• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 121
    Popieram
  2. # 122
    Ja co miałem zrobić to zrobiłem, co będę chciał zrobić to zrobię. Nigdy jednak metodami jak Twoje.

    Miły to byłeś do czasu kiedy Ci się wydawalo, że jestes sprytniejszy i cwańszy niż inni. Jak się okazalo, że Twój sposób działnia został zdemaskowny - stałeś się nerwowy. Zburzone zostało twoje przekonanie jak to można łatwo zrobić ludzi w wała. Nie wszystkich.
    Więc przestań tu zasuwać kawałki jak to inni są zadoweni z siebie, jak to chesz coś zrobić "dla społeczności" - bo jeszcze ktoś uwierzy, że z Ciebie druga Matka Teresa z Kalkuty.

    Temat DOPROWADZIŁ do jednego - dexter w mniejszym stopniu wprowadza w błąd niż dotychczas, a to chodziło - to raz.
    Dwa - mam nadzieję, że już wie, że ludzie nie są takimi naiwniakami jak myślał - przynajmniej nie wszyscy.

    Q.E.D
  3. # 123
    Odpowiadam: Wypowiedz nie na temat i w wątku do tego nie przeznaczonym. Prośba do administratora o zdyscyplinowanie użytkowników zajmujących się głownie spamem i zaśmiecaniem forum.
  4. # 124
    Zgodnie z obietnicą wklejam pierwsze foty ACU -na razie jest to model próbny wykonany do testów terenowych. Proszę o opinie. Wykonany w rip-stopie.
    Pewnie będę znowu zmuszony was wszystkich oszukać. Jak by to było,, Amerykański mundur ACU w kamo ???????,, czy coś w tym stylu.

    Załączniki:

    • sany0068.jpg
    • sany0069.jpg
  5. # 125
    Hmmm...;))

    Nie podoba mnie sie to...
    Kroj znam,ale kamo nie dla mnie raczej ;)))
  6. # 126
    Oj tam ,dobry Smog nie jest zły :)
  7. # 127
    A możesz mi dexter powiedzieć po co są te metalowe przelotki pod kieszeniami?
  8. # 128
    Gdyby Dexter wiedział to pewnie by dał odpowiedz ale nie wie :-)
  9. # 129
    Moim zdaniem najlepiej albo zrezygnować z samych przelotek, albo dać plastikowe jak w oryginalne, bo psuje to efekt całości, która wygląda... no wygląda jak ACU :) Trudno się tutaj nad czymś zachwycać, bo każdy się pewnie z nim opatrzył.
  10. # 130
    No na zachwyt raczej nie liczyłem-jak powiedziałeś ACU to ACU tym bardziej że jest w zupełnie przypadkowych kamo . Zobaczymy jak wyjdzie w zaplanowanych. I jak spisze się mabuta.
  11. # 131
    Sciagnalem wlasnie troche ubran stalkerskich i wlasciwie czekam tylko na takiego anoraka,

    http://www.survival-outdoor-shop.eu/epages/62418379.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/62418379/Products/SOS-BEKLEID-004


    bo az 40 dni trzeba czekac,ale mam od nich smocka i jest mega zajebiaszczy,
    Czy daloby sie w jakims kamo zrobic u was takiego anorektyka?
  12. # 132
    Pewnie tak ale to długi proces .Głównie nowe wykroje.Nie wiem czy będzie szybciej.Raczej nie.
  13. # 133
    Demostenes1993 sorki za zwłokę z tymi Smierszami bez WOG. Napisz na maila są już gotowe.

    Co do nowych produktów to od końca kwietnie planowane jest wprowadzenie nowego lekkiego systemu nośnego.

    Pozdrawiam

    Załączniki:

    • p1120161.jpg
  14. # 134
    Autor cytatu: dexterOdpowiadam: Wypowiedz nie na temat i w wątku do tego nie przeznaczonym. Prośba do administratora o zdyscyplinowanie użytkowników zajmujących się głownie spamem i zaśmiecaniem forum.


    masz chłopie tupet.
    No to apelujesz, żeby zajęli sie Tobą. Spam -niechciane oferty handlowe - wskaż kogoś poza Tobą, kto uprawia coś takiego?
    Wstawianie informacji na forum o Armii ZSRR lub Federacji Rosyjskiej o jakichś imitacjach czy wariacjach tego co to niby one używaly - to jest dopiero zaśmiecanie forum.
    Te imitacje nie mają z forum nic wspólnego., wiecej informacje o nich tutaj mogą sugerować, że coś mają - czyli wprowadzać w błąd.
  15. # 135
    Fence spasuj już z tymi bezsensownymi atakami,argumentację Konrada mogę zrozumieć ale jak Dexter napisał twoje posty to zwykły spam. Wielu klientów się wypowiedziało nikt nie miał pretensji o opis produktów, nikt także nie poczuł się oszukany ponieważ wszelkie wątpliwości były wyjaśniane telefonicznie lub przez kontakt osobisty. Zaczynam podejrzewać że masz jakiś interes w dyskredytowaniu Dexa.
  16. # 136
    Może zacznij od tego, że to dexter zarzuca komuś, że tu spamuje i zaśmieca. Mógłbyś - tak na początek wskazać gdzie i kto tu spamuje? O co mu chodzi? Bo zapewne wiesz i potrafisz. Może jak wykonasz tę operacje, to zroumiesz, że "bezsensowny atak" to wykonuje dexter Bo spamuje tylko on.
    Jakich "wielu klientów"? Na palcach jednej ręki można ich zliczyć. Ty też, nie rozumiesz, że cała sprawa nie dotyczyła jakości tylko - SPOSOBU sprzedaży i informownia o produkcie? Jesteś następny który nie może zrozumieć,że człowiek może być oszukany i nie mieć nawet tego świadomości? Niektórzy wyborcy Po jeszcze się nie ocknęli.
    Ja zaczynam podejrzewać, że każdy kto nie rozumie istoty sprawy, zaczyna mnie podejrzewać - w sumie słusznie. Fałszywe przesłanki to i fałszywe wnioski.
    Tak mam interes w dyskredytowaniu ludzi, których postępowanie uważam za niegodne.
    Tobie zapewne jest wszystko jedno.

    Co mają wspólnego z tym forum jakieś fantazyjne "polskie wariacje" na temat kamuflazu ATAC-S? Możesz wytłumaczyć?
    Bluzy kroju ACU?
    Może niedługo bedziemy recenzować wibratory bo ktoś będzie miał fantazję pomalować jakiś w eichenlauba?
    "no bo rosjanie mają swoją jego wersję i używają wibratorów"... tak?
  17. # 137
    Autor cytatu: xxxFENCExxxMoże niedługo bedziemy recenzować wibratory bo ktoś będzie miał fantazję pomalować jakiś w eichenlauba?
    "no bo rosjanie mają swoją jego wersję i używają wibratorów"... tak?
    Jeśli będziemy mieli dostęp do takiego sprzętu i będzie nam się wydawać, że zainteresuje to czytelników, to czemu nie? Oczywiście do testów postaramy się załatwić oryginalne białoruskie baterie.
  18. # 138
    Fence,po raz kolejny wlanczasz sie do dyskusji w sposob smieszny,z jakas mania wielkosci i sztandarem walki przeciw ciemiezycielom...;))

    Ani nie jestes klientem i pewnie nie bedziesz,ani nie jestes recenzentem bo musialbys najpierw cokolwiek kupic itd...

    Szkoda twojej weny(wyszlo teraz ze PISowskiej), nie udawaj lekarza(lekarz nie musichorowac zeby leczyc-pewnie ze nie,ale musi sie znac na tym o czym mowi do pacjenta-dentysta nie wyleczy przeciez chorej glowy...)

    Przestan pouczac i szukac dziury w moscie,bo jej poprostu NIEMA...

    A dlaczego ma nie pisac o swoich planach wprowadzenia produktow ,ktore sa w watku producentckim?

    Umiesz czytac ze zrozumieniem?
    Dlaczego jego podrobki/oryginaly nie moze wlepiac tutaj?
    Przeciez sa tu rowniez inne kopie sprzedawane,oceniane itd

    Co cie zapieklosc charakterystyczna;), za mocno scisnela w obwodzie czaszki

    Wrzuc na jalowy i bieg i nie produkuj faktycznego spamu,ktory piszesz jako laik i kompletnie nie znajacy przedmiotow pieniacz...

    Mi jak sie kamo lub kroj nie podoba,pisze lipa i tyle,a ty piana,piana,piana...

    Bez odbioru!
    • cyp
    • 2013-03-14
    # 139
    Water, ten przytyk odnośnie PISu był durny i z dupy wzięty. Nie każdy, kto widzi co robi obecna władza od razu jest "pisowcem, mocherem i katolem". Cały Ruch Narodowy chce dymisji partii rządzącej, a wcale nie po drodze im z PISem.
  19. # 140
    Ja staram sie politycznych przekonan nie wrzucac,ale przeczytaj poprzedniego posta Fence a' propos wyborcow PO nieocknietych i zrozumiesz sens mojej odpowiedzi...

    Nie chce ripostowac,bo generuje to spam poprostu w tematycznych watkach...
  20. # 141
    Kurde, dajcie już spokój. Ja też uważam, że to forum "rusofili" i nie bardzo jest tu miejsce na produkty stylizowane na ruskie w kamuflażach z kosmosu i amerykańskich krojach, ale siedzę cicho licząc na ingerencję modów.
    Może "designerski" mieszok z miękkiej skóry wysokiej jakości - przygotowany przez mojego znajomego na rynek francuski i japoński:
    http://www.mahiout.com/bags.html

    Załączniki:

    • bag14ss2013b.jpg
  21. # 142
    Ten mi nie pasuje, ale jakby był ten wykonany z materiału goretexowego w Finie M/05, to by było coś :)

    A tak na poważnie. Kryterium dobierania tematów do artykułów (odnośnie mundurów i oporządzenia) na stronie jest dosyć proste:
    - czy jest to coś rosyjskiego/radzieckiego? (ma odpowiedni kamuflaż lub krój)
    - czy jest to coś co ja lub któryś z czytelników mógłby chcieć?

    Dowolna kombinacja tych dwóch sprawia, że powstaje opis. Ja osobiście nie zwróciłem uwagi na fakt, że VSO to produkty białoruskie i pewnie Potwór też nie, stąd brak wzmianki o tym w artykule (nasz błąd, kolejne już te wzmianki będą miały). Można powiedzieć, że daliśmy się "złapać na marketing". Czy po "zauważeniu" tego faktu usuniemy opis Partizana ZZ i nie będziemy więcej opisywać produkty VSO? Nie. Czy to dopiszemy? Pewnie tak.

    Wg mnie produkty VSO są wystarczająco "wchodnie", na tyle, by się nimi zainteresować i raz na jakiś czas coś o nich napisać. Tak silna obecność na rynku polskim też tworzy swoje "zapotrzebowanie" na teksty tego typu i warto je chociażby opisywać, żeby osoby kupujące "białoruskie podróby" wiedziały (mniej więcej) co dostają.
    Nie wspominając o tym, że jak na razie od strony VSO, czy też dystrybutora widzę parę rzeczy, które mi się po prostu podobają. Właśnie takim produktem jest Partizan ZZ, którego sam bym chcętnie kupił, gdyby miało to jakiś sens (nie żeby w Angli była jakaś zima). Nie dlatego, że chodzi w tym Specnaz GRU, ale dlatego, że ma krój Partizana i jest w brzozie.
    Z podobnego powodu powstanie też opis ACU ich produkcji - bo mi się podoba (koncepcja, bo munduru nie widziałem), żeby było wystarczająco wschodnio opis będzie dotyczył egzemplarza w kamuflażu "pogranicznik". Mam nadzieję, dorwać do tego czasu też ACU Helikona, aby mieć punkt odniesienia (jakość szycia, konstrukcja etc.). Co zabawniejsze Helikonowe ACU są używane przez Rosjan, więc będzie jeszcze bardziej wschodnio niż by się mogło zdawać.
  22. # 143
    No ACU to już lekka przesada :)))))
    Ja wiem, że oni chodzą w różnych rzeczach - w Mamonowie jest pogranicznik, który łazi w polskiej zimowej panterze leśnej - dorysował sobie długopisem niebieski pasek na polskiej fladze i ma biały/niebieski/czerwony :)))))
    Nie mam nic przeciwko opisom produkcji VSO, dopóki jest ona "wschodnia", zwłaszcza jak uwidocznicie że jest to produkt białoruski, niewiele mający wspólnego z wojskiem. Natomiast zastanowiłbym się na Waszym miejscu nad ACU i wynalazkowymi wzorami kamuflażu. "Prawie Partizan" ZZ jest fajny (przynajmniej z wyglądu i kamuflażu) - to prawda :)
  23. # 144
    Ja nie widzę za bardzo problemów, przecież nawet SSO szyje mundury w kroju ACU.
  24. # 145
    Zgadzam sie z opcja iz kryterium
    1.wschodnie
    2. Bo moze komus sie spodoba
    Daje mozliwosc wlepienia niemal wszystkiego..

    Tak jak piszecie,przeciez ruscy zaczynaja helikona traktowac jako cos naturalnego i pro,wiec jezeli ktos pewien okres,pewnych jednostek bedzie chcial oddac w reko serio,wlasnie helikona powinien uzyc ,jezeli bedzie chcial byc wierny...
    Mi tez to nie lezy,ale...nie bedzie to niezgodne z niepisanym kodeksem,prawda?

    Mi Konrad partizan od Dexa niczym nie odbiego od Partizana ktorego dawno u ciebie kupilem,oczywiscie nie zimowego...

    Ja uwazam,moje subiekt zdanie to jest,iz w watku VSO moga i powinny sie znajdowac produkty VSO,czymkolwiek by nie byly,jakiego kroju czy kamo
    Bo jezeli mi Acu nie pasuje i te plamy na nim,to nie znaczy ze ta oferta nie bedzie zaakceptowana przez innych klientow tego forum

    To samo sie przeciez tyczy oferty z Frontu,gdzie sa rowniez rzeczy polskie,pomilicyjne np i jest ok,jako oferta sklepu

    Wypowiadam sie jako klient obu sprzedajacych

    Chcialbym znac oferty pelne,bez wzgledu na moje upodobania,preferencje oraz zdanie o sprzedajacych i ich metodach sprzedazy

    Pozdr
  25. # 146
    W recenzji partizana zz jest tyle samo informacji o producencie i miejscu pochodzenia co przy pozostałych recenzowanych produktach.
    Pisząc recenzję posiadałem wiedzę gdzie są szyte - pamiętajcie jednak, że nie recenzuję producenta, lokalizacji szwalni, fabryk itd. a produkt, który załapał się w nasze kryteria.

    Nie bądźcie hipokrytami.
    Kazik swojego czasu opisał partizana w finie. Nikt się do jego produkcji nie chciał przyznać. Czemu wtedy nie chcieliście by go usunąć?
    Zaraz będziecie zarzucać nam, że opisaliśmy chińską kopię GP25 :D

    Opisujemy to na czym uda nam się położyć łapska czy to przez własny zakup czy bezczelne żebractwo :)
    Jak na razie rus.mil nie dorobił się sponsora (taka nisza, że wszyscy mają go w zadku, z kilkoma chwalebnymi wyjątkami).
  26. # 147
    Żeby nie było - nie mam nic przeciwko recenzjom "prawie partizanów", chińskich GP-25 czy innych SWD/AK/PK - to jest mniej lub bardziej "ruskie" i jest ok. Jak chcesz, to mogę Ci wrzucić trochę moich pakistańskich rzeczy dla "Duchów" i też będzie w klimacie. Ale na Boga/Lenina/InneManitou nie ACU w marpacie....
  27. # 148
    ACU w marpacie - nie.
    W innych _ruskich_ kamuflażach, już bardziej.
  28. # 149
    Panowie!ACU w ruskim camo to po prostu eksperyment.I zgadzam się z Konradem że w marpacie ACU z tym forum ma mało wspólnego .No mam nadzieję że nie nazwiecie SMIERSZA SSO chińską kopią pomimo że nie powstaje do końca w Rosji.A częściowo w naszych szwalniach.Jeśli tak to od razu wywalcie do kubła swoje ładownice i plecaczki.Są ,,kopią,,
    W poniedziałek wprowadzamy plecaki w cyfrowej florze i systemy nośne pseudo SSO.He he he.
    Pozdrawiam
  29. # 150
    Dexter, istnieje może jakieś www gdzie można zapoznać się z ofertą VSO ? Raczej mam na myśli to, co jest do dostania w Polsce.
    Obiecana Gorka w SURPAT http://rusmil.net/forum/discussion/4179/1/do-usuniecia-sprzedane/#Item_0 kiedy będzie dostępna?

    Dobrze by było, gdyby to co sprzedajesz było w jednym temacie ze wszystkimi informacjami o dostępności ew. kiedy będzie, rozmiary, kamuflaż itp., bo obecnie Twoja oferta jest w tym temacie i w komisie, przez co robi się tzw. burdello, ponieważ aktualizujesz ten temat oraz stare wątki w komisie. Nie możesz po prostu edytować pierwszy post w tym temacie?

    Co z replikami hełmów? Jest szansa na ZSz-1 z przyłbicą?
    Z oporządzenia będzie coś po za smierszem i chestrigiem powyżej? Można liczyć na jakiś body armor typu FORT Defender 2 ?