• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Hełmy będą kontraktowe dla Specnazu Rosji?
    :))))))
  2. # 32
    Wiadomo coś o cenach garnków ?
  3. # 33
    Ja bym chetnie zamowil cos na Zsh oraz K6 jezeli bedzie opcja
  4. # 34
    Właśnie pytałem bo od jakiegoś czasu szukam na moją Maske a nie che mi się zamawiać z zagranicy.
  5. # 35
    Autor cytatu: arthiiWiadomo coś o cenach garnków ?


    No podejrzewam, że będa po minimum 350zł a pokrowce 75zł
  6. # 36
    Nie nie mam informacji na ten temat.Kiedy będę znał poziom ceny poinformuję
  7. # 37
    Czy w związku z zamknięciem wątku SSO vs VSO mogę poprosić o zamknięcie również tego wątku?
    Ja w przeciwieństwie do mojego oponenta chciałbym punkt po punkcie merytorycznie ustosunkować się do jego wypowiedzi skierowanej bezpośrednio do mnie. A jeśli zrobię to tutaj, to cała bitwa też tutaj się przeniesie.
  8. # 38
    Co ty jeszcze chcesz udowadniać? Do czego ci to potrzebne?
    Na forum sprawiasz wrażenie luzaka, a tutaj jesteś zawzięty jak cholera, zupełnie jakbyś miał w tym osobisty interes. Do tej pory nie zgłosił się nikt pokrzywdzony, więc o co chodzi. Tam już wszystko powiedziano, a ten temat jest po co innego. Też masz swój i piszesz tam co chcesz.

    Na koniec jedna uwaga. To jest moje ulubione forum, bo nie cenzuruje się tu wypowiedzi. Np. na tactical kasują posty tylko dlatego że nie lubi się Gazety Wymiotnej, albo wprost za poglądy wyrażane w tematach nawet do tego przeznaczonych. Fajnie gdyby rus.mil został taki jaki był do tej pory.
  9. # 39
    Jawny - po co wcinasz się między wódkę a zakąskę? Zapraszał Cię tu kto? Jesteś moderatorem?
    Ja właśnie specjalnie pisałem, że nie chcę przenosić tu bitwy.
  10. # 40
    ...i zamknąć temat konkurencji :D
  11. # 41
    Zamykam, bo faktycznie nie ma innego wyjścia. Otworzę za tydzień, może póżniej - w każdym razie jak emocje opadną.
  12. # 42
    arthi -tak już coś mogę powiedzieć na temat hełmów - cena powinna być na poziomie nie przekraczającym 190-250 PLN w zależności od modelu. Tak panie Konradzie hełmy będą z fabryki produkującej oryginalne hełmy dla armii służb mundurowych i specnazu. Oczywiście będą to kopie bez właściwości bojowych.
    Pokrowce na poziomie 40 PLN
  13. # 43
    Na prośbę Watera wklejam tu tkaniny w których można będzie zamawiać mundury w kroju ACU jak i maskałaty. W miarę dostępności oczywiście. (Zimę już znacie Partizan ZZ :) w Gerdzie 210 gram)

    Załączniki:

    • 20120208_124950.jpg
    • 20120208_125004.jpg
    • 20120208_125019.jpg
    • 20120208_125033.jpg
    • 20120208_125136.jpg
    • 20120208_125334.jpg
    • 20120208_125455.jpg
    • 20120208_125513.jpg
    • 20120208_125535.jpg
    • 20120208_125551.jpg
    • 20120208_125714.jpg
    • 20120208_125737.jpg
    • 20120208_125810.jpg
  14. # 44
    Czy można zamówić sam materiał? Jestem poważnie zainteresowany.
  15. # 45
    No to juz mam prosbe w dwoch masko
    Zerknij na emalie
  16. # 46
    Tak,można Konradzie. Tylko napisz do czego ci potrzebne i jakie ilości. Wzory nadruków są na różnych gramaturach i typach tkanin. Od 130 gram na koszule bawełna przez 210 g na mundury i 340 gram na płaszcze 35 bawełna/65 poliester.
    Na resztę pytań jeśli się pojawią odpowiem po moim powrocie z Shanghaju.

    Pozdrawiam
  17. # 47
    Interesuje mnie bieriozka (pierwszy z lewej na górze) w gramaturze 210 i cyfrowa flora w gramaturze 340. Jakie szerokości są dostępne i ile jest w beli (100m bieżących?). Oraz oczywiście ceny - przy ilości kilku bel.
  18. # 48
    Prosba moja
    Podpisz prosze pod fotkami aby latwiej bylo operowac w zamowieniach
  19. # 49
    Jakie maskałaty mogą być wykonane i w jakim kroju? Jaka będzie cena?
  20. # 50
    Dexter czy jest w planach możliwość zamówienia ACU w SS-Summer/partizan?
  21. # 51
    arthi -tak już coś mogę powiedzieć na temat hełmów - cena powinna być na poziomie nie przekraczającym 190-250 PLN

    Jest jakaś fabryczka pod Oławą co to ma robić takie repliki, żeby były po 90zł w detalu - to Ty uważaj żebyś się nie ugotował.
    Z tego co wiem, to sobie wzory sciągneli z Ukrainy. Też jest to fabryka, która coś tam robiła kiedyś dla wojska.
  22. # 52
    FENCE, mógłbyś coś więcej na ten temat, na PW ?
    Ja jestem pod Oławą...
  23. # 53
    Taka mała ciekawostka - jeśli ktoś chciałby zamieszkać tuż obok firmy VSO, to można kupić sobie ekskluzywny dom wraz ze sporą działką tuż obok - na Proletarskiej 7 (VSO ma adres pod numerem 6):
    http://link.hata.by/object/46089/
    Bardzo atrakcyjna cena - tylko 17000,00 USD (to tylko około 55 000,00 PLN)!
  24. # 54
    A gdzie tu jest PW?
  25. # 55
    Forum nie posiada funkcji PW.
  26. # 56
    Autor cytatu: Konrad "Owca"Taka mała ciekawostka - jeśli ktoś chciałby zamieszkać tuż obok firmy VSO, to można kupić sobie ekskluzywny dom wraz ze sporą działką tuż obok - na Proletarskiej 7 (VSO ma adres pod numerem 6):
    http://link.hata.by/object/46089/
    Bardzo atrakcyjna cena - tylko 17000,00 USD (to tylko około 55 000,00 PLN)!


    Mozesz wyłuszczyć co to ma wspolnego z tematem???

    Po kiego w.uja takie bzdury wklejasz skoro tak bardzo chciales byc MERYTORYCZNY w dyskusji???

    I nie pisz kolejnych głupot typu " w imie zasad" bo jeszcze szybciej spadasz w dół ....

    Żenua....
  27. # 57
    To tylko taka mała ciekawostka. Nad moim sklepem jest na przykład Klub Nocny "Sofia" i laski tańczą nago przy rurze. To też taka ciekawostka.
  28. # 58
    Autor cytatu: Konrad "Owca"To tylko taka mała ciekawostka. Nad moim sklepem jest na przykład Klub Nocny "Sofia" i laski tańczą nago przy rurze. To też taka ciekawostka.


    Konrad badz powazny jezeli chcesz by ciebie traktowano serio w tym co chcesz udowodnic,wykazac,dowiezsc...

    To jest zwykle wprowadzanie zaslony dymnej a nie argumentu,nie nazywaj tego ciekawostka ,bo wlasnie o sasiedztwie twego sklepu nikt nie wspomina,nie zaglada ci w metraz twego kramu,czy co tam na obiad gotujesz...

    Zaczynasz faktycznie po omacku szalec,w sumie nie wiadomo po co..

    Juz nie bede odpisywal na zadna twoja odpowiedz a Ojcuff Dyrektoruff prosze o skasowanie mojej nie tematycznej wPISuffki oraz innych o ile uznaja to za stosowne

    Moim zdaniem,podkreslam
  29. # 59
    To nie jest wątek do dyskusji tylko do prezentacji firmy VSO. Gdzie dyskutuję poważnie, tam dyskutuję poważnie. A gdzie indziej mogę chyba prezentować anegdoty, ciekawostki i informacje nie zawsze te najpoważniejsze, ale w jakiś sposób związane z podstawowym tematem wątku.
  30. # 60
    Konrad, trochę za daleko, ja proszę...