne innych forumowiczow,innych klientow sa conajmniej podobne,lub wieksze;), od moich mizernych...

    Swoje zdanie wyrazilem wielokrotnie i nie zamierzam tej karuzeli dalej krecic
    A teraz ide puscic pawia...;)
  16. # 438
    Panowie i Panie (jeśli takie są lub ktoś chce tak być nazywany), skończcie już ten dym.
    Dalsza dyskusja SSO czy VSO nie ma sensu.

    Proponuję byście w odpowiednich tematach zadawali pytania sprzedawcom, przedstawicielom firm, a oni będą - mam nadzieję - odpowiadać. A przede wszystkim - zakończycie te dziecinne przepychanki, ile można tłuc to samo?

    Jeżeli ktoś uważa, że aukcje allegro są nieodpowiednio opisane - to niech to zgłosi allegro.
    Jeżeli ktoś uważa, że oferty na rus.milu są błędnie opisane - niech to zgłosi Kazikowi czy mnie i autorowi oferty (nam byśmy wiedzieli o takiej i autorowi by to zmienił).

    Jeżeli jakiś sklep używa zdjęć z aparatu google, to proszę założyć ku temu odpowiedni wątek.
    Temat bezprawnego wykorzystania fot wraca co jakiś czas i jest tak stary jak rus.mil.
    Fotki użytkowników były i są wykorzystywane nielegalnie przez inne sklepy, firmy produkujące repliki itd.
    Temat warto nagłaśniać.
  17. # 439
    http://2.bp.blogspot.com/_hSs34-d9qO4/S7lGccO9UJI/AAAAAAAAAGU/m4hjQ9kvFJ0/s1600/beat_dead_horse2.jpg
  18. # 440
    O! Widzę że konkurencja działa - klienci będą zachwyceni!
    Podróbka gorki-3 staniała o 33% - nieźle! I jeszcze pokrowiec na amerykański hełm gratis! Szkoda tylko, że promocja skierowana jest do wybranych (użytkownicy rus.mila), ale i tak nieźle! Za to plecak na allegro staniał dla wszystkich! Plecak Jaggier 55L jak będzie na FRONTOWIEC.COM, to będzie kosztował 195,00 PLN. A porównywanie go jakościowo do Ataki-4 jest jak porównywanie Poloneza do RollsRoyca :))))
    Z żalem Cię zawiadamiam, że reklama porównawcza jest w Polsce dopuszczalna, ale możesz porównywać takie same produkty. Nie możesz pisać że coś jest taniej niż na FRONTOWIEC.COM, jeśli na FRONTOWIEC.COM tego nie ma. A prawie "Partizanów" Medusa, czy Plecaków 55 L Jagier na FRONTOWIEC.COM nie ma, więc nie możesz porównywać tych cen. Czyli Twoja promocja jak zwykle wprowadza klientów w błąd. Sprzedawane przez FRONTOWIEC.COM produkty są zupełnie inne - oryginalne, rosyjskie, firmowe i lepsze jakościowo.
  19. # 441
    Dex ale co się dziwisz, "polaczkowe" podejście, nie jak sąsiadowi idzie dobrze, to jak on to robi, muszę zrobić podobnie, żebym też miał obroty i kasę, tylko jak prawdziwy "polaczek" dopiekę, obsmaruję, podpierdzielę, żeby sczezł :D
    Pamiętasz modlitwę z "Dnia Świra" ;) no to masz na "co dzień".
    Raję Ci nowego klienta ;) a niech sczeźnie ten co jojczy :)
    A i do owcy, a chciało by się powiedzieć inaczej: Klientela jest zachwycona :P
  20. # 442
    Nie chcę podgrzewać atmosfery wokół sporu, ale trudno mi tutaj nie odnieść się do dziwacznej praktyki porównywania cen ZUPEŁNIE ODMIENNYCH produktów. Owca nie sprzedaje tego samego towaru co Dexter, więc twierdzenie że "X taniej o 380zł niż na Frontowcu" to spora manipulacja. Więc jednak byłbym za usunięciem tych wprowadzających w błąd sloganów.
  21. # 443
    Kamilu- zrobię to dla ciebie.Ale jak zapewne zauważyłeś nie ja zacząłem porównywać-przeczytaj odnośniki w temacie KO
  22. # 444
    Dexter - Jeżeli Owca robił tak samo, to źle i admini powinni się tym zainteresować. Ale W ŻADNYM wypadku nie należy robić tego samego. Dobrze więc że to usunąłeś.
  23. # 445
    Autor cytatu: KamilDexter - Jeżeli Owca robił tak samo, to źle i admini powinni się tym zainteresować. Ale W ŻADNYM wypadku nie należy robić tego samego. Dobrze więc że to usunąłeś.


    Argumentacja trafna
    Popieram
    Ale Potforny zwracal uwage w ktoryms poscie z " przytykiem"
  24. # 446
    Autor cytatu: Kamiladmini powinni się tym zainteresować
    nie mam zdrowia na takie rzeczy
  25. # 447
    I słusznie - szkoda czasu. Po prostu po długiej przerwie trochę mnie poniosło.......I tak wyciąłem połowę mało cenzuralnych określeń.....Ale sorki. Już na zaczepki nie odpowiadam.
  26. # 448
    Autor cytatu: kaziknie mam zdrowia na takie rzeczy

    Kazik weź se spraw jakiegoś moda czy innego zastępce, bo ktoś to jednak ciąć musi.
  27. # 449
    Rozumiem, że się zgłaszasz? ;)

    Niemerytoryczne wypowiedzi (w tematach niezwiązanych ze sklepami) wywalam już bez mrugnięcia okiem.
  28. # 450
    Mam nadzieję, że Prawdziwy Polak w hitlerowskim mundurze samochód kupi sobie od handlarza który nie jest "polaczkiem" według jego pojęcia, tylko porządnym gościem, który zamiast jęczeć, że konkurencja ściąga wraki z Niemiec i tu klepie z nich "nówki, bezwypadkowe, jeżdżone przez starszą kobietę, garażowane, z przebiegiem 30 000 km po 6 latach", tylko sam robi dokładnie to samo, żeby mieć obroty i kasę.
    Albo nie - nikomu nie życzę takiej wtopy. Ja zresztą nikomu nie życzę źle - nawet tym co mnie życzą żebym "szczezł".
    I nawet mi trochę przykro, że dystrybutorzy nie mają towaru VSO, a sprzedaż na allegro leży i już nawet nie kwiczy (to tak w temacie tych obrotów i kasy). http://allegro.pl/show_user.php?uid=13191327 (w ocenach i komentarzach można zobaczyć lawinowość sprzedaży tych "zajebistych" produktów - jedno coś w lutym, dwa w maju i jedno w czerwcu, z ostatniego wysypu nie sprzedało się nic - moim zdaniem słabiutko, ale co ja się mogę znać....).

    Kamilu - Owca nie wypisuje takich rzeczy, tylko porównał produkty SSO do "białoruskich podróbek". Przecież VSO to nie są żadne "białoruskie podróby", więc to nie do nich było porównanie. Chyba, że zadziałała metoda "uderz w stół, a nożyce się odezwą"... :)))

    Dex - nie mam fobii na Twoim punkcie (nie zasłużyłeś na to), tylko lubię się z Ciebie i Twojego barchadła nabijać - kręci mnie to, podobnie jak emocje bijące ze zwolenników Ciebie, Twoich produktów i Twojego sposobu handlu :)))

    FSO nie jest atakiem na VSO, tylko wzorowaniem nazwy firmy na liderze rynku, czyli firmie Sojuz SpiecOznaszczenije (SSO).