• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 451
    Autor cytatu: Konrad "Owca"

    FSO nie jest atakiem na VSO, tylko wzorowaniem nazwy firmy na liderze rynku, czyli firmie Sojuz SpiecOznaszczenije (SSO).


    z tego co pamiętam to użytkownicy nadali nazwę VSO, nie Dexter.
  2. # 452
    Cholerka przydałby się jakiś sklep internetowy VSO, bo przechodzenie przez te wszystkie przytyki bywa męczące :)
  3. # 453
    Ja już ci kiedyś owca tłumaczyłem co to jest "polaczkowanie".
    Nie moja wina, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, zaakceptowaniem innego toku rozumowania, innego podejścia do problemów, braku zawiści i chamstwa, oraz braku trollingu u innych. Naprawdę to nie mój problem, to się leczy, lub nie...
    W imię zasady "Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla."
    Wytykanie mi hitlerowskiego munduru, jednocześnie handlując "sierpem i młotem" jest delikatnie rzecz ujmując hipokryzją.
    Kolejna piękna cecha twojego charakteru, charakteru "polaczka" (masz sandały, wąs, plecak i kresz'owy dres? :) ideolo by było)
  4. # 454
    Bo będę kasował...
  5. # 455
    Kazimerzu z Potfornickim...
    Poprostu na emaila rzucajcie najpierw śledziami i karpiami a potem ,jak nie podziała ,trza zapodač szczupaka na słodko i finito,moim zdaniem

    Naprawde byla chwila spokoju i normalnosci,a teraz znowu wyziera słoma z sapoguff...
    Przykre,bo forum jest zajebiste...
  6. # 456
    Była chwila spokoju, bo nie było wciskania kitów przez Dextera na forum. Co robi na facebooku, allegro i innych forach zupełnie mnie nie obchodzi. A tu lubię go podpuszczać i wkurzać - tak fajnie emocjonalnie reaguje :))))
    A co do MG - ja może i handluję "sierpem i młotem", ale nie lansuję się po forach z ruską ksywką i w mundurze z gwiazdami, sierpami i młotami. Zrób se jeszcze fotkę z baru, jak zamawiasz pięć piw... :) Ty też masz problem z przyjęciem, że ktoś może inaczej postrzegać pewne fakty/wydarzenia. Ja nie mam personalnych pretensji do Twoich poglądów na świat, a jedynie za osobiste wycieczki w moją stronę. Dla mnie możesz uważać i głosić wszem i wobec, że produkty VSO robione są na Kremlu przez nową narzeczoną Władimira Władimirowicza i są najbardziej koszerne na świecie. Ja Ci i innym użytkownikom forum tylko przedstawię dowody, że tak nie jest, a dalej se możesz twierdzić i uważać co chcesz, dopóki nie będziesz mnie wyzywał, życzył mi "szczeźnięcia", "polaczkował" i robił tego typu rzeczy nie mających żadnego merytorycznego wkładu w dyskusję. Zastanów się kto tu "polaczkuje" - osoba która wykazuje nieścisłości i naruszenia prawa w biznesie przez Dextera, czy osoba wyzywająca kogokolwiek innego od "polaczków", życząca innym "szczeźnięcia", pisząca czyjeś ksywki uporczywie z małej litery itp.... Chyba, że tak jak nasi "wspaniali" politycy masz dar ustalania, kto jest Prawdziwym Polakiem, a kto "polaczkiem".
  7. # 457
    Drogi Kazimierzu - proponuje wyciąć wszystkie samo napędzające się wypowiedzi z moimi włącznie.
    W swoich postach dokonałem korekty.
  8. # 458
    A ja uważam, że nie powinieneś tego robić. Jeśli chcesz udziel upomnienia komu uważasz za stosowne - nawet w formie otwartej na forum, ale nic nie wycinaj. Cenzura na forum jest bez sensu. Jeśli ktoś nie chce dyskutować na forum, odpowiadać na zarzuty i oczekuje jedynie poklasku za każdą bzdurę i machloję którą napisze lub zrobi, nie musi się tu udzielać.
  9. # 459
    Ale kolego zaśmiecasz mi temat i takie osoby jak el Dario nie mogą się przebić przez twe wywody i krasomówstwo a ponieważ przy okazji sporo osób obrażasz to są zmuszone do odpowiadania co powoduje jeszcze większy zamęt.
    WYCIĄĆ BO SPIRALA BEZNADZIEI ZNOWU SIĘ ROZKRĘCI.
  10. # 460
    Kogo obraziłem personalnie?
    Przebijaj się na facebooku - tam możesz sobie sam cenzurować wszystkie niepochlebne opinie i kłopotliwe pytania. A jak chcesz się lansić na forum, to chyba musisz znosić moje komentarze do Twoich poczynań.
    Co do spirali nakręcana się - poproś Swoich zwolenników, żeby się nie wtrącali i nie będzie nakręcania się - zobacz, zwolennicy moje wizji świata przestali się wtrącać, mimo że poglądów nie zmienili. Chyba, że Ty potrzebujesz takich głosów poparcia....
    • cyp
    • 2013-07-20
    # 461
    A nie było przypadkiem tematu osobnego o wdziecznej nazwie SSO vs VSO? Idzcie tam i skoncza sie dyskusje, kto komu topic handlowy zasmieca...
  11. # 462
    Owca, dyskusja z tobą jest jak gra w szachy z gołębiem.
    Wlezie toto i tak i tak na szachownice, porozwala pionki, a potem będzie próbowało nasrać ci na głowę.
    Srasz w każdym wątku, zaczepiasz jak stary ... a se dopisz, dopowiedz, wciągnij nazistów w to, politykę, zasugeruj, że jestem nazistą, pisz se co chcesz, jak Ci 1 osoba mówi żeś osioł .... do ciebie i tak nic nie dotrze ty wiesz lepiej. Do póki będziesz siedział w jednym wątku ze swoimi wywodami, to nawet słowa nie powiem, a tak to jesteś zwykły troll. A i taki ze mnie zwolennik VSO, że mam aż jednego smiersza od nich LOL Mój dziadek (POLAK, A JAKŻE! ) ma takie powiedzenie .. jak stary tak ....
  12. # 463
    No i znowu wyzwiska.... Taki widać poziom. Ja pisząc spokojnie, bez emocji, wyzwisk, merytorycznie komentując produkty i działania konkurencji troluję, a Ty wyzywając mnie od troli, osłów itp nie trolujesz. Moim zdaniem to "filozofia Kalego".
  13. # 464
    Spokojnie bez emocji insynuujesz, że jestem nazistą, tak rzeczywiście spokój ducha i traralalal filozofia Kalego. Jeżeli przytoczenie ci kilku przysłów i powiedzeń tak cię dotknęło, to musi coś w tym być. Następnym razem dodam ci cudzysłów, żebyś wiedział, ale i tak będziesz wiedział swoje LOL. Nie rób z siebie teraz ofiary, sam zasiałeś wiatr, teraz zbierasz burzę i ciężko zdziwiony jeszcze jesteś? Sprawdź sobie znaczenie słowa trolling na wiki na stówę jest, a potem zacznij się rozpisywać kto trolluje, a kto nie. Już ci podpowiadali inni użytkownicy, smaruj Dexa i jego szmaty w jednym temacie, a nie bawisz się w rozrzutnik i całe forum zasrywasz. Całuj Kazika w pięty, bo na każdym innym forum dostał byś bana za trolling daaaawno temu. A teraz idź przewracaj pionki. Ja kończę z tobą tą pustą dysputę.
  14. # 465
    Czy nie ma odpowiedniego tematu do kłótni VSO - Frontowiec?
    Interesuje mnie oferta VSO, a nie kolejne insynuacje Konrada.
    Proszę więc o wyczyszczenie tematu, bo staje się on nieprzejrzysty, a ochoty na czytanie tych marnych wypocin nie mam.

    W sumie najlepiej byłoby, gdyby Konradowi zabrać możliwość pisania w tym temacie, bo po prostu zaśmieca i wprowadza zamęt. To tylko sugestia/propozycja, nie chce się rządzić :)
  15. # 466
    jestem za nie ograniczaniem nikogo w zadnym watku,jedynie za permanentnym pilnowaniem niepisania wlasnych niemerytorycznych ocen w tematycznych,klarownych topicach
    nie widzialem aby Dex brudzil w watku frontowca,a przeciez zlosliwie moglby polemike tam rozwijac i dopierd...sie do byle czego,cen,marzy,kak budiet to budiet itp
    przeciez Owca nie baran..jak bedzie chcial to uszczypliwosci i bzdety swoje bedzie pisal w innych watkach
    poprostu niech spory beda w FSO vs VSO...jesli chca tego oponenci a my nie musimy sie do tego wlanczac
    juz i tak wszyscy wszystko wiedza przeciez i zdanie sobie wyrobilem ja np

    poprosze o kasate mojego posta w odpowiednim dla ADMu czasie
    tylko moje zdanie to jest,poniewaz faktycznie jest irytujace przegladanie ofert gdy zagnojona jest utarczkami czyja" mojsza jest mojsza"
  16. # 467
    Taka uwaga z mojej strony, nie czytam wypowiedzi dłuższych niż 3-5 linijek jeśli zaczyna się powrót do tej sprawy :) (co oznacza, że nie przeczytałem dużej części tutejszych postów, jedynie może "po łebkach").

    Przeniosłem dyskusję tutaj, bo tak jak zauważył Cyp od takich rzeczy są oddzielne tematy. Co prawda zwrócenie uwagi Konrada na nieadekwatne porównanie oferty przez Dexa trudno nazwać nieuzasadnionym, ale później było już z górki.
  17. # 468
    Krynico Mądrości ,Zbawco !:)
    A dla beki ,juz calkiem na marginesie,powinienes zmienic SSO vs VSO ,na FSO vs VSO :))
  18. # 469
    Autor cytatu: mg schutzeCałuj Kazika w pięty, bo na każdym innym forum dostał byś bana za trolling daaaawno temu. A teraz idź przewracaj pionki. Ja kończę z tobą tą pustą dysputę.

    Ty za wyzwiska i wycieczki osobiste tez.
    Nie musisz nigdzie chodzić i nic przewracać. Jak dla mnie jesteś wolnym człowiekiem i możesz robić co chcesz.
    Sam uczyniłeś ją pustą.

    Kazik - każdy może zobaczyć, kto skierował dyskusję na tory "z górki", po mojej uwadze. A dalej to już rzeczywiście samo pojechało. Ja po prostu nie pozwolę się obrażać innym użytkownikom. Pewnie powinienem być ponad to, ale jakoś jeszcze nie doszedłem do tego etapu w życiu, i będę odpowiadał na prymitywne zaczepki i wyzwiska. Co prawda na wyższym poziomie kultury, ale nie pozostawię tego bez komentarza.

    Autor cytatu: dexterI tak wyciąłem połowę mało cenzuralnych określeń....

    Mowa na przykład o tych emocjach i wyzwiskach. I tak chwała mu za to, że zdążył ochłonąć zanim przeczytałem...
  19. # 470
    Konrad,niestety akcja pociaga reakcje
    Wielokrotnie w roznych topicach,niekoniecznie wlasciwych,dodajesz swoje subiektywne uwagi dotyczace Dexa,Vso,bialejrusi itp
    Najczesciej sa one niby zartobliwe,aczkolwiek moga irytowac,
    Sa to drobne pstryczki w nos,zawoalowane podśmiechujki,aluzje i jawne badz kryte prowokacje
    Osobiste aluzje i oceny pozostaw sobie,a pewnikiem i Dex oraz inne forumowe sukinsyny jak ja nie beda bąkuff w twoja strone puszczać

    Jestem za pelna swoboda na forach,bo oto w nich chodzi przeciez,ale ta swoboda musi byc w jakichs granicach,inaczej bedzie anarchia panowac

    Poköj,vino & yamayka cigaretten
  20. # 471
    Mało kiedy się wypowiadam, ponieważ jestem niskiego stażu rusofilem, ale takiego flejmu to dawno nie widziałem
    (ostatnio na yt pod filmikiem z polską husarią jak jechali po smoleńsku ;))
    Moderowałem kilka for, o innej tematyce, adminowałem dwóm.

    Na miejscu moderacji/administracji - nie wiem jaki dokładnie porządek tu istnieje zamknął bym temat tylko na początku jak te kłótnie się zaczęły. Chłopaki by ochłonęli i byłby luz.

    Przepraszam, ale takie zachowanie nazywa się gimbazą w internecie. Bez obrazy oczywiście.

    Pozdrawiam
  21. # 472
    Kazik, zamknij proszę możliwość pisania komentarzy w recenzji Gorki VSO, bo chłopaki wylewają jak zwykle swoje emocje.....
  22. # 473
    Nie ma takiej technicznej możliwości na stronie.
  23. # 474
    Trudno, niech se w takim razie jazgoczą.....
  24. # 475
    I kto to mowi?...;)
    Popros wszystkich zadowolonych,aby byli nie zadowoleni;)
    Lub aby wpisywac tylko negatywne komentarze,wtedy bedzie gites...:))
  25. # 476
    http://www.youtube.com/watch?v=KrlzaBNgz-M od dawna mi się z tą sytuacja kojaży :P
  26. # 477
    "Chłopie ogarnij się" - w którym miejscu nie pozwalam ludziom być zadowolonym z tych podróbek? Niektórzy wolą dmuchane lalki od kobiet i jest to ich sprawa... Jak komuś pasuje ta białoruśczyzna to jego sprawa i jego wolna opinia. Pozwól mi tylko mieć i wyrażać swoje zdanie - którego zresztą nikomu nie narzucam i nikogo nie zmuszam, ani nie namawiam do jego podzielania.
  27. # 478
    " chlopie" ...napisz opinie swoja poprostu "na temat"!
    Nie ze " dima", ani ze lokacja szwalni obniza jakosc produktu,lub ze " podrobka" itp
    Wez jako pewnik ,ze jest coraz szersze grono osob zarowno zainteresowanych VSO,jak i zadowolonych
    -z ich wyrobow
    - cena tychze produktow
    - jakoscia ...mimo, ze nie sa robione " na Kremlu"
    - a juz na pewno!,forma sprzedazy,sprzedawca (dexter) oraz kontaktem i indywidualnym podejsciem do kazdego kupujacego

    Nie chce sie z toba sprzeczac,ale nadal jestem zdania,ze sa to produkty warte swej ceny,nadajace sie idealnie dla airsowtowcow,rybakow,kolekcjonerow znaczkow,milosnikow grzybow i jeżyn,oraz zbieraczy malin..
    Ci ktorzy chca miec ambicje i potrzebe " koszer" SSO ( ja tez tak mialem), kupia zapewne SSO
  28. # 479
    Panowie- wystarczy kłótni. Każdy ma prawo do własnej opinii,każdy ma prawo wybrać to co mu pasuje.Jedni preferują Anoraka VSO inni wolą coś z SSO czy Tacticala .
    Jednocześnie tą drogą pragnę zapewnić iż wszystkie krytyczne uwagi dotyczące jakości czy ewentualnych zmian w naszych wyrobach będą na bierząco uwzględniane w przyszłych dostawach.

    Pozdrawiam

    Dexter
  29. # 480
    Z artykułu o Gorce VSO:
    Konrad "Owca"Ad. komentarz Watera - Kazik skasuj proszę też ten wpis. On jak zwykle powtórzył swoje. Ja powstrzymam się od wypowiadania swojego zdania, ale tylko pod warunkiem, że on powstrzyma swoje zapędy "markietingowe-reklamowe" i też nie będzie się wypowiadał. Przyjmijmy proszę zasadę, że albo nie wypowiada się nikt z zaangażowanych (oprócz Dextera w tematach Dextera i mnie w moich tematach), albo wypowiadamy się wszyscy i każdy może zaprezentować swoją opinię.

    Nie skasowałem komentarza Watera, bo wcześniej się mnie zapytał czy może go napisać (na co dostał pozwolenie). Warunkiem było nie pisanie w odniesieniu do starszej sprawy i nie odnoszenie się do VSO jako takiego, a jedynie do produktów (aby komentarz spełniał jakieś kryteria adekwatności względem artykułu).

    Jeśli uważasz, że to Gorka VSO to kupa, to wypisz wady w swoim komentarzu. Ale chciałbym aby dyskusja była o tym właśnie stroju, a nie o firmie jako takiej, czy o osobie Dextera.