• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 541
    Bardzo dziekuje za merytoryke przedewszystkim

    El Dario,pytales o kwestie
    Masz kilka opisow UZYTKOWNIKOW, nie teoretykow
    Masz rowniez powody odsprzedazy tychze wyrobow,smerszy,gorek czy innego " szajsu/ badziewia"

    Mysle ,ze jesli mialbym ci doradzac lub odradzac,musialbys okreslic celowosc zakupu tego czy owego

    I tak jak powyzej do ciebie pisalem

    Pozdr
  2. # 542
    Mam i SSO i VSO moje odczucia po kilku miechach biegania takie jak poprzedników.
    Działa, nie pruje się i nie niszczy pomimo czołgania krzaczorów i innych cudów natury.
    I nie sprzedam, jak coś działa to po co?
    P.S. Mam też KT 12 i już tak piknie nie jest widać po kilku wiosnach spore ślady użytkowania.
    Mam gdzieś kopię CIRASA która to po kilku wypadach w pole się zwyczajnie powoli zaczyna rozpadać.
    Orlik za to (nowy) działa jak narazie bez problemów.
  3. # 543
    Aaaa,oczywiscie zapomnialem napisac,ze smersza od SSO tez mam:)) a jak!:))
    Tylko ze po kilku latach poszukiwan i zapytan,zdobyl go ,pamietajac o mnie mega gites gosc z tego forum " robaki"!
    Smersz jest w kamo Palma Pattern wiec go zaden Vso nie pokona!;))
  4. # 544
    Konrad "Owca"A nazwisko premiera rządu pisze się z dużej litery - obojętne czy się go lubi czy nie.

    A czy ja wspominałem, że chodzi o premiera, czy w ogóle nazwisko. Po kaszubsku tusk to pies. ;)
  5. # 545
    Jako że ta dyskusja jest juz taka samą podróbką dyskusji, jak i to vso podróbką sso, to pozwolę sobie na mały OT

    Autor cytatu: HunterKiller[quote]A nazwisko premiera rządu pisze się z dużej litery - obojętne czy się go lubi czy nie.

    A czy ja wspominałem, że chodzi o premiera, czy w ogóle nazwisko. Po kaszubsku tusk to pies. ;)[/quote]

    nie napisałeś że chodzi o premiera, ale wynika to jednoznacznie z kontekstu. Oczywiście czaję Twoją ironię:)
    Konrad "Owca"[/cite]
    A nazwisko premiera rządu pisze się z dużej litery - obojętne czy się go lubi czy nie.

    Mam podobne zdanie (choć nie tak skrajne) do Twojego dot vso, ale w tym się mylisz. Celowe pisanie z małej litery nazwisk lub nazw itp jest pewnego rodzaju sprzeciwem wobec tych osób/poglądów. Tak własnie okazać można brak szacunku/sprzeciw wobec tychże osób. A szczególnie jesli tyczy się to osób publicznych. Jest to niegramatyczne, niekulturalne, dziecinne, ale dozwolone w potocznym użyciu.
  6. # 546
    Dzięki jeszcze raz water i dziękuję wszystkim użytkownikom :)

    Teraz już "znam" powody sprzedaży i wiem, że VSO dostanę i spełni moje warunki a na SSO musiałbym troszkę poczekać :)
  7. # 547
    Dostępność to akurat jest podobna....
    Gorki mam tańsze z DSO.
  8. # 548
    Tu akurat z Owca sie zgadzam
    Dostepnosc elDario podobna,jakosc rowniez
    SSO ma ta przewage jaka jest tzw." Koszernosc"

    Ale musisz przemyslec,bo ja rowniez na poczatku kupowalem duzo i potem szedlem jednak w " koszer"..

    Natomiast jak juz " koszerem" sie oblozylem,zakupilem dla porownania zamienniki...

    Moje zdanie na ten temat,jak i innych juz poznales
  9. # 549
    ale mi chodziło o dostępność smierszy a nie gorek :)

    i jako jedyny w swojej grupie luźno się stylizuje na żołnierza fr więć na temat koszerności jest jeszcze za wcześnie
  10. # 550
    Smiersze z SSO będę miał za 2-3 tygodnie. SSO już je do mnie wysłało.
  11. # 551
    dzięki za info Konradzie :)
  12. # 552
    el Dario smiersze w cyfrowej florze,pograniczniku i oliv bedą za tydzień góra dwa
  13. # 553
    również dziękuję :)
    •  
      Maza
    • 2013-10-12 *
    # 554
    Ja w łaśnie wczoraj odpakowałem i złożyłem swojego quasi Smiersza od SSO. Dlaczego quasi i dlaczego SSO?
    Otóż, quasi ponieważ, posłużyłem się tylko pasem, "comfort padem", szelkami i szlufkami z orginalnego smiersza do zrobienia czegoś bardziej pode mnie. Ładownice na pasku nie są produkcji Rosyjskiej.

    Czemu SSO? Z tego co zauważyłem na Frontowcu, wszystkie w/w elementy można było kupić na frontowcu, wyszło mi taniej niż za cały komplet smierszowy z ładownicami, które na najwygodniejsze nie wyglądają i które mógłbym wypchać gazetami bo mam tylko cztery magazynki łącznie.

    Co mogę powiedzieć, szpej na prawdę zacny. Cholernie wygodny i jest świetnie wykonany. Przerabiałem trochę szpejów, Brytyjski z Plate Carrierem Black Hawka, Assault Vestem i Chest riggiem, Amerykański z FLC, Polski z customowym CR, Lubawką i Szturmanem (to chyba "military issue"). Smiersz SSO bije je wszystkie pod względem wykonania, ma wrażenie pancernego ze względu na świetny materiał i jest jednocześnie bardzo wygodny i miły w dotyku.
    Zdecydowanie nie żałuje zakupu.
  14. # 555
    Prawdziwe Smiersze od SSO i cała masa ładownic dostępna od teraz!
  15. # 556
    Autor cytatu: MazaJa w łaśnie wczoraj odpakowałem i złożyłem swojego quasi Smiersza od SSO. Dlaczego quasi i dlaczego SSO?

    Pochwalisz się zdjęciem całości?
    •  
      Maza
    • 2013-10-15 *
    # 557
    Jak go dokończę to w rzucę fotki ;)
    Brakuje mi jeszcze dwóch (jedna zamówiona) ładownic na magazynki, kabury z Makarowem i ładownicy na pakiet IPP.
    Aktualnie mam tylko dwie ładownice, worek zrzutowy (zamocowany na comfort padzie molle) i ładownice na radio (zamocowana normalnie na szelkach).
  16. # 558
    poniższe posty przeniesione z: http://rusmil.net/forum/discussion/700/8/redzonecompl-polski-sklep-z-ruskimi-rzeczami/

    No to ruszamy z ofertą sklepu prawie w tym samym czasie Agato REDZONE.Nasz sklep odpala w poniedziałek. Powodzenia i mam nadzieję że główny RUSOFIL forum was nie zlinczuje za ,,niekoszerność,, tak jak mnie heheheh
  17. # 559
    Witam i pozdrawiam nową Konkurencję!

    Dex (główny PODRÓBKOWICZ forum) - ty zostałeś wyśmiany za swoje "chłyty markietingowe", a na RedZonie, z tego co widzę, repliki to repliki, a własna produkcja to własna produkcja, a nie "kontrakt specnazu, ałmazu i innego wymazu rosji". Pomijając już, że twój sklep jeszcze nie odpalił, mimo wielokrotnych obiecanek - już ci mówiłem, że u ciebie 99% pary idzie w gwizdek..... Prawie mi się ciebie żal zrobiło, taki jesteś biedny, linczowany i prześladowany. Z naciskiem na słowo "prawie".
    Jak widać można podejść uczciwie do informacji klientów o pochodzeniu i "kontraktowości" produktów, czego ty nie potrafisz.

    Agata - przepraszam za offtop powyżej, ale muszę się przyznać, że po prostu drażni mnie ten kłamczuch i jego prymitywne zachowania! Gratuluję zmobilizowania go do działania (aczkolwiek zobaczymy co z tego wyjdzie - 99% pary....)

    Szczerze życzę POWODZENIA i wytrwałości w uczciwym podejściu do Klientów!! I jak najszybszego poszerzenia oferty - "Szturman" wygląda ciekawie!
  18. # 560
    No pooglądałem troszkę SZTURMANA - czy ładownice i med-pack są przytwierdzone tymi szlufkami które widać na prawym ramieniu.
    No to pierwszy kontakt z glebą pozbawi właściciela nie tylko oporządzenia ale i maskałatu. Już wyobrażam sobie odpinanie ,,GUZIKA,, przy -tych naszytych materiałowych pseudo ładownicach. Masakra. To chyba ktoś z ZANCEPS-u projektował i nigdy nie był w realnym boju.Wysłałem to ludziom z realnych oddziałow bojowych SPECNAZU. Śmiali się do łez.
  19. Będzie do tego pasowała Kobra 2 z ładownicami na granaty na plecach.
  20. # 562
    Dexter stracił kolejną okazję do milczenia......
    Oczywiście, że z punktu handlowego pewnie lepiej by było dla RedZona gdyby nazwał się "Spec Vymiepl Spec Osnashchenie = SVSO" i zrobił kolejne podróby gorek i maskałatów SSO, nie mówiąc już o zbudowaniu legendy jak to są firmą z Moskwy szyjącą kontrakty dla MO, FSB, SPECNAZU, AŁMAZU i innego wymazu, i że sam W. W. uznał że ich produkty są najlepsze.

    Ja w przeciwieństwie do Was najpierw kupię i przetestuję, a potem będę się wypowiadał, moi kochani Kanapowi Komandosi :)))))


    Autor cytatu: dexterTo chyba ktoś z ZANCEPS-u projektował i nigdy nie był w realnym boju.Wysłałem to ludziom z realnych oddziałow bojowych SPECNAZU. Śmiali się do łez.

    Rozumiem, że ty osobiście byłeś w Iraku, Afganie, szturmowałeś Dubrowkę i Biesłan...... A twój Specnaz to rzeczywiście mógł się śmiać - wędki się nie mieszczą, a robaki spierdolą z kieszeni.....
  21. # 563
    Wiesz- coś mi ten lifczik przypomina chyba, chyba już go gdzieś widziałem tylko wtedy jakoś w innym temacie był....hmmm .
    Ciekawe. Uderz w stół a nożyce się odezwą. No ja nie byłem w przytoczonych miejscach ale ten PAN był wielokrotnie pod ostrzałem i to jego opinia.
  22. # 564
    Zgadza się - Lifczik kupili ode mnie - ja uznałem, że nie mam czasu się tym zajmować i wolałem sprzedać gotowy projekt, niż brnąć w coś na co nie mam czasu. Pas zastępczy też zresztą mają ode mnie.
    Natomiast to co z tym zrobią to już nie mój biznes :))
    Aczkolwiek jakoś tak mam sporą dozę sympatii do RZ, w przeciwieństwie do ciebie.....
    Domyślam się, że to automatycznie spowoduje podział i ci co trzymają twoją stronę, automatycznie zaczną wypluwać jad na RZ. Szkoda.
  23. # 565
    Autor cytatu: kazikProszę, bardzo proszę. Ja wiem, że bardzo się nie lubicie, ale prosiłbym o wyluzowanie (Owca i Dexter).

    Mam nadzieję, że po kolejności postów widzisz kto znowu zaczął..... Ja tylko nie pozwolę, żeby ten głupek i oszust wypowiadał się bez odpowiedzi na mój temat.
  24. # 566
    No coż . Wypowiedziałem się tylko na temat produktu . Przekazałem opinie specjalistów w załączniku. Zostałem nazwany głupkiem i oszustem przez osobę zupełnie bezstronną.
  25. # 567
    Wypowiedziałeś się na temat produktu którego nie widziałeś. Ja też go jeszcze nie widziałem, ale jutro obejrzę i wtedy się wypowiem. Pewnie nie jestem bezstronny, ale ty też nie - przeprowadziłeś coś o co oskarżasz mnie - atak na konkurencję, mimo, że nie widziałeś nawet produktu w wersji na żywo - a może tam są wszyte tytanowe wkładki wzmacniające ładownice??? Tak jak ty nie jesteś dla mnie konkurencją robiąc te swoje podróby dla wędkarzy, tak akurat RedZone może być konkurencją dla ciebie, robiąc rzeczy dla wędkarzy i airsoftowców.
    A głupkiem i oszustem jesteś, bo nie dociera do ciebie najprostszy przekaz, nie umiesz czytać ze zrozumieniem i klamiesz na temat swoich produktów.

    Zajmij się lepiej budową swojej strony, bo obiecujesz ją już od niepamiętnych czasów i jak zwykle cała para w gwizdek:

    Autor cytatu: dexterStrona będzie niebawem.Oferta jest bardzo szeroka i potrwa to jeszcze trochę czasu,ale już niedługo coś co zaspokoi częściowo wasz głód wiedzy
    Pozdrawiam

    Wypowiedź głupka i oszusta z 14 maca 2013 (dwa tysiące trzynaście), czyli już prawie rok minął..... Teraz też jedziesz po konkurencji zamiast zajmować się swoimi sprawami.
    06/11/2013:
    Autor cytatu: dexterPEŁNA LISTA DOSTĘPNYCH TOWARÓW POWINNA POJAWIĆ SIĘ OKOŁO 20.11 NA STRONIE SKLEPU VSO POD ADRESEM: www.vitiazspec.com

    26/11/2013 (na 5-6 dni przed "odpaleniem")
    Autor cytatu: dexterDo końca 11.2013 powinna odpalić plus minus dwa dni.

    A tymczasem jest 12/01/2014 i strony jak nie było, tak nie ma....
    Produktów pewnie też nie - dostępność będzie tak jak do tej pory - zapłaćcie i poczekajcie 2-3 miesiące, może uda się w tym czasie uszyć, bo może Tamara ogarnie kury i krowę w ekskluzywnej siedzibie VSO i znajdzie chwilę żeby usiąść do maszyny do szycia.....

    Dla przypomnienia: "Siedziba" "międzynarodowego koncernu zbrojeniowego", szyjącego tylko na "kontrakty" dla "Sił Zbrojnych", czyli kurnik VSO:

    Załączniki:

    • 2.jpg
  26. # 568
    Zastanawiam się ile jeszcze dasz radę i jakich obelg wymyślić w stosunku do mnie.
    Kazik- czy moja wypowiedz na temat produktu z postu 560 ma coś wspólnego z dyskusją z Panem K.?
    Wypowiedz jest na temat i chciałbym ją przywrócić na właściwe miejsce bo zacytowana po przeniesieniu tutaj nie ma żadnego sensu .

    Pozdrawiam
  27. # 569
    Idź, zajmij się stawianiem strony, bo potem będziesz płakał, że specjalnie cię odciągnąłem od pracy!
    A twoja wypowiedź z 560 jest atakiem na konkurencję. Chyba, że zdążyłeś już kupić i przetestować produkt. Zresztą jak chcesz recenzować produkty konkurencji, to ja mogę zrecenzować twoje podróby i zamieścić tę recenzję na stronie www.vitiaz.pl. Postawienie takiej strony informacyjnej na pewno zajmie mi mniej czasu, niż tobie.
    A twoje wypowiedzi generalnie nie mają sensu, niezależnie w jakim są miejscu. :)))))
  28. # 570
    Niektórzy to zamiast szarych komórek mają tytanowe płytki- I MAJĄ MONOPOL NA KRYTYKĘ INNYCH.
    Bo jak ktoś ośmieli się powiedzieć coś nie po myśli Pana K. to larum się podnosi i zaśmiecanie celowe tematu.
    Post 560 nie jest opinią moją a profesjonalistów.