• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    •  
      Geno
    • 2008-10-22
    # 61
    Fakt. Źle sformułowałem. Byłoby lepiej "wywodzące się z NKWD" ale historię to ja miałem ostatnio z 13 lat temu :)
  1. # 62
    Czyli zostajemy przy Smercz

    Takie malutkie info:
    pozwoliłem sobie użyć opisów testowanego szpeju.
    Każdy opis z forum wrzuciłem (w formie linka) do odpowiedniego produktu na sklepie (nie wiem jak tam "dynksy" i "maniakalni onaniści"(opis Gorki 3) będą sie prezentowały, ale mnie ten opis wzruszył do łez)
    Pozdrawiam,
  2. # 63
    Jak tylko poznam prawdziwą nazwę dyngsów - obiecuję zmienić.
  3. # 64
    Autor cytatu: PotfurJak tylko poznam prawdziwą nazwę dyngsów - obiecuję zmienić.


    ale wtedy opis straci swój urok ;-) - muszą zostać
  4. # 65
    Darku, wiadomo już coś o śnieżnych kamuflażach?
  5. # 66
    No jest już jeden - "BASTION" :)
  6. # 67
    No i super. Jeszcze tylko niech śnieg dowiozą.
  7. # 68
    A planujecie sprowadzić jakąś "zimową kolekcję" ?
  8. # 69
    No przecież masz już zimowy "Bastion"
  9. # 70
    mysle, że ubiorów na zimę jest troche więcej ;)
  10. # 71
    Nie chodzi mi o maskałat, tylko konkretne ciuchy na zimno.
  11. # 72
    @ivanow - sugeruje zakup zimowej afganki, przyda ci sie do rekonstrukcji, a i zawsze maskalat na nia mozna zalozyc
    wbrew wygladowi jest wygodna i ciepla
  12. # 73
    i ciężko dostępna albo droga ;)
  13. # 74
    Wiesz snail, zimowej afganki szukam cały czas. Ale bardzo ciężko dostać mój rozmiar :|
  14. # 75
    Mam pytanie, brałem w redzone.com.pl troche szpeju i zaznaczyłem poczte Polską, po potwierdzeniu wszystkiego przeglądam sobie historie zakupów a tam pisze Poczta Polska (zwykła paczka) to znaczy że paczka nie będzie wysłana jako priorytetowa ? z tego co widziałem nie było wyboru przesyłki priorytetowej, była tylko poczta polska i kurier, przyznam że troszeczke ceny duże bo zamawiałem KZM-M Pogranicznik, Bandame i naszywke a za kuriera wołali 48 zł a za Poczte Polska 17 zł.

    Pozdrawiam
  15. # 76
    Myślę, że to pytanie raczej do sklepu. To oni się dogadują z Pocztą, nie forum. :)
  16. # 77
    Fakt. Ale z tego co widze to pan Darek z red zone odwiedza to forum, więc może mi odpowie ;)
  17. # 78
    Z paczek, które dostałem z Redzone wszystkie były wysłane priorytetem, więc mi się wydaje, że zwykły klient na takie luksusy też może liczyć w standardzie.
  18. # 79
    Ok dzięki ci bardzo Kazik.
  19. # 80
    Witam,

    generalnie wysyłamy wszystko jako priorytet, przyznaję że mogło się tak zdarzyć, że paka poszła zwykłym (mniej korzystnym dla Klienta trybem) za co piszę (mówię) przepraszam.
    Pozdrawiam,
  20. # 81
    Nic sie nie stało :-), paczka nawet jeszcze nie opuściła Pana sklepu, złożyłem zamówienie w piątek a że nie miałem środków, przelew pójdzie dzisiaj

    Dziękuje za odpowiedź i Pozdrawiam :)
  21. # 82
    Ja czekam na dostawę Gorki-3 w bardziej pośrednich rozmiarach niż "dużo za duży" i "dużo za mały" :)

    Btw. O dopiero teraz zauważyłem naszywki. I to całkiem niedrogo. Bardzo się cieszę :)
  22. # 83
    Tutaj moje pytanie zostanie zobaczone przez kogoś z czerwonej zony (dobrze to odmieniłem?)

    Czy pojawi się kiedyś u Was w ofercie flora?
    Albo czy będzie większy wybór rozmiarów w dostępnych umundurowaniach?
  23. # 84
    Autor cytatu: ForestTutaj moje pytanie zostanie zobaczone przez kogoś z czerwonej zony (dobrze to odmieniłem?)

    Czy pojawi się kiedyś u Was w ofercie flora?
    Albo czy będzie większy wybór rozmiarów w dostępnych umundurowaniach?


    Z Florą przyznam się, że nie wiem
    Rozmiarówka - tak na pewno się powiększy :-)
  24. # 85
    Pytanie do Darka.
    Czy planujecie mieć w najbliższym czasie osobno ładownice do Smersz/Smercz-y?
    Chodzi mi tu głównie o kieszonki na magazynki SWD, VAL, na radyjko itp. Nadały by się (mi przynajmniej) do uzupełnienia Smersz'a.
  25. # 86
    Niestety na chwilę obecna nie planujemy mieć samych ładownic. Ale może ta sytuacja się zmienić ;-)

    Pozdrawiam,
    • ejs
    • 2008-12-17
    # 87
    niewiem czy jest to jeszcze używane, ale czy będzie możliwość sprowadzenia bielizny siatkowej?
  26. # 88
    a kiedy można się spodziewać, że będą bandany w liść dębu i M-2 w tym samym camo? ( i duże rozmiary, 59 najlepiej) ?

    Pozdrawiam!
  27. # 89
    Jeszcze dodam jedno pytanie. Czy w najbliższej dostawie będzie może smercz-p?
  28. # 90
    Witam,
    przed nowym "sezonem" uzupełnimy magazyn i dążymy do tego aby znalazły się w nim wszystkie najbardziej "chodliwe" składniki :-).
    Uzupełnimy rozmiarówkę Gorek o te bardziej "ludzkie", czapki, bandany w camo "liść dębu", "smercz-p" również wróci na magazyn.

    Pozdrawiam użytkowników forum i życzę Wszystkim - Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, co by posiadany szpej zawsze dawał +10 do lansu :-))