• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 481
    Napisałem, ale skasowałeś.... I napisałem tylko o produkcie - to moi adwersarze weszli z emocjami, uczuciami i całą resztą.

    Może w takim razie zróbmy test porównawczy Gorek 3: SSO vs VSO vs DSO, włacznie z testami grubości materiału, jakością wykończenia, testem przemakalności i spieralności itp., oraz oczywiście z porównaniem cen...
  2. # 482
    Jeśli twój komentarz był merytoryczny, to przepraszam - jak się ludzie rozkręcają (a raczej jak ja się rozkręcę z kasowaniem), to czasami kasuję za dużo.

    Pomysł na test mi się podoba, ja bardzo chętnie bym coś takiego zrobił (z resztą rozmawialiśmy już o moim zainteresowaniu DSO).
  3. # 483
    Z wielką chęcią przekaże nieodpłatnie 2 gorki VSO lub 2 Partizany do testów porównawczych zarówno z Gorką DSO BSO CSO i SSO czy z Partizanem dowolnej produkcji pod warunkiem że kolega z Frontowca zrobi podobnie.
    Również proponuję porównanie pozostałych wyrobów w tym zmodernizowanego SMIERSZA ,Jaggiera, Plecaków 60 i 30 litrowych , Kobry vs Smiersz molle.
    Jak rozumiem osobą odpowiedzialną za testy będzie Kazik jako mąż zaufania.Wnioski z testów zostaną opublikowane na łamach niniejszego forum.
    Nareszcie jakaś konstruktywna inicjatywa kolego Konradzie.Tak trzymać.
    Jednocześnie informuję, iż wszystkie krytyczne uwagi od naszych klientów są na bieżąco uwzględniane w procesie produkcyjnym.

    Pozdrawiam
    DEXTER
  4. # 484
    Kiedyś Water pytał o KOBRĘ -1 i nasze produkty w armii no to tu ma parę fotek. Na tej i kolejnych stronach.Jeśli ktoś ma chęć może pooglądać wszystkie.Chłopaki chyba nie idą na ryby.

    http://englishrussia.com/2013/08/17/in-the-army-of-belarus/7/

    Załączniki:

    • belanabasis001-80.jpg
  5. # 485
    Autor cytatu: dexterChłopaki chyba nie idą na ryby.


    Buahahaha miozga Panie, moizga :D
  6. # 486
    Ida!
    Na " grube ryby"!:))
  7. # 487
    Niektórzy nie są w stanie pojąć najprostszych faktów i wszystko i tak zinterpretują po swojemu....
    1. Zdjęcia są z sierpnia 2013 - a Dex chwalił się już w grudniu 2012, że to produkty "Specnaz Rosja" i Armia oraz Struktury Siłowe FR
    2. Dwóch gości na ćwiczeniach na placu w jednostce moim zdaniem jeszcze o niczym nie świadczy - nasze Wojsko też dostaje różne rzeczy do testowania i to że pojawią się zdjęcia z placu w jednostce nie świadczy jeszcze o tym że Armia tego używa (były już np. zdjęcia naszych żołnierzy w Cyfrowej Panterze i na zdjęciach z placu się skończyło...)
    3. To ciągle są żołnierze REPUBLIKI BIAŁORUŚ, a nie Federacji Rosyjskiej.
    4. Jakość widać w załączniku - chyba coś słabo było przyszyte, bo się trochę popruło...... Chyba jednak nie zaliczy testów Armii Białorusi....

    Załączniki:

    • belanabasis001-71.jpg
  8. # 488
    Bu ha ha ha - dokładnie takiego wpisu się spodziewałem.
    1. BRAK ODPOWIEDZI NA PRZYJĘTĄ PROPOZYCJE TESTÓW PORÓWNAWCZYCH i ATAK bo przecież wiem co zamieszczam i jakie foty hi hi:)

    Autor cytatu: Konrad "Owca"Jakość widać w załączniku - chyba coś słabo było przyszyte, bo się trochę popruło......


    Otóż zwracam uwagę że część oporządzenia jest przekazywana użytkownikom po ekstremalnych próbach zniszczeniowych mających na celu symulację wieloletniego użytkowania w warunkach wojennych ( odłamki ,drut kolczasty, nadpalenia, porozrywania itd itp)
    Czerwone kółeczko trzeba w zuuupeeełnie innym miejscu zakreślić.

    Autor cytatu: Konrad "Owca"Dwóch gości na ćwiczeniach na placu w jednostce moim zdaniem jeszcze o niczym nie świadczy

    Dwóch pewnie nie.Ale ci co z ryb wrócili i naszło ich na śpiewanie o wyższości muchówki nad spławikiem pewnie świadczą o tym że Niemen to rybna rzeka, a koło jest kwadratowe

    Załączniki:

    • _2.jpg
  9. # 489
    touche :)
  10. # 490
    Dexter miał asa w rękawie, ała :)
  11. # 491
    Nie wiem kiedy powstało VSO, ale takie kamizelki noszono już w 2009r:
    http://rusmil.net/forum/uploads/kamuflaz_digital_flora/belarussian_parade_01.jpg
  12. # 492
    Wiec chyba jednak nie az tak zle,czy niepraktyczne sa te " nie rosyjskie " produkty?;)

    Posiadam Kobre,taka jak na fotach,
    kiedys proponowalem ,aby przeslac na testy do ADMu,w zestawieniu np ze Smerschem

    Moze bedzie z tego ciekawy artykuł?
  13. # 493
    Water ja wyślę. :)
  14. # 494
    Autor cytatu: dexterWater ja wyślę. :)


    Nie wpierniczam sie do pokoju w gumiakach,ale...
    W razie co,posle by istotnie bylo porownanie merytoryczne cen,jakosci,praktycznosci
  15. # 495
    Dex wtedy nie było miozgi, tera je MIOZGA buahahaha :)
  16. # 496
    1.
    Autor cytatu: kazikNie wiem kiedy powstało VSO, ale takie kamizelki noszono już w 2009r:
    http://rusmil.net/forum/uploads/kamuflaz_digital_flora/belarussian_parade_01.jpg
    Niektórych nic nie przekona że białe jest białe a czarne jest czarne. Niewygodny dowód przytoczony przez Ciebie został całkowicie pominięty - wykreowano nową rzeczywistość, w której VSO istniało od początku wszechświata i zrobiło wszystko.

    2. Zwolennicy "bicia piany" zdążyli sobie już ją nabić - niektórzy zdążyli nawet kilka razy, nie czekając nawet na moją odpowiedź.

    3. TEST porównawczy to był mój pomysł i nie odżegnuję się od niego. Chociaż nie jestem producentem ani nawet dystrybutorem SSO czy DSO przekażę Kazikowi Gorki do testu. Dex - daj z 5 kompletów, żeby dotrwały do końca testu i nie zapomnij powycinać dziurek na guziki... Uczciwe było by przekazanie egzemplarzy z seryjnej produkcji (ja nie mam innego wyjścia, bo to nie ja robię), ale nawet nie liczę na takie podejście do sprawy.

    4. "MIOZGA" to została osiągnięta przy prezentacji siedziby i Pani Generalnej Prezes Zarządu VSO..... Nie mówiąc już o "odezwie" tejże Pani Dyrektor napisanej z błędami ortograficznymi i składniowymi.... Tego raczej nic nie przebije.

    5. Jeśli już ktoś chwali się zdjęciami z "testów zderzeniowych", to podaje informację, że są to testy zderzeniowe, a nie "nasz najnowszy, zajebisty produkt". Ale czego się spodziewać - cała strategia marketingowa opiera się na pisaniu półprawd i generowaniu niedopowiedzeń....

    6. Żeby zastosować przeciwko mnie moją taktykę "wykazanie chłytów socjologicznych" trzeba mieć trochę wiedzy naukowej na ten temat, a nie tylko "jedziem na krzywy ryj - nie wiem jak to się nazywa, z czego wynika ani na czym polega, ale jak małpka umiem użyć"...

    7.
    Autor cytatu: dextera koło jest kwadratowe
    I nic Cię nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne.
  17. # 497
    Proponuję zmienić profesję-chyba stanowisko GŁÓWNEGO SOCJOLOGA RP jest jeszcze wakatem :).
    Białe i czarne to pojęcia względne - jest kilkaset odcieni bieli jak i czerni. Dla precyzji czerń absolutna nie istnieje w naszym świecie. Zawsze część światła zostaje odbita i w związku z tym możemy widzieć ,,czerń,,. Może i z socjologii trója ale fizyka pała.
  18. # 498
    U ciebie z logiki, uczciwości i konsekwencji działań nawet mniej niż pała - zwykłe zero.....
  19. # 499
    No jeśli już tak jedziemy to u ciebie ,, mniej niż zero,, powiem wprost zero absolutne 0 K to jest -273.15 C o czym świadczy odpowiedz na post watera w twoim temacie. Zero bezwzględne humoru i samoironii :)
  20. # 500
    Nie pisz tak Dexter ,bo bedzie ,ze go " nie lubisz";))
  21. # 501
    Lubię..... I to z dnia na dzień bardziej :):)
  22. # 502
    Sam zacząłeś - ja Ci tylko odpowiedziałem na Twoim poziomie.
  23. # 503
    Autor cytatu: Konrad "Owca"Sam zacząłeś - ja Ci tylko odpowiedziałem na Twoim poziomie.


    " prosze pani,a Witek to jezyk mi pokazal"...:)))
  24. # 504
    To Twój poziom? Przedszkole? Czy jeszcze wcześniej?
  25. # 505
    Możecie mi użytkownicy wyjaśnić różnice w smierszu SSO a VSO?

    Pytam się bo ostatnio pojawiło się ich kilka na różnych forach do sprzedaży. I są bardziej dostępne niż koszerne sso oraz o połowę tańsze :)

    I naprawdę chciałbyś przeczytać komentarze użytkowników a nie Konrada lub Dextera :P

    ps. brawo Dexter! udało Ci się przeczytać moją linijkę w tej "nie kończącej się opowieści"
  26. # 506
    Zastanów się, czemu wszyscy chcą to sprzedać, a nie sprzedają smiersza SSO.
  27. # 507
    Jak to nie sprzedają Smierszy SSO? Niecałe pół roku temu kilka osób w tym komisie sprzedawało je (w tym ja zakupiłem jeden).
  28. # 508
    Posiadalem dwa smersze od Vso i jeden z Sso

    Moim zdaniem!

    Roznice sa drobiazgach,typu wykonczenia,klamry,ciut inna ladownica na medpak np,
    Oczywiscie koszernosc...
    Dla airsoftowca bez znaczenia,jesli nie odwzrowywuje scisle konkret jednoski ,czy czasu dzialania rosyjskich jednostek
    Uzytkownosc,wytrzymalosc,ladownosc i system ladownic niemal identyczny
    Zreszta porownanie z fotkami robil MG ,tu na forum

    Jezeli jestes fanem klmatu koszernego to tylko SSO,jezeli nie i chcesz zostawic pare zeta na cos innego,bierz VSO jako alternatywe/ zamiennik/ rekonstrukcje SSO:)

    Ja polecam jak najbardziej,sprzedalem smersze z vso i sso ,nikt nie narzeka ani na tych ani na tamtych;)
  29. # 509
    Jest i trzeci do pomocy!
    Nawet na RA broni swojego idola - a tam jadą po "indywidualnym i profesjonalnym podejściu":
    http://www.red-alliance.net/forum/index.php?topic=25389.0

    I wypowiedział się "bezstronny" water......
  30. # 510
    Autor cytatu: Konrad "Owca"Zastanów się, czemu wszyscy chcą to sprzedać, a nie sprzedają smiersza SSO.


    Kolejne brednie...