• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 91
    Witam!
    Panie Darku, mam do pana 2 pytania ;) zacznę od tego, które bardziej mnie dręczy ;)
    1. Jeśli mam mundur produkcji modoxu o rozmiarze 52-54/4 to dostaje bluzę 52-54 i spodnie na wzrost 4 ;) i chciałbym wiedzieć jakie spodnie są w komplecie.. 52 czy 54?
    2. Czy oferta sklepu zostanie wzbogacona o nowe rozmiary zielonej cyfry? głównie mi zależy na tych 52-54/4 ;)

    Z góry dzięki za odpowiedzi ;)
  2. # 92
    Darek: przejrzyj ofertę, bo wychwyciłem, że w mundurach polowych w nazwach są błędy :P w jednym pisze "kamuflaż", a w innym "kamuflarz" :D
  3. # 93
    Oki, dzięki za info :-)
  4. # 94
    Panie Darku, nurtuję mnie jedna kwestia. Jak tam sprawy idą ze SPOSNem?
  5. # 95
  6. # 96
    Witam,

    jak zapewne zauważyłeś są one tylko w części anglojęzycznej. W odpowiedzi na liczne zapytania z zagranicy umieściliśmy te produkty w opcji dla Klientów spoza Polski.

    Pozdrawiam,

    P.S.
    Miła informacja dla wszystkich potencjalnych jak i dotychczasowych Klientów - niebawem uzupełnimy mocno stany magazynowe i być może będzie spora niespodzianka :-)
  7. # 97
    ja chce bandanę w liść dębu...
    dajcie info kiedy dostawa.
  8. # 98
    Autor cytatu: baju123Widzę, że pojawiły się w ofercie pokrowce. Czy będą dostępne kiedyś w przyszłości w kamuflażu "flora"?


    jest to do załatwienia :-)
  9. # 99
  10. # 100
    Darku, we wtorek (10.03) wysłałem ci email z zapytaniem, bez odpowiedzi.. mógłbyś odpisać? bardzo mi zależy na tym ;)
    Jakbyś szukał po adresie to mój to pp-man@wp.pl ;)
  11. # 101
    Autor cytatu: ForestDarku, we wtorek (10.03) wysłałem ci email z zapytaniem, bez odpowiedzi.. mógłbyś odpisać? bardzo mi zależy na tym ;)
    Jakbyś szukał po adresie to mój to pp-man@wp.pl ;)


    Wybacz... ciut mi się ostatnio obowiązków namnożyło nie do końca związanych z redzon. Już odpisuję na Twojego mejla :-)

    Pozdrawiam,
    •  
      Geno
    • 2009-03-16
    # 102
    Też bym się z chęcią na pokrowiec w Florze pisał :)
  12. # 103
    Jeśli się pojawią to dam znać :-)
  13. # 104
    Czy dobrze zrozumiałem z kontekstu , że szykuje się dostawa??Chętny jestem na parę rzeczy.
  14. # 105
    Witam. Mam pytanie do Darka. Kiedy zostanie uzupełniona rozmiarówka munduru Berkut ?
  15. # 106
    ???? a jaki rozmiar Cię konkretnie interesuje???
  16. # 107
    Rozmiar który mnie interesuje to 48-50/5.
  17. # 108
    Jest wielce prawdopodobne, że ten rozmiar będziemy mieli w ten weekend. Dam znać w poniedziałek. Jeśli nie będzie go w tej dostawie to postaram się zamówić na za 30 dni :-)

    Pozdrawiam,
  18. # 109
    Dzięki Darek. Daj znać na mojego e-mail'a red_ivan@wp.pl
  19. # 110
    Panie Darku mnie z kolei interesuje Mundur Tigr w rozmiarze 54-182 niestety takiego rozmiaru nie ma... Może mi Pan zdradzić termin dostawy?
  20. # 111
    Dokładnie też czekam na dostawę ze Spławu.Mnie za to interesuje ''majka'' chcę w oryginalnym kolorze na allegro mają al tylko niebieski lub błękitny:(

    edit:
    Biało-Bordowa czyli specnazu wojsk wewnętrznych.
  21. # 112
    A jaki to "oryginalny kolor"?
  22. # 113
    Autor cytatu: SPECNAZ 2K9Dokładnie też czekam na dostawę ze Spławu.Mnie za to interesuje ''majka'' chcę w oryginalnym kolorze na allegro mają al tylko niebieski lub błękitny:(

    edit:
    Biało-Bordowa czyli specnazu wojsk wewnętrznych.


    o ile się orientuję :-) to są rozmiary od 50 do 58 w kolorze biało-bordowym...

    Jeśli chodzi o dostawę ze Splavu to trudno mi cos konkretnego powiedzieć - części towaru spodziewamy się pod koniec kwietnia.
  23. # 114
    No ale to są tielniaszki a mi chodzi o tielniaszkę bez rękawów.Dokładnie taką jak na załączonym obrazku.Mam nadzieje że znajdzie się w tej kwietniowej części towaru.

    Załączniki:

    • gdbimp.ashx.jpeg
  24. # 115
    Tak z ciekawości... ma ktoś kontakt z RZ? Bo na stronie pustki, a o dostawie to ja już nieprzerwanie słyszę od października że "to kwestia 1-2 miesięcy"...
  25. # 116
    SPokojnie, sprzęt wróci na swoje miejsce. Już pisałem w tej sprawie. Sprzęt pojechał na targi i najpóźniej we wtorek powróci na swoje miejsce;)
  26. # 117
    Ja tam nie miałem problemów z kontaktem :) Dostawę z modoxu chyba tamtym tygodniu mieli :)
  27. # 118
    Czy ktoś wie co z tym sklepem "redzone"? Miał być otwarty na wczoraj?
  28. # 119
    może przedłużyły im się prace nad serwerem itd..
  29. # 120
    Najlepiej zadzwonić albo napisać maila.Ale wydaje mi się ,że w poniedziałek najpóźniej we wtorek sklep będzie otwarty.Też czekam bo miały się pojawić jakieś nowości.Swoją drogą w lutym też był parę dni nieczynny i też troszkę się przedłużyło otwarcie.Red Zone i tak nie pracuje w Weekend więc mi od razu otwarcie w sobotę wydawało się mało prawdopodobne.