• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 91
    Toż to ja! Wszędzie poznam swoje sine łapy i 10 letnie trekingi...
    Czemu jestem materiałem promocyjnym i nic o tym nie wiem?
  2. # 92
    Gorka w A-Tacs lczy też w jej WNPowskiej wersji Atjaksa. Koniec świata jest bliski.

    ps. dobra jeden z nich to Porfur, a kto jest ten drugi?
  3. # 93
    Ten drugi to mój dobry brat bliźniak.

    Wszyscy mają złego brata bliźniaka, który nie wynosi śmieci, rzuca papierki na chodnik itd. Ja mam dobrego brata bliźniaka, który wynosi śmieci i nie rzuca papierków gdzie popadnie. :)
  4. # 94
    A w.uja!
    Ten drugi to tajny "agent Artur" doradzca i prowodyr mętliku:))

    Moja ci ona,ta gorka Ona! ;))

    Dex powodzenia o dzialaj,doczekac sie niemoge na te novinki
  5. # 95
    Autor cytatu: PotfurToż to ja! Wszędzie poznam swoje sine łapy i 10 letnie trekingi...
    Czemu jestem materiałem promocyjnym i nic o tym nie wiem?


    Jakby Ci to powiedzieć - widać "taki styl działania".
  6. # 96
    В связи с не корректными отзывами в адрес марки Витязь Спецоснащение спешим сообщить, что марка является официальной на территории Республики Беларусь имеет право продаж согласно с законодательством о международной торговле, как на территории Беларуси так и Евросоюза.
    Обладателем марки является ИП Козловская- Беларусь Минский район,д.Острошицкий Городок,ул, Пролетарская, 6
    Свои заказы компания размещает у крупных производителей, которые являются поставщиками спец. обмундирования и спец. оснащения для силовых структур Республики Беларусь
    Все попытки осквернить марку, рассматриваются как клевета, и в соответствии с этим будут приняты меры.
    Всеми правами выступать на территории Евросоюза от имени марки Витязь Спецоснащения обладает дистрибьютер копания ,,VENICE,, 02-956 Warszawa ul.Gubinowska 4/139

    Л.И. Козловская
    Директор ВСО


    Potfur- pliki przesłane przez autora ? Możliwe ze to ty oczywiście. Jeśli mam usunąć daj sygnał.

    Pozdrawiam

    Dexter
  7. # 97
    Po co Ci dexter ta "kontraktowa" legenda? Nie idź ta drogą...

    Nie możesz po prostu sprzedawać "funkcjonalnych, dobrych jakościowo imitacji" na dodatek w modnych wzorach?
    Przy odpowiednich działaniach to się powinno sprzedawać na tony.
  8. # 98
    Zamieniłem na pliki samego kamo.Tak zapewne będzie lepiej jeśli foty są czyjąś własnością.

    Pozdrawiam
  9. # 99
    A w różowym kamo też będą? Tak żeby zaspokoić potrzeby kobiet i mężczyzn kochających inaczej.
    To chyba początek pokemonizacji ruskich klimatów.....
  10. # 100
    To było nieuchronne. I dzieje się na naszych oczach.
  11. # 101
    http://tumfweko.com/wp-content/uploads/2012/11/stat-and-wald.jpg

    Konradzie i Fence, długo jeszcze?
  12. # 102
    Do skutku.
  13. # 103
    Tylko po co?
    Zaczyna się to już robić śmieszne i nudne.
    • cyp
    • 2013-03-07
    # 104
    Igrzysk i chleba! Mi się to podoba, chętnie zobaczę rozwiązanie sprawy.
  14. # 105
    No jakoś nie bardzo widzę możliwość jakiegokolwiek rozwiązania.Ja po prostu robię swoje.
  15. # 106
    Jak to nie widzisz? Przecież teraz już bedziesz stosował sie do polskich przepisów. O to chodziło.
    Nawet ukradzione zdjęcie podmieniłes na nieukradzione. Widac, że powoli zdajesz sobie sprawę co jest "nie tak".

    Tak przy okazji - dużo kosztuje ta koncesja co ją Ministerstwo Gospodarki udziela na improt z Białorusi?
  16. # 107
    Ja gratuluję Fence'owi i Owcy cierpliwości. Serio serio.
  17. # 108
    Widzisz drogi FANCE masz jeszcze za małą wiedzę aby się wypowiadać na jakiekolwiek tematy- szczególnie na temat importu.
    Jak rozumiem szukasz wraz z kolegą Owcą taniej sensacji.Zapoznajcie się ze szczegółowymi przepisami ,a potem się wypowiadajcie towarzyszu.
  18. # 109
    Ja się nie wypowiadam - pyatnie zadałem.
    Mogłbyś odpowiedzieć konkretnie zamiast obrażać.

    Ja tez móglbym ocenić Twoje wypowiedzi - zwłaszcza te wartościujące - ale się powstrzymuję.
  19. # 110
    Jedyny raz sie zgadzam z Fence ,Piotrek

    Odpowiedz krotko,zwiezle bo jezeli jakakolwiek dygresje wlaczysz do watku zostanie to odebrane ...tajne/poufne/göra hajsu/szpiegostwo przemyslowe

    Ludzie pytaja,ty odpowiadasz,
    na prywatne interpretacje prawa,przepisow,planow i innych spraw nie odpowiadalbym,bo meritum ucieka

    To moja BEZPLATNA rada porada konsulta :))
  20. # 111
    Pytam się, bo licze na gratisowy pokrowiec na hełm (w ramach odwdzięczenia się firmy VENICE za poradę prawną) a niechciałbym miec wizyty jakichs celników w domu.
    Ostatnio żandarmeria poprosiła mnie o wydanie części do Beryla którą 3 lata temu nabyłem na Alllegro. Moze nie było to niemiłe, ale zabiera dużo czasu na papierkową robotę - wyjażdy do jednostki itp, itd.

    Import z Rosji czy Bialorusi czy nawet Kazachstanu to nie imprt z Czech czy USA. Są tam odmienne troszkę regulacje (akurat mam sąsiada od 20 lat celnika, który w ramach misji EU 5 lat spędził na Ukrainie i cos tam jednak wie), nie chciałbym, żeby mi ktoś wpadał do domu celem zabezbieczenia "dowodów w sprawie".

    Potem takie fanty lezą u nich z 5 lat i czekają na decyzję.
    Z łożem do Beryla się psychicznie pożegnałem.
  21. # 112
    te łoża były jumane i dlatego taki cyrk....
  22. # 113
    Odpowiadam:

    Sugerowanie że po zakupie w naszej firmie klientowi grozi wizyta celników,CBŚ czy kogokolwiek jest bezsasadne.Wszystkie dokumenty celne są do wglądu w każdej chwili.

    W sprawie informacji na temat importu z Białorusi zapraszam do odwiedzenia stosownych urzędów w tym Ministerstwa Gospodarki.

    Pozdrawiam
  23. # 114
    Teraz już wiem, ze były jumane.

    Ach, gdzieżbym miał coś sugerować?! Nic nie sugeruję.
    Przecież tagi: "specnaz rosja" niczego nie sugerowały - więc nie ma się w moich wypowiedziach dopatrywać tego czego w nich nie ma.
    Ja ni epotrzebuję informacji o imporcie ogólne więc bądź łaskaw mnie nie odsyłac do ministerstwa.
    Ciekawsza jest odpowiedź na pytanie czy "wszystkie dokumnety są do wglądu" to wszystkie jakie istnieją czy wszystkie wymagane prawem?
    Tak się pytam - bo skoro nie wiedziałeś, co produkty mają mieć na metkach - to kto wie, czy nie wiesz jeszcze czegoś... a po co ludzi narażać?
  24. # 115
    Tak drogi FENCE -Niczego nie sugerowały -wyjaśniłem już po wielokroć że dla potrzeb wyszukiwarki w Allegro (czytaj łatwiejszego odnalezienia interesującego produktu przez klienta) było użyte hasłowo np,, mundur,Gorka,specnaz Rosja
    W opisie stało Gorka producent VSO i kilka słów o produkcie włącznie z mailem i telefonem do nas.
    Każdy klient przed dokonaniem zakupu z reguły pisał zapytanie lub my pisaliśmy bezpośredniego maila do klienta.
    Jak zapewne zdążyłeś zauważyć oszukanych klientów brak. Tak ze względu na drobne niedociągnięcia logistyczne nie wszystko było od razu gotowe a i chyba w tej chwili też nie jest tak na 100% jakbym chciał.
    Podkreślam że wypowiadam się w tej sprawie po raz ostatni bo już mi się na wymioty zbiera i mam za małe IQ aby z tobą dyskutować.
  25. # 116
    No i w tej ostatniej kwestii pełna zgodność.
  26. # 117
    Widzisz nie ma to jak poczucie wyższości i samozadowolenia. Od razu ludzie stają się milsi
  27. # 118
    Mówisz? Czyli teraz jak przestałeś krecić w opisach to czujesz ulgę i zadowolenie? To fantastycznie. Mówiłem Ci - kontraktowa legenda nie jest potrzebna. Bez cudowania będziesz spokojniej spał.
  28. # 119
    No tak a ty znowu nic a nic nie zrozumiałeś.Widzę że z ciebie niezły kozak z za monitora,ale żeby zrobić coś konstruktywnego to już nie starcza weny. Przeczytaj jeszcze raz wszystko.Pomoże!
  29. # 120
    Proszę skończcie, bo do niczego to nie prowadzi.